OPROEP JOURNALIST ZOEKT Tel. 343825 Tabakshop J. S. de Bot Gaarne reacties sturen aan postbus 332, 3130 AH Vlaardingen. nu ook voor uw stadspost fotohome 2000 WIJZIGING VERKEERS BESLUIT mnni WAAR MOEDER WÓRDEN MINDER KOST. Schiedam: Broersvest 40 i Tel. 010-267607 i Het oudst bekende adres van Schiedam-Noord winkelcentrum Hof van Spaland 6. Telefoon 714083. STAATSLOTERIJ TOTO en LOTTO GEMEENTE SCHIEDAM BEKENDMAKING mensen die kunnen en willen vertellen over hun ervaringen tijdens behande ling op de afdeling EHBO van het Schieland Ziekenhuis te Schiedam. Het gaat niet om medische zaken, maar om de manier waarop de behan deling is geschied. Dit in verband met mogelijke klachten van patiënten, die ergens onderweg in een bureaulade zijn verdwenen. Uw ervaringen zullen vertrouwelijk en in overleg worden gebruikt in perspu blicaties. Voorsprong door techniek. Ineens is de Audi 80 nog een stuk luxueuzer dan ie al was. Al dieextra's waar utotopvandaag extra voor moest betalen, krijgt u nu gratis mee. En dan hebben we het niet over een snel biesje over de flan ken. Het gaat over de extra's die u altijd al wou heb ben. Maar ja Met de nieu we Audi 80 GT en Audi 80 CE - u raadt het de ene sportief, de andere comforta bel - hoeft u daar geen cent extra voor te betalen. De Audi 80 GT is er al vanaf f 29.595,-. de CE vanaf f 29.745- i nel. BTW, excl. af leveringskosten). We hebben er maar 'n be perkt aantal van kunnen bemachti gen. Dus wacht niet te lang. Voor het adres van uw dichtstbijzijn de Audi dealer: 020-867651. Middenconsole (80 CE) 3ookknop met lederen overtrek (80 GT) Sportstoelen voor (80 GT) n hoogte verstelbare bestuurdersstoel (80 GT) Voorspoiler (80 GT) Brede banden: 175/70 SR 13 (80 GT) Stereo-radio voorbereidings set, incl. speakers (80 CE) Groen zonwerend glas (80 CE) Aërodynamische achterspoiler (80 GT) Opbergvakken aan de voorportieren (80 CE) Matzwarte raamlijsten (80 GT) Zwarte sierplaat tussen de achterlichten (80 GT) Telescoop-antenne (80 CE) Mistachterlicht (80 GT) Centrale portiervergrendeling (80 CE) SC Ier da: en tol in br< ste Ve se dit ha jaa he Scl de SC d« m or c: sp w za m 5e Industriestraat 9-11 Vlaardingen Waalstraat 28 - Dr. W. Beckmansingel 39 - Vlaardingen Vondellaan 65 - Schiedam 4 GOEDKOPERS VOOR UW Al deze aanbiedingen zijn geldig t/m 15 april of zolang de voorraad strekt. Fotorolletjes ontwikkelen 4.50 Afdr. kl. foto 0.49 gr. foto 0.59 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, dat zij op 29 augustus 1985 krachtens artikel 132 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: a. de aanwijzing tot fietspad voor de paden langs de Burg. van Haarenlaan: van Brandersbrug tot de inrit van de Algemene Begraafplaats, in westelijke en zui delijke richting, aangegeven door de borden model 59 bijlage II R.V.V. te wijzi gen in: Burg. van Haarenlaan: de paden aan de noordwest- en westzijde van de Nieu we Damlaan tot de inrit van de Algemene Begraafplaats, in zuidelijke richting, borden model 59 bijlage II R.V.V. b. het pad aan de noordzijde van de Burg. van Haarenlaan, tussen de 's-Grave- landseweg en Johan Braakensiekstraat in beide richtingen als fietspad aan te wijzen en dit aan te geven door het plaatsen van de borden model 59 bijlage II R.V.V.; c. het pad aan de zuidzijde van de Burg. van Haarenlaan, onmiddellijk ten westen resp. ten oosten van de Piersonstraat over een lengte van circa 25 meter, resp. 85 meter, in beide richtingen als fietspad aan te wijzen en dit aan te geven door het plaatsen van de borden model 59 bijlage II R.V.V.; d. het pad aan de zuidzijde van de Burg. van Haarenlaan, onmiddellijk ten westen van de Parkweg over een lengte van circa 60 meter, in beide richtingen als fietspad aan te wijzen en dit aan te geven door het plaatsen van de borden model 59 bijlage II R.V.V.; e. het pad aan de zuidzijde van de Burg. van Haarenlaan, tussen de Parkweg en de M.C.M. de Grootstraat, in beide richtingen, als fietspad aan te wijzen en d!-t aan te geven door het plaatsen van de borden model 59 bijlage II R.V.V.; f. het pad aan de zuidzijde van de Burg. van Haarenlaan: tussen de Jan van Zut- phenstraat en de Alphons Ariënsstraat, in beide richtingen als fietspad aan te wijzen en dit aan te geven doorr het plaatsen van de borden model 59 bijlage II R.V.V.; g. het besluit tot aanwijzing als fietspad van de paden langs de Burg. van Haaren laan: westelijk en oostelijk van de Piersonstraat, in oostelijke richting in te trek ken en de borden model 59 bijlage II R.V.V. te verwijderen; h. het besluit tot aanwijzing als fietspad van het pad langs de Burg. van Haaren laan: tussen de Van Heuven Goedhartstraat en de M.C.M. de Grootstraat, in oostelijke richting in te trekken en de borden model 59 bijlage II R.V.V. te ver wijderen; i. de geslotenverklaring voor de Burg. van Haarenlaan: alle ventwegen tussen de Vlaardingerdijk en de Ruys de Beerenbroucklaan en tussen dé Loeffstraat en Plein '40-'45, in de richting van de Vlaardingerdijk, voor alle verkeer behalve voetgangers in te trekken en de borden model 12, 13 en 14 bijlage II R.V.V. te verwijderen; j. de Burg. van Haarenlaan: de parallelwegen aan de oostzijde, tussen de Vlaar dingerdijk en de Ruys de Beerenbroucklaan, in de richting van de Vlaardingeir- dijk, voor alle verkeer behalve voetgangers, gesloten te verklaren en deze ge slotenverklaring aan te geven door het plaatsen van de borden model 12, 13 en 14 bijlage II R.V.V.; k. de volgende parallelwegen langs de Burg. van Haarenlaan, in de richting van het Nieuwlandplein voor alle verkeer behalve voetgangers en (brom-)fietsers gesloten te verklaren: 1. het gedeelte tussen de Loeffstraat en de Mackaystraat: 2. het gedeelte tussen de Minister Donkerstraat en de Van Heuven Goedhart straat; 3. het gedeelte tussen de M.C.M. de Grootstraat en de Jan van Zutphen- straat; en dit aan te geven door het plaatsen van de borden model 12, 13 en 14 bijlage II R.V.V. met onderborden; I. het linksafverbod voor de Johan Braakensiekstraat voor alle verkeer behalve voetgangers, komend uit noordelijke richting de Burg. van Haarenlaan in, in te trekken en het bord model 46B bijlage II R.V.V. te verwijderen; m. de Johan Braakensiekstraat: het gedeelte tussen de aansluiting van het fiets pad en de Burg. van Haarenlaan, in zuidelijke richting, voor (brom-)fietsers ge sloten te verklaren en deze geslotenverkiaring aan te geven door het plaatsen van het bord model 23 bijlage II R.V.V.; n. het besluit tot de plaatsing van een verkeerszuil in de Burg. van Haarenlaan: circa 50 meter ten oosten van de Jan van Zutphenstraat, in te trekken en de verkeerszuil te verwijderen; o. de Burg. van Haarenlaan, gesloten te verklaren aan de andere zijde van het bord dan de pijl aanwijst, voor alle verkeer behalve voetgangers op de volgen de plaatsen: 1. onmiddellijk ten zuidwesten van het Nieuwlandplein; 2. onmiddellijk ten noordoosten van het Nieuwlandplein; 3. onmiddellijk ten zuidwesten van de Piersonstraat; 4. onmiddellijk ten noordoosten van de Piersonstraat; 5. onmiddellijk ten westen van de Parkweg; 6. onmiddellijk ten oosten van de Parkweg; 7. onmiddellijk ten westen van de 's-Gravelandseweg; 8. onmiddellijk ten oosten van de 's-Gravelandseweg; 9. onmiddellijk ten oosten van de Johan Braakensiekstraat; en deze gesloten verklaring aan te geven door het plaatsen van de borden model 16 bijlage II R.V.V.; Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt gericht aan H.M. de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland te Den Haag. Dit besluit is in afschrift verzonden aan de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijks waterstaat, direktie Zuid-Holland, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B., de Koninklijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C., de Koninklijke Ne derlandse Motorrijders Vereniging K.N.M.V. en aan het College van Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland. Het besluit ligt gedurende genoemde beroepstijd ter visie ter gemeentesecretarie (afd. Openbare Werken, Stadskantoor, Emmastraat 1). Schiedam 2 april 1986. Burgemeester en wethouders voornoemd de secretaris, A. G. H. Gorissen de burgemeester, R. Scheeres. Alleen uw merkt het verschil niet. 1 VOi sti Dii Die zer VO( pre kei Bel zal dei slu she Di eh de PL „s G ge pe er st. Be A; ke tw Wi lij W de ge m w glas verf behang

Het Nieuwe Stadsblad | 1986 | | pagina 12