w Tennister Nancy Hoppe als enige ongeslagen 'Sp orti ef bekeken Schaakrubriek: zwart paard was spoorloos Gebit stuk? VERINGMEIER TANDTECHNIEK x »-v V- SCHIEDAM Het heeft er lange tijd naar uitgezien dat de kampioenskansen van TSF 1 in de derde klas van de landelijke tenniscompetitie tot een minimum zouden worden terugge bracht. Na twee achtereenvolgen de 71 overwinningen te gen Kieviten 2 en Gravel- lers 1 werden in de wed strijd tegen TOEG III op Laag Zestienhoven drie singles op rij verloren. Problemen Positief Judo Duivensport Handbal HVK Excelsior'20 Tennis op school Diplomazwemmen Klaverjassen Dammen Lange Haven 71, Schiedam. Tel. 4270106 Handbal Valerius SW-kleedkamers Atletiek Gymnastiek Boskooptoer Coquille de Saumon Zalmschep Brochette de Veau au gratin Kalfsspies met Kaassaus Gateau au Fromage blanc Kwarktaart a 39.50 MENU 1986 MOEDERDAG NOVOTEL SCHIEDAM HERVORMDE GEMEENTE KETHEL r RANDSTAD EDITIES 1/ HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 9 MEI 1986 PAGINA 13 TSF heeft volop kampioens kansen Ronald v. Vliet wist tegen Cas per Hoenderop weliswaar de tweede set met 64 te win nen, maar verloor zowel de eerste als de derde set met de zelfde cijfers. Peter van Lan gen (Cl) gaf Corné Verhagen (B2) goed partij, maar verloor met minimaal verschil (75 en 64). B2-speelster Femke van Es kreeg slechts vier games tegen van Marjan Muysert. Dat Nan cy Hoppe dit niveau steeds be ter aan kan is zondag weer duidelijk bewezen. Had zij ook vorige week al haar single ge wonnen, nu bleef zij Karin Panman met 53 en 64 de baas. De gemengd dubbel, die daar na gespeeld werden leverden duidelijke winst (twee keer 64) voor Ronald en Nancy op en een drie sets nederlaag voor Marjan en Peter (57, 63 en 63), zodat TOEG op dat moment met 42 de lei ding had. Door zowel de dames- als de heren dubbel met duidelijke cijfers in twee sets te winnen, sleepte TSF alsnog een 4—4 gelijkspel uit het vuur en.staat dankzij meer gewonnen partij en in de andere wedstrijden nog steeds op de eerste plaats. Een compliment voor Nancy Hoppe die als enige ongeslagen bleef. Ook het eerste zondag heren team kwam tegen het Rijs- wijkse Vredenburch in grote problemen. Weliswaar won nen Wim den Ouden en Ron nie Companus hun singles in twee sets, maar Menno Bok- kers verloor na een 61 ge wonnen eerste set, toch nog de wedstrijd. Een 42 nederlaag leek heel dichtbij te komen toen Daan v.d. Bilt zijn single en Ronnie en Menno de dubbel in twee sets verloren en de gasten in de tweede dubbel via 64 op een 21 voorsprong kwamen in de tweede set. Een val van Wim den Ouden, die in onzachte aanraking kwam met het hek bleek later het keerpunt van de wedstrijd. Vanaf dat moment lukte vrij wel alles en ook Daan v.d. Bilt revancheerde zich voor zijn matige prestatie in zijn single. Vredenburch maakte geen game meer en TSF kwam via 62 en 60 alsnog op een 33 gelijkspel. In de zaterdagcompetitie ge mengd, wisselen de darnes en heren elkaar wekelijks af om tot een positief resultaat te ko men. Deze keer waren de da mes aan de beurt die via winst in de single (Annet Hengst), de damesdubbel (met Marjan Blok) en de gemengd dubbel (Marjan met Henk v.d. Mark) de nederlagen van Rein Hengst (enkel) en de heren- dubbel wegpoetsten en zo doende voor de derde maal tot een 32 overwinning kwa men. Ondanks de stijgende lijn in de prestaties is het eerste zaterdag herenteam er niet in geslaagd tot een eerste overwinning te komen. Herman Jonkman won voor de derde keer zijn single (16 en 67) tegen E. Bosch en ook in de dubbel met Wim Hoppe werd een 16 en 26 zege geboekt. Aad Siebel weerde zich uitste kend in zijn enkel, maar ver loor toch in drie sets. Door verlies van beide dubbel bleef het verlies tot 32 beperkt, maar degradatie lijkt nauwe lijks te ontgaan. Afgelopen zaterdag plaatste de 15-jarige Remco Mulder zich voor de nationale olympische dag, die op 7 juni in het lande lijk sportcentrum Papendal wordt gehouden. Remco Mul der plaatste zich door de eerste plaats op te eisen tijdens de olympische dag voor de pro vincie Zuid-Holland, die in de Rijnstreekhal in Alphen a/d Rijn werd gehouden. De veelbelovende judoka van de Budo-Sport Schiedam kan onder leiding van trainer Ge rard Vroegh terugkijken op een bijzonder goed judosei zoen. Van de elf grote toer nooien en kampioenschappen pakte hij achtmaal een eerste plaats, tweemaal een tweede plaats en hij moest één keer genoegen nemen met een bronzen medaille. Tevens werd de judoka op 26 april de le dan-graad toegekend. Op 7 juni tijdens de landelijke olympische dag komen alle kampioenen van alle provin cies tegen elkaar om te strij den voor de titel nationaal jeugd-olympisch kampioen. Remco Mulder hoopt afhanke lijk van zijn prestaties op Pa pendal door te breken naar de landelijke jeugd-judo top. Namens sport- en sauna-insti tuut Peter Lagerwaard nam Sylvain Brökling deel aan dit evenement. Hij behaalde de tweede plaats op -64 kg. De Vrijheid vloog vanuit Moescroen over 156 kilometer met 270 duiven in concours. Winnaar van de hoofdprijs werd R. Heinsbroek, 2,6 P. van Diest, 3, 4, 5, 8 B. Baan- vinger-Wenteler, 7. Breur, 9. Zantboer, 10. comb. Van Raay. De Postduif vloog vanuit St. Quentin over 240 kilometer. De eerste duif kwam aan om 10.28.23. Er waren 370 duiven in concours. De eerste tien prijswinnaars waren: Koster 1, 8, 10, Toutijn-Homburg 2, comb. Van de Berg 3, 5, 6, 9, Jansen 4 en Barzilay 7. Het herenteam van HVK won nipt met 89 van Spirit door doelpunten van Nico van Es (2), Fred Meyer (2), Ronald van Buuren (2) en topscorer Wil op 't Ende. Het was een sportieve strijd, die pas in de laatste minuut beslist werd in het voordeel van de Schie dammers. Na een serie van vier nederlagen kwam HVK .dus tegen koploper Spirit pri ma voor de dag. Het damesteam van HVK wist zich tegen Ancora geen raad: 67. De treffers kwamen op naam van Helen Butter, Yvon Jansen (1), Miranda van de Ven (2) en Jenny Ruys (2). Het was een vlotte wedstrijd, waarin de Schiedamse dames vochten voor wat ze waard waren. In het laatste kwartier werd er door beide partijen niet meer gescoord. Door een storend misverstand werd vorige week melding ge maakt van het feit dat de fa milie Boon winnaar was ge worden van de Nieuwe Stads blad-bokaal, als zijnde de spor tiefste familie op het grote voetbaltoernooi. Boon kreeg evenwel de prijs voor de strijdlustigste familie. De spor tiefste familieploeg was de ploeg van Buckers, die daar door de fel begeerde bokaal voor één jaar in het bezit kreeg. Het cricketelftal van de Schie dammers speelt zondag niet thuis maar uit tegen Rood en Wit in verband met het nog niet beschikbaar zijn van het eerste veld. Hermes DVS daarentegen zag de aanvanke lijke uitontmoeting tegen Ajax Leiden omgezet in een thuis wedstrijd. Aanvang beide duels is om 11.00 uur. Onder auspiciën van de KNLTB (de tennisbond) houdt de Erasmusschool in Schiedam zich bezig met tennislessen tij dens de gymnastiekuren. De KNLTB heeft daartoe een be geleidingspakket en een 25-tal tennisrackets ter beschikking gesteld. Daarmee kunnen de leer krachten op speelse wijze de kinderen kennis laten maken met de tennissport. De vak leerkracht gymnastiek die aan de school verbonden is, be steedt er in zijn lessen ook aandacht aan. Wanneer het weer opknapt zal ook een ten nisvereniging benaderd wor den, zodat de kinderen ook een keer op een echt tennis veld kunnen spelen. Op zaterdag was er weer di plomazwemmen in Zwembad Zuid. Ditmaal was het voor het Basisdiploma. Als commis sie van het zwembad waren vertegenwoordigd: Corrie Ver dam en Martin Baron. Er na men 11 kandidaten deel aan het diplomazwemmen, ieder een is geslaagd. Hier volgt een lijst met de namen van de kandidaten: Marike Daalmeyer, Nicos Vla- chos, Bart v.d. Vlist, Joost v.d. Vlist, Rosaly Brongers, Aman da Kuyper, Floris v. Kleeff, Hedwig Peperkamp, Ralph de Munnik, Maaike Petri, Daniël Melissant. Reeds zes jaar organiseert de A.N.B.O. klaverjasmiddagen voor ouderen in de „Blauwe Brug" op het Bachplein. In het begin was een klein zaaltje voldoende om de kaartlustigen te herbergen, maar nu na zes jaar is de grote zaal in gebruik, omdat de groep is uitgebreid tot plusminus 70 personen. En er komen er nog wekelijks bij. Het is gebleken dat deze mid dag aan een behoefte voldoet. Het is een ontmoetingspunt geworden van deze ouderen. Afgelopen vrijdag was het ein de van de wintercompetitie en de prijsuitreiking werd ver richt door de wethouder, de heer Chr. Zijdeveld. Een teken dat ook het gemeentebestuur inziet dat de A.N.B.O. in Schiedam-Noord nuttig werk verright voor vele ouderen. Hopelijk komt het nog eens zover, dat het gemeentebe stuur besluit om steun te ver lenen aan dit werk, door bijv. het „Blauwhuis" gelegen aan de Lange Nieuwstraat, waar de A.N.B.O. gevestigd is gron dig te renoveren, of aan een andere oplossing van het huis vestingsprobleem mede te werken. De prijzen gingen naar de da mes v.d. Berg, v. Veen en Landzaat en naar de heren Veldman, Pauw en Blomsteel. De wisselprijs ging bij de da mes naar mevr. v.d. Berg en bij de heren naar de heer Pauw. De uitslagen van de in de hoofdklasse gespeelde wed strijden (inclusief de uitge speelde afgebroken): Tiny Mous Piet Meinster 11, Peter Lansbergen Sjaak Prins 02, Leo Mous Gert van Willigen 11, Joop van der Schalk Dick van Schaik 11, Wim Vrijland Piet Bastiaanse 11, Rob van Eijk Gert van Willigen 11, Sjaak Prins Gert van Willi gen 11, Gert van Willigen Dick van Schaik 20. Meest aktieve dammer was deze week ongetwijfeld Gert van Willigen, die 5 punten uit 4 partijen scoorde. Hij stelde hiermee zijn hoofdklasseplaats veilig; nog niet Sjaak Prins, die de afgebroken partij tegen Gert van Willigen net niet kon winnen maar die wel de belangrijke partij tegen Peter Lansbergen in winst omzette. Peter Lansbergen is door deze nederlaag gedegradeerd, even als Joop van der Schalk die in zijn laatste wedstrijd Dick van Schaik op remise hield. Ron Heusdens is praktisch ge sproken al kampioen (Rob van Eijk moet het onderlinge tref fen winnen om kans op de ti tel te hebben). In de laatste ronde zullen elkaar ontmoeten (o.a.) Sjaak Prins en Leo Mous: een van beide spelers zal de graderen. Leo Mous moet win nen om aan degradatie te ont snappen, Sjaak Prins heeft aan remise genoeg. De stand na 10 ronden: Ron Heusdens 1017, Rob van Eijk 1015, Piet Bas tiaanse 1013, Wim Vrijland 1011, Gert van Willigen 1111, Dick van Schaik 109, Piet Meinster 10—9, Tiny Mous 109, Sjaak Prins 108, Leo Mous 10—7, Joop van der Schalk 117, Peter Lansber gen 106. In de Eerste klasse zorgde Lau Vis bijna weer voor een ver rassing: na vorige week van Peter Bakker gewonnen te hebben, ging Lau Vis er ook nu tegen de hooggeplaatste Floor Pauw flink tegenaan, kwam gewonnen te staan, maar raakte toch een tikje nerveus en verloor de partij zelfs. Floor Pauw is door deze overwinning de nieuwe koplo per. Onderaan roerde ook Bart Quist zich weer eens: hij bond Jan Breman aan zijn zegekar, die wel steeds het initiatief had, bijna dam had, bijna een schijf won, maar die uiteinde lijk regelmatig verloor. De uit slagen: Edwin de Jager Leo van Steenoven 20, Jan Bre man Bart Quist 02, Peter Bakker Sidhamo 11, Floor Pauw Lau Vis 20. De stand bovenaan: Floor Pauw 1015, Thijs Huys 813, Sidhamo 1013. Onder aan: Jan Breman 108, Jim Nash 95 en Lau Vis 102. Vooral onderaan is het nog erg spannend: alleen Lau Vis is ze ker van degradatie, Jim Nash heeft nog een piepklein kansje om in de Eerste Klasse te blij ven en verder verkeren in ge vaar: Jan Breman, Bart Quist, Peter Bakker en Leo van Steenoven. In de Tweede Klasse A won Cees Suyker gemakkelijk van Joop Bisschop en gaf Bart Utens geen partij aan Mathieu Smit, die eenvoudig won. Mat hieu Smit leidt met 7 uit 4, Cees Suyker heeft 6 uit 4 en Jan Luiten heeft 5 uit 3. Op het programma staat nog (o.a.): Cees Suyker tegen Jan Luiten. In 2B waren de uitslagen: Bart Mijnster Leen Kalkman 2—0, Jan Lucassen tegen Wil lem Verhaeren 20 en Leo Meloni tegen Joop Smit 02. Bart Mijnster en Joop Smit lei den met elk 7 uit 4 voor Jan Lucassen met 6 uit 4. In de laatste ronde ontmoeten Bart Mijnster en Joop Smit elkaar. In 2C werden alle wedstrijden uitgesteld. De laatste ronde wordt vanavond gespeeld in het Schepphuis te Kethel. Zowel de dames als de heren van Valerius lieten er het af gelopen weekend danig bij zit ten. De heren kregen van het lager geplaatste Unitas uit Maassluis klop met 1716, waardoor zij hun pas verwor ven kampioenskansen volledig uit handen gaven en de dames liepen tegen een regelrechte nederlaag van 127 aan bij T.O.G.B. te Berkel, de num mer 2 op de ranglijst, en zagen hierdoor hun voorsprong slin- De tenniscompetitie is in volle hevigheid losgebrand ken tot 2 punten. Vooral in verdedigend opzicht en met name op de hoeken deugde er niets van. Bij de heren wist Unitas vanaf deze positie 13 keer te scoren. De heren van Valerius hebben het kampi oenschap niet meer in eigen handen. Alleen als de koplo per punten laat liggen, maken zij nog een kans. Bij de dames liggen de kansen heel wat be ter. Zij hebben aanstaande zondag genoeg aan een gelijk spel. Maandag was het een feestelij ke dag voor de amteurafdeling van SVV. Na ruim drie jaar zwoegen en ploeteren kon wethouder Luub Hafkamp eindelijk de nieuwe kleed- en vergaderruimte officieel ope nen. Als dank voor alles wat de heer H. Eijkenbroek voor deze nieuwbouw heeft gedaan heeft het bestuur unaniem be sloten het gebouw De Eijk te noemen, naar de man die het als zijn levenswerk beschouw de om er een „paleisje" van te maken. Uiteraard werden in de vele dankwoorden ook de medewerkers van de heer Eij kenbroek uitgebreid in het zonnetje gezet. Tafels en stoe len in de nieuwe bestuurska mer werden aangeboden door het zevende elftal. Bar Bistro D' Artagnan verzorgde bij de opening de snacks. De dames- trimploeg bood het trotse be stuur een koffiezetapparaat aan. Tijdens de atletiek-wedstrijden op 3 mei georganiseerd door A.V.R. te Rotterdam heeft jr. atleet Willem Noorduin van s.i.s. De Ooievaars te Schiedam twee Nederlandse records in de handicap klasse CP5 geves tigd. Het drie weken geleden te Spijkenisse door Noorduin ge vestigde record „Kogelstoten" werd met 25 cm verbeterd en staat nu op 9.18 meter. Bij het „speerwerpen" behaal de Noorduin een nieuw Ne derlands junior record met een worp van 20.74 meter. De Schiedamse gymnastiek vereniging Arma was met drie groepen meisjes en twee jon- gensgroepen succesvol op de nationale driekamp van de Nederlandse Culturele Sport bond, gehouden in Schiedam in Sportzaal Zuid. De jongens behaalden een eerste en een tweede prijs individueel. Op 24 mei neemt Arma samen met 25 andere finalisten deel aan de turnkampioenschappen, die in Dordrecht worden gehou den. De fietstoerclub Rijnmond or ganiseert op zondag 11 mei a.s. de „Boskooptoer". Deze fiets tocht, over een afstand van 100 kilometer, voert u door het fraaie Zuid-Hollandse polder landschap. De tocht zal door ervaren fiet sers begeleid worden. Zij ken nen de te volgen route en dra gen er zorg voor dat de gemid delde snelheid, waarmee ge fietst wordt, de 25 kilometer per uur niet zal overschrijden. Bij pech zullen zij u behulp zaam zijn. De tocht voert u langs landelij ke plaatsjes zoals Bergschen- hoek, Bleiswijk, Zoetermeer, Hazerswoude, Alphen a/d Rijn richting Boskoop, waar gerust zal worden. Tijdens de tocht kunt u genieten van de fraaie vergezichten die het prachtige polderlandschap u biedt. Na de pauze wordt vertrokken rich ting Schiedam. Daarbij zullen t plaatsjes als Moerkapelle en Pijnacker gepasseerd worden. De deelname staat voor ieder een open. Gezien de afstand en de snelheid, waarmee ge fietst wordt, 25 kilometer per uur, verdient het aanbeveling te voldoen aan de navolgende punten: een goede lichamelijke conditie en uithoudingsvermo gen alsmede een trim- of race fiets. De start zal om 09.00 uur plaatsvinden bij de kantine van de Wielerbaan Schiedam aan de Olympiaweg in het sportpark Harga. De deelne mers worden om circa 13.30 uur terug verwacht. De Kos ten tot deelname aan deze fietstocht bedragen 3,per deelnemer. Vanaf 08.00 uur kan er ingeschreven worden op het startadres. Voor informatie kunt u bellen naar: Aad van der Zalm, tele foon 4357266. SCHIEDAM In de „Rectifi catie Schiedam Schaakt" heeft de zetter bij de stand helaas een zwart paard op f4 verge ten. De stand moet dus luiden: Wit: Kei, Ddl, Tel, Thl, Lfl, Lf2, Pe3, pi. a2,c3,d5,g3. Zwart: Kg8, De7, Tf8, Lg7, Pe4, Pf4, pi. a7,b7,d6,e5,g4 De opgave luidt: Wat had wit hier i.p.v. g3xf4 moeten spe len? Dus oplossingen voor 19 mei naar M. van Kleef, Prof. Ka- merlingh Onneslaan 82c, 3112 VJ Schiedam. Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak. Nieuwe Haven 131 telefoon 010-4261417 Zaterdags van 9.00 tot 12.00 uur. Hargalaan 2 3118 JA SCHIEDAM Telefoon 010-4713322 GEREFORMEERDE KERK SCHIEDAM Oosterkerk, Rotterdamse- dijk 289, 10.00 uur: ds. J. v.d. Schaft, Maassluis. Kethel „De Ark", Hargplein 101, 10.00 uur: Weled. Heer D. Beyersbergen, Rotterdam; 17.00 uur: ds. F. Kalis. Magnalia Dei Kerk, Albar- dastraat 69, 10.00 uur: ds. Z. C. Versluys, Maassluis; 17.00 uur: ds. A. J. Kampherbeek, Hendrik Ido Ambacht. Julianakerk, Burg. Knap- pertlaan 29, 10.00 uur: ds. H. S. Munnik, Spijkenisse. Christelijke Gereformeerde Kerk, „Hoeksteenkerk", Burg. Knappertlaan, hk. Warande, geen opgave. Ned. Geref. Kerk, kerkge bouw, Westvest 30, 9.30 uur: ds. C. A. A. Struik; 16.30 uur: br. J. van Ravens. Herv. Geref. Evangelisatie, Aula Scholengemeenschap Schieland, 10.00 uur: ds. W. H. van Kooten, Middelharnis. Grote Kerk, 17.00 uur: ds. D. A. Snijder, Abbenbroek. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: ds. H. J. Bos. HERVORMDE GEMEENTE SCHIEDAM Grote Kerk, Lange Kerk straat, Schiedam, 10.00 uur: ds. B. Prakke, Gouda; 17.00 uur: ds. D. A. Snijder, Abben broek. Opstandingskerk, Burg. Honnerlage Gretelaan, Schiedam, 10.00 uur: ds. L. de Ru. Bethel-Kapel, Nieuwe Maas straat 68d, Schiedam, 9.15 uur: ds. J. D. Wuister, Heilig Avondmaal. Aula Chr. Huishoudschool, Pinasplein, Rotterdam, 10.30 uur: ds. J. D. Wuister, Heilig Avondmaal. Dorpskerk, 10.00 uur: ds. H. A. Schepers, Zwijndrecht. St. Martinuskerk, 9.30 uur: ds. F. Kalis. Ark, 17.00 uur: ds. F. Kalis. Evangelische Lutherse Ge meente, Oranjestraat, 10.00 uur: ds. A. C. J. van der Poel uit 's-Gravenhage, zondags lied: gezang 90. Leger des Heils, Lange Ha ven 27, 10.00 uur: Heiligingssa menkomst; 18.30 uur: Verblij- dingssamenkomst o.l.v. Kapi tein en Mevr. W. Oudshoorn. Jehovah's Getuigen, Stad houderslaan 24b, openbare le zingen. Nieuwland, zondag 10.00 uur. Thema: Ons te allen tijde eerlijk gedragen. Oud Mathenesse, zondag 17.00 uur. Thema: Handel verstandig nu het einde nadert. Pinkstergemeente „Morgen stond", 10.00 uur: samenkomst Nieuwe Damlaan 766. Kerkgenootschap der Zeven de dags adventisten, Magna lia Deïkerk, Albardastraat 67, iedere zaterdag ds. W. Al- tink. R.K. Parochie St. Jan de Do- perkerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuwland Eucharistie vieringen: zaterdag 19.00 uur met muzikale omlijsting; zon dag 9.30 uur: met samenzang; om 11.00 uur: m.m.v. het Jon gerenkoor. Om 11.00 uur is er zowel Kinderwoorddienst als crèche voor de kleinsten. Preekbeurt: pater L. Klinken berg o.p. R.K. Parochie H. Liduina en O.L.Vr. v.d. Rozenkrans, Sin gel 104 Zevende zondag van Pasen. Celebrant: pater F. Bij loos S.J. Predikant: Pastoor P. M. Martens. Zaterdag 10 mei, 18.30 uur: Eucharistieviering, muzikaal verzorgd door het dameskoor Jubilatio. Zondag 11 mei, 9.15 uur: Hoogmis, mu zikaal verzorgd door het he renkoor I.H.D. (Latijnse zang); 11.00 uur: Eucharistieviering. Woensdag, 19.00 uur: Mei maandlof en Rozenkransge bed. St. Liduina-Kapel, St. Lidui- nastraat 10. Celebrant en pre dikant: Pastoor M. van Zaal. Zaterdag 10 mei, 17.15 uur: Eu charistieviering, muzikaal ver zorgd door het Valeriuskoor. Zondag 11 mei, 12.00 uur: Eu charistieviering. R.K. Parochie O.L.Vr. Visi tatie, Dr. Schaepmansingel 3. Zondag 11 mei: 7e zondag van Pasen. Zaterdagavond, 18.30 uur: Eucharistieviering met orgel en samenzang. Zon dag, 9.00 uur: Eucharistievie ring met samenzang. Om 10.00 uur: De Hoogmis met muzikale medewerking van het kinder koor en het jongerenkoor (Moederdag). Predikant: E. v. Diepen. Parochie van het H. Hart, Rijnstraat 1. Zaterdag, 19.00 uur: Eucharistieviering met sa menzang. Zondag, 10.30 uur: Hoogmis. H. Hartkerk, Pinasplein, Rotterdam-West. Eucharistie vieringen, woensdag 9.00 uur, zaterdag 17.00 uur en zondag 10.30 uur. St. Jacobuskerk, Kethel. Za terdag, 17.00 uur: Eucharistie met samenzang en orgel. Zon dag, 9.45 uur: Eucharistie met meerst. Latijnse zang. Preek: Pastor Th. Kool. St. Martinuskerk, W. An- driessenlaan. Zaterdag, 18.30 uur: Eucharistie met samen zang en orgel. Zondag, 8.30 uur: Eucharistie zonder zang; 11.00 uur: Eucharistie met sa menzang en orgel. Preek: Pas tor L. v.d. Velden. Oud-Katholieke Parochie v.d. Heilige Johannes de Do per, Dam 30, 11 mei in Schie dam geen kerkdienst, maar te 10.15 uur in kerk Nobelstr. 24 (Blijdorp), Rotterdam: 6e Zon dag van Pasen; 19.00 uur: in Grote Kerk, Rotterdam: Jom Hasjoa, interkerkelijke ge- denkdienst van de „Dag der Vernietiging". Havenkerk Evangelie Cen trum, Lange Haven 70, Schiedam Zondag 11 mei, 10.30 uur: Dhr. E. Holder. Dinsdag 13 mei, 20.00 uur: Dhr. E. Holder, Bidstond. Vrij dag 16 mei, 19.30 uur: Dhr. E. Holder. Zaterdag 17 mei, 19.00 uur: Dhr. Rens van Reenen, Jeugddienst. Schieland Ziekenhuis, Aula- /kapel, Juliana van Stol bergstraat, Schiedam. Eucha ristieviering op zat. 10 mei te 4 18.30 uur. Voorganger: pater J. f F. de Rooij.

Het Nieuwe Stadsblad | 1986 | | pagina 13