'Voor die prijs doet-ie goed z'n best' '-UvflQt 'f maken VTJiS- Pierewaaien op Urk in zomerbroek of zomerjurk I t. Plantenbak op wielen MAgl pril. Postkoetsenrace zorgt ook in Randstad-Editiesland voor bijzonder vermjfêk Zuivelkeuken bereidt vakantieplezier eigenhandig Ben Brom over zijn Mazda 626 Tour d'Orange Karaktercompressor voor de Spectrum (1 IMS'?.! 4?7é:firk*«s<fv3 r*~ s. WW^'rijsvraafl gefio We zoekt Xcr- /IL feÜL- rr - 77^7,xk RANDSTAD-EDITIES TK 27.86 Met 100 door de bocht Dit zegt autoredakteur Leo de Ruiter van de Mazda 626 /i V"? J^>'Snó2ie,dt'eme' 17, Rij-impressie van de Mazda 626 LEIDEN 1986 GROTE POSTKOETSENRACE GRONINGEN CLERR 2 2-""= l! f-ÜP F=--r32 RERD' rn 50 DfiTfl 7- NE' 4" 111 figl -1 -1 126 5.54,32 -'*,0,41, 41 Ti? 1 50 50 9 ,91 c: ~'f •*,91. 5 - -1 -1 1 f '31 126 .'4^ -1 50 '5,91 *3 50 DRTR .-4"5 41 '51 32 so 22 t L 50 6 9 f- 91 6: 14,917? 50 4 1'Z1' 5.3 9 qï 0 5 91 75 Dflffl'Zi'ZS'' - libt.A125 193,' S3 -7 q 1 7 9 4 19 T £05 FR A i 3 1 5 0 b0 "7 q -i 30 DRJR sjgï:i^|0AS0 -- 2 5 •- 412 6 3 2 - 5 15 6 Q -1 - V'/ V>' 'Het is voor mij toch een stap geweest om over te gaan van een Europees naar een Ja pans merk. 't Heeft wel dege lijk meegespeeld, die Europe se gedachte. Maar als je op een gegeven ogenblik met een maximum grens qua bud get te maken hebt, is het een feit dat je bij de Japanse mer ken meer auto voor je geld krijgt. Ik heb goed rondgeke ken voordat ik de 626 kocht... van alles overwogen en bere den. Die 626 is dus een heel bewuste keuze geweest. Die ik, na ruim twee jaar, niet in het minst betreur. Voor die prijs rijd ik in een comforta bele, ruime en betrouwbare auto die goed z'n best doet.' Journalist Ben Brom wil z'n mening over zijn auto best uit dragen. Verbaal, maar perti nent niet visueel. 'Ik ga prici- pieel niet met m'n hoofd in de krant. Niet in m'n eigen krant en daarom ook niet bij colle ga's. Je zult 't dus met m'n mening moeten doen.' Zegt de man die' 35.000 kilo meter ervaring in de 626 heeft. In de standaard-uitvoering om precies te zijn. Die weliswaar niet zo rijkelijk is uitgerust met allerlei 'toeters en bellen', maar desondanks een heel wat rijkere aanblik biedt dan stan daard-uitvoeringen van veel Europese merken. 'Het interieur is mooi afge werkt en oogt duur,' vindt Ben Bron. 'Mooi tapijt, een keurig afgewerkte hemel en lekkere, comfortabele stoelen die een goede zit bieden en voldoende steun. Ik maak geregeld lange re ritten en stap na ruim twee uur net zo fit uit die auto als bij het begin van de rit. De voor- stoelen zouden wat mij betreft een nog ruimere horizontale verstelbaarheid mogen heb ben, maar alla. Wat ik wel mis, is een horizontale verstellings mogelijkheid van de hoofd steunen.' Ontbreken van een toerentel- ler, interval-stand op de ruiten wisser en een klokje vindt Ben Brom geen onoverkomelijk be zwaar. 'Je moet niet vergeten de prijs bij dat soort constate ringen te betrekken,' vindt hij nuchter. 'Als je dergelijke din gen wil, moet je gewoon een andere uitvoering van de wa gen nemen. Ik vind toch al dat je veel auto voor je geld krijgt,' zegt de man die voorheen in een automaat met een 1,9 liter motor reed. De overgang was ook wat dat betreft even wen nen, maar de soepel schake lende vierbak en het imposan- SP3* Het jongste echte nieuws van de Ja panse automobielfabriek Mazda is de RX7. Dat is de sportwagen van Mazda met de Rotatie of Wankelmo tor. Het is een zeer fraaie auto, die echt wel wat aan de Porsche 924 doet denken, hij wordt er mee ver geleken en is als je het zo mag noe men het eerste alternatief. Toch gaan we het niet over die RX7 heb ben. We proberen deze rubriek toch wat populair te houden, dus op een grote groep gericht en dat kan je van de Porsche en RX7-klasse, rond de 70-80 mille niet zeggen. De keerzijde van die medaille is dat het voordeligste Mazda-model, dat is de 323. Dit type is vorig jaar geheel vernieuwd, het is verkrijgbaar in 3-, 4- en 5-deurs, oftewel in 3- en 5- deurs hatchback, in 4-deurs sedan en ook in 3- en 5-deurs estate (station car of van). Verder is er keuze uit 4 motoren, een 1,1, een 1,3, een 1,5 en alleen voor de GTX een 1,6 injectie. In uitvoeringen zien we een L, LX, GLX en GTX. Maar die 323 hebben we al eens in onze test besproken, dus ook die 323 valt nu af Dan blijft nog over de 626 of 929. We gaan het over de 626 hebben, de ruime Mazda-mid- denklasser dus. We hebben, en dat is toch altijd de bedoeling in deze ru brieksinleiding, de RX7 en 323 be handeld, dus doen dat ook nog even voor de 929, Mazda's topmodel. Hij is er als sedan, coupé en stationwagen en in 2-liter carburatie en 2-liter in jectiemotor. Hij zit in de prijsklasse boven de 30 mille, de 323 huist in de 16 tot 22 milleklasse, de sportieve 1.6i GTX is een uitschieter met zijn ruim 29 mille. De Mazda 626 huist in de klasse van 22 tot 31 mille. Wie dat zo bekijkt ziet dus een fraaie opbouw bij Mazda, de 323 middenklasse 16- 22 mille, de 626 ruime middenklasse van 22-31 mille en 929 topklasse 31- 42 mille. Jammer eigenlijk dat Mazda nog geen model heeft in de kleine mid denklasse dus van 12-16 mille, mis schien komt dat nog. De 626 mag zich in een enorme populariteit ver heugen. Het is, en al is dat subjectief een goed ogend model, het is een model dat duidelijk in de smaak is gevallen. Toen het model werd geïn troduceerd, nagenoeg gelijk met de Sierra en Audi 100, was het revolutio nair Europees, goed gestroomlijnd, sportief, met flinke ruimte biedend aan inzittenden en bagage. Dit jaar begin 1986, is die tendens no wat doorgetrokken, er zijn nog diverse moderniseringen toegevoegd, de car rosserie is nog wat aerodynamischer het interieur nog weer wat moderner en ook technisch zijn er wijzigingen zoals wielophanging, vering en moto ren o.a. de komst van injectiemotoren in de 2-literversies. Ook het A.A.S.- systeem is bij de 626 nieuw, dit staat voor Automatisch Afstelbare Schok dempers, men kan van binnenuit de dempers instellen naar behoefte en dat ook nog afzonderlijk voor de vóór- en achterdempers. De 626 is dus weer op-to-date, er is keuze in een sedan-, hatchback- of coupè-uit- voering, in een 1.6-, 2.0- en 2.0i-ben- zinemotor en een 2.0-dieselmotor, in een uitvoering kent de 626 een DX LX, GLX en GT (GTS), de laatsten met de 2-literinjectiemotor. De 626 is zoals gezegd zeer populair en dat niet alleen om uitvoering, uitrusting en ge bruiksmogelijkheden, ook om zijn prijs, de 626 is echt scherp concurre rend. Hij start met de 4-deurs sedan 1 6-motor, 4 versnellingen met even boven de 22 mille en zie dan die prijs in het licht van gelijkende 4-deursmo dellen met 1600 motor. dervijftig kilometer meer rij dan wanneer ik voortdurend in de stad rij. Zonder overigens het gevoel te hebben dat ik voortdurend bij de pomp sta.' 1 i'kunttlfiit ro5(cammên5ef^\2 m"en 'e kunl 25 J dig gm Reakties op of bijdragen aar deze pagina aan redaktie THUISKRANT-EXTRA Postbus 5825. 2280 HV Ri|swi|k Telefoon 070-190224 (liefst donderdag of vrijdag) te vermogen van de 1,6 liter motor van de Mazda, maakten de gewenningsperiode voor Ben Brom buitengewoon kort. 'De wagen rijdt pittig, accele reert goed en laat zich heel comfortabel sturen. Vooral het bochtenwerk is heel betrouw baar: met honderd kilometer stevig door de bocht gaan is met deze wagen zonder meer te doen.' Over het verbruik aan super- benzine kan Ben Brom geen cijfermatige mededelingen doen. 'Wel weet ik dat de wa gen bij een kruissnelheid van 110-120 kiloemter per uur ra zend zuinig is. Als ik brandstof tank zet ik de dagteller op nul. En na een periode met langere ritten constateer ik dat ik op een tank zo'n honderd tot hon- door Leo de Ruiter De 626 is in veie uitvoeringen le verbaar, dat was vanaf de intro ductie al zo, toen kwam de 626 in sedan, hatchback en coupé met 1.6- of 2.0-litermotor op de markt. Na een jaar kwam daar de 2.O-liter diesel bij en de jongste uitbreiding, begin dit jaar, is dus de 2. O-liter benzineinjectiemotor. We laten die motoren maar eerst de revue pas seren, daarmee zien we dan tevens de verschillen in prestaties en ver bruik. De Mazda 626 1.6 staat voor 1587 cc, 60 kW/82 PK, koppel 120 Nm bij 3800 toeren, top 165 km/u, acceleratie van 0-100 km/u in 12,5 sec., verbruik bij 90 km/u 1:15,2. De 2.0 is er in carburatie en injec tie, beiden 1998 cc maar resp. met 75 kW/102 PK of 88 kW/120 PK, koppel 156 Nm of 171 Nm, top resp. 180 en 190 km/u, acceleratie in 10,5 resp. 9,5 sec., verbruik bij 90 km/u 1:15,8 en 1:15,6. Tot slot de 2.0 Diesel staat voor 1998 cc, 47 kW/64 PK, 125 Nm bij 2750 toeren, top 150 km/u, acceleratie van 0-100 km/u in 15 sec., verbruik bij 90 km/u 1:21,3. Uit de verbruik- cijfers van alle modellen is al dui delijk dat de diesel het zuinigst is, niet alléén bij 90 km/u ook bij 120 en stadsverkeer (1:14,2) blijft dat zo. Met de 626 Diesel kan je niet alleen sportief, zie prestaties, en comfortabel, hij is redelijk stil, maar ook zuinig rijden, gemiddeld verbruik 1:15,2. Het gemiddeld ver bruik van de benzineversies ligt op 1:12, de 2.0 injectie verbruikt iets meer en zal ook wat sportiever ge reden worden, gemiddeld 1:10,5. Verder verschillen de Mazda 626 modellen onderling niet zoveel, on danks hun bouwverschiiien sedan, hatchback en coupé. Wat hetzelfde blijft is namelijk het onderstel met wielophanging. Er is een onafhan kelijke wielophanging rondom met schroefveren en instelbare schok dempers. De wielbasis is 251 cm., de spoorbreedte voor/achter 144/ 143 cm. De besturing is van het type tandheugel, de draaicirkel is 10,5 meter. De besturing is direct en precies, een licht onderstuurka rakter is waarneembaar, de bedie ning is licht, bij de diesel wat zwaarder, stuurbekrachtiging is le verbaar, bij de GT standaard. De koersvastheid op de rechte weg en in bochten is goed. met de verstel- Wat betreft die ruimte zou zo'n pomp overigens zonder pro blemen in de Mazda van Ben Brom passen. Want ruimte is er in die auto meer dan vol doende aanwezig. Niet alleen in het, via vier deuren toegan kelijke interieur, maar ook in de razend-ruime achterbak. En wie ruimte heeft, benut die meestal ook. Of wordt ge vraagd die te benutten. Heeft heer Brom inderdaad al eens vreemde zaken vervoerd 'Hmm, eigenlijk niet,' luidt het antwoord. 'Nou ja, ik zit er na tuurlijk zélf vaak in...' bare schokdempers is de weglig- ging op de stand sport" het best. De remmen zijn in een diagonaal gescheiden systeem met schijven vóór en trommels achter, bij de 2.0 injectie (GT) schijven rondom, pri ma, de remweg bij 100 km/u be draagt 50 meter. De versnellings bak werkt soepel, een prettige di recte schakeling, de 5-bak (stan daard behalve bij de DX) reduceert het motorgeluid en het brandstof verbruik. Het comfort staat verder op een redelijk peil. De vering is soepel en comfortabel, de stoeien en bank zitten goed en geven vol doende steun. De ruimte is toerei kend, achterin kan de hoofdruimte problemen geven, de bagageruim te is groot. Het interieur is netjes afgewerkt, de uitrusting compleet en bij de GLX of GT(S) zeer rijke lijk. Het geluid in de auto valt alles mee, bij 100 km/u gaf de decibel meter 72 dBA aan De Mazda 626 weegt zelf rond de 100 kg., de 1.6 960 kg., de 2.0 1040 kg. en de diesel 1090 kg., hij mag ruim 620 kg. iaden en 900 kg. voor de 1.6, 1000 kg. voor de 2.0 D en 1100 kg. voor de 2.0 trekken Uit deze cijfers blijkt dat de 626 ook grote gebruiksmogelijkheden kent en als zakenauto of reisauto zeker het overwegen waard is. Tja, och...het is wel wat vroeg om er over te beginnen, maar 't gebeuren is dan ook zeer de moeite waard. De 3 October Vereeniging Leiden, die dit jaar de 100ste verjaardag viert, wilde om die reden wat bijzonders maken van haar jaarlijkse feest waarmee het ontzet van Leiden in 1574 wordt gevierd. Contact werd gezocht met twee 'gelijksoortige verenigingen' die dit jaar ook wat te vieren hebben en gedrieën zijn de verenigingen erin geslaagd om in de derde week van september twintig authentieke postkoetsen van Groningen via Alkmaar naar Leiden te laten rijden. Die 250 kilometer lange route wordt in zes etappes afgelegd waarbij de laatste etappe (Lisse-Leiden) op zaterdag 20 september door het noordelijk deel van Randstad-Editiesland loopt. Werk aan de winkel dus voor de redacties van enkele van de veertig Randstad-Edities die in dat betrokken gebied verschijnen: het regionale Weekblad voor de Bollenstreek en de edities van de Leidse Post/Zuid Holland Post. Het spektakel dat die dag wordt geboden strekt tot ver buiten de grenzen van die edities. Wat te denken bijvoorbeeld van het Concours d'Elegance in Lisse, het aandeel van de 20 koetsen tijdens de Volksfeesten in Sassenheim, de 'Roofoverval' door de 'Bende van Warmond' om nog maar te zwijgen over het gigantische festijn in Leiden. Waar die 20ste september al een vrolijk voorschot wordt genomen op het bruisende feest rond de 3de oktober. De Grote Postkoetsenrace verdient aandacht. En zal die ook ongetwijfeld massaal krijgen. Het is immers niet alleen een goed-doordacht evenement dat zich gladjes voegt binnen de doelstellingen van de organiserende verenigingen; het is vooral een origineel en leuk evenement. En daarom voor het publiek al bij voorbaat geslaagd. Wie weinig voelt voor een passieve vakantie-passe ring, maar meedoen aan de Tour de France weer wat tè actief vindt, zou kunnen besluiten tot deel name aan een Tour d'O- range. Dat immers is de bijnaam van de 'vorstelijke rondritten' die op initiatief van de Haagse VVV wor den gehouden. Het gaat om rondritten langs al die plaatsen waar Den Haag z'n aanduiding 'Residentie' vandaan haalt: paleis Noordeinde, paleis Huis ten Bosch', Binnenhof met Ridderzaal plus tal van andere, wellicht minder bekende gebouwen waar achter echter een niet min der boeiende geschiedenis schuilgaat. Een rondrit derhalve langs niet minder dan dynastie en democra tie. Doorspekt bovendien met een fikse vleug folklo re omdat ook Schevenin- gen niet wordt vergeten. De Tour d'Orange wordt tot en met 30 september dagelijks gehouden. Met uitzondering van de zonda gen en de 16de septem ber. Dan immers is 't de befaamde 'derde dinsdag' en zit 't hele Binnenhof dicht omdat er een koffer tje afgeleverd dient te wor den. En da's pas écht een tour... Acht bekende spelletjes zitten verzameld in de Fun Pot, een handzame spelletjespot waarmee 'de achterbank' zich bijvoorbeeld tijdens de vakantietrips een aantal kilometers best mee kan vermaken. Niet alleen samen, maar ook in je uppie is er in de pot vermaak te vinden. Het in heldere kleuren uitgevoerde nieuwtje is uitgebracht door Selecta in Deventer en moet 'overal' te koop zijn voor iets minder dan een tientje. r^TMflplMP Dat karakters vergroot kunnen worden hebben we de laatste weken al met enkele programma's aangetoond. We hebben nog een hele fraaie ontvangen, van R.M. van Hoesel uit Hoogvliet, waarvan de listing echter te lang is om in één keer te plaatsen. Deze week deel 1, de data, volgende week het eigenlijke programma. Let op: als u dit gedeelte 'saved' moet de band een stukje doorgespoeld worden, het gedeelte dat we volgende week plaatsen moet namelijk hiervóór komen. Misschien is het beter dit deel uit te knippen en dan volgende week alles in één keer in te tikken... C. O H Q c: -, - H- -i. - 65_DHT9g7i| 70 DRT R ~Q qi 1 -—o e. - c' Reakties op vragen, programma's of insturen zelfgeschreven mini-program- ma's (duidelijke listing plus korte uitleg en voor welke machine het programma bestemd is) naar de redaktie van Thuiskrant-Extra, t.a.v. Input, kamer D 304, Postbus 5825, 2280 HV te Rijswijk. Behalve naam en adres van de inzender ook graag het telefoonnummer vermelden Hoe vaker je in de zuivelkeu ken kijkt, hoe leuker dat insti tuut eigenlijk wordt. Deze re dactie begint er zelfs een beetje van overtuigd te raken dat de naam 'Zuivelkeuken' eigenlijk niet de instructieve lol tot uitdrukking brengt die je er kan beleven. Doe-het- zelf-maar-keuken zou wat dat aangaat beter zijn, maar ja... In de Zuivelkeuken in Leid- schendam kunnen kinderen tussen de 8 en 14 jaar in hun vakantie verdraaid aardig te recht. Ze worden er een hele ochtend aan 't koken en bak ken gezet en krijgen nog een milkshake en een koksdiploma toe. Zoals alles wat in de Zuivelkeu ken wordt georganiseerd, vin den de activiteiten onder soe pele doch deskundige begelei ding plaats. En als 't culinair echt uit de hand dreigt te lo pen wordt er elegant bijge sprongen. Omdat iedere 'kok' die in de Zuivelkeuken kookt de eigen creaties na bereiding zelf dient op te eten, wordt er door de deelnemers wel degelijk hun uiterste best gedaan. Wie 'koken' niet zo ziet zitten, maar zich liever op het bakken stort, kan gedurende de va kantie in de middag terecht. Tussen half twee en half vijf worden er in de Zuivelkeuken koekjes gebakken. Die de ma kers - als ze zich niet te gulzig tonen - in een trommeltje mee naar huis worden gegeven. Zelf koken en bakken in de Zuivelkeuken is leuk, niet duur (vier of drie gulden per keer) en is snel te regelen. Even bel len naar nummer 070-272270 en je weet wanneer je terecht kunt. INFLATIE INLEVEREN BEZUINIGEN 'T IS WAT... WAT ZEG JE SCHAT? familie ep /T. IK ZEG DAT WE DE BUIKRIEM l WEER WAT AAN MOETEN HALEN WAS T MAAR WAAR... Tussen de bedrijvige bedrijven door vonden de winnaars uit Randstad-Editiesland zowaar tijd om 8,9,Tineke' op de foto te gaan. Als u van bloemen houdt dan is dit een ideale plantenbak omdat hij gemakkelijk kan worden verplaatst. Hierdoor kunt u de planten altijd de zon en beschutting geven die ze nodig hebben. De wagen is gemakkelijk te maken met behulp van de bouwtekening, waarop de be langrijkste onderdelen op ware grootte zijn afgebeeld. U kunt ze dus zó overtrekken op het materiaal, uitzagen en in elkaar zetten. Verf de wagen mooi wit en u zult zien dat u met deze unieke plantenbak veel bijval zult oogsten. De tekening kunt u bestellen door 8,- over te maken op postrekening nr. 3567600 van Karweipost, de Meern, onder vermelding van bestelnummer 400-RE. Na ontvangst van uw overboeking krijgt u de teke ning per omgaande toege stuurd. Niks moeilijker dan een goeie slagzin maken. Niks leuker dan er een prijs mee te win nen. Echt honderden inzen dingen kreeg de redaktie van de Thuiskrant Extra te ver werken toen het erom ging een ode te brengen aan de enige echte Hollandse Nieu we. Die zilte versnapering bij uitstek, waar menig buiten lander van griezelt en die bij ons zo aangenaam de tong streelt... Zes winnaars van de uitge schreven prijsvraag waren dinsdag 17 juni de hele dag de gast van de Stichting Nationaal Visbureau en zij mochten een gezel of gezellin meenemen om de prijs te genieten. Het werd een daje Urk. Com pleet met eten en drinken, boottocht over het IJsselmeer, kennismaken met de Urker Visafslag, quizzen met Tineke van Veronica om een splinter nieuwe videorecorder, een rondleiding door Urk en een dag lang zon. Want we troffen het grandioos met het weer. Uit alle delen yan het land stroomden trouwens de prijs winnaars toe. Want het Natio naal Visburaeau had ook el ders in den lande zijn voelho rens uitgestoken naar gouden combinaties: visliefhebbers en slagzinnenbouwers. Ons land wemelt ervan. Na tuurlijk werd iedereen vergast op één of meer Hollandse Nieuwen, maar ook mocht men kennis maken met het reilen en zeilen van een visafslag. Geroutineerd kochten de men sen tong, schol en kabeljauw bij honderden kilo's tegelijk. Gelukkig verwachtte Jaap Kof- feman niet dat we al die kisten ook echt mee naar huis namen en boter bij de vis leverden. Het was voor deze keer im mers alleen maar een spel. Het uurtje varen over het IJs selmeer gaf misschien weinig uitzicht vanwege de lichte ne vel over het water, maar bracht verkoeling en een ver rassende ontmoeting met een twee meter lange Groningse reus, die al 34 jaar in de 'Sta tes' woont, maar nog altijd zijn Gronings accent bewaarde. De afsluitende vismaaltijd was om te smullen en in de luchtge- koelde bus naar huis bleek dat er een record was gebroken. Enkele deelnemers hadden maar liefst zeven gebakken schollen verorberd in het Urker restaurant, waar geen limiet aan de smulpaperij was ge steld. Een heerlijke dag hoorde je van alle kanten. Een prijs, die klonk als een klok. ledereen kijkt alweer uit naar een vol gende prijsvraag in deze Thuiskrant van Formaat. ud-sd»"* z"n 'Wie zoekt die vindt' is een rubriek die open staat voor persoonlijke vragen en verzoeken van alle lezers van Randstad-Edities die door an dere lezers opgelost zouden kunnen worden. Plaatsing is kosteloos maar de redaktie van Thuiskrant Extra behoudt zich het recht voor verzoe ken zonder opgaaf van reden buiten deze rubriek te houden. SCHIJVEN - 'Ik ben gek op populaire muziek en zou mijn collectie zwarte schijven graag uitbreiden met singles of elpees uit de jaren 60 en 70'. Dat schrijft Marcel Kort uit Hoogvliet die voor een plaat in onberispelijke con ditie best een vergoeding wil betalen. Overleg is mogelijk via nummer 010- 4720988 ARZBERG - Mevrouw Wiebolt uit Delft is op zoek naar de ontbrekende componenten uit haar Arzberg ser vies uitgevoerd in wit met een blauwe geribbelde rand. Het gaat om de die pe borden nr. 353, de dessertborden nr. 452, de platte borden met nr. 152, een grote platte vleesschaal en de compote schaaltjes. Wie mevrouw aan de ontbrekende serviesdelen kan helpen belt 015-564092. DON BOSCO - Mevrouw Van Houten zoekt al tijdenlang vergeefs naar het boek Don Bosco van de auteur Dury of Durie. Voor een tip die tot opspo ring leidt, toont mevrouw zich onge twijfeld zeer opgetogen via 010- 4256486.

Het Nieuwe Stadsblad | 1986 | | pagina 11