D. Fleurige Francs, schitterende Schillingen, -Marken, 'setas: Buitenlands geld Eurocheques Travellercheques en Buitenlands geld van de bank met de Dat is geld dat gelukkig maakt. K IE w .A Bij u in de buurt is de bank binnen loopafstand 1 en 't kan nietprlkken 16?5 49.- T.S.F. Leden Feest Trainers- wisseling UVG SCV de Postduif PV de Vrijheid SVV in de bestuurs- problemen °c Schiedam spaarbank I WEEKENDKOOPJESmm 49 5 HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 30 JULI 1986 PAGINA 9 SCHIEDAM Zon dagavond om half ne gen werd de dertien de editie van het open toernooi van Los Bi gotes afgesloten met de prijsuitreiking. Niet alleen de win naars van de diverse klasses hadden prij zen moeten krijgen maar eigenlijk alle deelnemers. Welis waar zou dit geen prijs zijn voor het bes te tennisspel maar een sportiviteitsprijs voor de algemene ge zelligheid, die een week lang heerste op het Schiedamse ten nispark. Dat gebeurde echter niet, maar dat de gezelligheid weer hoogtij had gevierd mag duidelijk zijn. Naast al deze jolijt werd er ook nog getennist. Zo'n 220 spelers begonnen aan dit toernooi en moesten in to taal bijna 250 partijen spe len. Om dit alles in goede banen te leiden was er een wedstrijdleiding be staande uit John den Har togh, Marcelle Laseroms, Silvia van Dijk en Harry Holiërhoek. Na een voorspoedige start in het begin van de week was het vrijdag de regen die alles in de war stuur de. Er werd geen partij gespeeld die dag en ook voor zaterdag zagen de vooruitzichten er niet best uit. Zaterdag kwam de re gen dan ook met bakken omlaag en besloot de wedstrijdleiding om uit te wijken naar de tennishal Kethelhage. Door tijdge brek en uit financieel oog punt werden de partijen ingekort tot een speeltijd van één uur. Alle partijen tot en met de kwart-finale werden op tijd gespeeld, dit gaf bij sommige spelers wat spanningen, zij kon den de tijdsdruk niet goed aan en gingen daardoor jammerlijk ten onder. Maar bijna alle spelers vatten de maatregelen van de wedstrijdleiding sportief op. De meeste spelers en ook de wed strijdleiding wilde het toernooi graag op tijd af hebben, zodat niet als bij voorgaande edites later in het seizoen er nog fi nales gespeeld moest worden. 91 zül „pen ,,-n van De bank met de S is een echte vakantie- bank. Waar alle geldzaken voor uw vakantie snel en degelijk worden gere geld. U haalt er dat prachtige, kleurige buitenlandse geld. En ook uw (tegen diefstal verzekerde!) Traveller cheques of Eurocheques. U sluit er een goede en voordelige reis verzekering af. En huurt er voor weinig geld een kluis voor uw sieraden en waardepapieren. Want die gaan niet op vakantie. U wel. De bank met de S wenst u gelukkige weken. En levert graag een bijdrage aan de voorpret. Tijdelijk ontvangt u bij het afsluiten van deze en andere reisverzekeringen een leuke zomerpet of zonneklep*. Zorg, dat ie niet ontbreekt in uw reisbagage! SCHIEDAM De Schie damse wielerbaanploeg is afgelopen zondag als vier de geëindigd bij het inter banentoernooi, dat werd gehouden op de wieler baan in het Hargapark. Winnaar was de afvaardi ging van Alkmaar, wij be haalde na negen onderde len 80 punten. Een interbanentoernooi is een ontmoeting tussen alle in Nederland bestaan de openlucht wielerba nen. Elke baan heeft een ploeg die voor die baan uitkomt. ,p °o ^a° I - TOM A DO RANDSTAD EDITIES Prijzenregen bij Los Bigotes Wedstrijdleider John den Hartogh overhandigt samen met Harry Holiërhoek de prijs aan de winnaar in het heren enkel C, Jop van Woensel. De wedstrijdleiding was zon dag erg verheugd met het bij zonder mooie weer, zodat alle voor deze dag geplande wed strijden volgens de normale regels verspeeld konden worden. Al was ook hier de hulp van buurman T.S.F. no dig om alle partijen af te krij gen. De T.S.F.-leden hebben een week lang moeten toezien dat Los Bigotes vijf van hun zeven banen in bruikleen had gekregen, en daardoor zelf be perkte speelgelegenheid had den. Dat Los Bigotes een gezellig heidsvereniging is blijkt uit het feit dat alleen in de D- klasse de eigen leden in de prijzen vielen. Zowel in de he ren- als in de dames single wa ren het Los Bigotes-spelers die de prijzen in ontvangst moch ten nemen. Bij de heren was het Hans Bel, die als eerst ge plaatste ook deze plaatsing waarmaakte. Bij de dames won de Vlaardingse Birgit Zoetmulder, zij versloeg in drie sets Pauline Utens. Ook in de heren dubbel was het een lid van Los die een eerste prijs pakte. Harry Verstraten met zijn partner Hans Lingen, de tafeltennisser, wonnen van Koedood en Santbrink. In de C-klasse was het de Schiedammer Jop van Woen sel die zich het beste manifes teerde, met twee tie-breaks versloeg hij Ivo Adriaansens. Van Woensel zei dat het zijn eerste toernooi-overwinning was sinds hij tenniste en dat hij de charmante dames van de wedstrijdleiding zo graag vaak wilde zien, vandaar zijn zegereeks. Zoals gebruikelijk op het toer nooi stond het toernooi in een bepaald teken. Dat was dit jaar Tropical'86. De feestavond op zaterdag was dan ook een tro pisch feest met een heuse steelband, tropical drinks en een tropische aankleding met palmen. Dit feest was weer het hoogtepunt van het toernooi, dat nog eens benadrukte dat het Los Bigotes toernooi voor namelijk bestaat uit gezellig heid, en laat het zo blijven. Deze aanbieding geldt van 9 juni t/m 8 augustus 1986, zolang de voorraad strekt. bondsspaarbank De Schiedamse wielerbaan afgelopen zondag tijdens het interbanentoernooi. De herenselektie van UVG heeft een nieuwe trainer/ coach René Bos, selektie speler bij deze vereniging heeft de funktie van Leo Schlarmann overgenomen, die voortaan trainer bij de jeugd wordt. Aanvankelijk is het UVG be stuur buiten de vereniging naar een plaatsvervanger op zoek geweest. Doordat men trainers op het oog had die al verplichtingen hadden of net waren aangegaan, alsmede omdat zij die wel beschikbaar waren zulke buitensporige vergoedingen vroegen, kwam van deze missie niks terecht. Hierna heeft men René Bos bereid gevonden zich uit de selektie terug te trekken en als hoofdtrainer in dienst te tre den. Hij was geen tweede keus; ooit als junior bij UVG begonnen en een jarenlange ervaring in het hoogste team, als ook een evenzo lange pe riode als jeugdtrainer, moet voldoende garantie zijn om aan de gestelde eisen te vol doen. Zijn taak zal niet een voudig zijn. Hij zal van dit team, waarin kollektiviteit en stabiliteit de laatste tijd ver te zoeken was, weer dét geheel moeten zien te maken die het gewend was. Met 197 duiven werd vanuit Creil (325 km) gestreden om de eer. De combinatie Toutijn Homburg beheerste dit con cours met 1, 3, 5, 6. Overige prijswinnaars: Comb, v.d. Berg 2, 10. Vrauwdeunt 4. J. B. Nesse 7. A. Sanstra 8. H. P. Jansen 9. Met de jonge duiven werd vanuit St. Quentin gevlogen. Comb. v.d. Berg 1. Alöke 2, 7. J. Koster 3. Th. Stieber 4. G. Muller 5. H. P. Jansen 6. J. Bokkers 8. R Brokling 9. G. Barzilay 10. De uitslag van de wedvlucht vanuit Aalst over 110 km van PV de Vrijheid. In concours waren 477 duiven. J. Bakker 1. P. van Diest 2 en 6. Gebr. Triel 3 en 5. G. Breur 4 en 8. R. Heinsbroek 7. C. Breur 9 en 10. De uitslag van de wedvlucht vanuit Compiegne over 300 km. In concours waren 113 duiven. Comb. v.d. Vijer 1. A. v.d. Wilt 2. S. van Pelt 3 en 5. P. van Diest 4. C. Zantboer 6 en 9. Comb. Wijnties 7. Baanvinger Wenteler 8 en 10. Schiedamse wielrenners snel opgebrand Door vakantieperikelen was de ploeg van Oudenbosch zo danig verzwakt dat de drie renners werden verdeeld on der de vier andere deelnemen de ploegen, zodat er vier ploe gen aan het toernooi deelna men. Het is een soort circuit van baanwedstrijden dat op alle deelnemende banen wordt verreden en staat onder lei ding van de KNWU met assis tentie van Martin Venix. Het wordt georganiseerd om de baanrenners, die 's winters in Ahoy fietsen, ook in de zomer te laten fietsen. In totaal wordt er op negen verschillende onderdelen ge fietst, waaronder de sprint, achtervolging en ploegen ach tervolging. De zes coureurs van Schiedam hadden een goed begin, ze wonnen de af- valkoers maar stortten daarna als een kaartenhuis in elkaar. In de individuele achtervol ging en Italiaanse ploegentijd rit werden ze wel tweede maar voor het overige schortte er heel wat aan de Schiedamse ploeg. Alkmaar werd met 80 punten dus winnaar, gevolgd door Hilversum met 64 punten en Apeldoorn met 62 punten, Schiedam eindigde op een trieste vierde plaats met 54 punten. SCHIEDAM De Schie damse eerste divisie voet balvereniging SVV is kort voor het begin van de competitie 1986-1987 in de bestuursproblemen ge komen nu drie leden van het bestuur om uiteenlo pende reden hebben be dankt. Algemeen voorzitter mr. Maarten Eising jr. gaat naar Den Haag verhuizen en kan zich onmogelijk meer dagelijks vrij maken voor het reilen en zeilen van de eerste divisievere niging in het Schiedamse sportpark Harga. Veilig heidscoördinator en lid van het algemeen bestuur Huub Zandwijk heeft zijn funktie al neergelegd aan het eind van de voetbal competitie 1985-1986. Hij is inmiddels voorzitter ge worden van de Schiedam se handbalvereniging DWS. Binnen SVV is nu een stroming op gang ge komen om hem terug te halen in het bestuur, terwijl er dan tevens een plaats voor hem zou worden in geruimd binnen het mana gement betaald voetbal. DWS staat echter niet te trappelen om nu al weer afscheid te nemen van haar pas gekozen voorzit ter. Of een combinatie van beide funkties mogelijk is wordt nu onderzocht. Ten slotte heeft tweede secre- taris/adminstrateur en lei der van het eerste elftal Aad van Dijk zijn collega bestuursleden laten weten dat hij zich terug trekt uit al zijn bestuursfunkties. Hij is nijdig omdat zijn in vloed in het management betaald voetbal met in gang van het nieuwe sei zoen tot een minium be perkt is en dat hij ook niet langer mocht optreden als leider van het eerste elftal. Aangezien SVV een vereni- gingstruktuur heeft zal de algemene vergadering pas in oktober de opvolgers kiezen. Tot die tijd treedt de voorzitter van het be taalde voetbal van SVV Martin de Jager tevens op als algemeen voorzitter. Wie de funkties van Aad van Dijk gaat overnemen zal hoogstwaarschijnlijk zaterdagmorgen bekend worden gemaakt. Dan houdt men op het sport park Harga de jaarlijkse pers- en foto ochtend, 's Middags speelt men een vriendschappelijke wed strijd uit tegen eredivisie vereniging Excelsior op het sportpark Woudenstein in Rotterdam. O O Haren wassen blijft on danks anti-prik voor de oogjes soms een probleem bij en voor kleine ukkies. Voor wie er (nog) mee zit: er is nu schuim-shampoo en dat 'lekt' niet. Eén druk op de knop en daar komt de shampoo als een flinke dot schuim naar buiten, zonder dat 'het slachtoffer' het in de gaten heeft. Anders leert men 't kind eerst zelf spelender wijs te schuimen. De naam is Dodie baby- schuim, 't kost net geen tientje, er zit 150 ml in een bus en men kan er zo'n 20 tot 25 keer een klein kop petje mee wassen. Kern- pharm uit Veghel brengt op de markt. i Met schuimshampoo geen tra- ten meer.... Tornado huishoudtrappen van stevig metaal Treden en plateau anti-slip 5 treeds «mei plateau Adviesprijs 65. 4 treeds (mei plateau Adviesprijs 55 Start nu met het maken van uw vruchten-cocktail in deze keramiek rumpot. Voor een glas met lekkere zomerse vruchten öp lange winterse avonden Inhoud 3 5 liter 19S5 Giftset bestaande uit LCD dameshorloge met ball point in bijpassende kleur EENMALIG! 20 GULDEN VOORDEEL! Luxe veni|dbarekogelgrill met deksel. Het onder plateau biedt plaats aan sausjes e d Nu van 69.-v 3-dlg set barbecue gereedschap 3.95 aan sausies e o Kunststof serveerwagen met2plaieauxop 2 robuuste wielen Beide bladen met veilig opstaande rand en het bovenste blad heeft een extra inzet voor flessen Verven wordt kinderspel niet deze ideale verfroller Eventueel ook op een tijles coopsteel aan te sluiter Losse verfroller

Het Nieuwe Stadsblad | 1986 | | pagina 9