I Aannemingsbedrijf van der Waal bouwt aan de westkant van Maassluis een leuke nieuwe woonwijk De ideale kans voor jonge gezinnen om in een mooi en groot eigen huis te gaan wonen op een schitterende plek. Vlakbij de Waterweg, met veel groen in de buurt, leuk aangelegd Kleuterscholen, sporthal en winkelcentra zijn vlakbij. De verbindingen met andere plaatsen zijn uitstekend o.a. Rotterdam en Den Haag bij de hand De pnJzen: Vanaf 136.900,- PMTO inclusief eigen grond Bel daarom vandaag nog voor inlichtingen of een afspraak. DRQR Drop Makelaardij BV Veel groen Uitstekend geïsoleerd Eigen grond Privacy Dubbele beglazing Prijzen vanaf 136.900,- tot/147.000,-vrij op naam Veel tuinen op de zonzijde Eigen centrale verwarmingsinstallatie Premie C: 6.500,- als eenmalige belastingvrije bijdrage inbegrepen Kindervriendelijke omgeving en huizen Mogelijkheid voor vierde (slaap-)kamer Volledige financiering op basis van gunstige projektaanbiedingen, Zeer goed gebouwd Aangebouwde berging in de tuin ook voor meerwet k-keuzen, mogelijk En de huizen zelf: ruimte. De huizen en de omgeving beeld een vierde slaapkamer Aannemingsbedrijf van der Waal zijn ronduit kindervriendefijk: Uw op de zolder te bouwen. Mogelijk- uit Vlaardingen bouwt ze. kind kan zowel in eigen tuin als in heid bestaat ook om dat te laten Dat zegt al heel wat. de direkte omgeving van het huis doen. Meenemen in de financie- Prima kwaliteit en veel veilig spelen. ring is mogelijk, mogelijkheden. Ruime huizen, afwisselend gebouwd. Een beetje doe-het-zelver Zo mag u natuurlijk b.v. ook Er zijn er met een extra ver- kan de waarde van zijn bezit aan- een keus maken uit tegels en hoogde kap, voor nog meer zienlijk verhogen, door bijvoor- sanitair in keuken en badkamer. Er is natuurlijk nog veel meer aardigs over deze huizen te vertellen. De betrokken makelaars (leden NVM) geven u geheel vrijblijvend alle informatie. Zolder Verdieping ■MAKELAARDIJ BV. M ROEST VASTGOED IB Telefoon 01899-11011 makelaardij Telefoon 01899-14752

Het Nieuwe Stadsblad | 1986 | | pagina 12