IVRAAG ONZE GRATIS! WONINGGIDS flfliu Dnroerend goed. t *1* i luxe appartementen boven f. 100.000,- eengezinswoningen van f100.000,- tot f175.000,- halfvrijstaande woningen en bungalows in alle prijsklassen Informeer vrijblijvend bij één van onze kantoren over aanpak en condities. ring financiering en verhuur. fWJISSfss voor M Kastanjehof 8-10. 3155 SN Maas,and Telefoon 01899 Vlaardingen hiedamseweg Telefoon o tui CA Schiedam Lange Haven 9, 3111 cm Telefoon 010 - 426 81 35 er* NOG 3 PRENIIE-A 2-KAMERFLATS MAASSLUIS Koningshoek Vanaf 310,00 netto per maand koop je een eigen 2-kamerflat. Dat is mogelijk in Maassluis-West nabij een schitterend geheel overdekt winkel centrum en slechts op 20 minuten file-vrij van Den Haag en Rotterdam. Premie-A flats Subsidiegrenzen hypotheek aflossingsgedeelte door de Rijksoverheid 30.000,-- tot 50.000,--. Koopsommen vanaf 118.000,— v.o.n. Eigen grond. Eigen c.v.-gasinstallatie. Kelderberging. MAASSLUIS Koningshoek nog 1: twee onder één kap woning (premie C). 100% financiering mogelijk, netto maanlast 675,— per maand. De woning is gelegen op eigen grond, heeft een ruime tuin, L-vormige woonkamer, 3 of 4 slaapka mers, badkamer en dakterras, uiteraard zijn alternatieven mogelijk! VLAARDINGEN Van 't Hoffstraat 28 Op 3e verdieping gelegen, goed onderhouden 3 kamerflat. Woonkamer met steenstrip- en kurk- wand, nieuwe hardhouten voorpui met thermopa ne beglazing; 2 slaapkamers, badkamer met lavet, toilet, keuken met toegang tot balkon aan achter zijde. Kelderberging in onderbouw. prijs 42.500,— K.K. MAASSLUIS Lijsterlaan 90 Ruime eengezinswoning gelegen tegenover park, c.v.-gas verwarmd, voor- en achtertuin. Flinke woonkamer 8.75 x 3.65m., complete keuken met inbouwapparatuur, entree met toilet en bergkast; 1e etage; 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet en vaste wastafel; 2e etage: ruime zolderkamer, hobbykamer en berg ruimte. Evt. met garage te Koop. 169.000,-- K.K. VLAARDINGEN Prins Hendrikstraat Enige jaren geleden geheel gerenoveerde één gezinswoning op eigen grond op zeer korte af stand van het centrum. De woning is voorzien van h h buitenkozijnen met dubbelglas. De woon kamer (ca. 7.70 x 3.70m.) met open keuken heeft open trap naar de 1e verdieping alwaar 2 slaap kamers en douchegelegenheid. De woning is voorzien van c.v. gas en heeft een tuin achter. De toestand is uitstekend te noemen. Aanvaarding in overleg. -prijs 92.500,— K.K. VLAARDINGEN Eendrachtstraat Op eigen grond gelegen eenvoudige, kleine één gezinswoning voorzien van een c.v.-installatie. Indeling: entree, leuke woonkamer 3.90/4.90 x 5.40m.) met open haard en open trap, eetkeuken met eenvoudige inrichting. Op de eerste verdie ping bevinden zich twee slaapkamers en geheel betegelde badkamer met toilet, douche en v. was tafel. Aanvaarding: terstond, prijs 77.000,— K.K. VLAARDINGEN Cederdreef Uitstekend onderhouden woning met tuin achter op zonzijde. Deze royale woning met hardhouten dakkapel is voorzien van c.v.gas. Enige gegevens m.b.t. de indeling: royale entree, fraai betegelde toilet, woonkamer (ca. 3.80 x 9.50m.) met open haard en dubbel glas, open keuken. Tuin achter met stenen schuur 1e verd.: overloop, toilet, ge heel betegelde badkamer met ligbad en 3 slaap kamers. Onder de kap één slaapkamer met dakka pel, 1 voorslaapkamer en overloop. Erfpacht. Aan vaarding: ca. april 1987. prijs 187.000,— K.K. ->v VLAARDINGEN Emmaplein Halfvrijstaande woning, voorzien van c.v., op goede stand gelegen. Indeling: entree/gang met natuurstenen vloer en schrootjeslambrizering, gedeeltelijk betegeld toilet kelder, royale eetkeu ken met witte inrichting, woonkamer met open haard, nieuwe stenen schuur met zijuitgang. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, ligbad, balkon achter. 2e verd.: onder de kap zolderkamer Diverse hardhouten kozijnen met dubbel glas. Aanvaarding: terstond. prijs 199.000,-- K.K. VLAARDINGEN Thomas a Kempisstraat 4-Kamerappartement op de 3e woonlaag gelegen en leuk uitzicht op de Waterweg. Indeling: hal, opnieuw bet. douche met vaste wastafel, opnieuw betegeld toilet, woonkamer met open keuken en eiken inrichting met diverse appa ratuur, gescheiden door eetbar, achterbalkon, 3 slaapkamers, berging in de onderbouw. Aanvaar ding: terstond. prijs 62.000,-- K.K. VLAARDINGEN Baljuwstraat In centrum, op eigen grond gelegen ééngezins woning voorzien van c.v. Indeling: entree, gang, garderobe, gemoderniseerd toilet, L-vormige woonkamer (10.00 x 4.30/2.70m.), open keuken, 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, natte ruimte met c-.v.-ketel, balkon; 2e verd.: voorslaapkamer met nieuwe dakkapel, achterslaapkamer met toegang tot dakterras, badkamer met wasm. aansluiting Achtertuin met houten schuur en uitgang. Veel aandacht besteed aan isolatie Aanvaarding: in overleg.prijs 85.000,-- K.K. VLAARDINGEN Populierendreef Zgn. carport-terraswoning voorzien van c.v. gas in de wijk Holy-Noord te Vlaardingen (erfpacht). Deze ruim opgezette woning heeft voor- en achtertuin. De woning bevat o.a. hal, toilet, ruime woonkamer met verlaagd zitgedeelte en open haard. Open keuken, berging. Op de 1e verdieping zijn 3 slaap kamers waarvan één met terras. Royale badkamer met ligbad, 2e toilet etc. Onder de kap royale voorzolder en slaapkamer. Aanvaarding in over legprijs 239.000,-- K.K. VLAARDINGEN, Van Baerlestraat Op 1e en 2e woonlaag gelegen 4-kamerapparte- ment voorzien van c.v. blokverwarming. Deze in zuidwijk en in directe omgeving van winkels gele gen woning bevat o.a.: entree, hal, woonkamer, half open keuken met fraaie eiken keukeninrich ting, toilet. Op de slaapverdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een ged. betegelde douche, de ouderslaapkamer heeft een balkon Aanvaarding in overleg. prijs 62.000,— K.K. VLAARDINGEN Wagnerstraat Goed onderhouden 3-kamerappartement gelegen op de 2e woonlaag en voorzien van c.v. blokver warming. Indeling: entree/gang, ged. bet. en met schrootjes afgewerkte douche/toilet combinatie, kleine keuken met een eenvoudige inrichting, voorzijkamer en achterslaapkamer met balkon. Alle voor- en zijgevel kozijnen zijn uitgevoerd in hardhout en er is berging in de onderbouw. Aan vaarding: in overleg. prijs 39.000,— K.K. VLAARDINGEN Ruychaverstraat Op 2e woonlaag gelegen ruim 4-kamerapparte ment, voorheen 5 kamers. Indeling: hal, gang, woonkamer (10.00 x 4.00/2.80m.) met balkon 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en v. was tafel, betegeld toilet, keuken met wasm. aanslui ting en toegang tot tweede balkon, berging in de onderbouw Diverse h.h. kozijnen met dubbelglas in woonkamer. Uiteraard is de woning voorzien van c.v. met eigen ketel. Aanvaarding: in overleg. prijs 79.500,-- K.K VLAARDINGEN Mr. Troelstrastraat In nette, rustige straat op korte afstand van cen trum en weekmarkt gelegen woning met balkon achter op zonzijde. Deze direkt te aanvaarden woning bevat o.a. voor- en achterkamer, 2 zij kamers, keuken, douche/toilet-combinatie. Aan vaarding: terstond. prijs 42.500,-- K.K. VLAARDINGEN Dr. Abr. Kuyperstraat Nabij marktterrein, op hoek van Dr. A. Kuyper straat en Groen van Prinstererstraat gelegen ap partement op 2e etage. Indeling: entree, woonka mer 9.30 x 3.50m.) met gedeeltelijk parket en schrootjesplafond, voorzijkamer, tussenkamer met schrootjesplafond, voorzijslaapkamer, ged. open keuken met eiken inrichting, incl. div. appa ratuur. badkamer met ligbad, v.w. tafel en toilet, balkon achter. Aanvaarding: in overleg. prijs 57.000,-- K.K. MAASSLUIS Esdoorn 7 Aan woonerf gelegen schakelbungalow met car port. Ind.: entree met garderobe en toilet, L- vormige living 35m2 voorzien van plavuizen vloer, in schoonmetselwerk uitgevoerde open haardpartij, latten plafond in woongedeelte, ver laagd plafond in eetgedeelte in open verbinding met de keuken, bijkeuken. Schuifpui achter naar schitterend aangelegde patiotuin, op de 1e etage een vide studeer/slaapkamer. Op de parterre zijn via de hal 3 slaapkamers bereikbaar welke allen schuifpuien hebben op de patiotuin. tevens treft u er de luxe badkamer, tot plafond betegeld met ligbad, v.w. en aparte douche. Bijzónder heden: de woning is uitstekend onderhouden en uiteraard c.v.-gas verwarmd. prijs 229.000,-- K.K. MAASSLUIS Van Embdenstraat 3 In het centrum gelegen, subliem onderhouden tussenwoning, c.v. gas verwarmd. Entree met plavuizen vloer en meterkast, woonkamer 27m2) gedeeltelijk schoonmetselwerk/houten- wand, luxe keuken met inbouwapparatuur, plavui zen vloer en schroten, luxe tot plafond betegelde badkamer met ligbad en vaste wastafel, toilet en schroten plafond, schuurtje met c.v. installatie. Spiltrap naar 1 e etage: 2 ruime slaapkamers, berg- vliering en ruimdakterras. Bijzonderheden: Veel hadhout, fietsberging in huur. prijs 89.000,-- K.K. VLAARDINGEN Samuel Esmeijerstraat 224 Goede onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin c.v.-gas verwarmd. Entree met pla- vuizenvloer en granolwanden, geheel betegeld toilet met schroten plafond, diepe kelderkast; doorzonwoonkamer met plavuizen vloer en struc- tuurwanden, doorlopend in eiken keuken met in bouwapparatuur. totaal 9.00 x 3.30m., inpandige berging met aansluiting wasmachine; 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en kasten, geheel betegelde badkamer met ligbad, v.w. en schroten plafond. Houten schuur in achtertuin. Bijzonderheden: voorzijde parterre thermopane beglazing, dak vernieuwd met isolerende dakbe dekking. Het heeft een erfpacht van 179,66 per jaar tot 2061 vast. prijs 119.000,-- K.K. MAASSLUIS Merellaan 833 Op 1e etage goed onderhouden 2 kamerflat c.v - blok verwarmd. Royale woonkamer 30m2) met balkon aan Nieuwe Waterwegzijde, 1 slaapkamer, badkamer met ligbad, v.w. en aansluiting wasma chine, toilet met fonteintje, grote garderobekast, amerikaanse keuken. Kelderberging in onder bouw P"is 82.500,-- K.K. MAASSLUIS Merellaan 909 Aan park en Nieuwe Waterweg gelegen 4/5 kamerappartement (1e etage) met vrij uitzicht Indeling: royale hal met garderobekast, L-vormige woonkamer met afsluitbare T.V./Studiehoek (50m2), groot terras, ruime amerikaanse keuken, hal waarop uitkomen 3 slaapkamers alsmede toilet, badkamer met ligbad en v.w Bijzonderhe den: alles hardhout.prijs 207.500,— K.K. MAASSLUIS Korhoenstraat 13 In goede staat van onderhoud verkerende tussen woning met blijvend plantsoen aan vporzijde, c.v.- gas verwarmd. Entree met schroten betimmerd, toilet met fonteintje en schroten plafond, berg kast; doorzonwoonkamer 30m2) met semi- open eiken keuken met inbouwapparatuur, eetbar en schroten plafond; 1e etage: 3 ruime slaapka mers badkamer met ligbad, v.w., 2e toilet en aan sluiting wasmachine, 2e etage: 1 slaapkamer aan achterzijde, 1 hobbyka mer, bergruimte en berg vliering. Groot zonne terras aan achterzijde. Voor-en achtertuin met stenen-en houten schuur. Voorzijde par terre thermopane beglazing. Spouwmuur isolatie. prijs 179.000,- K.K. SCHIEDAM-KETHEL Oever 19 U wilt in't groen wonen lekker rustig en toch nabij de stad, beneluxtunnel etc., dat kan in deze ruime hoekwoning met carport. L-vormige woonkamer circa 32m2 voorzien van parketvloer, verlaagd latten plafond en inbouwapp., entree met garde robe en toilet; 1e etage: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, apart toilet op de overloop; 2e etage: een 4e slaapkamer, wasruimte met c.v.-gas ketel alsmede een 5e slaapkamer. Op de 3e etage een geheel bevloerde bergvliering van 25m2. prijs 182.500,— K.K. MAASSLUIS Pieter Schimstraat 3 Nabij het oude centrum gelegen tussenwoning. Woonkamer met parketvloer, keuken, douche en toilet aan achterzijde gelegen. 1e etage: 3 slaap kamers. Zonneterras boven keuken. Plaatsje met schuur aan achterzijde. prijs 69.500,-- K.K. MAASSLUIS Johan Evertselaan 1b In prima staat van onderhoud verkerende 3 kamer flat, gelegen op 1e en 2e verdieping, c.v.-gas verwarmd. Woonkamer met luxe klassiek eiken keuken met inbouwapparatuur en balken plafond, spiltrap naar 1e etage alwaar overloop, 2 ruime slaapkamers, moderne tot plafond betegelde bad kamer met ligbad en v.w., aparte luxe betegeld toilet. Bijzonderheden: gehele 2e verdieping voorzien van schroten plafond. prijs 89.000,-- K.K. SCHIEDAM Van der Palmlaan Royale woning, type 2-onder-een-kap, met aan gebouwde garage, voor- en achtertuin, op eigen grond gelegen. In rustig, besloten wijkje, op goede stand gesitueerd. Indeling: entree, hal, toilet, ge deeltelijk bet. keuken, ruime L-vormige woonka mer 50m2 met openslaande deuren naar terras, open haard, berging/stookruimte. 1e verd.: over loop, ruime ouderslaapkamer met balkon, voor zijkamer, achterslaapkamer, ruime badkamer met ligbad, vaste wastafel, douche, apart toilet. 2e verd. ruime voorzolder en kleine zijkamer. Aanvaarding: terstond. prijs 289.000,-- K.K. VLAARDINGEN Spoorsingel Op eigen grond gelegen ruime bovenwoning. Indeling: entree, trapopgang, woonkamer met openslaande deuren naar balkon, ruime be timmerde eetkeuken met eveneens toegang tot balkon, toilet, douchegelegenheid met v.w.tafel, 3 slaapkamers; zolderverdieping welke via vlizo- trap is te bereiken met ruime zolder, hobbykamer en slaapkamer. Aparte berging op de begane grond. Diverse h.h. kozijnen, dak met glaswol geïsoleerd. Aanvaarding: in overleg. prijs 75.000,- VLAARDINGEN Esdoorndreef Ruime ééngezinswoning met grote achtertuin op zuid-westen. Indeling: hal met plavuizenvloer, toilet, woonkamer met granolwand, open keuken met Pogenpohl inrichting met inbouwapparatuur, klompenhokje met nieuwe h.h. deur en nieuwe dakbedekking; 1e verd.: badkamer met ligbad, 2e toilet, v. wastafel en w.a. aansluiting, 4 slaapka mers; 2e verd.: zolderkamer met dakkapel, berg ruimte onder kap en c.v. ruimte. Voortüin met oprit: gedeeltelijk opgehoogd; achtertuin met on- derheide stenen schuur. Aanvaarding: 1 april 1987 prijs 177.000,-- K.K. SCHIEDAM Marconistraat Parterre-appartement met souterrain, zonnige achtertuin met achteruitgang. Ind.: woonkamer met aan de voorzijde de keuken met eiken uitrusting in U-vorm met ingebouwde koelkast, diepvries, electrische kookplaat, geïsoleerd gipsplatenpla- fond; balkon; L-vormige douche-ruimte met toilet en souterrain met 2 kamers, luxe badkamer in kleur. Bijz.: gasgestookte centrale verwarming met warmwatersysteem; eigen grond; bijdrage VvE 46,00 per maand. prijs 61.000,-- K.K. SCHIEDAM Zwartewaalsestraat Pand met leeg te aanvaarden beneden- en boven woning met zonnige achtertuin. Samenvoeging en verbouw tot een vrije woning mogelijk. Parterre royale woonkamer en grote slaapkamer, keuken, eenv. douchegelegenheid, eenvoudige achter- aanbouw over volle breedte; op de etage ruime woonkamer, keuken, badkamer met ligbad, was tafel, betegeling, sierpleisterwerk, op de 2e etage 2 kamers, dakkapellen; 122m2 eigen grond. prijs 56.500,— K.K. SCHIEDAM Maasstraat Leuke gezellige woning met kleine tuin en fietsen berging. Ind.: woonkamer van 4.85 x 4.65m. met niveauverschil met eetkamer, kurkwand, aan grenzende keuken; toilet met douche combinatie en ruime bergkast; op de etage 2 slaapkamers waarvan één met wastafel, overloop en grote dak kapellen. Bijz.: gaskachels, 58m2 eigen grond. prijs 42.000,-- K.K. SCHIEDAM Lorentzlaan Driekamerflat op de 3e etage met personenlift, inpandige berging, recreatieruimte aanwezig, vrije ligging. Ind.: woon-en zijkamer samenge voegd 7.30 x 4.63m., kl. balkon; keuken, slaapka mer, betegelde douche met wastafel, bijdrage VvE 1.300,00 per jaar, ligging nabij station. prijs 52.000,-- K.K. SCHIEDAM Jan Steenstraat Eengezinswoning op 120m2 eigen grond met voor en achtertuin. Deze woning met achterstallig on derhoud bestaat uit een grote woonkamer, keuken, provisiekelder, balkon en op de etage 2 royale slaapkamers, zijkamer, eenvoudige badkamer en balkon; zolderetage met ruime slaapkamer, zol derruimte en klein balkon. Zinkwerk grotendeels vernieuwd; ligging t.o. zijstraat. prijs 89.000,-- K.K. SCHIEDAM Delflandseweg Hoekflat op de 2e etage met lift, berging in de onderbouw, bestaande uit royale woonkamer met eethoek, open moderne keuken met barafschei ding, plavuizenvloer; betegelde badkamer met sanitair in kleur; grote bergkast en royale slaap kamer; balkon. Erfpacht/ 1002,00 per jaar, bijdra ge VvE 757,00 per kwartaal inkl. stookosten; gunstige ligging.prijs 79.000,-- K.K. SCHIEDAM Zwaluwlaan Fraai gelegen modern hoekherenhuis met uitzicht op vijverpartij, gelegen in het dorp Kethel. Ind. souterrain met 2 kamers en garage, bereikbaar vanaf achterzijde; ruime woonkamer met open haard partij van ijsselsteen, schuifpui naar terras en op de etage 3 slaapkamers en complete bad kamer. Bijz.: grote tuin aan drie zijden; 320m2 eigen grond; heteluchtverwarming; ged. isolatieglas en extra voorzieningen; bouwjaar 1964. prijs 235.000,-- K.K SCHIEDAM Stadhouderslaan Herenhuis met voor-zij-en achtertuin op zuiden Ind.: grote L-vormige woonkamer met open haard, gemoderniseerde open keuken, betegelde provi sie kelder, terras en schuur in achtertuin; op de etage 2 grote slaapkamers, zijkamer en luxe com plete badkamer; afz. 2e toilet; balkon en op de zolderetage grote kamer met dakterras en over loop met keukenblok. Bijz.: 269m2 eigen grond; gasgestookte centrale verwarming en gasboiler, nieuw zinkwerk, leidingwerk vernieuwd of in orde gemaakt,/raaie ligging. prijs 295.000,-- K.K. SCHIEDAM Rotterdamsedijk Vierkamerflat op de 5e etage van de Grensflat met berging in de onderbouw, personenlift aan wezig; eenvoudige keuken en douche; balkon op zonzijde; centrale verwarming; gebouwd op eigen grond; in verband met opknapkosten wordt een vraagprijs gehanteerdprijs 35.000,-- K.K. SCHIEDAM Rotterdamsedijk Zeer goed onderhouden appartement op de 2e en ged. 3e etage met aluminium voorgevelpuien met isolatieglas en geheel voorzien van centrale verwarming, gedeeltelijke stoffering. Indeling grote woonkamer met open haard, zijkamer, ge moderniseerde keuken en toilet, balkons en op de etage 2 slaapkamers en badkamer met douche en wastafel. Berging in souterrain; gebouwd op eigen grond en bijdrage VvE 75,00 p/mnd. prijs 72.000,-- K.K. SCHIEDAM Rembrandtlaan Groot pand, bestaande uit een verhuurde bene den woning en leeg te aanvaarden bovenwoning. De benedenwoning is verhuurd voor 4.344,00 per jaar en de indeling van de bovenwoning met grote woonkamer, balkon op zonzijde, keuken en zijkamer; op de slaapetage 2 grote kamers, zij kamer, eenvoudige badkamer en balkon. prijs 69.000,-- K.K. SCHIEDAM Burg. Knappertlaan Parterre-maisonette, waarvan de 1e etage is ver huurd voor 175,00 per maand. Direkt te betrek ken het parterre gedeelte bestaande uit een kamer ensuite, keuken, betegelde douche en zonnige tuin. Installaties gescheiden, prijs 50.000,-- K.K. SCHIEDAM Bilderdijkstraat Pand met leeg te aanvaarden bovenwoning en verhuurde benedenwoning met een huuruitkomst van 185,00 per maand. Bovenwoning met ruime woonkamer, moderne keuken, zijkamer en op de slaapetage 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel betegeling/betimmering; zijkamer. prijs 46.000,-- K.K. SCHIEDAM Burg. van Haarenlaan Vierkamerhoekflat op 3e etage met inp. berging, voorzien van centrale verwarming, 2 balkons, gemoderniseerde keuken en badcel, vrij uitzicht en centraal gelegen nabij station e.d. prijs 58.000,-- K.K. VLAARDINGEN Lepelaarsingel Vierkamerflat op de 1e woonlaag met personen lift berging in souterrain, voorzien van centrale verwarming, grotendeels isolatiebeglazing en vrij uitzicht. Ind.: royale woonkamer met eethoek balkon, royale keuken, douche met wastafel, drie slaapkamers, 2e hal; bijz.: electr.boiler, lage erfpacht; bijdrage VvE 225,00 per maand inkl. voorschot stookkosten prijs 83.000,-- K.K. VLAARDINGEN Korte Dijk Appartement met op de 1e etage woonkamer, hal en betegelde keuken, zijkamer en balkon over de volle breedte aan de achterzijde (Haven) met vrij uitzicht op water; slaapetage met 2 staapkamers, overloop, betegelde douche met wastafel en grote zolder met vele mogelijkheden. Bijz.: bouwjaar 1938, eigen grond, parketvloeren en houten pla fonds woonetage. prijs 54.000,-- K.K. ROTTERDAM Franselaan Appartement met royale woonkamer met granol- werk op de 1e etage, aansluitend slaapkamer, moderne keuken en zijkamer; op de 3e etage roya le slaapkamer en zijkamer, doucheruimte met wastafel en badgeyser. Schuur in achtertuin, bij drage VvE 175,00 per kwartaal; centrale ligging. prijs 47.000,-- K.K. SCHIEDAM Smetanalaan In prima staat van onderhoud verkerende eenge zinswoning met voor-en achtertuin, stenen schuur en achteruitgang. Ind.: woonkamer met hoek- openhaard, hefschuifpui met isolatieglas, eetka mer met plavuizenvloer doorlopend in keuken en entree; op de etage drie ruime slaapkamers en badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet; zolderetage met mogelijkheid tot bouw van slaapkamer, vrij nieuwe gas-c.v.ketel. gasboiler, erfpacht 525,00 per jaar, eventueel garage te koop voor 12.500,00, rustige ligging. prijs 145.000,-- K.K. SCHIEDAM Boylestraat Hoekpand met ver huurde benedenwo ning f.164,83 p.m. en leeg te aanvaarden bovenwoning best. uit L-vormige woon kamer ensuite, mo derne keuken en op de slaapetage 3 ka mers en balkon. prijs 42.000,- K.K. pioduktie Holman reklame (010) 460 06 17

Het Nieuwe Stadsblad | 1986 | | pagina 19