administratief (para)medisch techniek BI tempo-team I Slof Co. ak- ti- vi- tei- ten- be- ge- lei- der ■AA manotherm ERVAREN BANKWERKERS Chubb Fire bejaarden verzorgsters Automonteur van der yÖORDE Vakantie? Doe mee,om te helpen! directie secretaresse tekenaar/ constructeur A verpleegkundigen/ ziekenverzorgenden uitzendbureau content STRIPES „MODE" ERVAREN (m/v) STICHTING RUSTHUIZEN DER HERVORMDE GEMEENTE „Verzorgingstehuis Vaartland" PÖ. uitzendbureau De Bedrijven Sociale Werkvoorziening te Delft vragen: Werkleider Machinale Houtbewerking (m/v) Delft Stad in bedrijf SERVICE- en ONDERHOUDSTECHNiCUS Kijk in DE RANDSTAD-UIT Provincie Zuid-Holland LTS-ers en MTS-ers E CHAUFFEUR GROOT RIJBEWIJS PRODUKTIE-MEDEWERKERS Accountantskantoor J.J. Slof Accountant Administratieconsulent tel. 4267906. TE VLAARDINGEN Dienst Rijnmond HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 7 NOVEMBER 1986 PAGINA 20 Voor een groot bedrijf in Rotterdam zijn wij op tpIpfoiliStS zoek naar een stress bestendige iviviwiiiviv die als rechterhand van de directeur zal gaan fungeren. Voor deze interessante, maar veeleisende baan zijn wij op zoek naar een dynamische secreta resse die haar vak verstaat. De gedachten gaan uit naar een vrouw van 25 tot 30 jaar met een middelbare schoolopleiding en een voltooide secretaresse-opleiding, die over een aantal jaren ervaring beschikt. De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit: - het bijhouden van de agenda - het bijhouden van het directie-archief - het behandelen van de post - het verzorgen van de correspondentie in Nederlandse, Engelse en Duitse taal - het notuleren van diverse vergaderingen De baan waar het hier om gaat zal een zeer lan ge periode gaan duren. De werktijden zijn van 8.30 tot 17.00 uur. Graag geven wij je alle informatie omtrent deze baan en kunnen wij een oriënterend gesprek voor je arrangeren. Voor een groot bedrijf in Rotterdam zijn wij op korte termijn op zoek naar een voor de orderadministratie waar je samen met een collega de diverse orders van de cliënten opneemt en deze tegelijkertijd invoert op een terminal. Naast deze werkzaamheden worden er diverse administratieve handelingen door jou en je colle ga verricht. Voor deze baan zoeken wij een kandidate met een opleiding op minimaal Mavo-nivo. Naast een flexibele opstelling t.o.v. de werk zaamheden moet je accuraat kunnen werken en soepel en taktisch met de cliënten kunnen om gaan. De werktijden (38 uur per week) variëren van 8.30 tot 17.00 uur. Wij denken aan iemand tussen de 18 en 21 jaar met eventueel wat computerervaring. Een goede typevaardigheid is een vereiste. Interesse? Kom dan snel langs voor meer infor matie over deze leuke baan. de Op korte termijn hebben wij werk voor een er varen met minimaal 2 jaar ervaring. Je komt te werken bij een bedrijf in de Spaanse- polder waar je zelfstandig tekenwerk gaat ver richten. Wij denken aan een kandidaat met een MTS/WTB-opleiding. Deze opdracht gaat een aantal weken in beslag nemen. Neem snel contact op met ons als je meer over deze functie wilt weten. Wij hebben diverse plaatsingsmogelijkheden voor A verpleegkundigen en ziekenverzorgen den die fulltime inzetbaar zijn. Je kunt geplaatst worden in Schiedam, Vlaardin- gen, Rotterdam of Delft. Ook als je niet fulltime kunt werken, ben je bij ons van harte welkom. Natuurlijk is dit maar een greep uit de banen die wij momenteel beschikbaar hebben. Ben je di rect of op korte termijn beschikbaar, kom dan snel met ons praten over de mogelijkheden die er voor jou zijn. Iedere Content kracht is volledig sociaal ver zekerd en voor ieder gewerkt uur wordt va kantiegeld, feest- en vakantiedagentoeslag gereserveerd. De toekomstige Content(e) kracht is welkom op de vestiging: Schiedam, Hoogstraat 20. Telefoon: 010-4730322 MV vanaf 16 jaar HET BEDRIJF HET WERK DE JUISTE MAN OF VROUW INFORMATIE EN SOLLICITATIE GEVESTIGD Van Adrichemstraat 291, 2614 BR Delft. Tel. 015-140313 Kantoren te Amstelveen, Bodegraven, Kortenhoef en Loosdrecht. mode VERKOPER(STER) Ten behoeve van haar verpleeghuis "DE HEUL" zoekt de Gereformeerde Stichting voor Bejaardenzorg te Rotterdam kontakt met een aktiviteiten- begeleider die in het bezit is van diploma MBO-AB of gelijk waardig, voor drie dagen per week a 4 uur. Ons verpleeghuis draagt thans zorg voor 91 somatische bewoners. Momenteel is men bezig met de bouw van een nieuw verpleeghuis, dat plaats gaat bieden aan 150 psycho-geriatrische bewoners 15 dagbehan delingsplaatsen. Mocht u in aanmerking willen komen voor deze funktie en heeft u er geen bezwaar tegen om eenmaal per 14 dagen avond- en zaterdagdienst te draaien, dan kunt u, als u een christelijke levensovertuiging heeft, bij ons solliciteren. Telefonische funktie- informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw H. Heuvelman, hoofd van de aktiviteiten- begeleiding, telefoon (010) 4.65.75.11, toestel 26. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van verpleeghuis Schiekade 29, 3033 BB Rotterdam. De functie: Leverancier van brandbeveiligingsapparatuur Leeftijd: 25-30 jaar, woonachtig in de omg. van Rotterdam. vnUDD ilnC 3100 AB Schiedam-Holland. Opleiding: Voor ons verzorgingstehuis met 134 bewoners vragen wij: Op de afdeling verzorging komen enkele vacatures. Graag wilen wij in kontakt komen met belangstellenden naar deze functie. Functie-eisen: - voltooide opleiding voor bejaardenverzorgster of zie- kenverzorgster - bereidheid alle diensten te doen. Arbeidsvoorwaarden: - full-time of part-time dienstverband, - verder overeenkomstig de CAO voor Bejaardentehui zen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Dillenburgsingel 9, 3136 EA Vlaardingen. Automobielbedrijf van der Voorde, Honda en Lada dealer voor Vlaardingen, Maassluis, Maasland en Schiedam vraagt wegens uitbreiding met spoed een U bent een all-round 1e klas vakman. U bent APK keurmeester en plm. 25 35 jaar. Neem dan snel kontakt op met J. van der Voorde. automobielbedrijf 5e Industriestraat 31 - 39, Vlaardingen Telefoon (010) - 434 81 57 Ochtendblad De Telegraaf aktieve bezorgers/sters I overige vestigingen zie Gouden Gids Heeft op de industrie werk voor (m/v): met kennis van sterkstroom/zwakstroom. Men moet van tekening kunnen werken en enige ervaring hebben opgedaan. met enige ervaring en in het bezit van een chauf feursdiploma. Hoogstraat 109A, Schiedam Telefoon 010-4260844 De Bedrijven Sociale Werkvoorzie ning te Delft stellen zich ten doel werk aan te bieden aan personen, die door een handicap vooralsnog geen kans ma ken op een passende arbeidsplaats in het bedrijfsleven. De werkleider die wij zoeken vindt zijn/haar functie op de afdeling machi nale houtbewerking van de werkplaats "Marlot". In "Marlot" wordt een groot aantal verschillende soorten industrieel gerichte werkzaamheden verricht door ongeveer 400 medewerkers. De werkleider (minimaal 30 jaar) heeft een opleiding op M.T.S.-niveau, richting houtbewerking en geeft leiding aan een groep geestelijk en/of lichame lijk gehandicapten. Naast leidinggevende en organisatori sche kwaliteiten wordt tevens gevraagd het hebben van voldoende inlevingsver mogen voor het werken met gehandi capte mensen. Bij aanstelling bedraagt het salaris ten hoogste 3.271- bruto per maand met een mogelijke doorloop bij geble ken geschiktheid tot 3.601,- bruto per maand. De rechtspositieregeling van de ge meente Delft is hierbij van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De selectie zal plaatsvinden door een selectiecommissie, waarin medewer kers van het werkverband zullen partici peren. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan de algemeen directeur van de Be drijven Sociale Werkvoorziening. Post bus 500t 2600 AM Delft. Ill Hoogstraat Schiedam. Wij zoeken met spoed een voor plm. 15 uur per week, waaronder koopavond en zaterdagmiddag. Bel voor 'n afspraak de heul Manotherm B.V. richt haar aktiviteiten op verkoop, installatie, reparatie en service van meet- en regelapparatuur, besturingstechniek, hydraulische systemen en elektro-technische installaties. Tot onze opdrachtgevers behoren o.a. industrie, offshore en scheepvaart. In verband met de vervroegde uitdiensttreding in 1987 van enkele medewerkers zoeken wij voor onze werkplaats Voor deze funktie geldt, dat u zich gaat bezighouden met onder meer de revisie van diverse appendages, zoals regelafsluiters, veiligheden e.d. In voorkomende gevallen dient u bereid te zijn in de buitendienst te opereren. Opleiding: - LTS - mechanische techniek; - Primaire- en voortgezette opleiding van Bemetel/Som- (Montage) Bankwerken; - Applicatiecursus(sen) Hydrauliek en Pneumatiek. U dient te beschikken over een ruime ervaring op het reparatievlak van eerder genoemde werkzaamheden, die u beslist zelfstandig kan uitvoeren. Wij bieden een goed, vast salaris met gunstige sekundaire arbeids voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van persoonlijke gegevens, leeftijd, opleiding en ervaring, kunt u richten aan Manotherm B.V., t.a.v. de heer M. J. van Blijswijk, Hoofd Personeelszaken, Welplaathoek 20, 3197 KP Botlek/Rotterdam. PUI IDD Cl DC 's de Nederlandse dochter van Chubb Fire Sec. UnUDD rlnC Ltd. in Engeland. Wij ontwerpen installeren en onderhouden, zowel land-, scheeps- en offshore brandmeld- en blus installaties. Voor de technische dienst van de afdeling branddetektie bestaat een va catur e voor de functie van: de technicus is werkzaam door geheel Nederland en indien nodig op offshore installaties. Nadat hij is op geleid draagt hij de verantwoording voor onder houd/service aan de door ons geleverde en ge plaatste brandmeld-/Halonblusinstallaties. Bij deze funktie behoren onregelmatige werktijden bij toerbeurt en indien nodig verlenen van service in het weekend. MTS electronica met kennis en ervaring van de digi tale techniek en microprocessor gestuurde syste men. Ervaring in de branddetectie is een pré maar geen vereiste. Wij bieden naast het werken in een gerenommeerd en groeiend bedrijf, een vast salaris en een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Uw schriftelijke sollicitatie verzoeken wij te richten aan: e EI I n n Fokkerstraat 533-537, Postbus 65, v HINDERWET Gedeputeerde staten van Zuid-Holland maken bekend dat op 6 augustus 1986 een aanvraag om vergunning krachtens de Hinderwet is ingediend door burgemeester en wethouders van Schiedam. Het betreft een aanvraag om vergunning tot het uitbreiden en wijzigen van een wind- turbinelokatie aan de Nieuwe Waterwegstraat, ongenummerd te Schiedam (M86.1442). Gedeputeerde staten voornoemd zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen. De aanvraag en de ontwerp-beschikking liggen met de overige van belang zijnde stukken vanaf 10 november 1986 tot en met 9 december 1986 ter inzage ter secretarie van de gemeente Schiedam tijdens de werkuren en buiten de werkuren na telefonische af spraak (010-4732111, toestel 315) en ten kantore van de dienst Rijnmond van de provincie Zuid-Holland tijdens werkuren en buiten de werkuren na telefonische afspraak (010-4111320, toestel 369). Schriftelijke bezwaren tegen de aanvraag en/of de ontwerp-beschikking kunnen worden ingebracht bij de dienst Rijnmond. Postbus 23073, 3001 KB Rotterdam tot en met 9 december 1986. De persoonlijke gegevens van degenen die schriftelijk bezwaar inbrengen zullen, indien zij daarom - gelijktijdig en bij aparte brief - verzoeken, niet bekend gemaakt worden. Met toepassing van artikel 22 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne worden diegenen die daarom verzoeken in de gelegenheid gesteld, mondelinge bezwaren in te dienen. Een verzoek hiertoe kan tot uiterlijk 2 december 1986 worden ingediend bij de dienst Rijnmond van de provincie Zuid-Holland. Er wordt op gewezen dat te zijner tijd alleen diegenen die bezwaar hebben gemaakt tegen de aanvraag en/of de ontwerp-beschikking en belanghebbenden die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, tegen de beschikking beroep kunnen instellen bij de Kroon. Na de in deze bekendmaking genoemde bezwarentermijn liggen de stukken tot aan het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld ter inzage ter secretarie van de gemeente Schiedam en ten kantore van de dienst Rijnmond, tijdens werkuren. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van ter inzage gelegde stukken (tegen be taling) kan men zich wenden tot de Dienst Centraal Milieubeheer Rijnmond, s-Grave- landseweg 565, Schiedam, telefoon 0104273699, of tot de dienst Rijnmond, Vaste land 96-104, Rotterdam, telefoon 010-4111320, toestel 369. Zwanger? Als u net zwanger bent kunt u meedoen met Moeders voor Moeders. Voor informatie of direkte aanmelding kunt u bellen met de informatrice bij u in buurt, Mevr. F. Verkaik, 010-4702646. vraagt voor Schiedam-centrum Zeer goede bijverdienste Alle informatie: telefoon 010-4378465 b.g.g. 010-4112405

Het Nieuwe Stadsblad | 1986 | | pagina 20