V Je wilt je huis maar hoe je dat het be t IROEST vastgoed makelaar rMKELAARDUBV NVM-makelaar: deskundig in onroeri SjLPfc It Q7 o-m BE vlaardingen w Schiedamseweg 973134 U W Telefoon 010 - 434 33 Als u uw huis wilt verkopen zou u dat natuurlijk helemaal zelf kun- i. Zelf een koper zelf onderhandelen.. Dat nen doen. :elf een koper zoeken, gaat u echter heel wat tijd kosten. En het blijft nog maar de vraag og u uit eindelijk echt het beste resultaat- weet te realiseren. Daarom is het raadzaam een NVM-makelaar in te schakelen. Die kent de markt en weet wat uw huis kan opbrengen. Maar ook wat de beste strategie is om dus gec Me mal altij >ac na uw Dal Voor aankoop en verkoop, huur, taxatie, verzekering finar Lange Haven 9 3111 CA Schiedam Telefoon 010 - 426 81 8 Kastanjehof 8-10, 3155 SN Maasland Telefoon 01899 - 110 1 VU SC VU L nSGnVM makelaar NVM VLAARDINGEN Popullerendreef Zogenaamde carport-terraswoning voorzien van c.v.-gas in de wijk Holy-Noord te Vlaardingen (erfpacht). Deze ruim opgezette woning heeft voor- en achtertuin. De woning bevat o.a... Beg. grond: hal, toilet, ruime woonkamer met verlaagd zitge deelte en open haard, open keuken, berging. 1e verd.: 3 slaapkamers waarvan 1 met terras, royale badkamer met ligbad, 2e toilet etc. 2e verd.: onder de kap royale voorzolder en slpk. 239.000,- K.K. VLAARDINGEN Willem Lodewijklaan Rustig gelegen drive-in woning met ruime achter tuin op het zuiden. Indeling: entree, hal met pla- vuizenvloer, garage, gemod. toilet, keuken (voor heen tuinkamer) met kunststof inrichting met in- bouwapparatuur 1e verd.: ruime doorgetrokken woonkamer met balkon met plavuizenvloer; 2e verd.: overloop met lichtkoepel, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad 2e toilet en vaste wastafel. Uiteraard is de woning voorzien van c.v. Alle vaste beglazing is thermopane.205.000,-- K.K. VLAARDINGEN Kastanjedreef In de wijk Holy-Noord gelegen ééngezinswoning voorzien van c.v.-gas met voor- en achtertuin op Z.O. Deze ééngezinswoning bevat o.a. erker, ge heel betegeld toilet, woonkamer met open keuken. Op eerste verdieping is een overloop, 3 slaapka mers en geheel betegelde badgelegenheid met 2e toilet. Op de zolderverdieping is een royale slaap kamer en bergruimte. 147.500,-- K.K. VLAARDINGEN Willem Beukelsznstraat Ruime ééngezinswoning voorzien van c.v. en op zeer lage erfpacht. Indeling: entree, gang met pla vuizenvloer, trap/kelderkast toilet, ruime doorzon- woonkamer met open haard en openslaande deuren, keuken metw.a.-aansluitingen plavuizen- vloer; 1e verd.: twee grote en twee kleine slaap kamers, badkamer met v. wastafel; zolderverdie ping met donkere kamer en bergruimte onder kap. Grote achtertuin met schuur en zijuitgang. 127.000,-- K.K. VLAARDINGEN WilhelmlnastrSsr Eengezinswoning met achtertuin op zonzijde en houten schuur. In gezellige woonstraat, nabij het centrum van Vlaardingen gelegen. Eeuwigduren de erfpacht met een vast canon van 16,85 per jaar. De woning bevat onder andere.... Beg. grond: entree/gang, toilet, royale woonkamer met parker, uitgebouwde keuken, c.v.-kast. 1e verd.: overloop, gedeeltelijk betegelde badkamer met bad, 2 voor slaapkamers en kleine nog niet geheel afgewerkte achterkamer, bergvliering. 117.500,-- K.K. VLAARDINGEN V.d. Werffstraat Galerij-appartement op 2e woonlaag gelegen, deel uitmakende van goed onderhouden flatge bouw. Deze oorspronkelijke 4-kamerwoning bevat thans. Indeling: entree, hal, keuken met nette kunststof keukeninrichting en schrootjesplafond, toilet, douche met vaste wastafel, woonkamer (was voorheen 2 kamers) met balkon, 2 achterslaap- kamers, berging in de onderbouw. Lage erfpachts canon ad. 109,46 per jaar tot 31-05-2055 en servicekosten van ca. 60,— per maand. Deze woning is voorzien van eigen c.v. installatie. 59.500,- K.K. VLAARDINGEN Kenau Hasselaarstraat Ruime eengezinswoning met garage, goed onder houden. Indeling: entree, hal, gemoderniseerd toi let ruime woonkamer met parketvloer en hardhou ten schuifpui met thermopane beglazing, gedeel telijk open keuken met beige inrichting en in- bouwapparatuur. Verdieping: 4 slaapkamers waarvan 1 met balkon, vernieuwde badkamer met douchegelegenheid vaste wastafel en 2e toilet Voor- en achtertuin op het zuiden. Diverse alu minium kozijnen met thermopane beglazing. Uiteraard is de woning voorzien van c.v. f. 159.500,- K.K. VLAARDINGEN Van Baerlestraat Nabij winkels gelegen ruime maisonnette op 3e en 4e woonlaag. Van oorsprong 6 kamers thans ver bouwd tot 4/5 kamerwoning, voorzien van c.v. Indeling: entree, hal, ged. betegeld en afgetimmerd toilet, woon- en eetkamer met parketvloer en therm, beglazing, keuken met bet. vloer; slaap verdieping: overloop, vergrootte badkamer met ligbad, douche en v. wastafel, doorgebroken L- vormige slaapkamer, 2 achterslaapkamers. Groot balkon en berging in de onderbouw. 85.000,-- K.K. VLAARDINGEN Gijbrecht van Amstelstraat Ruim 4-kamerappartement, voorheen 5-kamer- appartement, op de 1 e woonlaag met berging in de onderbouw en vrij uitzicht. Voorzien van c.v. met gekoppeld warmwatersysteem. Indeling: hal met plavuizenvloer, gemoderniseerde keuken met kunststof inrichting en toegang tot balkon, voorzij- slaapkamer, doorgetrokken woonkamer met vloerverwarming, open haard en verhoogd achter gedeelte, 2 achterslaapkamers met balkon, op nieuw betegelde douchegelegenheid met vaste wastafel, gemoderniseerd toilet 84.000,-- K.K. VLAARDINGEN Dr. Abr. Kuyperstraat Appartement op de 2e verdieping met balkon achter. Gelegen nabij marktterrein op de hoek van Dr. A. Kuyperstraat en Gr. van Prinstererstraat- Indeling: entree, woonkamer ca. 9.30 x 3.50m. met gedeeltelijk parket en schrootjesplafond, voorzij kamer, tussenkamer met schrootjesplafond, voor- zijslaapkamer, gedeeltelijk open keuken met eiken inrichting inklusief diverse apparatuur, badkamer met ligbad, vaste wastafel en toilet. 57.000,-- K.K. VLAARDINGEN Haydnstraat Bovenwoning met eeuwigdurende erfpacht ca. 45,— per jaar. Leuk gelegen. Indeling: overloop, toilet, royale L-vormige woonkamer, eenvoudige keuken met oude inrichting, breed balkon aan de achterzijde. 2e verd.: 2 slaapkamers, overloop, zijkamer in gebruik als douche/wasruimte, balkon aan de achterzijde. 48.000,-- K.K. VLAARDINGEN Keesomstraat 3-kamerwoning op de 4e woonlaag gelegen met een berging in de onderbouw Indeling: hal, toilet, gedeeltelijk betegelde douchegelegenheid, woonkamer (inkl. luxaflex en zonne scherm), 2 slaapka mers waarvan 1 met balkon, keuken met nette inrichting. De servicekosten bedragen f.40,- per maand. f.43.500,- K.K. VLAARDINGEN Dayer Pand met een verhuurde winkel op de begane grond en een afzonderlijk leeg op te leveren bo venwoning. Op korte afstand gelegen van de "Grote Kerk" en de haven. Indeling bovenwoning: entree op de begane grond. 1e verd.: woonkamer, toilet, keuken. 2e verd.: royale voorzolder, 2 slaap kamers, badkamer met dakterras met leuk uitzicht over "oud" Vlaardingen. 169.000,-- K.K. VLAARDINGEN Rozenlaan Eengezinswoning met voor- en achtertuin met stenen schuur en achteruitgang. In Vlaardingen- Ambacht gelegen. Indeling: entree, trap-/kelder- kast, ruime L-vormige woonkamer met open keu ken, badkamer met ligbad, wasmachine-aanslui ting, toilet en vaste wastafel. 1e verd.: ruime voor- en achterslaapkamer met toegang tot platje, vaste trap naar.... 2e verd.: ruime zolder. Het dak is geïsoleerd. 137.500,-- K.K. VLAARDINGEN Mr. Troelstrastraat Woning met balkon achter op zonzijde, in nette rustige straat, op korte afstand van het centrum en weekmarkt gelegen. Indeling: voor- en achterka mer, 2 zijkamers, keuken, douche-toiletkombina- tie. 42.500,-- K.K. VLAARDINGEN Burg. Verkadesingel Nette ééngezinswoning op lage erfpacht Indeling: entree met plavuizen, gemoderniseerd toilet ruime woonkamer met open haard en thermophane be glazing, fraaie "Miele"-keukeninrichting, kelder kast, tuin met achteruitgang en stenen schuur; 1e verdieping; badkamer met ligbad en 2e toilet 3 slaapkamers, waarvan één met balkon; zolderver dieping: ruime zolder met zolderkamer met dak kapel 177.500,-- K.K. Spatel SCHIEDAM Koekoekslaan Modern herenhuis met garage, onderheide terras sen achtertuin met groengordel. Ind.: L-vormige woonkamer met open haard, betegelde/betim merde keuken met vrij uitzicht langs garage; op de etage zeer grote achterkamer v/h 2 kamers, voor kamer, badkamer met ligbad douche; afz. 2e toi let en zolderetage met zeer grote kamer met Velux dakraam, overlop met wasruimte. Bijz.: gas-c.v., gasboiler, centrale afzuiginstallatie, erfpachts- grond, gunstige ligging. 179.000,-- K.K. SCHIEDAM Populierenlaan Gezellige woning met vrij uitzicht zonnige tuin met schuur en achteruitgang, centrale ligging nabiji zwembad, park, rijkswegen e.d. Ind.: woonkamer 3.50 x 6.25m. met moederhaard van de centrale verwarming, gemoderniseerde keuken met ingeb. gasplaat, kelderkast en op de etage 3 slaap kamers, douchecel en luik naar ged. bevloerde vliering. 116m2 eigen grond; bouwjaar 1955. 132.000,-- K.K. SCHIEDAM Parkweg Luxe verbouwde vierkamerflat op de 8e etage (toplaag), berging in de onderbouw, gebouwd op eigen grond, voorzien van blokverwarming en warmwatervoorziening. Ind. woonkamer 4.10 x 6.85m., 3 slaapkamers resp. 4.85 x 3.15, 3.10 x 4.00 en 3.10 x 3.20m.; luxe verbouwde keuken en badkamer met keukenuitrusting met apparatuur zoals oven, gasplaat koelkast, afzuigkap, sanitair in kleur en fraaie betegeling tevens op de vloer in hal en gang; bijdrage VvE 175,00 en voorschot stookkosten 130,00 per maand. 120.000,-- K.K. SCHIEDAM Leliestraat Wegens omstandigheden snelle verkoop noodza kelijk, waarvoor een aantrekkelijke koopprijs gesteld wordt. Deze gezellige woning bestaat uit een woonkamer, keuken, houten schuur en plaats en op de zolderetage slaapkamer met dakkapel en overloop. Gebouwd op 54m2 eigen grond en leeg te aanvaarden. 29.500,— K.K. SCHIEDAM Smetanalaan Eengezinswoning met zonnige achtertuin, stenen schuur, vrij uitzicht voorzijde, grote dakkapel. Indeling: L-vormige woonkamer met scheiding d.m.v. hardhouten spiltrap, ged. steenstrips en schuurwerkwanden, hardhouten hefschuiftuin- deur, betegelde keuken, op de slaapetage luxe badkamer met sanitair in kleur, 3 royale slaap kamers en op de zolderetage grote slaapkamer met wastafel, douche, isolatiebeglazing, vaste kasten, zolder- en vlieringruimte. Gas-c.v., gey sers. erfpacht 564,00 per jaar, oplevering medio juli 1987 160.000,-- K.K. SCHIEDAM Hogenbanweg Driekamerflat op de 3e woonlaag met berging in de onderbouw, met fraai vrij uitzicht richting Rotter dam en havens. Deze goed onderhouden woning is spoedig leeg te aanvaarden met 2 balkons, betegelde keuken met schrotenplafond en hard houten balkondeur, betegelde douche, electrische boiler. Bijz.: eigen grond, bouwjaar 1958, bood- schappenlift aanwezig. 39.000,— K.K. VLAARDINGEN Lepelaarsingel Vierkamerflat op de 1e woonlaag met personenlift berging in souterrain, voorzien van centrale ver warming, grotendeels isolatiebeglazing en vrij uitzicht. Ind.: royale woonkamer met eethoek bal kon, royale keuken, douche met wastafel, drie slaapkamers, 2e hal; bijz.: electr. boiler, lage erf pacht; bijdrage VvE 225,00 per maand inkl. stookkosten. 83.000,-- K.K. ROTTERDAM Franselaan Appartement met royale woonkamer met granol- werk op de 1e etage, aansluitend slaapkamer, moderne keuken en zijkamer; op de 3e etage roya le slaapkamer en zijkamer, doucheruimte met wastafel en badgeyser. Schuur in achtertuin, bij drage VvE 175,00 per kwartaal; centrale ligging. 47.000,-- K.K. YX?f SCHIEDAM Huysmanstraat Bedrijfspand met twee bovenwoningen, het geheel leeg te aanvaarden. Parterre-oppervlakte van 145m2, bestaande uiteen ruimte van 3.80/5m. met een diepte van 13m., vierdelige vouwdeur, be- tonvloer, stucplafond, zijruimte van 3.50/5.50 x 7.00m. met plastic dakkoepels, hoogte 2.30m., ma gazijnruimten van 1.80 x 2.75m. 3.00 x 3.50m., kantoor 3.20 x 3.80/4.40m. met betimmeringen granolwerk, toilet De afzonderlijke bovenwo ningen bestaan uit een woon- en slaapetage, balkon. Bedrijfsruimte en een gedeelte van een woning centrale verwarming middels kolenketel. Bijz.: 162m2 eigen grond; voor vele doeleinden geschikt138.000,-- K.K. SCHIEDAM Rotterdamsedijk Portiekpand met leeg te aanvaarden beneden woning met souterrain en woning op de 1e etage. De bovenwoning op de 2e en 3e etage is verhuurd voor 3.444,-- p.j.. De benedenwoning bestaat uit een voor- en achterkamer, gemoderniseerde keuken balkon, douche, souterrain met kamer, hobbyruimte, deur naar tuin. De bovenwoning met 2 kamers met keuken, douche, balkon; eigen grond 66.000,-- K.K. SCHIEDAM Rotterdamsedijk Appartement op de 2e en 3e etage met berging in de onderbouw Indeling kamer ensuite 3.54 x 10.76m., gemoderniseerde keuken, balkon, zijka mer en op de slaap etage voorzijde 2 kamers en eenvou dige badkamer. Bijz: bijdrage VVE f.75,- per maand; alu. gevelramen ged.met isolatieglas; nieuwe bedrading etc. f.49.000,- K.K. SCHIEDAM Stadhouderslaan Herenhuis met voor- en achtertuin, stenen fietsen berging aan voorzijde, fraaie ligging. Indeling: royale woonkamer met open haard, parketvloer doorlopend in de moderne keuken en betimmerde gang, modern toilet, kelder van 1.60m. hoogte onder de gehele woning, terras; op de 1 e etage 2 ruime slaapkamers, zijkamer en moderne bete gelde badkamer in kleur met ligbad, 2 wastafels, douche en toilet; balkon en op de 2e etage grote L-vormige slaapkamer; dakterras en berging. Bijz.: 153m2 eigen grond; gas-c.v. met warmwatersys teem; dakisolatie etc.225.000,-- K.K. SCHIEDAM Singel Bovenwoning met woon- en slaapetage op de 2e en 3e etage in centrum van Schiedam, geheel voorzien van centrale verwarming. Woonkamer in de breedte van 9.00 x 3.90m.; royale betegelde badkamer en nieuwe betegelde keuken; slaap kamer; balkon van 14m. lengte en op de slaap etage 2 grote slaapkamers en overloop met dak kapel; balkon aan de voorzijde. Bijz.: toepassing van kunststofschroten; eigen grond; bijdrage VvE 64,00 per maand. 47.000,-- K.K. SCHIEDAM Oostsingel Gemoderniseerde eengezinswoning met behoor lijke achtertuin. Ind.: parterre voor- en achterkamer van resp. 4.20 x 5.85 en 3.70 x 4.40m. met alu minium schuifpui, betegelde keuken met eiken uitrusting; op de etage 3 slaapkamers resp. 4.00 x 3.40m., 2.30 x 4.30 en 3.65 x 4.30m. met geluidwe- rende plafonds betegelde douche en berging. Bijz.: gas-c.v.; 133m2 eigen grond; gezellige ligging; grotendeels hardhouten kozijnen en isolatieglas; betimmeringen. 92.000,-- K.K. SCHIEDAM Burg. van Haarenlaan Hoekflat op top ofwel 4e woonlaag met berging in de onderbouw, centrale verwarming en fraaie centrale ligging. Ind.: woonkamer met open ver binding met eetkamer, 2 slaapkamers en gemo derniseerde keuken, badgelegenheid met lavet en wastafel, balkons aan de voor- en achterzijde. Bijz.: erfpachtsgrond, maandelijkse bijdrage VvE 216,00 inkl. voorschot stookkosten. 58.000,-- K.K. SCHIEDAM Dwarsstraat Verbouwde en vergrote hoekwoning met woonka mer met open haard, vloerbetegeling en betimme ring, betegelde keuken en op de etage 2 kamers en badgelegenheid met douche en wastafel, 2e toilet, bergruimte, betimmeringen, schuifladder naar dakterras. Gedeeltelijk geïsoleerd. 45.000,-- K.K. 470 02 58 MAASSLUIS Tooroplaan 110 Aan boonervliet gelegen 4-kamer chaletage. Entree in open verbinding met de woonkamer van zo'n 37m2, het geheel is voorzien van een plavui zen vloer en granolwanden, royale en moderne eetkeuken met diverse inbouwapp., middels eet bar van woongedeelte gescheiden en heeft een verlaagd plafond, totaal 9m2. 3 slaapkamers resp. 7, 11 en 19m2, in de laatste een komplete kasten- wand, luxe tot plafond betegelde badkamer met ligbad, aparte douche, v.w.-combinatie en toilet Bijzonderheden: het appartement is gelegen op de 9e etage, uitstekend onderhouden, goed geïso leerd en heefteen royaal 26m. lang balkon rondom. 198.000,-- K.K. MAASSLUIS Zeemandreef 35 Eengezinswoning voor- en achtertuin, c.v.-gas verwarmd. L-vormige woonkamer (42m2) met pla vuizen vloer, moderne open keuken inpandige berging; 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 L- vormig badkamer met douche en v.w.; 2e etage: ruime zolder 129.000,-- K.K. MAASSLUIS Paulus Potterpleln 25 Luxe drive-in woning, bouwjaar 1976, alles hard hout, goed geïsoleerd ruim 500m3 en c.v.-gas verwarmd. Entree met garderobe, studeerkamer en ruime garage, in schoonmetselwerk uitgevoerd trappenhuis. Royale woonkamer 55m2 met fraaie open haard, luxe klassiek eiken keuken met diver se inbouwapparatuur, gezellige tuin voor, balkon achter; 2e etage: 2, oorspronkelijk 3 slaapkamers luxe badkamer met ligbad, v.w. en hardhouten pla fond; 3e etage: 3 ruime slaapkamers, berging en c.v.-ruimte. 249.000,-- K.K. MAASSLUIS E. Curiedreel 13 Op 232m2 eigen grond gelegen hoekwoning met voor- zij-, en achtertuin, carport en berging, c.v.- gas verwarmd. L-vormige woonkamer met parket vloer, semi open keuken, tussenhal met toilet; 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, v.w. 2e toilet en schroten plafond met inbouwspots; 2e etage: 2 slaapkamers en veel bergruimte, geheel in zeer goede staat van onderhoud. 134.500,-- K.K. MAASSLUIS Piet Heinstraat 2 Leuk hoekhuisje gebouwd in 1880, nabij het gezel lige centrum en de oude haven gelegen. Entree met schroten plafond, fins toilet met fonteintje, L- vormige woonkamer 27m2, muren gedeeltelijk sierpleister, gemoderniseerde witte keuken met latten plafond; 1e etage: overloop met bergruimte, 2 ruime slaapkamers, op't zuiden gelegen dakter ras. Geheel bevloerde bergzolder. Bijzonderhe den: de woning is geheel geïsoleerd. 75.000,-- K.K. MAASSLUIS Noorddijk 27 Nabij centrum gelegen, goed onderhouden dijk woning, eigen grond, c.v.-gas verwarmd. Entree met toilet en meterkast, woonkamer in 't zicht eiken keuken met inbouwapparatuur en plavuizen vloer; 1e etage: voorslaapkamer, L-vormige ach terslaapkamer, bergvliering. Souterrain: geheel betegelde badkamer met ligbad, douche en v.w., berging en aangebouwde serre. Zonneterras achterzijde op woonniveau. Bijzonderheden: de woning is volledig voorzien van thermopane beglazing. 139.000,-- K.K. MAASSLUIS Kamerlingh Onnesdreef 19 In goede staat van onderhoud verkerende heren huis, met vrij uitzicht aan voorzijde, c.v.-gas ver warmd. Royale L-vormige living 50m2) met open haard, semi-open keuken, bijkeuken en garage, entree met toilet en meterkast; 1e etage: 5 slaap kamers, moderne badkamer met ligbad, v.w., en 2e toilet, speelhal; 2e etage: zolderruimte met c.v.- installatie en gasboiler. Voor- en achtertuin. Bijzonderheden: de woning is grotendeels voor zien van isolerende beglazing, 279.000,— K.K. MAASLAND Haardstede 15 Modern vrijstaand herenhuis met garage, c.v.gas verwarmd. Gelegen in een boomrijke omgeving nabij het centrum. L-vormige woonkamer (65m2) met open haard, schuifpui naar groot terras op zuiden en prachtige tuin, pergola, vijver en zitkuil met open haard/-barbecue. Ged. schoonmetsel werk wanden, vide en latten plafond, luxe licht eiken keuken met div. inbouwapparatuur, in eet- gedeelte en keuken plavuizen, bijkeuken; 1e etage: ouderslaapkamer met balkon en modern betegel de badkamer waarin ligbad, dubbele v.w., toilet en bidet 2 slaapkamers (oorspr. 3), aparte douche en v.w. Middels vlizo trap bereikbare grote berg vliering (ca. 30m2). N.O.T.K. MAASSLUIS Bloemhof 11 In het "nostalgisch" gelegen Bloemhof goed onderhouden 3 kamerwoning c.v.-gas Verwarmd. Entree met plavuizenvloer en latten plafond, me terkast, inpandige berging met c.v.-installatie en aansluiting wasmachine, modern betegelde bad kamer met douche, en v.w., apart toilet met modërn sanitair, ruime woonkamer met parketvloer én open keuken met inbouwapparatuur en plavuizen vloer (totaal 23m2), spiltrap naar 1 e etage alwaar 1 ouderslaapkamer met delen afgetimmerd en spanten in 't zicht, 1 hobby/slaapkamer met ver hoging van voormalige videruimte. De tuin is ge meenschappelijk bezit 129.000,— K.K. MAASSLUIS Adrlaan Brouwerstraat 122 Op 8e etage gelegen berging in onder bouw, cv-blok ver warmd. L-vormige woonkamer 25 m2 met semi-open keuken, 1 slaapka mer, badkamer met ligbad, v.w. en toilet, berg-en meterkast. f. 69.000,- K.K. 2 kamerflat met kelder- MAASSLUIS Pieter Schimstraat 13 Leuke tussenwoning nabij centrum gelegen en c.v.-gas verwarmd. Entree met plavuizen vloer en trappenhuis, ruime L-vormige living met balken plafond, ged. schoonmetselwerk wand, in schoon metselwerk uitgevoerde schouw, eiken keuken met schroten plafond, royale en luxe badkamer voorzien van ligbad, v.w. en aparte douche; 1e etage: 2 flinke slaapkamers, royaal dakterras. 89.000,-- K.K. MAASSLUIS Kievitstraat 29 In prima staat van onderhoud verkerende 5/6 kamermaisonette boven winkels gelegen c.v.- gas verwarmd. Entree met sierpleisterwanden, plavuizen vloer, meter- en bergkast; halletje met toilet met schroten plafond; woonkamer aan achterzijde met balken plafond en gedeeltelijk schoonmetsélwerkwand, royaal terras boven winkel, royale eetkeuken aan achterzijde met gedeeltelijk plavuizen vloer, balken plafond en bergkast; 2e etage: overloop met c.v.-gasketel '78, alsmede geheel betegelde badkamer met ligbad, v.w. en 2e toilet, 2 voorslaapkamers met ingebouwde kasten, 2 achterslaapkamers waar van 1 met v.w.. Kelderberging in onderbouw. Bijzonderheden: de woning is geheel voorzien van isolerende beglazing en de 2e etage is voor zien van hardhouten kozijnen, 109.000,-- K.K. MAASSLUIS Botter 1 Een in werkelijk perfecte staat van onderhoud verkerende hoekwoning met besloten achtertuin. Entree met meterkast en garderobe, Z-vormige woonkamer totaal (60m2), gedeeltelijk plavuizen vloer (gail), schuifpui naar achtertuin (Z) luxe siematic keuken met inbouwapparatuur, Beiers granieten aanrecht en plavuizen vloer, diepe bergkast, tussenhal met geheel betegeld toilet; 1 e etage: 2 oorspronkelijk 3 slaapkamers, waarvan de ouderslaapkamer een dakterras heeft van 25m2, geheel betegelde badkamer met ligbad, v.w. en 2e toilet; 2e etage: ruime zolderkamer met c.v.- gas installatie, aansluiting wasmachine en dakter ras 16m2. Het pand kan ingericht worden als wo ning met praktijkruimte. 210.000,-- K.K. MAASLAND Meresteijn 16 In prima staat verkerende vrijstaande bungalow op ong. 500m2 eigen grond. Indeling: royale woonka mer ong. 40m2 met natuurstenen openhaard partij, schuifpui naar zonnig terras met vijver Twee ruime slaapkamers met ingebouwde kasten. Badkamer met douche en v.w. en tweede toilet Rustiek eiken eetkeuken met inbouwapparatuur. Inpandige garage. De woning is voorzien van de nieuwste aluminium ramen met isolatieglas. Nieuwe c.v.-gasketel. Origineel tuinhuis. 369.000,-- K.K. Gera In gi eigei keuk tie; li hout' witte naar deur balkt k. 4.! op z< klink met Kethi Eeng durei Ind.: i x 8.5 slaap kaste wast grote stent Van 4 ka en F Woo schi witte over wast Ront Tege leuk bedr; en sp kach met bijke 40m2 Swet Dubt aanvi en v kaste 3.50n keuki wane tuin c ras nr telefoon 010 Na 17 00 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 1987 | | pagina 14