Geslaagde opzet districts tenniskampioenschappen De Superwinkel van Radio Modern biedt de grootste keus Sss Vijfde judo dan voor Gerard Vroegh Nieuw vignet Woudhoek-winkeliers MS-stichting zoekt vrijwilligers Zomer vol uitjes voor scouts UW THUISKRANT Langs de A20, afslag Schiedam Hermes naar Frankrijk Nieuw discus record Noorduin Geslaagden Buiten de Veste 1 VERINGMEIER TANDTECHNIEK HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 5 JUNI 1987 PAGINA 13 WATERWEG-NOORD De nieuwe opzet van de K.N.L.T.B. district Rotterdam, om voor wat de jeugd betreft een onderverdeling te maken in acht z.g. regio's waarvan Waterweg-Noord met Schiedam, Vlaardin- gen, Maassluis en Maasland er één is heeft na de zo succesvol verlopen wintertrainingen o.l.v. René Koppe, Just Palm en Jeanette Kabel een tweede evenement georganiseerd. Door deze regio-indeling zijn namelijk de voorwedstrijden voor de dit jaar (in het Pinkster- weekeinde) bij Langeland in Krimpen a/d IJssel te houden districts-jeugdkampioenschappen niet meer per leeftijdsgroep op één park georganiseerd, maar hebben de regio's zelfstandig kampioenschappen gehouden, waar in alle leeftijdscategorieën plaatsen te verdienen waren voor het hoofdtoernooi. Dat deze opzet een succes is geworden, is afgelopen woens dag, donderdag en vrijdag ge bleken toen op de parken van TSF, SLV en Los Bigotos de regiokampioenschappen van Waterweg-Noord ziin gehou den, waaraan behalve de 66 kinderen die de afgelopen winter de regiotraining heb ben gevolgd, maar liefst 81 an deren hebben deelgenomen. De wedstrijdleiding, bestaande uit Wim Bokkers en Robert Sio (beiden TSF), Frank de Jong en Ed Schilperoort (bei den SLV), werden dan ook min of meer gedwongen al op woensdag met het toernooi te beginnen, omdat anders niet alle partijen (ongeveer 135) op tijd konden worden afgewerkt. Dat de plaatsingscommissie er goed oog in heeft gehad, mag blijken uit het feit dat de als nummer 1 geplaatsten in alle leeftijdscategorieën ook inder daad de finale bereikt hebben. Grote uitzondering was bij de jongens t/m 10 jaar Michiel Rijke van Holy, die in de fina le clubgenoot Colin Maclennon met 6-2 en 7-6 versloeg. De verrassingen vielen toch bij de jongens te noteren, want bij de 16-jarigen was het niet als eer ste geplaatste Joris Kwakkel- stein (Holy) die de titel greep, maar een zeer gedegen spelen de Steven Kool van Be Quick- Maassluis, die onverstoorbaar via 6-3 en 7-6 won. De kansloos geachte Menno Bokkers (TSF) overtroefde de zeer bekeken spelende favo riet bij de 18-jarigen Penning (VLTC) Sander met de alles zeggende cijfers 6-1 en 6-2. Bij de 14-jarigen maakte Edwin van Straten zijn plaats in het schema waardoor clubgenoot Jan Pieter Vrijland na een verloren eerste set (2-6) alsnog met duidelijke cijfers te ver slaan (6-0 en 6-2) was. Bij de 12-jarigen moest Sijmen de Lange (Be Quick) eerst een achterstand inlopen om Mi chael Maclennon (Holy) via 7- 6 en 6-3 te kloppen. Bij de meisjes was de plaatsing dusdanig dat alle voorziene fi nales ook inderdaad gespeeld zijn. Bij de 12-jarigen was het een Evergreen aangelegen heid, waarin Pascal Berkepeis Patricia Tamboer met 7-5 en 6-3 de baas bleef. Bij de 14-ja rigen was Linda Melis (Be Quick) een klasse apart. In vier gespeelde wedstrijden stond zij slechts vijf games af, waarvan medefinaliste Babette Wattez (Holy) slechts één mee pakte. Bij de 16-jarigen was Carianne Nieuwstraten veruit de sterkste met als slot een 6-1, 6-4 overwinning op Desiré Groeneveld. Om kwart over drie vrijdag kon wedstrijdleider Wim Bok kers de prijzen uitreiken, met het tevreden gevoel dat maar liefst 12 van de 18 le en 2e plaatsen naar „regiokinderen" waren gegaan en dat van de in totaal te vergeven 22 kwalifi catieplaatsen voor het hoofd toernooi 17 regiokinderen zich geplaatst hadden. Behalve de hierboven ge noemden gaan naar de dis trictskampioenschappen Gwendolyn Maclennon (Holy, meisjes t/m 10), Sas- kia Kraayeveld (Holy meis jes t/m 16), Monique van Staalduijnen (Evergreen meisjes t/m 18), Dennis El- derkamp (TSN) en Evert Hooymeijer (VLTC jongens t/m 14) en tenslotte bij de jongens t/m 16 Edwin van Doorn (TSN) en Mark Bus- sink (VLTC). Weet u dat UW THUISKRANT in heel Zuid-Holland komt? Postbus 5825 - 2280 HV Rijswijk - tel. 070/190285 Een van de grootste operaties uit de vijftigjarige ge schiedenis van Radio Modern vindt donderdag 11 juni haar bekroning in de opening van de nieuwe Radio Modern Superwinkel. Langs de A20, afslag Schiedam. Daar is deze gigant gevestigd. Een elektro-warenhuis van maar liefst 1700 vierkante meter. Gemakkelijk bereikbaar voor iedereen die auto rijdt, want de Superwinkel zetelt vlak- langs de rijksweg. En zelfs het openbaar vervoer zal een niet onbelangrijke rol gaan spelen, want er is een halte in de buurt. De Superwinkel is een expo nent van de nieuwe filosofie op het winkelen, zoals Radio Modern die meer en meer hanteert. Geen ontwikkeling van de laatse tijd, maar een gestage verandering, die al vele jaren geleden is ingezet. Grote zaken De spreiding van veel winkels over heel Zuid-Holland is ge paard gegaan met de vestiging van vooral grote zaken. Omdat het aanbod in de sector, waar in Radio Modern groot is ge worden, alsmaar toeneemt. Dat vraagt ruime verkoopop pervlakten, om een zo breed mogelijk assortiment te kun nen laten zien, waaruit de klant kan kiezen. Grote winkels dus. Ook ingrij pende verbouwingen en uit breidingen, die soms tot een verdubbeling van het aantal vierkante meters leidden, heb ben Radio Modern de laatste jaren een nieuw aanzien gege ven. De vestiging in het win kelcentrum Leidsenhage is daarvan een voorbeeld. Nieuwe weg En dan nu de Superwinkel. Die is zó groot, dat deze nieu we loot aan de stam wel heel duidelijk manifesteert, dat Ra dio Modern met veel succes een nieuwe weg is ingeslagen. Bovendien onderscheidt dit al lernieuwste elektro-warenhuis zich op nog een andere wijze: de plaats van vestiging. Niet in een winkelgebied, maar aan de rand van de stad, vlakbij een knooppunt van rijkswe gen. En ook dèt is een heel be wust keuze geweest, die aan- lsuit bij wat „de nieuwe ma nier van inkopen doen" ge noemd zou kunnen worden. Slenteren langs etalages, win kel in, winkel uit, is een pa troon dat zich in de sector duurzame gebruiksgoederen nauwelijks meer uitbreidt, heeft men bij Radio Modern geconstateerd. Vandaag de dag zijn het de zeer grote, complete winkelgiganten, die een duide lijk waarneembare aantrek kingskracht uitoefenen op de klant van de jaren tachtig. Die is ermee gediend, om heel ge richt te kunnen kijken, kiezen en kopen. En het nieuw ver worven apparaat desnoods ge lijk mee te nemen, als dat wordt gewenst. Dat vraagt om een zo groot mogelijke collec tie topmerken onder één dak. Radio Modern geeft daarop met zijn nieuwe Superwinkel het antwoord. Shop-in-the-shop De vele vierkante meters aan de Nieuwpoortweg (langs de A20, afslag Schiedam, dus) zijn ingericht volgens het shop-in- the-shop-principe. Dat wil zeg gen, dat de verschillende seg menten visueel zijn gescheiden van elkaar. Daardoor ontstaat toch een wat intieme sfeer, die het „superwinkelen" veraan genaamt. Desondanks is het assortiment, waaruit kan wor den gekozen, zeer groot. Hon derd beeldbuizen in bedrijf, een hele verdieping voor: was automaten, koelkasten en diepvriezers, zeer veel, spe lend opgestelde HiFi-appara- tuur, een ruime „CD-shop" met doorlopend nieuwe aan biedingen van de veelgevraag de „zilveren muziekschijfjes", een uitgebreide Car Audio-af- deling, compleet met inbouw- station en nog veel meer. Voor de invloed, die de Super winkel op de reeds gevestigde filialen zou kunnen hebben is men bij Radio Modern niet be vreesd. De filosofie is, dat in het totale verzorgingsgebied een dergelijke, op de dienst verlening aan de klant gerich te, Superwinkel niet mag ont breken. Bovendien heeft de geschiedenis geleerd, dat de vestiging van meer filialen in een deelgebied (bijvoorbeeld Hoogvliet, Spijkenisse en Hel- levoetsluis) stimulerend werkt op de totale omzet van het concern. En daarover zijn ze bij Radio Modern heel eerlijk: „Daar is het ons nu eenmaal om te doen." Zo zal ook de Superwinkel een positieve uitstraling hebben op die 32 andere Radio Modern winkels in de randstad. Al was het alleen maar, omdat de drie belangrijkste pijlers waarop de bedrijfsvoering rust - groot as sortiment, goede service en helemaal niet duur - gelden voor alle winkels. Jubileumcheques Waarbij nog komt, dat Radio Modern zijn vijftigjarig be staan op alle verkooppunten begeleidt met „Gouden Jubi leumcheques". Regelmatig zul len aanbiedingen worden ge adverteerd, bij aankoop waar van de koper een dergelijke jubileumcheque krijgt uitge reikt. Goed voor vijftig gul den, dit jaar te besteden bij Radio Modern. Dat hoeft niet gelijk: de cheques mogen ook gespaard worden om later in het jaar te dienen als betaal middel bij Radio Modern. Ove rigens kan men ook kiezen voor de uitkering in contanten van de helft van de waarde. SCHIEDAM Het succesvol le A-juniorenteam van Hermes DVS, dat dit seizoen onder an dere kampioen in de competi tie werd, als winnaar uit de bus kwam van het Schiedams juniorenkampioenschap en bo venal de superfinale tegen de Vlaardingse kampioen, HVO, met 71 won. Dit team ver trekt vrijdagochtend naar Chateauroux in Frankrijk om daar deel te nemen aan een sterk bezet internationaal toer nooi, waar behalve Hermes ook FC Nantes, FC Gutersloh, FC Metz, FC SION, Cambrid ge United, Chateauroux en het nationaal jeugdteam van TOGO aan mee doen. De wed strijden worden op vrijdaga vond, zaterdag en zondag ge speeld waarna op maandag ochtend de terugreis aanvaard wordt, met in de bagage hope lijk sportieve successen. De Schiedamse judoleraar (rechts) maakt een staande arm- klem. SCHIEDAM Afge lopen zondag is de Schiedamse judole raar en sportschool houder Gerard Vroegh voor de hoofdgradencommis- sie van de Judo Bond Nederland de 5e DAN judo toegekend. Deze dangraad dat op ju- dogebied het hoogste is waar een examen voor gedaan kan worden be staat uit een technisch examen van moderne ju- dovormen als traditione le oude Japanse technie ken. Een 6e dangraad tot en met de 10e kan men verdienen door intensief en organisatorisch zich met de judosport bezig te houden. Gerard Vroegh die met trai nings-partner de Hoogvlietse judoleraar Richard de Bijl zich een half jaar intensief heeft bezig gehouden met de meest gecompliceerde technieken kreeg van examen voorzitter Tony Wagenaar te horen dan cum-laude aan het slagen toe gevoegd kon worden. De Schiedamse leraar hoopt met de kennis die hij heeft opge- Jhm. Gerard Vroegh (links) met Richard de Bijl oefenen de oude judo-technieken. daan veel van zijn leerlingen die voor een dan-graad in aan merking komen een extra im puls te geven tijdens de trai ningen. Daarnaast pakten za terdag acht Schiedamse judo ka's van de Budo-Sport Schie dam een prijs bij een nationaal jeugd-judo tournooi in Wij- chen. Eerste plaatsen behaal den de 11-jarige Lars Huizinga en Pieter Corver bij de 12-jari gen, ook Remco Mulder bracht het tot een eerste plaats even als zijn clubgenoot Richard van der Lugt. Een tweede plaats was er voor Marco Im merzeel en Dimitri Nobel bij de 14- en 15-jarigen. De bron zen medailles waren voor Martijn Mulder en Robert van Vliet. Dit suksesvolle tournooi dat tevens een afsluiting was voor het wedstrijdseizoen kon niet mooier worden afgesloten. Trainer Gerard Vroegh die de trainingen tot de zomervakan tie wat zal minderen gaat in het nieuwe seizoen naast de wedstrijd judoka's A-selektie een groep judoka's toevoegen die de B-selectie gaan vormen. SCHIEDAM Enkele weken geleden heeft winkeliersver eniging De Woudhoek een wedstrijd uitgeschreven waarin het publiek gevraagd werd om een herkenbaar vignet te ontwerpen voor het winkelcentrum aan het Geuzenplein in Schiedam-Noord. De belangstelling was groter dan verwacht. Vele bewoners uit Schiedam-Noord hebben er tijd voor vrij gemaakt en hun creativiteit getoond. Totaal werden er door jong en oud een kleine tweehonderd ontwerpen ingediend. De jury bestaande uit een medewerker van reklamebureau B. Heymans en een gemeentelijk juridisch medewerker had den een grote klus om een keus te maken uit de vele inzen dingen. Unaniem viel echter de keuze op het ontwerp van de heer W. J. G. van der Sloot, wonende op het Frans Rietveldpad 34 te Schiedam, die hiermee een driedaagse geheel verzorg de reis naar keuze, Londen of Parijs, heeft gewonnen. Volgens de jury viel dit ontwerp op door: eenvoud, vormge ving, originaliteit, afstemming op de branche, speelsheid, verwerkbaarheid en duidelijkheid. SCHIEDAM De afdeling Zuid Holland van de Multi ple Sclerose (MS) Stichting zoekt kontaktpersonen die zich willen inzetten voor de MS-patiënten in de omge ving van Schiedam en Vlaardingen. Het maken van huisbezoeken en het organiseren van bijeen komsten, zowel voor de voor lichting als voor de gezellig heid, zal een taak kunnen worden. Dit alles in overleg en gesteund door het afdelingsbe stuur in Zuid-Holland Zuid. Multiple Sclerose is een aan doening van het centrale ze nuwstelsel. Een MS-paitënt lijdt aan een ziekte waarover nog maar weinig bekend is, al wordt er veel onderzoek naar verricht. Allerlei lichamelijke funkties, zoals zien, lopen, spreken en de blaasfunktie kunnen bij deze ziekte tijdelijk uitvallen, soms voorgoed. De sterk uiteenlopende stoor nissen en het wisselend beeld van MS kunnen onbegrip in de hand werken. Daardoor kunnen gezinnen gemakkelijk geïsoleerd raken. Een aantal van deze patiënten moet ge bruik maken van een rolstoel en is daardoor ook afhankelijk van de omgeving. De Nederlandse MS Stichting tracht mensen met MS en hun relaties te helpen door onder linge kontakten te stimuleren en bij problemen te helpen. Wie zich aangetrokken voelt tot deze hulp kan voor nadere inlichtingen bellen naar me vrouw G. Granneman, tel. 010-470015. SCHIEDAM De A.V.R./Ooievaars atleet Willem Noorduin heeft tij dens de zeslanden wed strijd op 30 en 31 mei te Hasselt (België) een nieuw Nederlands record „discus werpen" gevestigd met een worp van 28.44 meter in handicapklasse CP5. Bij het kogelstoten werd een afstand van 9.85 meter bereikt. Gebit stuk? Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak. Nieuwe Haven 131 telefoon 010-4261417 Zaterdags van 09.00 tot 12.00 uur. HERVORMDE GEMEENTE KETHEL SCHIEDAM De Schie damse Scoutinggroep „Burgemeester Van Haar- en" heeft het Hemel- vaartsweekend benut om er eens lekker op uit te trekken. In alle vroegte vertrok donderdag de 28e mei het groepsschip vanaf het Hoofd naar het scou- tingkampeerterrein aan het Brielse meer. Uiteraard vormden sport, spel, zeilen, dropping en pannekoe ken eten de hoofdmoot van dit driedaags uitstapje, dat was be doeld voor de leden tussen de 5 en 21 jaar. Iedere avond werd de dag rond het kampvuur afgesloten, waarna iedereen te bed ging in het tentenkamp. Alleen de waterscouts zochten natuurlijk liever hun kooi op aan boord. Zondagavond de 31ste mei werd er weer afgemeerd in Schiedam en kon iedereen moe maar voldaan huiswaarts keren. Dit groepsweekend was slechts een voorproefje voor de zo merkampen; in augustus gaan de diverse onderdelen zelf standig op kamp. De bevers gaan naar Zandvoort en de welpen en verkenners naar Ommen (Ov.), de zeeverken ners trekken met de boot rich ting Friesland en de jongeren willen een zwerftocht in de Zeeuwse wateren en in de Ar dennen ondernemen. Voor wie mee wil doen met het Spel van Verkennen zijn nog enkele plaatsen bij de di verse onderdelen vrij. Ook mensen die leiding willen (le ren) geven aan dit spel zijn welkom. Nadere informatie kan men verkrijgen bij de groepsvoorzitter dhr. S. Meijer, tel. 010-4714542. De hele Schiedamse Scoutinggroep trok vaartsweekend op uit. Hemel- SCHIEDAM Aan de Scho lengemeenschap „Buiten de Veste" voor mavo-leao te Schiedam zijn geslaagd: Leao-afdeling: Gerda v.d. Bosch, Sandra Clarijs, Diana van Dillen, Annemieke van Dongen, Tulay Ercan, Ayten Ertekin, Jolanda Gloudi, Rene Huiskens, Jolanda Kok, Sonja Kool, Petra Koster, Miranda van Leeuwen, Richard van Leijden, Patricia v.d. Meer, Miranda Nagel, Anita van Oost, Christel Pelgrim, Angela Penna, Saskia Sluimer, Ronald Smit, Monique Sprij, Natascha Toth, John v.d. Touw, Ciska Vermeer, Jasper Wammis, Maurice van Wijk, Carla Zwang, Esmeralda Speelmeij- er. Mavo-afdeling: Carla van Baardwijk, Diana Boes, Marie José Cancela, Marco Freij, Wendy den Hollander, Ayse Karakoc, Ronald Koekebak- ker, Rene Leenderts, Djin Na- rain, Danielle Pijnacker, Gina de Regt, David Sla, Bianca Valk, Manolito de Vries, Hati- ce Yarar, Tulay Fitoz, Conny Vermeulen, Esther v. Wagten- donk, Michael Been, Natascha Buist, Huseyin Cayir, Cora Ha- zelebach, Belinda Hoppen, Randi Karlsen, Patricia van Komen, Monica v.d. Lem, Marco van Opijnen, Arwin Pit, Dennis van Rossen, Vin cent Suttorp, Robert v. Vliet, Caroline Wattimena, Hans Dröge, Therese van Zessen, Monique Hoefnagel, Karin Bierma, Perry Campen, Elly van Deursen, Mirelle de Heij, Yavuz Kaleli, John Kiela, Dia ne Koppenol, Miranda van Meel, Patricia Pelle, Nel Pap pers, Sandra Polak, Saskia Scheer, Brigitte Suvaal, Inge borg Vonk, Astrid v.d. Well, Wilma van Diejen, Ricardo van Eijk, Aisheh Murjan. Delftse Post Groot Vlaardingen De Maaskoerier Het Nieuwe Stadsblad Westland Post De Posthoorn IJssel- en Lekstreek Berg- en Blijpost De Koerier De Noordergids Oostergids Centrumgids Schakel De Westergids City Zuid Zuiderpost Waalpost Alexanderpost Overschiepost Het Kompas De Vonk Zwijndrechtse Kombinatie Papendrechts Nieuwsblad Merwesteyn Hellevoetse Post Spijkenisse Extra De Botlek 1 en 2 Brielsche Courant De Zilverstad Goudse Post Bodegraafse Post Boskoopse Courant Auto Wegwijzer Leidschendammer Groot Voorburg Groot Voorschoten Waddinxv. Post Wb. Bollenstreek De Leidse Post Zuid Holland Post 1, 2 en 3 GEREFORMEERDE KERK SCHIEDAM Kethel „De Ark", Hargplein 101, 10.00 uur: ds. Chr. Brake- ma (voorb. H.A.). Magnalia Dei Kerk, Albar- dastraat 69, 10.00 uur: ds. A. Prins. Julianakerk, Burg. Knap pertlaan 29, ds. J. de Kievit; 17.00 uur: ds. C. Versteeg, Bol nes. Grote Kerk, geen opgave. Christelijke Gereformeerde Kerk, „Hoeksteenkerk", Wa rande, hoek B.K.laan, le Pinksterdag 9.30 en 16.45 uur: ds. J. P. Boiten; 2e Pinksterdag 9.30 uur: ds. J P. Boiten. Ned. Geref. Kerk, kerkge bouw, Westvest 30, 9.30 uur: ds. C. A. A. Struik; 16.30 uur: voorbereiding Heilig Avond maal. Herv. Geref. Evangelisatie, Aula Scholengemeenschap Schieland, 10.00 uur: ds. H. A. v.d. Pol, Boskoop. Grote Kerk, 17.00 uur: ds. D. A. Snijder, Abbenbroek. Opstandingskerk, 2e Pink sterdag 10.00 uur: ds. G. H. v. Kooten, Delft. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: ds. H. J. Bos, Schiedam. Evangelische Lutherse Ge meente, O ranjastraat, 10.00 uur: Eerw. hr. H. J. W. Faasse uit Schiedam. Zondagslied: ge zang 239. Collecte: Lutherse Zending. HERVORMDE GEMEENTE SCHIEDAM Grote Kerk, Lange Kerk straat, Schiedam, 10.00 uur: ds. J. Visser, R'dam; 17.00 uur: ds. W. H. van Kooten, Middel- harnis. Opstandingskerk, Burg. Honnerlage Gretelaan, Schiedam, 10.00 uur: ds. L. de Ru. Bethel-Kapel, Nieuwe Maas straat 68d, Schiedam, 9.15 uur: nog niet bekend. Aula Chr. Huishoudschool, Pinasplein, Rotterdam, nog niet bekend. Dorpskerk, 10.00 uur: ds. J. M. Hoekstra, Oegstgeest. St. Martinuskerk, 9.30 uur: ds. M. Terlouw-Sterk, Rozen burg. Dienst van Schrift en Tafel. Rank, 19.00 uur: Jeugddienst. Leger des Heils, Lange Ha ven 27, 10.00 uur: Heiligingssa menkomst; 14.30 uur: Open luchtsamenkomst in het Bea- trixpark; 18.30 uur: verblij- dingsamenkomst. Jehovah's Getuigen, Stad houderslaan 26b, geen opga ve. Pinkstergemeente „Morgen stond", 10.00 uur: samenkomst Nieuwe Damlaan 766. Kerkgenootschap der Zeven de dags Adventisten, Op standingskerk, Burg. Hon nerlage Gretelaan. Elke za terdag 9.30 uur: ds. J. Ter Mate. Herv. Gem. op Ger. Grond slag, in de Rank, Schiedam- seweg, dhr. Bakker, Slie- drecht. R.K. Parochie St. Jan de Do- perkerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuwland, zaterdag 19.00 uur: met muzikale omlijsting; zondag 10.30 uur; met mede werking van het Groot Ge mengd Koor Laus Deo Kin derwoorddienst. Preekbeurt: p. L. Klinkenberg o.p. 2e Pink sterdag 10.30 uur: met samen zang. R.K. Parochie H. Liduina en O.L.Vr. v.d. Rozenkrans, Sin gel 106, Hoogfeest van Pink steren. Celebrant: pastoor P. M. Vismans. Predikant: Dia ken P. M. Martens. Zaterdag 6 juni: 18.00 uur Rozenkransge bed bij gelegenheid van de opening van het Mariajaar; 18.30 uur: Eucharistieviering. Zondag 7 juni: 9.15 uur: Fees telijke Hoogmis (muzikaal ver zorgd door het herenkor I.H.D. en het dameskoor Jubilatio); 11.00 uur: Eucharistieviering. Maandag 8 juni: 10.30 uur: Eu charistieviering met orgelspel en samenzang vanwege Twee de Pinksterdag. Sint Liduinakapel, St. Lidui- nastraat 10. Celebrant en pre dikant: pastoor M. van Zaal. Zaterdag 6 juni, 17.15 uur: Eu charistieviering. R.K. Visitatiekerk, Dr. Schaepmansingel 3, Schie- dam-West. Zaterdag, 18.30 uur: Eucharistieviering met orgelspel en samenzang. Cele brant: pater Verwey OFM. Eerste Pinksterdag: 9.00 uur: Korte Eucharistieviering. Ce lebrant: pastoor Van Diepen; 10.30 uur: Feestelijke Hoogmis, muzikaal verzorgd door het gemengd koor polyhymnia. Celebrant: pater Verwey OFM. Tweede Pinksterdag. Er is alleen een viering om 10.30 uur met orgelspel en samen zang. Celebrant: pastoor Van Diepen. In de komende week zijn de vieringen: dinsdag, donderdag en vrijdag om 9.15 uur. Parochie van het H. Hart, Rijnstraat 1. Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met orgel en samenzang. Zondag 7 juni, Pinksteren, 10.30 uur: hoogmis; onder het eerste deel is er een apart programma voor de kinderen. Maandag 8 juni, 2e Pinksterdag, 10.30 uur: Eucharistieviering met orgel spel en samenzang. H. Hartkerk, Pinasplein, Rotterdam-West, Eucharistie vieringen: woensdag 9.00 uur en zondag 10.30 uur. St. Jacobus, Kethel. Zaterdag 17.00 uur: Eucharistie met sa menzang en orgel. Zondag, 9.45 uur: Eucharistie met zang van het Jacobuskoor. Pastor A. Lalleman leidt de vieringen. Tweede Pinksterdag, 9.45 uur: Eucharistie met samenzang en orgel. St. Martinuskerk, Wm. An- driessenlaan. Zaterdag 18.30 uur: Eucharistie met samen zang en orgel. Zondag 8.30 uur: Eucharistie zonder zang; 11.00 uur: Eucharistie met zang van St. Jan Baptist. Pastor W. Flapper leidt de vieringen. Tweede Pinksterdag, 9a.45 uur: Eucharistie met samen zang en orgel. Pastor A. Lalle man leidt de viering. Oud-Katholieke Parochie v.d. Heilige Johannes de Do per, Dam 30. Op 7 juni, 10.00 uur: Hoogfeest van Pinksteren. 8 Juni, 10.15 uur: in kerk No- belstraat 24 (Blijdorp), Rotter dam: H. Mis van 2e Pinkster dag. Schieland Ziekenhuis, Aula- kapel, Juliana van Stol bergstraat. Eucharistieviering op zaterdag 6 juni 18.30 uur. Voorganger: pater J. F. de Rooij. Oecumenische zondag viering op 7 juni 10.30 uur. Voorgangers pater J. F. de Rooij en ds. Y. Stienstra. Muzi kale medewerking van het Valeriuskoor o.l.v. H. Keizer. Joh. Maasbach Wereldzen ding, Havenkerk, Lange Ha ven 70. Vrijdag: Evangelisatie- dienst o.l.v. Br. Holder. Zater dag, 19.00 uur: Jeugddienst o.l.v. Br. Rens v. Reenen. Zon dag le Pinksterdag, Heili- gingsdienst. Maandag 2e Pink sterdag: Pinksterconferentie in het Congresgebouw te Den Haag m.m.v. het groot ge mengd koor op piano Dorien Lissenberg en de dirigent Br. Hennekes. '.-ïTT;

Het Nieuwe Stadsblad | 1987 | | pagina 13