GEZINSTOER Bovag Autobedrijven brengen een nieuw Bovag garantiebewijs Nieuw aktiemodel van Opel, de Kadett Flash Een barbecue Maakte ik u warm voor Devon? IJ Björn en Karl pakken pa in Austin Mini aktiemodel gebaseerd op het tennisspel Wie zoekt, die vindt Peugeot 205 met cachet 'UW THUISKRANT' organiseert Railrunnerwedstrijd voor de jeugd Metselklus... Met aanvullende garantie tot een jaar Knallende letters op Commodore Liefde zonder Engelse ziekte Altijd prijs: GRATIS je eigen paspoort! UW THUISKRANT - RANDSTAD-EDITIES TK.25.87 Een jaar garantie De wedstrijd Wat je kunt winnen Rotterdams echtpaar vertelt nog meer Andere wereld Schrijven naar: KL Homme Omzet Speld erbij Austin-Rover heeft een nieuw aktiemo del van de Mini uitgebracht, na de def tige Park Lane van begin dit jaar ia het nu de sportieve Advantage geworden geheel gebaseerd op de tennissport. Het gaat hier om totaal 200 Mini's Ad vantage alleen verkrijgbaar in de kleur wit met tennisnet zijstrepen op de por tieren waarin een tennisbal badge is op genomen, witte wieldoppen, „Advanta ge" badge op achterkant en zijkanten. De Mini Advantage is gebaseerd op de Mini E, echter met vele extra's. Het interieur wordt verfraaid door een exclusieve bekleding, wat ook op de deuren, voorzien van portiervakken, is aangebracht, t.w. grijze tweed met een groene streep. Ook het tapijt is grijs. Een dagje er op uit in de komende maanden? 'UW THUISKRANT' geeft deze zomer, in samenwerking met de NS, elke week een aantal tips voor een leuk 'dagje uit'. Een kleine selektie ge- zinstoertips. Zo kan u volgende week o.a. naar: Midzomerfestival, Zwolle Vanaf 12.00 uur is het op 20 juni een en al muziek, dans en theater in de binnen stad. Tientallen groepen treden op in tenten, zalen en op podia in de open lucht. Inlichtingen: 038-213900. Afrikamuseum, Berg en Dal (Nijme gen) Een aanwinst voor het Afrikamuseum is het pas geopende Afrikadorp, een open luchtmuseum. Eindelijk is het nu ook mogelijk in Europa iets van de sfeer van de Afrikaanse woon- en leefsituatie te proeven. Inlichtingen: 08895-42044. Speelgoed- en blikmuseum, Deventer Vanaf 20 juni is op de tentoonstelling 'Oude poppen, echte namaak' te zien hoe poppen er vroeger origineel uitza gen en hoe ze nu worden nagemaakt. Het museum is op maandag gesloten en elke vrijdag zijn er demonstraties van het maken van replica's. Inlichtingen: 05700-93780. Museumbus, Den Haag Met een dagkaartje van een gulden reist u met de Haagse Museumbus naar de belangrijkste Haagse musea. De bus rijdt dagelijks van 10.30-16.30 uur van en naar het CS. Museumboot, Amsterdam Van dinsdag t/m zaterdag vertrekt vier keer per dag de museumboot (vanaf Smits Koffiehuis bij het CS). Voor vijf gulden brengt de boot u naar vijf Am sterdamse musea en weer terug naar het station. Dordts Havenfestival, Dordrecht Op 25, 26 en 27 juni is het feest in het havenkwartier en de binnenstad. Groe pen uit binnen- en buitenland vertolken 'muziek van de zee', drank- en matro zenliederen enz. In de haven liggen oude zeilschepen en wordt een scheepscurio- samarkt gehouden. In de binnenstad braderie en een kermis. Inlichtingen: 078-132800. Pasar Malam Besar, Den Haag Van 26 juni t/m 5 juli wordt traditiege trouw weer een echt Indonesisch feest gehouden. De sfeer veroorzaakt door de oosterse muziek, kleding en exotische hapjes, is niet te beschrijven. Inlichtin gen: 070-557777. Onze laatste tip: Met de Gezinstoerkaart is zo'n dagje uit nóg voordeliger. Vier dagen lang overal naar toe voor maar 35 gulden per dag. Folders zijn verkrijg baar aan de loketten op de stations. De voorstoelen, met hoofdsteunen en verstelbare rugleuning, zijn voorzien van een tennisbal badge. Het geheel is uitgevoerd met getint glas en uitzwenkbare zijruiten achter. Daarbij is de Mini Advantage voorzien van een rechter buitenspiegel, en een grijs 3-spaakstuurwiel. Ook een afsluit bare tankdop is als onderdeel van deze uitvoering opgenomen. De prijs van de exclusieve Mini Advanta ge bedraagt 14.495.-. W|» zoekt dia vindt' ia oon rubriok dia opan ataat voor peraoonlijka vragan an varzoakan van alla lazara van Randatad-Editiea dia door an dara lazara opgeloat zoudan kunnan wordan. Plaataing ia koatelooa maar da radaktia van Thuiakrant Eztra behoudt zich hal recht voor varzoa kan zonder opgaaf van raden buitan daza rubriek ta houden. JOKERS - Mevr. Nesse spaart ze en wil graag in kontakt komen met mensen die jokers willen ruilen of gewoon wegge ven... Het adres: Brugmanstraat 2b, 3117 KD Schiedam. BOEK - Al jaren zoekt A.J.W. de Ridder naar 'n boek met als (waarschijnlijke) ti tel 'Winter 1938-1939', een uitgave van het Handelsblad. „Op één van de foto's in dit boek over de strenge winter '38- '39 staat de sleepboot afgebeeld van mijn vader". Wie kan helpen mag bellen: 01859-14389. AANZIEN - In de serie 'Het aanzien van het jaar' mist mevr. Schulte nog de ja ren 1973, '75, '76 en '77. Omdat zij de serie graag wat kompleter heeft, deze oproep... 010-4652343. BOEK - 'De pastorie van Nuhlberg', ge schreven door ds De Kluis of De Cluis, uitgeverij Voorhoeve, Den Haag, wordt gezocht door J. Heyl, tel. 010-4204626. KAARTEN - Mevr. Bouwman spaart kaarten 'Voor het kind' maar komt niet verder dan 1972 als oudste kaart... Wie helpt haar verzameling uitbreiden? Het adres: Haastenburg 118, 2804 VE Gou da. JA ZUSTER - Lenie Veuger is al jaren op zoek naar de LP 'Ja zuster, nee zuster' die gemaakt is n.a.v. de tv-serie. De Vara-voorraad is in rook opgegaan... Reakties: 010-4359049. De BOVAG-autobedrijven hebben twee nieuwe BOVAG-garantiebewijzen inge voerd. Eén komt er in de plaats van het al 22 jaar bekende BOVAG-garan- tiebewija met en geldigheid van drie maanden. Helemaal nieuw is het aan vullend BOVAG-garantiebewijs. waar bij de garantie tegen een relatief ge ring bedrag en in een wat minder uit gebreide vorm met 9 maanden wordt verlengd, tot in totaal een heel jaar. Het nieuwe 3 maands BOVAG-garantie bewijs, duidelijk te herkennen aan de gele kleur over de hele voorkant, onder scheidt zich van zijn voorganger door o.a. de minimumprijs van de occasion waarbij het mag worden verstrekt, na melijk 7.500,- of 50% van de catalo gusprijs. De grens lag de laatste jaren op 5.000,-, maar in de praktijk bleken auto's onder de 7.500,- te vaak niet kwalitatief goed genoeg meer om de veelomvattende BOVAG-garantie hierop te verstrekken. Jammer is nu dus toch wel dat op de re latief voordelige gebruikte auto, die dus onder de 7.500,- totaal geen Bovag garantiebewijs verstrekt kan worden. Wel kan natuurlijk het Bovag autobedrijf met zijn naam borg staan voor enige ga rantie op een nog goede gebruikte auto van rond de 5000,-, het is dus zaak dit soort auto's toch bij een bonafide Bo vag bedrijf aan te schaffen. Andere wijzigingen in het Bovag 3 maanden garantiebwijs zijn nihil, wel is de passage over de gratis bemiddeling geschrapt. Het garantiebewijs kent een Bemiddeling en een ANWB/Bovag Ge schillencommissie, over eventuele kos ten beslist de onderhavige commissie. Echt grote uitbreiding van het garantie pakket tref je in het nieuwe Bovag Ga rantie regelement niet aan. Het gloednieuwe aanvullend garantiebe wijs, geldig 9 maanden en tot 20.000 km, is inderdaad een aanvulling op het 3 maands garantiebewijs. De koper koopt als het ware deze garantie bij zijn ge bruikte auto: voor auto's met een cata logusprijs tot 25.000,- wordt 395,- voor auto's 750,- (alles inclusief BTW) betaald. Voor die prijs worden negen maanden lang vrijwel alle onderdelen van motor, transmissie, wielophanging, stuurinrichting en elektrische installatie gegarandeerd. Het BOVAG-garantiebe wijs en het aanvullend garantiebewijs samen betekent dus een vol jaar garan tie op goede gebruikte auto's. Alleen BOVAG-autobedrijven mogen deze ga rantiebewijzen verstrekken, maar zijn daartoe niet verplicht. Om er zeker van te zijn dat bij een gebruikte auto de ge wenste garantie wordt verstrekt, is het dus verstandig nadrukkelijk om de ga rantiebewijzen te vragen. Reakties op of bijdragen aan deze pagina kunt u sturen aan redaktie UW THUISKRANT EXTRA Postbus 5825 2280 HV Rijswijk telefoon 070-190292 Deze maand lanceert Opel een nieuwe aktiemodel voor de Kadett, de Opel Kadett Flash. De naam Flash is overi gens al meer gebruikt voor de Opel Kadett, zij het voor de voorgaande se rie en dan alléén in het hatchback type. De huidige Kadett Flash is geba seerd op de vierdeurs Sedan, hij moet de Kadett Sedan meer in de belang stelling brengen. Medio juni wordt de 205 Cachet in ons land geïntroduceerd. Zoals de naam al zegt is de auto een chique verschij ning, niet alleen door zijn uiterlijk maar ook door zijn interieur en met name de bekleding. De 205 Cachet heeft drie deuren en is uitgerust met dezelfde motor als de 205 XR (1360 cm3 - 44 Kw - 60 DIN kW). De Cachet is uitsluitend in twee carros- seriekleuren leverbaar: Gris Futura en Gris Winchester, beide zijn vernis me- taallakken. Het onderste gedeelte van de bumpers is in de carrosseriekleur gespoten. De bumpers zijn voorzien van een chroom strip. Een gouden striping met een bordeaux rode bies in het midden decoreert de flanken van de auto. Deze striping komt terug op de kunststofplaten op de ach terstijlen. De wagen heeft getint glas en het type aanduidingsplaatje Cachet is op beide voorspatborden en op de derde deur aangebracht. Binnen valt de Cachet op door zijn an- tracietgrijze veloursbekleding met bor deaux-rode bies. In de deurpanelen wordt dezelfde velours gebruikt als in- legstuk terwijl de vloerbedekking bor deaux-rood is. Tenslotte vindt men in de 205 Cachet op het naafdeksel van het sportstuur het zelfde decoratiemateriaal als op de flan ken van de auto: goud met bordeaux. De 205 Cachet wordt in een beperkt aantal geproduceerd. De prijs is vastgesteld op 21.425.- incl. BTW. Zelfs als dit een eerste metselkus zou zijn is deze barbecue te maken door stap-voor-stap de instructies van de bouwtekening op te volgen. De positie van iedere steen is - laag na laag - afge beeld, vanaf de fundering tot aan de bo venkant van de schoorsteen. De materi- aalhoeveelheden zijn gespecificeerd. De houtskool gaat bij deze barbecue in een draagmand welke gemakkelijk kan worden verwijderd bij het schoonmaken. Zowel rooster als draagmand kunnen dichter tegen het schoosteenkanaal worden aangeschoven om meer 'trek' te krijgen. De barbecue is plm. 2 meter hoog en anderhalve meter breed. De tekening kan worden besteld door 12,- over te maken op giro 3567600 van Karweipost, De Meern, onder vermelding van bestel nummer 846-RE. Na ontvangst van de overboeking wordt de tekening per om gaande toegestuurd. JE HEBT ER TOCH WEL AAN GEDACHT EEN NEE HOOR DEZE KEER HEB IK ALLES GOED GEDAAN KOK S KNUL, SMULLEN MAAR... BOT WOOR DE HOND w? MEE TE NEMEN Tevens is de Kadett Flash uitgerust met de nieuwe schone 1.8 liter Euronorm motor met 62 kW/84 PK en een 5 - ver snellingsbak, de top ligt rond de 180 km/u. Uiterlijk onderscheidt de Kadett Flash zich door in de kleur van de wagen (Po lar wit) gespoten buitenspiegels, voor en achter spoilers, dorpelstrips en koffer deksel spoiler. Verder is de Kadett Flash voorzien van rubber zijstrips, die evenals de bumpers zijn voorzien van een rode inlegstrip en lichtmetalen velgen met 175/65 TR 14 banden. De adviesprijs bedraagt 29.995,- incl. bTW. Met het nieuwe kinderkaartje van de NS, 'Railrunner', mogen kinderen van 4 t/m 11 jaar sinds april jl. voor maar één gulden in de trein meereizen met een volwassene, ongeacht de afstand. Speciaal voor hen heeft NS een mooi Railrunner-paspoort gemaakt dat kan worden meegenomen op reis. Normaal kost zo'n paspoort 2,50. Alle kinderen j (in de genoemde leeftijdsgroep) die meedoen aan deze wedstrijd krijgen Het hierbij afgedrukte programma is door H. de Vries gemaakt op een Commodore 64. Na 'RUN' gevolgd door 'RETURN' wordt er midden in het beeld 'ROTTERDAM HEEFT HET!!!' afgedrukt met een knal bij iedere letter, uiteraard kan de tekst aangepast worden voor eigen gebruik. Indien het tekentje in regel 10 niet beschikbaar is kan deze regel worden vervan gen door: 10 PRINT CHR$(147):S= 54272: P= 1512:C55784 ROTTERDAM HEEFT HET!!! 10 PRINTT t S=54272: P=1512ï C=55784 20 FORT=0TO22: P=P+1C=01 30 P0KES+24»15:P0KE5+5,9:POKES+125:POKE S+4,128 40 REflDfl:POKEP.fl: P0KEC»1 50 P0KES+4>129:FÜRD=0T0?0:HEXTD,T 60 DATAIS,15,20,20,5,18,4,1,13,32,8,5,5, 6,20,32,8,5,20,32,33,33,33 READV. Een programma geschreven dat ook voor andere lezers van deze rubriek interessant is? Stuur dan een duidelijke listing aan de redaktie van deze pagina (adres rechtsbo ven) onder vermelding van 'Input'. Stuur bij de listing een duidelijke omschrijving van de werking van het programma en vergeet niet te vermelden op welke machine het programma werd gemaakt. Ook vragen en tips kunnen in aanmerking komen voor plaatsing in deze rubriek. zo'n paspoort GRATIS thuisgestuurd! Dat paspoort is bedoeld om stations stempels te verzamelen, voor iedere dag dat wordt gereisd één stempel. Bij het derde stempel ontvang je dan een mooie, geborduurde, Railrunner-mouw badge. Bij het 5e, 7e en 10e stempel krijg je steeds een Railrunner-ster die op de badge kan worden bevestigd. Na 10 stempels is het paspoort vol. Als je dat binnen een jaar voor elkaar hebt ge kregen geeft de NS je als klap op de vuurpijl een officieel Railrunner-diploma, kompleet met je naam als Super-Rail runner. Bovendien ontvang je dan een NS-reischeque die goed is voor 2,50 korting op een treinreis. Alle kinderen opgelet. Bij dit verhaal zie je een tekening van de supersnelle Railrunnerhaas. Teken hem na en be denk een leuke naam voor hem. Kleur je tekening in, plak, knip en knutsel er maar aan en maak er een mooi werk stuk van. Zet er je naam, adres en evt. telefoonnummer bij en stuur hem dan vóór woensdag 24 juni naar 'UW THUISKRANT'-EXTRA Railrunnerwedstrijd Postbus 50 2690 AB 's-Gravenzande Als je meedoet krijg je in ieder geval een Railrunner-paspoort, maar er zijn ook nog een paar hele leuke verrassingen voor de 'echte' winnaars: Zes kinderen (drie van 4 t/m 7 jaar en drie van 8 t/m 11 jaar) maken kans op een onvergetelijke dag bij de Spoor wegen in Utrecht. Daar worden op 4 juli de winnaars van deze Railrunner-wedstrijd door één van de hoogste bazen van de NS - samen met een bekende kindervriend van de televisie - ontvangen en getracteerd op een dag vol avontuur in treinenland. Als jij wint kun je die dag o.a. in de speciale 'belangrijke-mensen-trein' meerijden, in het Spoorwegmuseum al die prachtige stoomtreinen bewonderen, zelf de mo delbaan van het museum bedienen en nog veel meer. Natuurlijk mag je je va-" der of moeder of een andere begeleider meenemen. Dus... allemaal snel aan de slag! De prijswinnaars ontvangen een persoonlij ke uitnodiging voor de prijsuitreiking op 4 juli in Utrecht bij de NS. Alle inzendin gen worden eigendom van de NS en over de uitslag kan niet worden gecor respondeerd. Bladzij na bladzij zou een Rot terdams echtpaar door kunnen gaan met een loflied op Devon. Het Zuidwesten van Engeland, waar ik -half april al weer- mijn eigen Blad Zij enthousiast over volschreef na een compacte trip aan dit inderdaad zeer aan trekkelijke stuk Groot-Brittanie. Dit voor de liefhebbers van 'that special English feeling', waarvoor je -naar ik toen stel de- niet eens 'de Engelse ziek te' hoeft te hebben. „Liefde op het eerste gezicht" zette ik toen boven dat artikel, maar voor dit echtpaar blijkt het een liefde voor altijd. En wel zo diepgaand, dat het via een brief laat weten geïnteres seerde lezers (nog) uitgebreider te willen informeren, dan ik destijds heb gedaan. Aan het einde van dit stukje zet ik er wel even bij hoe we dat oplossen. Mag het op 'achterstallig on derhoud' lijken betrekkelijk lang na het verschijnen van een reportage er nog op terug te komen: nu de vakantietijden al weer zijn aangebroken blijven nog niet zo bekende reisdoelen ak- tueel, dus durf ik met een ge rust hart namens dit echtpaar door te geven, dat „een vakan tie in Devon het einde is", zo lees ik. En deze mensen kun nen het weten, want ze hebben een aantal jaren in het aan de kust gelegen Brixham ge woond. Een parel van een plaats, schrijf ik er zelf maar bij na een kort, maar aardig bezoek aan Brixham, waar overigens onze eigen Willem III drie eeuwen ge leden landde op Engelse bo dem. Een standbeeld van 'Willi- De sfeer van Devon met in het witte hotel gastvrij onthaal. am of Orange' staat daar in deze kustplaats, waar het heer lijk vis eten is, permanent aan te herinneren. Citeer ik verder de brief: „men komt in een andere wereld, die men op het vasteland niet vindt. De kustlijn is uniek. Wij noemen de volgende plaatsen: Berry Head, Stapton Sands, Blackpool Sands voor een ech te strandvakantie. Verderop: Salcom. In het binnenland Tot nes, een van de oudste plaats jes in Engeland" gidsen deze lezers ons even door Devon met een kustlijn, die herinnert aan Italië en Zuid-Frankrijk. Dartmoor vindt men zelfs twee weken vakantie waard, waarna weer een interessante opsom ming volgt van plaatsjes, groter en kleiner, waar je eigenlijk ook geweest moet zijn als je toch in Devon bent. Kortom: een alleraardigste brief over dit Zuidwesten van Groot Brittanie, door de toeristen or ganisaties graag de 'Engelse Rivièra' genoemd als het om de kust gaat met als trots en glorie de palmbomen. Die overigens door de afgelopen strenge win ter zo'n klap hebben gekregen, dat onze eigen Devon-gids er triest bij uit de ogen keek. Mogen de palmen er dus wat treurig bijstaan: voor de rest zit je zelf (altijd) goed in Devon en daar willen de heer en mevrouw Van der S. van wie ik naam en adres heb iedereen graag meer over vertellen. De Engelse Rivièra, zo willen de toeristische organisaties deze Zuidwest kust graag noe men. Een aardig initiatief, vind ik, dus als u even schrijft naar: Anna Blad Zij Thuiskrant Extra Postbus 5825 2280 HV Rijswijk dan zorg ik er wel voor, dat uw post bij deze enthousiaste De- von-kennners en terecht komt. een rubriek voor vrouwen en andere mensen... „Net voor vaderdag kom ik mijn nieuwe geuren introduce ren" krijgt de Hollandse pers via een persoonlijk door Björn Borg ondertekende brief onder ogen. Nu weet ik niet of ze er in Zwe den ook een vaderdag op na houden, maar het moment om in warenhuizen te Utrecht, Den Haag en de twee Maasoevers te Rotterdam in de week voor die 21e juni persoonlijk die geuren te komen pushen, is na tuurlijk wel raak gekozen. Of liever: best geplaatst, want naar (bijna) iedereen van u weet is en blijft Björn Borg een van 's-werelds bekendste ten nisspelers. Stortte hij zich na het afbreken van zijn tenniscarrière vol en thousiasme in de mode, een ei gen geurlijn kon niet uitblijven. Die is er in ons iand ai een (heel klein) tijdje, met de komst van Borg naar Nederland krijgen de eau de toilettes, de after sha ves en het kloeke stuk zeep een extra promotioneel duwtje in de rug. Dus daarom meld ik -net voor vaderdag...- dat er twee Borg- luchtjes zijn, een die gewoon 'Björn Borg' heet, fris over komt, pit heeft en bedoeld is voor de sportieve man. Met Björn Borg 0-6" mikken de createurs van de nieuwe geu ren meer op de modebewuste man met een klassiekere in slag. De prijs (met 19.00 voor de after shaves en 29.00 voor de eau de toilettes) is redelijk. Sama Cosmetics (tel. 02940- 80303) is in ons land de impor teur. Al eerder in ons land was een crack op het gebied van de mode, Karl Lagerfeld. Ook al om een nieuwe geur te promo ten in een fraai ontworpen fla con, die simpelweg KL Homme heet. Maar je houdt er wel wat mee in je handen, terwijl de geur zelf beslist niet een doorsnee-luch tje mag worden genoemd, maar een beetje eigenzinnige, prikkelende geur, die toch niet opdringerig is. Mode-ontwerper Karl Lager feld, die op 16-jarige leeftijd al een prijs van het Internationaal Wol Secretariaat in de wacht sleepte, verscheen met onver mijdelijke zonnebril en de al ja ren door hem gekoesterde paardenstaart ook voor de tele visie en duikt thans op in tal van bladen. Want je verbindt je naam aan een nieuwe herenlijn of niet. Waarmee overigens de Ned. Cosmetica Vereniging in haar jaarverslag de spijker op de kop slaat als deze organisatie van ondernemingen in deze branche stelt, 'dat succesvolle introdukties de omzetontwikke ling sterk beinvloeden'. Dit bij spullen voor de man. Voor de herencosmetica was '86 in dit opzicht een prima jaar met een stijging van maar liefst 16% Niet alleen door de geu ren, maar bijvoorbeeld ook door de groei van de nat- scheermarkt. Goed, weer even terug naar KL Homme (in ons land uitge bracht door Intertrade, tel. 02990-34801) via de te noemen prijs. Waarbij je als 't voor va der is een aardige rib uit 't lijf kwijt bent met een beginbe- drag van 60,- voor de eau de toilet. Een flinke fles (60 ml) af ter shave is 44,-. Niet zoveel centjes? Amando (Nederlandse heren- lijn, die het erg goed doet) is Zonder zonnebril en met z'n paardestaart niet zichtbaar: modeberoemdheid Karl Lager feld, die in ons iand zijn nieuwe geur voor de man een duw in de rug kwam geven. Dit is'm, laat Björn Borg een van zijn twee nieuwe geuren zien. niet alleen met een startprijs van 9,95 makkelijker te be happen, maar er zit nog een vaderdag-grapje bij. Namelijk op Amando en Amando Musk een zilverkleurige en bij de Amando Noir een goudkleurige boordspeld. Zit er (gratis) op. Ofschoon er -gelukkig maari voor vaders nog tal van andere dingen te verzinnen zijn om hem op die 21e juni even te la ten voelen, dat hij gewaardeerd wordt, besluit ik met nog een nieuwe herengeur. Waarbij ik me -eerlijk gezegd- wel eens afvraag waar al die drogisten het vele cosmeticanieuws in hun zaken kwijt moeten. Want uit het jaarverslag van de al ge noemde vereniging blijkt ook, dat in drogisterijen de meeste cosmetica wordt verkocht. Ted Lapidus, ook al een beken de modenaam, brengt naast zijn al jaren bestaande dames- geur nu ook 'Lapidus pour homme' uit. Voor de man dus, waarbij werd gekozen voor een grijze, opaalkleurige flacon, die aan marmer doet denken. Elha Cosmetics (tel.01721-17442( haalde 'm naar ons land. Een unieke creatie van viriele kracht, gevangen door gouden nerven, breekt uit in een storm achtige harmonie" zo lees ik in de begeleidende persinforma tie. Je vader weet niet wat je hoort als je hem dat in 't oor zou fluisteren.... Zeg daarom maar gewoon: voor jou of voor u, als u nog tot die generatie hoort) bij 't geven van: dat visstoeltje, de manchetknopen, de zonnebril, die ene lekkere, prachtig ver pakte, dure sigaar, dat abonnement op een blad, een cassettebandje, die snoeischaar, foto van z'n (klein)kinderen, glas voor z'n favoriete drank, zo'n ,al dan niet nieuwe, geur, of desnoods alleen maar een stevige pakkerd bij een stevig ontbijt op bed als het de derde zondag van juni is.

Het Nieuwe Stadsblad | 1987 | | pagina 9