Markante druppelvorm voor de nieuwe Daihatsu Charade GiZINSTOER EXTRA Wees prijsbewust en... win een Gezinstoerkaart! Je speen, je vingers, je bolletje en je bips tj dat uw kind er niet bij is mmmMMMMmmMMMMmmmmmm 'Rakkers' krijgen Railrunnerpaspoort wmmm Plus& Stel uw eigen 'meeneempakket' samen voor in de trein Voor bijna f 10.000,-aa" toerkaarten winnen Rij-impressie Daihatsu Charade gez ttts te In Blad Zijzijn andere mensen'dit keer heel klein... Vijftigduizend kleintjes thuis 'de klos' UW THUISKRANT - RANDSTAD-EDITIES TK.28.87 Prestaties Wegligging ttiiti.»» Comfort De prijzen Andere mensen Tegen 'berg' Wegwerp Vingersafe Steeds verder Wat u moet doen HUISHOUDBOEKJE l door Leo de Ruiter De Daihatsu Charade is in één model verkrijgbaar, een hatchback model met de keuze in 3 of 5 deuren. De wielbasis 234 cm, het onderstel en alle afmetin gen Ixbrxh 361x160x139 cm is voor alle modellen gelijk, in wegliggingen en rij- eigenschappen verschillen de diverse typen dus nauwelijks, wel gebeurt dat als de motor in het geding komt en daar starten we dus weer mee. Overigens is ook de motor van de Cha rade in alle typen één en dezelfde na melijk een 3 cilinder 993 cc lijnmotor. Echter er zijn benzine- en dieselversies en er zijnu turbo versies, in de benzine uitvoering als laatste nieuws zelfs een Turbo-injectieversie met intercooling, de GTTi. We laten ze achtereenvolgens passeren. De benzine-carburatie versie 993 cc met een vermogen van 38 kW/52 PK, het koppel is 75,5 Nm, de topsnelheid bedraagt 145 km/u, de ac celeratie van 0-100 km/u verloopt in 14 saec., het verbruik 90 km/ u volgens ECE km/u verloopt in 14 sec., het ver bruik bij 90 km/u volgens ECE be draagt 1:22,2. De dieselversie heeft eveneens een 993 cc 3 cilinder motor maar dan in dieseluitvoering, het ver mogen is 27 kW/37 PK en het koppel 60 NM, de top bedraagt 125 km/u, de acceleratie geschiedt in 22 sec., de tur bodiesel met eveneens de 9933 cc mo tor levert 35 kW/48 PK en 85 Nm kop pel, de top is dan 140 km/u en de acce leratie verloopt in 17 sec. Het verbruik van de diesels is zeer spaarzaam, voor beide bij 90 km/u 1:27,7. Tot slot dan de GTTi, ook hier de 993 cc motor maar dan met turbo-injectie en inter- cooier. in die gedaante levert de motor een maximum vermogen van 74 kW/101 PK en een koppel van 130 Nm waarmee de Charade GTTi tot zeer hoge prestaties in staat is, top 185 km/u, acceleratie van 0-100 km/in 8 c/y WVVi Uiteraard heeft de GTTi een wat hoger verbruik en eigenlijk is hier de rijstijl bepalend. Met de GTTi ga je gauw sportief rijden, wat uiteraard wat brand stof kost. Toch moet ook hier gemid deld 1:14 haalbaar zijn, voorde overige benzineversies geldt 1:16 tot 1:18, de diesel is uiteraard het zuinigst en 1:20 is nu zeker haalbaar. De tankinhoud is 37 liter, de diesel komt daarmee dus ruim 700 km ver. De nieuwe Charade heeft een perfecte wegligging door een zeer modern on derstel met onafhankelijke wielophan ging met schroef veren rondom. De be sturing is van het type tandheugel, hij is vrij direct en erg nauwkeurig, een dui delijk onderstuurkarakter is waarneem baar. Toch is de bediening licht ook in bochten. De koersvastheid van de auto is goed, de Charade heeft geen last van zijwind of wegoneffenheden, hij blijft goed in de koers en ook in bochten doet hij het prima, uitbreken is er niet bij- De schakeling is erg prettig, de scha- keibak met keuze uit 4- of 5-versnellin- CHARADE .Goed rijgedrag Gunstig verbruik Fraai en ruim Redelijke prijs r—I .Motorlawaai •Windgeruis Kleine kotter gen werkt lekker licht en soepel, de slag is kort en de koppeling gaat abso luut niet zwaar. Een goede automaat is eveneens leverbaar. De remmen in gescheiden circuit met schijven vóór en trommels achter wer ken uitstekend. Er is een rembekrachti- ger en een soepele druk op het pedaal bij 100 km/u zorgt er voor dat de auto binnen 47 meter stilstaan. De Charade weegt rond de 750 tot 800 kg, hij mag 440 kg laden en 700 kg trekken. De Daihatsu Charade is zijn afmetingen en dus zijn klasse bezien redelijk com fortabel. Vooral vering, de zit, de ruimte en de uitrusting dragen bij tot een posi tief comfort, jammer dat het geluid wat roet in het eten gooit. Dit komt hoofd zakelijk op conto van de drie cilinder, die toch altijd nog wat meer herrie maakt dan een viercilinder. Bij een con stante snelheid'valt het alles nog wel mee, maar bij optrekken wordt de mo tor toch goed gehoord, ook resonanties komen voor. Merkwaardig dat de diesels op diverse punten stiller zijn dan de benzinemoto ren. Verder wordt wat geluid betreft wat windgeruis gehoord, geven we met een maar de metingen bij 100 km/u gaf de meter 72 dBA aan bij 120 km/u 75 dBA en bij topsnelheid 80 dBA. Wat de rest van het comfort betreft stelden we ai dat de Charade een soe pele vering had, goede stoelen en een achterbank die een goede zit en goede steun geven. De ruimte valt alles mee zowel vóór- als achterin, de kofferbak is klein, maar de achterbank kan in ge deelten worden weggeklapt. De afwer king van het interieur is netjes, de uit rusting compleet en zelfs rijkelijk bij de duurdere modellen. Opmerkelijk von den wij bij de benzinemodellen het cho ke-lampje, dat lampje gaat branden als de choke weer ingedaan kan worden, een prima vinding. boOOQQOQQQOQQOOOOOQQOOOOOOOOOP Na een aantal weken wat algemeen ac tueel autonieuws te hebben gebracht om weer even bij te zijn in de autowe reld hervatten we nu weer de bekende rij-impressies en als eerste heeft auto- redakteur Leo de Ruiter de Daihatsu Charade aan de tand gevoeld. Het is er één van een cyclus van drie kleine middenklasse Japanners, de Daihatsu Charade, de Suzuki Swift en de Suba ru Justy. Met opzet zijn deze drie gelijkwaardige Japanners gekozen, niet alleen horen de modellen in dezelfde klasse thuis, ook de merken behoren tot de kleinere Ja panse concerns. Immers de grote mer ken zijn Toyota, Nissan, Mazda, Mitsu bishi en Honda, de kleintjes zijn dan Su zuki, Daihatsu en Subaru. Toch klein is maar relatief, want de laatste*drie mer ken komen toch sterk opzetten. In ons land heeft vooral Suzuki een toch fors marktaandeel en beweegt zich rond de 12e en 13e plaats in de rangorde van verkopen. Daihatsu neemt daarin de 19e plaats in en Subaru de 20e. Van Daihat su wordt nog wel een stijging verwacht, want het merk heeft in mei een nieuwe versie van de populaire Charade uitge bracht. Het is de 3e generatie van de Daihatsu Charade, een model dat zich in de kleine middenklasse beweegt en een 3 cilinder 1.0 liter motor heeft. Daihatsu's best verkochte model in Ne derland en over voorgaande jaren heb ben we het dan dus over het vorige mo del. Het nieuwe model zal die tendens echter zeker voortzetten en zo niet aan zienlijk verbeteren, want de vorm, een heel typische druppelvorm, is al bijzon der aangeslagen. Laten we duidelijk zijn, een auto wordt voor een groot gedeelte gekocht op uiterlijk, dus op vorm, een duidelijk subjectieve beoordeling is-ie mooi, is-ie fraai, slaat-ie aan. Het sub jectieve mag je bijna objectief gaan be naderen als vele mensen een model mooi vinden en bij de Daihatsu Charade is dat helemaal het geval. Het model is direct aangeslagen, het is zeer karakte ristiek, het is opvallend apart. Het is ook technisch en dan wordt aërodynamisch bedoeld verantwoord, het is een zeer gestroomlijnd model en omdat het een klein model is dat toch binnenin veel ruimte moet hebben krijgt het die typi sche druppelvorm. Behalve mooi is de Charade ook technisch verbeterd en zeer geavanceerd door o.a. een nieuw breder onderstel met rondom onafhan kelijke wielophanging via het McPher- sonsysteem en verbeterde motoren met een uitbreiding naar boven, een GTTi, een turbo-injectie motor met intercool- er. Belangrijker is nog dat ondanks het fraaier uiterlijk, het ruimere interieur, het betere comfort en de geavanceerde techniek de prijs laag is gebleven, de Charade is er al voor 15.399.-, de die seluitvoering start bij 19.499.- en de GTTi kost ƒ25.999.-. Een dagje er op uit in deze vakantiepe riode? 'UW THUISKRANT' geeft deze zomer, in samenwerking met de NS, elke week een aantal tips voor een leuk 'dagje uit', een kleine selektie gezins- toertips... Deze week zetten wij een aan tal boottochten op een rijtje: Kampen-Enkhuizen v.v. Iedere dinsdag (t/m 18 augustus) dag tocht met de 'Insula' over het IJsselmeer van Kampen naar Enkhuizen. Vertrek: 9.15 uur. Terug ca. 18.00 uur. Reserver en noodzakelijk. Informatie: 05202- 15188. Utrecht-Loenen v.v. Dagelijks (behalve zondag) vertrekt de rondvaartboot om 9.30 uur vanuit Utrecht voor een tocht over de Vecht. Onderweg een pauze in Loenen en be zoek aan het landgoed Terra Nova. Aan komst in Utrecht om c.a. 18.00 uur. Re serveren en informatie: 030-319377. Rotterdam-Deltawerken v.v. In juli en augustus (elke dinsdag, woens dag en donderdag) een tocht met naar o.a. de uitwateringssluizen Haringvliet, de Volkerakdam, de Stormvloedkering Hollandse IJssel en weer terug. Vertrek om 10.00 uur en c.a 19.00 uur weer te rug. Informatie (Rederij Spido): 010- 4135400. Enkhuizen-Stavoren v.v. Rederij Naco vaart drie keer per dag van Enkhuizen naar Stavoren en weer terug (t/m 13 september). Duur van de overtocht ca. 1.5 uur. Informatie: 02990- 23641. Maastricht-Luik v.v. Een dagtochtje over de Maas naar Luik. De boot van Rederij Stiphout vertrekt dagelijks (t/m 28 augustus) om 10.00 uur en is om ca. 18.00 uur weer in Maastricht terug. Reserveren en infor matie: 043-254151 Leeuwardon-Eernewoude v.v. Vanaf 11 juli (t/m 6 september) vertrekt De Princehof vanuit Leeuwarden voor een tocht over de Friese Meren. Vertrek 14.00 uur; terug ca. 18.45 uur. Reserver en en informatie: 058-132224. Noordzeetripje Een rondvaart op zee kan ook. De hele zomer elke dag met een boot van Rede rij Trip vanuit de haven in Scheveningen. De tocht duurt ca. 1.5 uur. Vertrek 16.00 uur. Reserveren en informatie: 070- 540887. Onze laatste tip: Met een Gezinstoer kaart (deze week kunt u er zelfs een winnen!) is zo'n dagje uit nóg voordeli ger... Vier dagen lang overal naar toe voor maar 35 gulden per dag. Folders zijn verkrijgbaar aan de loketten op alle stations. Reakties op of bijdragen aan deze pagina kunt u sturen aan redaktie UW THUISKRANT EXTRA Postbus 5825 2280 HV Rijswijk telefoon 070-190292 Een prijsbewust vakantie-idee: de Ge zinstoerkaart. Een kaart waarmee het hele gezin vier dagen lang voor maar vijfendertig gulden per dag onbeperkt kris-kras door Nederland kan reizen. Een prijsbewuste vakantie voor prijs bewuste lezers... 'UW THUISKRANT-Extra heeft daar samen met de NS een leuke wedstrijd aan verbonden. Lezers die aan de hand van de advertenties en aanbie dingen in deze krant aantonen prijsbe wust te zijn kunnen zo'n Gezinstoer kaart winnen. 'UW THUISKRANT stelt namelijk voor bijna 10.000,- aan deze kaarten beschikbaar waardoor zo'n ze ventig gezinnen die zich het meest reis- en prijsbewust tonen en boven dien kans zien de slagzin op een origi nele manier af te maken deze zomer gratis kunnen profiteren van een Ge zinstoerkaart. Eerst even over de prijzen, Gezinstoer kaarten dus: met zo'n kaart, verkrijg baar in juni, juli en augustus koopt men d nflt voor 140,- vier dagen onbeperkt trein- plezier. Die vier dagen hoeven niet di- rekt achter elkaar te liggen. Een daje overslaan mag. Wèl moeten die dagen liggen binnen een aaneengesloten perio de van tien dagen. Instappen en uitstap pen waar men maar wilt... Eerste klas reizen kan ook, dan kost zo'n kaart ƒ200,-. Het begrip 'gezin' wordt ruim genomen: NS accepteert als gezin een moeder en/of vader (of twee personen die ten minste een jaar samenwonen) en verder alle eigen, pleeg- en stiefkinderen t/m 18 jaar (altijd onder begeleiding van ten minste één ouder). Ook de hond mag mee! De meest vertederende mo menten uit een mensenleven: bij moeder aan de borst. Tenminste, als er iets te drin ken valt. Anders wordt het 'aan de fles', ook als de kraamvrouw een bewuste keus maakt voor dit laatste. Over die fles heb ik het even en dan vooral de speen. Daar is een aantrekkelijk nieuwtje over. Namelijk een in juni op de markt gebrachte speen in een volkomen andere vorm, dan we tot nu toe in ons land kenden. De uit Zwitserland geïmpor teerde spenen kunnen door de speciale vorm als een co- pie van de moederborst wor den beschouwd. Door deze zogenaamde nuk-vorm wordt de natuurlijke ontwikkeling van kaak, gehemelte en tong spieren ondersteund. De naam is Bibi-Nuk. Nu waag ik me niet op het gladde ijs van wel of geen (slaap) fopspeen, maar niet al leen flessespenen voor pasge borenen en papspenen voor dikkere voeding, doch ook fop spenen voor verschillende leef tijden ziftten in het Bibi-Nuk as sortiment. Heeft de gebruikelijke kers- vorm van fopspenen geen or thopedische funktie, doch al leen maar een 'zoethouden'-ef- fekt, de Bibi-Nuk voorkomt scheefstaande tanden, vaak het lot van duimzuigertjes. Via een foto laat ik nog even die speciale vorm zien. Ticomex (tel. 01650-41052) importeert deze uit zuivere siliconen ver vaardigde spenen met hun zeer gladdebacterieën weinig kans gevende, oppervlak. Veilig zijn ze ook. Bij de fop spenen zijn bijvoorbeeld ring en speen zelfs bij een trek kracht van 20 kilo niet van el kaar te scheiden, terwijl de anatomisch gevormde plaat van die spenen twee luchtgaten heeft. De prijs zit tussen de 4,75 en ƒ5,95. Ik houd het vandaag op Blad Zij gelijk maar op de baby's en de pukken. Zijn zo'n beetje alle leeftijden en verschillende be- volkinsgroepen in deze rubriek aan bod geweest sinds we er mee van start gingen, dit keer zijn de allerjongsten eens de 'andere mensen' in Blad Zij. Dan heb ik het ook even over het aloude 'berg', een typisch baby- en peuterkwaaltje op die kleine koppies. Zijn deze schil fers en korstjes op een babybol volkomen onschuldig, lastig zijn ze ook. Daar is zeker wat tegen te doen, nu ook via Baby Love, dat een speciale hoofdcrème tegen berg heeft ontwikkeld. De milde crème wordt zachtjes in de hoofdhuid gemasseerd en er na een uurtje met een baby crème shampoo weer uitgewas sen. Is het babytje nog erg klein, dan is een door ditzelfde merk gebrachte 'Eerste sham poo' een betere keus. Als er na twee weken nog geen verbetering optreedt, dan naar huisarts of consultatiebureau, omdat er dan sprake kan zijn van andere aandoeningen, zo als eczeem. De nieuwe hoofdcrème tegen berg zit in een tube, kost 4,75 en wordt op de markt gebracht door Dutim (tel. 01720-44341). Juist in deze vakantietijden kan het handig zijn voor baby's vui le billen wegwerp washandjes mee te nemen. Die zijn er sinds kort en Tempo (die van de zakdoekjes) komt er mee. De zachte, niet pluizende was handjes nemen makkelijk water en zeep op en kunnen - na schoonmaken uiteraard - zelfs een paar keer worden gebruikt om dan pas het lot te onder gaan, waarvoor ze zijn ge maakt. Weg ermee. 't Zijn trouwens ook handige dingen bij reizen of sporten door grote mensen. Een ver pakking van tien stuks kost ƒ3,50. v Iets langer te koop - een half jaartje is de 'Vinger Safe', die voorkomt dat peuters en kleu ters met hun vingers tussen de deur komen. Een knellende af faire, die je doet schreeuwen van de pijn. Als je geluk hebt, want soms gaat een topje van de vinger er aan. Ubbink Doe 't Zelf (tel. 08334- 71080) brengt onder de aan sprakelijke kreet 'stop de vin- germoord' een kunststof pro fiel, waarmee de scharnierzijde van de deur volledig wordt af gedekt. Goed hechtende, zelf klevende stroken, één voor op de deur en een voor op het ko zijn, maken het iedereen ge makkelijk zo'n verticaal profiel aan te brengen. Dat is gewoon een kwestie van maat opne men, oppervlakte reinigen, af tekenen en opplakken. Eenmaal aangebracht blijft de deur normaal funktioneren, maar er tussen komen met je vingers kun je niet meer. In één verpakking van 37,95 zitten twee profielen (lengte 2.10 per profiel), zodat men daarmee twee deuren kan be veiligen. Er zijn drie kleuren in en 'Vinger Safe' is geschikt voor elk type deur. Behang voor babykamers be staat al jaren en wederjaren. Vooral sinds men er achter is, dat ook de allerkleinsten beter naar een figuurtje dan naar een effen wand kunnen kijken, zijn de dessins niet van de lucht. Wie er iets heel moois van wil maken kan de kamer voor 't een rubriek voor vrouwen en andere mensen... Niet aan de borst. maar aan Als u zo voordelig op stap gaat neemt u misschien ook wat allerlei dingen mee: jx kaugum, een zwembroek, een rugzak, j£ pleisters, koekjes, belegde broodjes, x boekjes... noem maar op. Niet alleen de SGezinstoerkaart, maar ook dit 'mee- pjneempakket' moet uiteraard voordelig **zijn. U let dan ook ongetwijfeld op de advertenties en aanbiedingen die u elke week weer aantreft in 'UW THUIS KRANT'. Door uw prijsbewuste keuze te maken uit advertenties en aanbiedingen maakt u deze week kans op een gratis Gezinstoerkaart. Maak uit alle advertenties en aanbie dingen die u in dit nummer van 'UW THUISKRANT aantreft uw keuze: wat zou u evt. meenemen op uw tripjes door Nederland. Het totaalbedrag moet zo dicht mogelijk de ƒ140,- be- naderen, de prijs van de prijs die u kunt verdienen. Knip de advertenties met daarin de ar tikelen en aanbiedingen van uw gading uit en plak ze overzichtelijk op een stuk papier. Vul vervolgens de artike len en prijzen in op het speciale 'UW THUISKRANT-NS-huishoudboekje dat hierbij is afgedrukt. Maak tenslotte de slagzin op een originele manier af en stuur uw inzending voor woensdag 15 juli naar Redaktie 'UW THUISKRANT-Extra, Gezinstoerkaart-wedstrijd, Postbus 50, 2690 AB 's-Gravenzande Alleen voldoende gefrankeerde inzen dingen worden geaccepteerd. De beslis sing van de jury is bindend en daarover kan geen correspondentie worden ge voerd. De prijswinnaars worden in week 31 in deze krant bekendgemaakt. Te vens plaatsen wij dan een selektie uit de inzendingen die wij ontvangen. ...dan is er een speen, die de vorm van de moederborst zeer nabij komt. De nieuwe vorm is er ook ais fopspeen, zoals de foto iaat zien. kleintje een komplete 'total look' geven, omdat zeer recent Sanders behang (tel. 015- 620111) - op de meubels na - alles voor die kamer op elkaar heeft afgestemd tot zelfs de vloerbedekking toe. De kleuren zijn traditioneel rose en bleu, wie de niet-meisjes en niet-jongens kant uit wil, kan ook geel kiezen. Behang of een rand met fanta sie dierfiguurtjes kan worden gekombineerd met neutraal ge spikkeld of vertikaal gestreept behang in dezelfde kleur. Bij passende stoffen voor gordij nen, de wieg en dus nu ook ef fen velourstapijt maken er 'een plaatje' van. De naam: 'Baby's first impres sion', dus dat moet een harmo nieuze eerste indruk worden voor de boreling... Ook even de minder vrolijke kant van 't jonge-kind-zijn met een naar, maar waar cijfer be keken. Waarbij het getal 50.000 staat voor evenzoveel baby's en peuters, die naar het zieken huis moeten, omdat ze thuis een ongeluk hebben gehad. Door dat ongeluk(je) zijn ze tij- Een pan van het fornuis ge trokken. Hoeveel keer komt dat niet voor. Met zo'n fornuisrekje is dat (bijna) onmogelijk. delijk of langer op een nare manier 'de klos'. Voornaamste oorzaken zijn ver branding, vergiftiging of een val van behoorlijke hoogte. KM Als ouders kun je dat niet altijd voor zijn. In heel wat gevallen kunnen er zeker maatregelen worden genomen. Zijn er op alle consultatiebu reaus al informatiekaarten be schikbaar, die je daar een flin ke hand bij helpen, voor geïn teresseerden is er nu ook een (gratis) brochure over kinder- veilige artikelen. Of het nu gaat over traphekjes Opmeten Schoonmaken j Aftekenen Rechts het profiel, dat de vingermoord voorkomt. of kastafsluiters, fietszitjes of fornuisrekjes: voor wie thuis kleintjes heeft is het gewoon een handig naslagwerkje om te voorkomen, dat er naderhand genezen moet worden. Plezierig is het opnemen in deze brochure van een lijst met adressen, waar de artikelen te koop zijn. Wie 'Kinderveilige artikelen', een uitgave van de Stichting Consument en Veiligheid, wil aanvragen, kan 020-764546) bellen. Het is een uitgave in de serie 'Kijk op veilig'. Opplakken '.'.'A'.'.'.U.'J Nog even en dan is het 'van onderen...en komt die kast naar beneden. .w>X»X«X«X*X«X*X*X*XXwXwX»>, Op Gezinstoer zou ik onderstaande artikelen meenemen: artikel: advertentie (pag.nr./winkelier): prijs: Ik knipte de advertenties uit: (naam krant) Met 'UW THUISKRANT reis ik prijsbewust... I Naam: J Postcode/woonplaats: totaalbedrag Maak de slagzin op originele wijze af (max. 12 woorden): Adres: Zaterdag was het 'de grote dag' voor zes 'THUISKRANT'-kinderen. Zij wonnen een van de hoofdprijzen in onze 'Rail runner' tekenwedstrijd: een dagje 'ere gast' bij de NS. Wendy Snaterse uit Gouda, Tamara van Domburg uit Ridderkerk, Sander Kentin uit Dordrecht, Vienna Faasse uit Schie dam, Sven Zeegers uit Delft en Pascale Brand uit Zwijndrecht werden in Utrecht ontvangen door niemand minder dan 'Ome Willem'. Van de 'hoofd-geitebrei- er' van de NS, de heer Wansink, ontvin gen zij een persoonlijk door hem gete kend Railrunnerpaspoort. De dag zat voor de 'rakkers' - zoals Ome Willem de jeugd pleegt te noemen - vol verrassingen, want niet alleen Ome Willem zou hen de hele dag vergezellen, ook de Troetelbeertjes waren present. Naast een Railrunner-T-shirt, een mouw badge, kompleet met sterren en lekker eten ontvingen de 'THUISKRANT'-kin deren ook nog een T-shirt van de krant, een paar pennen en een echte 'THUIS- KRANT'-auto. 's Middags werd - met een speciale trein! - een bezoek gebracht aan het iijMftWimiitiili i De heer Wansink - door Ome Willem hardnekkig 'hoofd-geitebreier' van de Spoor wegen genoemd, tekende persoonlijk de paspoorten. Spoorwegmuseum waar de prijzenverza- meling van de jeugd nog eens werd uit gebreid met diverse stickers en bouw platen... uiteraard van treinen! Overigens: alle kinderen die meededen aan onze wedstrijd - en dat waren er heel wat - krijgen binnenkort het beloof de Railrunnerpaspoort thuisgestuurd. Siwwi g* ut* IM*

Het Nieuwe Stadsblad | 1987 | | pagina 11