VVV Schiedam Los Amigos Jeugdsen timen t met The Clarks koopste lening wij d adre 9 1 BRANPERSFEESTEN1987" BRANPERSFEESTEN1987 WÜÊ Tel. 010-4733000 bank binnen loopafstand Aanmeldingen deelname aan één of meerdere aktiviteiten ter plaatse vóór de aanvang van het evenement. Voor informatie Het Zuid-Amerikaanse orkest Los Amigos - hele maal uit Schiedams hout gesneden overigens - trad bij eerdere evenementen met heel veel succes op in de binnenstad. Van daar dat de groep voor de Brandersfeesten voor twee uitvoeringen werd gestrikt. Donderdag avond 24 september speelt Los Amigos tussen 19.00 en 21.00 uur op de Hoogstraat. Zaterdag de 26e zullen ze hetzelfde ritmisch geweld ten toon sprijden op de vrijmarkt op de Broersveld. Tussen 10.00 en 17.00 uur (en kele korte pauzes daar gelaten natuurlijk). Tussen Koemarktbrug en Appelmarktbrug: Op de Alewijn de Groot houden de land en waterscouts open dag. Over het water wordt een kabel gespannen. Liefhebbers van een nat pak mogen proberen naar de overkant te klimmen. De Rode Valken van Guus Klepke organise ren een wedstrijd boeg sprietlopen. Kinderen vanaf 16 jaar die goed kunnen zwemmen mo gen meedoen. De modeljachtvereni- ging De Viking verzorgt demonstraties met hun radiografisch bestuurde mini sleepboten en ple ziervaartuigen. W/ BRANDERSKRANT 18 SEPTEMBER 1987 PAGINA 21 VRIJDAG 25 SEPTEMBER op wat gezellige muziek. 19.00 - tot 24.00 uur kermis op het Emmaplein. ZATERDAG 26 SEPTEMBER - drumbandmuziek - Blue Smoke (popgroep) ZONDAG 27 SEPTEMBER In Nederland staan ze inmiddels bekend als de (bij na) perfecte vertalers van de top of the chart uit de Beatles-periode. Nee - de Clarks zijn niet zomaar ge zellige jongens met een drumstel en een paar gitaren. Ze zijn het tijdsgewricht van toen, dat de harten nu sneller doet kloppen. Want alles wat ze doen heeft bedrieglijk veel met 't echte van de jaren zestig te maken. Van de kostuums en de schoenen tot het ge luid van de instrumenten. Beeldschoon Beatleswerk, solide rock van Cliff, Elvis of de Stones - de Clarks draaien er bij wijze van spreken hun handjes niet voor om. Als de Clarks verschijnen staat de tijd even stil. De Magical Mystery Tour van dit viertal doet zondag 27 september Schiedam aan, tijdens de Zondagmarkt. Om één uur 's middags staan ze op een podium op de Grote Markt voor een swingend uurtje Mersey- sound. der voor een 3ven tot de ius precies ensen past. ling denkt, alleen heel rouwd. effectieve rente netto lening per maand terug te beulen in 36 mnd ƒ233.04 spaarbank DÊRSPÊSSTËN ait geplaatst worden dan Dij het zakkendragershuisje aan de Oude Sluis. 19.00 - tot 21.00 uur koopavond in Schiedam. Deze speciale koopavond wat anders dan anders. Zo zal bijvoorbeeld op de Hoogstraat het Zuidamerikaans orkest Los Amigos optreden. 20.30 - tot circa 21.30 uur de „11 Kluunspeltocht". Achter deze mysterieuze titel gaat een „sportieve" aktiviteit schuil waarbij al gauw en tot vermaak van het publiek een scheve schaats kan worden „gelo pen". Start en finish zijn op de Broersveld nabij de Hoogstraat. Het parcours loopt over de Hoogstraat, Appelmarkt, Lange Haven, Hoogstraat, Broersveld. 09.00 - tot 19.00 uur Hemaplein/Kreupelstraat gratis controle autoverlichting A.N.W.B. 09.00 - tot circa 19.00 uur Standwerkersconcours tijdens de weekmarkt op de Lange Kerkstraat/Hemaplein. 12.00 - tot 17.00 uur trakteren de winkeliers op de Hoogstraat het winkelend publiek 10.00 - tot 14.00 uur een groot visconcours aan de Lange Haven voor recreatie- en wedstrijdvissers. 10.00 - tot 17.00 uur presenteert de ONS een programma in het kader van 10 jaar kabel tv in Schiedam, op het Museumplein en in de aula van het Stedelijk Museum. 10.00 - tot 17.00 uur een Marlboro presentatie met race-simulator op de Grote Markt. 10.00 - 17.00 uur Braderie/Vrijmarkt op de Broersveld/Hemaplein met: - volksdansen - de Driekusman - Robots - Los Amigos - Jamracks (muziek zestiger jaren) - Jilbert Raven (Zuidam. zang) - UFD Disco - parodist Frank van Drunen - rad van avontuur - Hard en Dorstig (9 sexy meiden!?) - 3 echte Indische olifanten 10.30 - Branderij/distilleerderij De Tweelingh geopend. Paardentram rijdt. Zie pro gramma zaterdag 19 september. 12.00 - 16.30 uur New Orleans Synco Pators, gezellige jazz-muziek op podium Hema- plein. 12.00 - Jazz Streetparade op de Hoogstraat met: The Slapsticks en The Original Jawari, Maihepic Rototon Streetparade Jazz-band. 13.00 - tot 24.00 uur kermis op het Emmaplein. 13.00 - In de Voorhaven ligt de Hare Majesteit Abcoude afgemeerd. Bezichtiging tot 17.00 uur. 15.30 - Het spectaculaire trucktrekken op de Hoogstraat nabij de Grote Markt. Sterke jongens, zware trucks. Wie wint? 16.00 - Saskia en Serge podium Broersveld. 20.00 - tot middernacht Open Podium in het Passage Theater met Schiedams talent. 21.00 - in circa 15 Schiedamse horeca bedrijven in het centrum wordt de „Amstel Oude Stijl Jazz-night" gehouden. (De winkets in de Hoogstraat en Omgeving zullen vanaf 10.00 uur open zijn.) 12.00 - tot 17.00 uur de beroemde Schiedamse Zondagsmarkt op de Hoogstraat, Broersvest, Lange Kerkstraat. Grote Markt en Hemaplein. Deze curieuze akti viteit wordt voor het vijfde jaar gehouden. Een lustrum dus. Tot 18.00 uur rijdt er een gratis bus tussen het centrum en de parkeerlokatie 's-Gravelandsepolder. -tot 17.00 uur op het Museumplein en in de aula van het Stedelijk Museum verzorgt de ONS een mediapresentatie in het kader van 10 jaar kabel tv in Schiedam. In samenhang met dit tweede lustrum een presentatie van Sky Channel op de Grote Markt. -Op deze Grote Markt tot 17.00 uur regelmatige optredens door de Dakota's, de gitaarband die vorig jaar met veel succes de Brandersfeesten opluisterde. -Op de Hoogstraat nabij de toegang tot de Lange Achterweg treedt het Hoog straat Huisorkest op. -Op de Koemarkt nabij de terrassen een regelmatig optreden door The Clarks met een Magical History Tour, live muziek uit de jaren 60 van Cliff Richard, The Shadows, Beatles, Stones en Kinks. -Hemaplein voetbal international met: - Philips Play Back en Soundmix wedstrijd. - Robey Sportwear modeshow. - Opel computershow. - Opel minitrike motorcircuit. - Hometrainerwedstrijden. - - Reuzenluchtkussenbal. - Rolskiwedstrijden. 12.00 - op het podium Broersvest nabij de Koemarkt speelt het orkest Tie Break. 14.00 - Vijftig minuten lang en begeleid door Tie Break een optreden van The Plat tere. Deze beroemde Amerikaanse formatie zal zeker veel oude succesnum mers ten gehore brengen. 13.00 - tot middernacht Kermis op het Emmaplein. 14.00 - De Hare Majesteit Abcoude ligt afgemeerd in de Voorhaven. Bezichtiging tot 17.00 uur. 21.00 - een grandioos vuurwerk, afgestoken vanaf het Stadskantoor sluit de Bran dersfeesten 1987 af. Wijzigingen in het programma voorbehouden. 12.6V, 10, IS 10. IV.

Het Nieuwe Stadsblad | 1987 | | pagina 41