Yilmaz verliest door eigen schuld, Fkiri wint met verstand Van Eijsden geblesseerd, Oosterwaal kan weer scoren Aad Gudde niet naar SVV Internationaal Rijnmond toernooi DORZO Schiedam verspeelt promotiekansen i U laat schade herstellen, RENAULT Hokkenshow De Vrijheid Dorzo kijkt gelijk auto na. (helemaal gratis) IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM Het HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 18 DECEMBER 1987 PAGINA 17 SCHIEDAM In een uitverkocht clublokaal (160 toe schouwers) van boksvereniging De Haan heeft de Schiedammer Yussuf Yilmaz een gevoelige nederlaag geleden tegen Richard Steutel uit Delfzijl. Hoewel Yil maz eerder dit jaar Steutel op een knappe wijze met een 50 puntenoverwinning aftroefde, had hij deze keer niets in te brengen bij de noorderling. Abdul Fkiri won met gezond verstand van de grotere en oudere Van der Woude Yussuf Yilmaz luisterde niet naar zijn trainer en verloor Tevreden Scoren Aad Gudde blijft bij SFC ondanks aanbieding SVV. n O» if- André Oosterwaal, die door Delta Interieur wordt gespon sord, heeft de smaak van scoren weer te pakken. SCHIEDAM Het is niet goed gegaan met het eer ste tiental van Schiedam. De uitwedstrijd in Am sterdam tegen de reserves van VAD ging kansloos met 137 verloren. De Schiedammers die minder geïnspireerd speelden dan twee weken geleden te gen IJmuiden, zijn uitge schakeld voor promotie en kunnen alleen nog maar hopen op een ereplaats. Schiedam staat nu vijfde met 5 punten en deelt die positie met VAD II en Ex celsior. jê#4 Tiny Mous beging een f-ositionele blunder HERVORMDE GEMEENTE KETHEL Voor- en tegenspoed bij De Haan boksers De oorzaak van dit verlies moet de Schiedammer bij zich zelf zoeken. Zijn trainer Wim de Haan was daar na afloop heel duidelijk over: „Het is volledig uit de hand gelopen met Yilmaz. Hij ging ver schrikkelijk tekeer en wilde hem zo snel mogelijk neerha len. Hij kwam als een wilde man uit de hoek, terwijl ik hem geheel anders had geïn strueerd. Hij kreeg daardoor in de eerste ronde acht tellen." Opgejut door het publiek ging Yilmaz ook de twee volgende ronden op dezelfde voet ver der en dat resulteerde uitein delijk in een 30 punten ne derlaag. „Ik heb nog geprobeerd op hem in te praten maar niets hielp meer," kijkt Wim de Haan terug op de verrichtin gen van zijn pupil. „Ik ben dan ook helemaal niet tevre den over zijn optreden. Ik to lereer dit niet. Hij moet laten zien wat ik hem heb geleerd en niets anders. Hij bokste nu met een geldingsdrang en knokmentaliteit die helemaal niet goed is. Hij zal dan ook zelf in moeten zien dat hij maandagavond onverant woord bezig is geweest, hij zal naar mij moeten luisteren. Zo niet dan gaat hij maar ergens anders heen waar hij wel zijn eigen zin kan gaan, maar dan zal hij falen." Het verlies van de A-klasser in het middengewicht heeft voor hem verregaande gevol gen. Zo zal Yilmaz nu niet deelnemen aan de Zuid Hol landse- en Nederlandse kam pioenschappen. „Ik heb geen wedstrijd meer waar hij beter- schap kan laten zien. En dat terwijl ik het zo mooi had uit gedacht. Als hij deze wedstrijd gewonnen had, had ik hem in België willen laten boksen om hem daarna bij winst, als ver rassing direkt in te schrijven voor de nationale. Ik ga nu eerst met hem praten en daar na zien we wel weer verder," aldus een teleurgestelde Wim de Haan. Over zijn tweede pupil, die maandagavond in de ring ver scheen, kon de trainer wel te vreden zijn. De 18-jarige Ab dul Fkiri bokste in het mid dengewicht van de C-klasse tegen Rinus van der Woude uit Amersfoort en won ver diend op punten (30). Als Fkiri op de Zuid-Hollandse kampioenschappen nog een partij in de C-klasse in winst weet om te zetten, mag hij overstappen naar de B-klasse. Twee weken geleden had Fki ri ook al tegen Van der Woude uit moeten komen, maar De Haan hield dat toen tegen, na het zien van het resultaten- boekje van de Amersfoorter. Maandagavond durfde De Haan het wel aan. Hij stuurde zijn leerling de ring in met de opdracht om op afstand te boksen. Niet te gaan knokken en het verstand erbij te houden. Geheel volgens de raadgevingen van zijn trainer ging Fkiri de ring rond. Hij keek goed naar de 26-jarige ruig behaarde Van der Woude, die ook nog een kop groter was, en bouwde met links een goed puntentotaal op. En won zo verdiend. Vanwege het succes, is boks vereniging De Haan van plan om in april wederom een boksavond met amateurs te programmeren. SCHIEDAMDe huidige ma nager en leider van het eerste voetbalelftal van SFC, Aad Gudde, blijft deze functie ook de komende twee jaar vervul len. Ook de Schiedamse eerste divisionist SVV had hem, in de persoon van trainer Sandor Popvics, benaderd. Hoewel er niet gesproken is over even tuele taken binnen SVV, heeft de filiaalhouder van de Bonds spaarbank toch de boot afge houden. „Ik ben geen vrijgezel meer en ben in mijn tijd be perkt. Daarom heb ik besloten tot 1990 bij SFC te blijven middels een mondelinge over eenkomst", zegt Aad Gudde. De trainer, die altijd naast hem op de bank zit, Martin Schaap, kampt op dit moment met problemen. Evenals vorig seizoen is zijn doelverdediger, Jan van Eijsden, geblesseerd. Vorig jaar heeft dat SFC pun ten en misschien zelfs het kampioenschap gekost. Hoe kijkt Schaap daar nu tegen aan: „Ik denk dat Jan er eind januari gewoon weer bij is. We hebben bij SFC een goede me dische staf. Is Van IJsden niet fit dan zal Ettiene Engel onder de lat me- oten staan. Afgelopen zondag heeft hij dat ook gedaan en we hebben 4-0 gewoonnen. We moeten alleen iets verder van het doel spelen. Nog iets ver der dan dan we normaal doen". Evenals vorig jaar vormen de achterste kniebanden de bles sure. „Rob van Leeuwen, denkt dat het ze gescheurd, of in elk geval flink verrekt, zijn. Vorig seizoen had ik precies dezelfde klachten, die toen door rust verdwenen zijn. Sinds die tijd is dat been toch maar voor zeventig procent fit geweest en moest ik heel ge concentreerd keepen, omdat ik er anders doorheen zou gaan", zegt Van Eijsden zelf over zijn kwetsuur. Tegen VFC twee weken gele den ging de SFC-doelman weer door zijn knie en zal nu voorlopig rust houden. In ja nuari zal hij, na een kijkopera tie, een beslissing nemen wat er verder gaat gebeuren. „Als ik door een eventuele operatie vier maanden niet zou kunnen werken, laat ik me nooit ope reren. Voorlopig wacht ik maar af." Een ander zorgenkind binnen SFC was André Oosterwaal. Vorig jaar met 28 doepunten topscoorder van het hele Wa terweggebied. Dit jaar wil het niet zo vlotten met hem. Een liesblessure zorgde ervoor dat hij lange tijd met een ingepakt bovenbeen moest spelen. In tussen is hij geheel fit en heeft ook de smaak van het scoren weer te pakken. Tegen VFC zorgde hij voor de enige en winnende treffer, terwijl hij afgelopen zondag tegen Groe- neweg driemaal het net vond. „Ik ben heel blij voor André en voor SFC dat hij weer eens lekker gescoord heeft. Hoewel hij er nu pas acht heeft ge maakt denk ik toch dat hij na de winterstop nog tot een to taal van twintig treffers kan komen", vestigt Martin Schaap zijn hoop na de winterstop op zijn spits Oosterwaal. Om de wintermaanden goed door te komen heeft SFC twemaal in de week de be schikking over het kunst grasveld van buurman As- vion. Op het plasticgras speelt SFC ook een aantal oefen wedstrijden: 20-12:EDS- SFC( 14.30 uur), 6-l:SAFCl- SFC2G9.00 uur), 13-1:SFC- DSS( 19.00 uur), 20-l:SFC- BEC(19.00 uur)en 27-l:SFC- Papendrecht(19.00 uur). SCHIEDAM De herenvolleyballers van Rijnmond mogen dit seizoen minder presteren dan andere jaren. Toch organi seert de volleybalvereniging, vanwege het grote succes van de'eerste editie, vorig jaar, begin 1988 weer een groot inter nationaal toernooi. Op zondag 3 januari nemen acht teams, waaronder twee uit het buitenland deel aan het toernooi in sporthal Oost. Uit het buitenland komen Bayer Wuppertal (West-Duits- land) en Kruibeke (België). Uit de vaderlandse ere-divisie komen Brezan/SSS (Barneveld) en Delta Lloyd (Amstel veen) naar Schiedam. Terwijl uit de eerste divisie BOVO (Aalten), Gevamij/VVC en de twee teams van Rijnmond meedoen. De aanvang van de dag is 10.00 uur en de toegang is gratis. SCHIEDAM De Schie damse postduivenvereni ging De Vrijheid organi seert zaterdag en zondag de jaarlijkse hokken show. Het clublokaal aan de Nieuwe Haven 29 is op beide dagen van 13.00 tot 17.00 uur geo pend. Alle leden van De Vrijheid stellen hun vier mooiste duiven tentoon, die door keurmeesters aan een inspectie onder worpen zullen worden. Na de keuring zal een rangschikking worden gemaakt en krijgen de eigenaren van de moois te duiven een prijs. De prijsuitreiking vindt plaats zondagmiddag rond 16.00 uur. SCHIEDAM Controlec Construction BV uit de Gra- velandsepolder heeft opdracht gekregen van Lummus Crest B.V. tot het installeren van de instrumentatie van het Petro land Gas Treatment Center in Harlingen (Fr.) De opdracht omvat een bedrag van ca. 3.000.000. Oplevering van het werk is gepland in mei 1988. Controlec Construction B.V. is een werkmaatschappij van Controlec International B.V., een groep van ingenieurs-, ad- vies- en konstruktiebureau's, die zich bezig houden met de realisering van technische in stallaties. Aanrijding gehad.' Plaatwerk beschadigd? Dorzo, Uw Renault- dealer, staat klaar voor vakkundige reparaties. O'ok voor uitstekend spuitwerk moet U bij Dorzo zijn. Wij hebben een hypermoderne spuitcabine. Auto weer als nieuw! Dorzo kijkt hem dan ook nog even helemaal na. Want wat hebt U aan een „nieuwe" auto waarvan de uitlijning niet deugt James Wattweg 12-14 3133 KK Vlaardingen Tel. 010-435 35 3 DORZQ repareer* alle merken x y De ambiance van de wedstrijd tegen VAD II was niet groot door een aantal factoren. In de eerste plaats de ongelukkige nederlaag tegen IJmuiden in de vorige ronde. Erger was dat geluiden van ook in het ge bouw aanwezige zaalsporters in de speelzaal hinderlijk hoorbaar waren. Voeg daarbij het ontbreken wegens ziekte van teamleider Leo Mous, waardoor het tiental zonder begeleider en leider moest aantreden, en het ontbreken van Thijs Huijs en de matte sfeer is verklaard. VAD II was duidelijk opge pept, speelde immers een de gradatie-wedstrijd en had een beroep gedaan op Paul Ouds hoorn, een sterke speler. Ron Heusdens opende de score met een overwinning op Arie Storm; dit was pas na onge veer vier uur spelen. Storm nam een voorpost, verdedigde die voorpost siecht, wist schrijfverlies te voorkomen doch moest toelaten dat Heus dens door sterk positioneel spel veel terreinvoordeel kreeg en overtuigend won; 20 voor Schiedam. Wim Vrijland speelde remise tegen M. Horn na vrijwel verloren te hebben gestaan; slechts door een zetje kon Vrijland zich redden. Schiedam stond met 31 voor. Ronald van Eg- mond speelde een klassieke partij tegen H. Ko "mans en kwam niet verder dan remise: 42 voor Schiedam. Paul Boerrigter speelde tegen N. Keessen en heeft vrijwel gewonnen gestaan. Boerrigter miste een variant met winst kansen en moest in remise be rusten, 53 voor Schiedam. Op die stand vielen er aan Schiedamse kant drie nullen op rij te noteren. Tiny Mous speelde tegen Christiaan van der Schaaf een goede partij doch begin een positionele blunder en moest na een tus- senzetje van Van der Schaaf in schijfverlies berusten; de ne derlaag was slechts een kwes tie van tijd, 55. Rob van Eijk verloor van R. Pennekamp. Gelet op de stand op de andere borden bleef Rob in het eind spel op winst spelen, hoewel de stand op het bord dat mis schien niet meer toeliet. In een dun standje verloor Van Eijk vervolgens en Schiedam stond achter met 57. Piet Bastiaan- se speelde tegen Paul Ouds hoorn een overzichtelijke par tij, kreeg te kampen met ter rein-nadeel, werd langzaam naar de rand gedrukt en ver loor geruisloos, 59 achter. Sjaak Prins kwam uit tegen M. Vermeulen en heeft duidelijke winstkansen gehad. Prins nam een doorbraak naar dam ten koste van een schijf, koos even later vooreen verkeerde voortzetting; de dam werd af genomen en hoewel Prins in een 4 om 3 eindspel een schijf voorstond kon hij niet meer dan remise bereiken. De ne derlaag voor Schiedam stond nu vrijwel vast, 610 achter. Gert van Willigen speelde een goede partij tegen H. van der Vossen; Van Willigen is niet in problemen geweest, heeft voordeel gehad, doch dit voor deel verdween in de tijdnood fase waarna de partij regelma tig remise liep. Op deze 711 achterstand was alleen inval ler Peter Lansbergen nog be zig; Peter hield het heel lang vol, doch kon het uiteindelijk niet redden. Op de 42-ste zet miste Lansbergen een kansje: hij had in een eindspel met wederzijds dam en 5 schijven terecht kunnen komen. Zoals het nu ging speelde hij te pas sief en werd weggedrukt: een langzame dood. Eindstand 13—7 voor VAD II. Stadsblad GEREFORMEERDE KERK SCHIEDAM Kethcl „De Ark", Hargplein 101, 10.00 uur: weled. heer J. A. v. Lambalgen (m.m.v. Nieuwlandkoor) Magnalia Dei Kerk, Alber- dastraat 69, 10.00 uur: ds. A. Prins. Julianakerk, Burg. Knap- pertlaan 29, 10.00 uur: ds. P. C. de Vries te Den Haag; 17.00 uur: weled. heer J. A. v. Lam balgen. Christelijke Gereformeerde Kerk, „Hoeksteenkerk", Wa rande, hoek B.K.laan, 9.30 en 16.30 uur: ds. J. Boiten. Ned. Geref. Kerk, kerkge bouw, Westvest 30, 9.30 uur: ds. M. de Jong te Alphen a/d Rijn; 16.30 uur: ds. C. A A. Struik. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: mevr. W. A. Drenth, Middelharnis. Herv. Geref. Evangelisatie, Aula Scholengemeenschap Schieland, 10.00 uur: ds. D. A. Snijder, Abbenbroek. Opstandingskerk, 17.00 uur: geen opgave. Grote Kerk, 17.00 uur: ds. M. v. Campen, Vlaardingen. Evangelische Lutherse Ge meente, Oranjestraat, 10.00 uur: ds. J. A. Roskam uit Den Haag, zondagslied: gezang 128. HERVORMDE GEMEENTE SCHIEDAM Grote Kerk, Lange Kerk straat, Schiedam, 10.00 uur: ds. J. D Wuister Opstandingskerk, Burg. Honnerlage Gretelaan, Schiedam, 10.00 uur: ds. J. G. Jansen uit Gouda; 17.00 uur: ds. M. van Campen, Vlaardin gen. Bethel-Kapel, Nieuwe Maas straat 68d, Schiedam, 9.15 uur: ds. Chr. Brakema Heilig Avondmaal; 19.00 uur: Avond gebed. Huize Thomas, Griekse- straat 18, Rotterdam. 10.30 uur: ds. A. van Zetten uit Vlaardingen (Heilig Avond maal). Dorpskerk, 10.00 uur: ds. N. K. Mos. St. Martinuskerk, 9.30 uur: mevr. ds. D. C. van Houwelin- gen-Verdonk, Waddinxveen. De Ark, 17.00 uur: ds. Chr. Brakema. Leger des Heils, Lange Ha ven 27, 10.00 uur: Heiligingssa menkomst; 17.00 uur: Verblij- dingssamenkomst; 18.30 uur: Verblijdingssamenkomst o.l.v. Lt.-kol en mevrouw P. Kerk hoven. Jehovah's Getuigen, Stad houderslaan 26b Openbare lezingen. Stadhouderslaan 26b. Gemeente Nieuwland, zondag 10.00 uur. Gemeente Oud Ma- thenesse, zondag 17.00 uur. Thema: Bent u tevreden met Jehovah's voorzieningen? Pinkstergemeente „Morgen stond", 10.00 uur: samenkomst Nieuwe Damlaan 766. Kerkgenootschap der Zeven de dags Adventisten, Op standingskerk, Burg. Hon nerlage Gretelaan, 9.30 uur: ds. L. v.d. Weerdt. Herv. Gem. op Ger. Grond slag, in de Rank, Schiedam- seweg, dhr. Bakker, Slie- drecht. R.K. Parochie St. Jan de Do- perkerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuwland, 19 december, 19.00 uur: met muzikale omlij sting; zondag 9.30 uur: m.m.v. het Herenkoor; 11.00 uur: met medewerking van het Valeri- uskoor. Kinderwoorddienst. Met als Adventsthema Zo is het koninkrijk midden onder ons staat dit weekend Mexico centraal, onder het motto: Op nieuw ja zeggen. Preekbeurt dit weekend: p. L. Klinken berg o.p. Op zondagmiddag 20 december wordt er om 14.00 uur in de kerk een kerstcon cert gegeven door het Groot Gemengd Koor Laus Deo en het Harmonie-orkest Ambrosi- us, waarbij ook gelegenheid is voor samenzang. Opbrengst: de centrale verwarming. Maandag 21 december 10.00 uur: Kerstviering voor de be jaarden m.m.v het Dames koor. Kerstavond 24 dec. 19.00 uur: Gezinsviering m.m.v. het Kinderkoor; 21.00 uur: viering m.m.v. het Groot Gemengd Koor Laus Deo; 23.00 uur: vie ring m.m.v. het Jongerenkoor. Eerste Kerstdag, 11.00 uur: viering m.m.v. het Groot Ge mengd Koor Laus Deo; 14.00- 16.00 uur: Kindeke wiegen voor de allerkleinsten. In de dagkapel is er tevens een ten toonstelling van de beschik baar gestelde kerstgroepen uit verschillende werelddelen. Tweede Kerstdag 11.00 uur: viering met samenzang. Zon dag 27 december 11.00 uur: viering met samenzang. VOor de kerstavondvieringen van 21.00 en 23.00 uur kunnen op zaterdag 19 december tussen 11.00-12.00 uur kaarten afge haald worden in de parochie zaal; zo ook né afloop van het kerstconcert op zondag 20-12 om 16.00 uur. Voor de gezins viering van 19.00 uur zijn geen kaarten nodig. R.K. Parochie H. Liduina en 0.L.Vr. v.d. Rozenkrans, Sin gel 106, Weekend 19/20 de cember: Vierde zondag van de Advent. Celebrant Pastoor P. M. Vismans. Predikant: Dia ken P. M. Mariens. 19 Decem ber: 18.30 uur: Eucharistievie ring; zondag 20 december, 9.15: Hoogmis (muzikaal verzorgd door het herenkoor I.H.D. met gregoriaanse zang); 11.00 uur: Eucharistieviering; 19.30 uur: Kerstsamertzang met mede werking van de koren I.H.D, Jubilatio en Valerius. De Shell-harmonie gaat spelen om 19.15 uur. 24 December: 19.30 uur: Gezinsviering met zang door kinderen van de buiten schoolse katechese; 21.30 uur: Feestelijke eucharistieviering met orgelspel, klein koor en samenzang; 24.00 uur: Feeste lijke Nachtmis met herenkoor 1.H.D. en dameskoor Jubilatio. 25 December, 10.30 uur: Hoog mis met herenkoor I.H.D. 26 December, 10.30 uur: Eucha ristieviering met orgelspel en samenzang. 27 December, 9.15 uur: Hoogmis met herenkoor I.H.D.; 11.00 uur: Eucharistie viering. 31 December, 18.00 uur: Oudejaarsavondlof met preek en Te Deum. 1 Januari: 10.30 uur: Hoogmis met heren koor I.H.D. aansluitend nieuw jaarswensen in de pastorie. 2 Januari, 18.30 uur: Eucharis tieviering. 3 Januari, 9.15 uur: Hoogmis met herenkoor I.H.D.11.00 uur: Eucharistie viering. Kapel Huize Frankeland, St. Liduinastraat 10, Celebrant en predikant: Pastoor M van Zaal. 19 December, 17 15 uur: Eucharistieviering. 24 Decem ber, 21.45 uur: Feestelijke Eu charistieviering muzikaal ver zorgd door het Valeriuskoor. Tijdens de drie kerstdagen géén parochieviering in de ka pel! 2 Januari, 17.15 uur: Eu charistieviering. R.K. Visitatiekerk, Dr. Schaepmansingel 3, Schie- dam-West. Zaterdag 18.30 uur: Eucharistievierng met orgel spel en samenzang. Zondag 10.30 uur: Gezongen Hoosmis, muzikaal verzorgd door het geméngd koor Polyhymnia. De vieringen worden geleid door pater A Verwey OFM. Maandag 19.00 uur: Boetevie ring ter voorbereiding op het kerstfeest. Viering met orgel spel en samenzang. Dinsdag 10.00 uur: Gezongen Kerstvie ring Bejaardensociëteit (geen viering om 9 15 uur). Kersta vond, 19.00 uur: Gezinsviering m.m.v. het Kinderkoor De Zingende Notenkrakers en het Visitatiejongerenkoor; 22.30 uur: Plechtige Nachtmis, muzi kaal verzorgd door het groot gemengd koor Polyhymnia. Eerste Kerstdag, 10.30 uur: Feestelijke Hoosmis m.m.v. Polyhymnia. Tweede Kerst dag, 10.30 uur: Viering met or gelspel en samenzang. Zondag 27 december, 10.30 uur: Gezon gen Hoogmis m.m.v. Polyhym- Parochie van het H. Hart, Rijnstraat 1, Zaterdag 19 de cember, 19.00 uur: Eucharistie viering. Zondag 20 december, 10.30 uur: hoogmis, met een apart programma voor de kin deren. Donderdagavond 24 de cember, kerstnacht. Om 19.00 uur is de eerste nachtmis, ver zorgd door het jongerenkoor. Vooraf is er een kerstspel. Om half acht begint de Eucharis tie. Om 22.45 uur is de nacht mis verzorgd door het dames- en herenkoor. Vrijdag 25 de cember, Eerste Kerstdag. Om half 11 is de gezongen euchar- sitie. Zaterdag 26 december. Tweede Kerstdag. Om half 11 is er een eucharistieviering H. Hartkerk, Pinaspfein, Rotterdam-West, Eucharistie vieringen woensdag 9.00 en zondag 10.30 uur. St. Jacobus, Kethel. Zaterdag 17.00 uur: Boeteviering. Zon dag 9.45 uur: Eucharistie met zang van het Jacobuskoor. Pastor Th Kool leidt de vie ringen. Woensdag 19.30 uur: Vesperdienst met zang van het Don Boscokoor. St. Martinuskerk, Wm. An- driessenlaan. Zaterdag 18.30 uur: Boeteviering. Zondag 8.30 uur: Eucharistie zonder zang; 11.00 uur: Eucharistieviering met samenzang en orgel. Pas tor W. Flapper leidt de vierin gen. Tijdens de viering van 11.00 uur is er kindercrèche in de pastorie. Oud-Katholieke Parochie v.d. Heilige Johannes de Do per, Dam 30. 20 December, 10.00 uur: kerk Schiedam, 4e Zondag v.d. Advent. Te 19.30 uur in kerk Nobelstraat 24, Blijdorp, Rotterdam. Angli caanse Carol-Service (Kerst zang-dienst). Joh. Maasbach Wereldzen ding, Havenkerk, Lange Ha ven 70. 18 december, 19.30 uur: Familiedienst. Zaterdag 19 december, 19.00 uur: Jeugd- kerstfeest. Zondag 20 decem ber, 10.00 uur: Kerstadventes- dienst, 19.30 uur: Kerstzanga vond met musical. Donderdag 24 december, 21.00 uur: Kerst nachtdienst. Vrijdag 25 decem ber, le Kerstdag, 15.00 uur: Groot Kerstfeest. Alle diensten ^rinderopvan^^r^oegangvrv

Het Nieuwe Stadsblad | 1987 | | pagina 16