De vicieuze cirkel moet doorbroken worden" Schiedams dam kampioenschap SW verslaat „ouwetjes" maaaHta SFC al rond voor volgend seizoen Inbreker op heterdaad betrapt Feest in Witte Dorp Reserveren theaters Kapitale autodiefstal Lustrumtoernooi ZW Groenoord Expositie in Teerstoof De Underground ook op zaterdag geopend Tip-On-In in Aladdin HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 8 JANUARI 1988 PAGINA 11~| SCHIEDAM - Het be taalde voetbal in Schiedam blijft nog steeds een moei lijke zaak. Noeste plannen van SW om nieuwbouw te plegen (in het Hargapark) werden door de gemeente in drie regels afgewezen. Vanuit de Schiedamse be stuurders hoeft SW al he lemaal geen medewerking meer te verwachten. Daar door is het zakenleven lang niet zo happig om geld in SW te steken en daardoor blijft het publiek ook weer weg. Een vicieu ze cirkel waar de rood- 'groene club nog maai heel moeilijk uit kan ko men. Een verhaal mei voorzitter Martin de Ja ger: bijna een monoloog. door Arne van der Zande „Nu staan we er nog goed voor we hebben tot nu toe aan a onze verplichtingen kunnen voldoen. Alleen in de tweede periode, waarin je rekent op Helmond Sport thuis en een beetje publiek, blijk je net in de mist te zitten met twee uitwed strijden, we hebben dan eigen lijk goed gepresteerd, maar daar wat publieke belangstelling be treft geen cent voor teruggekre gen. Heel Schiedam leefde wel mee, alleen daar bleef het bij en dat is het probleem. „Ik heb daar overigens geen verklaring voor. Als dat zo blijft, gaan we dezelfde kant op als FC Vlaardingen; ondanks heel veel moeite van een groot aantal mensen blijkt het geen haalbare kaart te zijn." „Voorlopig blijft de toekomst vrij onzeker. Er komt een mo ment dat de geldbronnen mis schien opgedroogd zijn. Maar als er dit seizoen geen gekke dingen gebeuren kunnen wij normaal het einde van het sei zoen halen. Onder „gekke din gen" versta ik dat er geen pu bliek komt, terwijl we wel hoge premies aan de spelers moeten uitbetalen. Dit seizoen krijgen de jongens een premie afhanke lijk van de stand op de ranglijst of periode. Omdat we in de tweede periode zo hoog staan is de premie in een gewonnen wedstrijd tegen Helmond Sport van aanstaande zondag 350,-. We gaan er in elk geval het komende half jaar keihard tegenaan, op zowel het gebied van bestuur als prestatie, om zo er het beste van te ma ken." Aanwinst Als ik zie wat een man als Po- povics uitstraalt dan is dat fan tastisch. Met de groep die we nu hebben, kunnen we nog heel ver komen. Wat alleen nog ont breekt is een bijtertje op de lin kerkant. Daarom wil Popovics ook NEC-speler Ron de Groot erbij halen. Hij heeft goed ge zien dat er aan de linkerkant kwaliteit ontbreekt. Dumee en Wildenberg hebben een man achter zich nodig die hen kan sturen. Alleen is het de vraag of De Groot goedgekeurd wordt, want hij heeft een ernstige en kelblessure gehad. Hoewel hij transfervrij is, zal hij SW ko mend half jaar toch 20.000 kosten. Het is nu zo bij SW, dat hij pas kan komen als dat bedrag door sponsors bijeen is gebracht. Op dit moment heb ben we al driekwart." „Wat de toekomst van onze manager en trainer Sandor Po povics betreft, hoeven we ons geen zorgen te maken. Hij heeft een tweejarig kontrakt en zo lang ik hier voorzitter ben, zal Sandor ook blijven. Ik laat hem onder geen beding gaan, behal ve als hij zich echt aanzienlijk kan verbeteren. Hij moet alleen niet aankomen met Clubs als Wageningen of zo." Niet leuk „Na ruim een jaar voorzitter van SVV te zijn, kan ik conclu deren dat het echt geen leuke baan is. Ik moet de kar nog steeds alleen trekken. Wat ont breekt is daadwerkelijke steun. Er zijn genoeg mensen binnen SVV die het fantastisch vinden wat ik doe, maar daar houdt hei mee op. Daar kan ik de oorlog niet mee winnen. Daarom ber ik bezig om er mensen bij te krijgen, die daadwerkelijk iet; voor SVV kunnen doen. En dar vooral op het zakelijke vlak We zoeken sponsors die be stuurslid willen worden of an dersom. Het voordeel is dat ei zo geld binnenkomt én er te vens nieuwe geldschieters aan getrokken worden." „Ook vanuit de gemeente krijen wij geen enkele steun. Al heeft burgemeester Scheeres mij eens gezegd te proberen bedrijven te interesseren voor het betaalde voetbal. Ik heb er nog niets van gemerkt. De gemeente vindt het van geen enkel belang of Schie dam nu wel of geen betaald voetbal binnen haar stadsgren zen heeft. Dat is een handicap. Bij bijna alle andere verenigin gen in de Nederlandse eerste di- vidie kom ik bij wedstrijden een burgemeester of wethouder tegen. Die hebben wel belang stelling voor betaald voetbal. Daarom raak ik een beetje afge stompt. In heel Nederland is be taald voetbal hartstikke popu lair, behalve hier in Schiedam. Ik ben nu al zover dat als er morgen een nieuwe voorzitter komt ik hem van harte zal aan bevelen, want onder de huidige situatie ambieer ik deze funktie niet." Andere boeg „Ik ben dus vrij somber over de toekomst van SW als betaalde voetbal organisatie. We zullen het over een andere boeg moeten gooien óf anders moeten stop pen. Al wil ik dat, en dat is echt heel nadrukkelijk, niet uitspre ken, alleen maar signaleren. Wat ik wil, is dat SW als vere niging nog heel lang blijft be staan. Dat het betaalde voetbal in de toekomst een onzekere zaak is, is duidelijk. Om die re den willen we de betaalde voet- baltak van SW een zelfstandig rechtspersoon laten worden. Waarbij wel een moederbinding met de amateurs blijft. Op deze manier voorkom je dat als het misgaat met de profs de hele vereniging weg is. Dat is mijn grootste angst. Ik sta niet alleen met die ideeën. Ook vanuit de KNVB zijn dit soort geluiden goed te horen. Ze promoten het zelfs. Er zijn door de bond al structuren opgesteld hoe zoiets er voetbaltechnisch en bestuur lijk uit moet zien." „Eén van die voorbeelden spreekt mij aan. SW zou dan in een stichting betaald voetbal gaan spelen met twee teams en daarnaast een aparte amateur- afdeling, die eventueel uit meer dere verenigingen zou kunnen bestaan. We zijn zelfs al met HBSS in een vergevorderd sta dium met deze plannen ge weest. Maar als je dan het bela chelijke lage bedrag hoort, dat de gemeente wilde betalen voor de accommodatie van HBSS, dan zijn ze totaal verkeerd be zig. Het is daarom ook niet doorgegaan. Die splitsing tussen amateurs en profs moet er ko mend seizoen komen. Ik zou best een fusie willen aangaan met een andere vereniging om dan met een standaardteam in de KNVB te gaan spelen." Samsung „Ik ben nu in bespreking met diverse zakenmensen waarvan ik alleen de naam Samsung nog maar wil noemen, want zij blij ven in elk geval nog één jaar, om te kijken wat we kunnen doen. Waarbij ik wel blijf stel len dat er een overdekte sta-tri- bune moet komen, evenals een ontvangstruimte voor sponsors. Ik vind het belangrijk dat je ser vice kan leveren aan het pu bliek, zodat je ook weer eens op zaterdagavond kan gaan spelen. Wat er gebeurt zal in elk geval spectaculair zijn. We moeten het goede sfeertje uit de tijd van Hans van Heelsbergen (Hans Textiel, de vorige shirtsponsor van SVV - red.) terug krijgen." „SVV moet het over een andere boeg gooien," zegt Martin de Jager i Cabaret Klunder Co: Marjolijn Touw en Bert Klunder. SCHIEDAM - Een bewoner van de Christiaan Huygenstraat heeft na een forse vechtpartij een inbreker aan de politie over weten te leveren. Hij hoorde lawaai in het huis van zijn benedenburen, die af wezig waren, meldde dat bij het hoofdbureau en ging meteen zelf polshoogte nemen. In de benedenwoning trof hij een 31-jarige Schiedammer aan op zoek naar kostbaarheden. Er ontstond een gevecht waarin flink wat klappen vielen over en weer. Korte tijd later al kwam er assistentie van een paar agen ten, die de inbreker meenamen naar de Lange Nieuwstraat. Daar zit hij nog steeds vast voor verhoor. Het is op dit mo ment nog niet bekend of hij zich schuldig heeft gemaakt aan meer inbraken in Schiedam. SCHIEDAM - Zoals ieder jaar organiseert de Dam club Schiedam, in op dracht van de gemeente Schiedam, ook deze keer het kampioenschap van Schiedam 1988. Deelne men is mogelijk voor hen die wonen in Schiedam en/of lid zijn van een Schiedamse Damclub. De deelnemers worden naar sterkte ingedeeld; er wordt gespeeld in drie klassen: één Hoofdklasse, één Eer ste Klasse; één of meer Tweede Klassen. Hoofdklasse en Eerste Klasse bestaan uit twaalf deelnemers, het aantal spelers in de Tweede Klasse(n) hangt af van het aan tal inschrijvingen. Huisdam mers of zij die lang niet meer gedamd hebben worden inge deeld in de Tweede Klasse. In elke klasse worden drie prij zen beschikbaar gesteld: een eerste, een tweede en een derde prijs. De winnaar van de Hoofdklasse mag de titel „Damkampioen van Schiedam 1988" voeren. De Kampioen van 1987, Ron Heusdens, ver dedigt zijn titel. Tevens zal tijdens dit Kampi oenschap door alle deelnemen de jeugdspelers gestreden SCHIEDAM - Vrijdag 8 janua ri is de eerste paal de grond in gegaan voor een gloednieuw huizencomplex voor een aantal ouderen uit Het Witte Dorp. Reden voor de bewoners van de haast beruchte door architect J. P. Oud ontworpen wijk op de grens van Rotterdam en Schie dam om eens uitgebreid feest te vieren. Tenslotte hebben ze zich jarenlang ingespannen voor het behoud van het karakter van hun dorp en zijn ze in die opzet geheel geslaagd. Alles wat er bij gebouwd of vervangen gaat worden onder aan de Rotter- damsedijk, zal passen bij de kleine witte huisjes, die wijd en zijd befaamd zijn om hun gezel ligheid. Zaterdagmiddag 9 januari SCHIEDAM - Cabaret Klunder Co probeert vrijdag 8 en zaterdag 9 ja nuari haar nieuwe voor stelling uit in De Teer stoof. Cabaret Klunder Co werd in 1983 opgericht. Het eerste programma, „De ware Jacob", goed voor drie eerste prijzen op het Camerettenfestival te Delft, werd IVï seizoen ge speeld. Vervolgens werd SCHIEDAM - Telefonisch reserveren voor het Passage Theater van dinsdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur op tel. nr. 4269563. De kassa is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur en vanaf één uur voor elke voorstelling. Telefonisch reserveren voor De Teerstoof vanaf 8 dagen voor de voorstelling van dinsdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur op tel.nr. 4269455. De kassa is vanaf één uur voor elke voorstel ling geopend. onder regie van Kees Prins „Nooit meer liften uitge bracht. Dit programma werd bijna twee seizoenen lang met veel succes door het gehele land gespeeld. Nu komt Cabaret Klunder Co met het derde programma: „Veenstra slaapt nog..." Hierin wordt Bert Klunder terzijde ge staan door Marjolijn Touw. „Een schuilkelder in Wijk C. Ie dereen is er, zo lijkt het. Maar dan... waar is Veenstra? Is hij zijn hond aan het uitlaten of is ie weer zijn shag vergeten? De hele stad is geëvacueerd. Er heerst een onaardse stilte. Dan gaat er in de Terlingenstraat een wekker af. Veenstra staat op, kleedt zich aan en loopt met een kopje naar de buren om wat suiker te lenen. Halverwege het tuinpaadje kijkt Veenstra om hoog. Onweert het, of is de luchtmacht aan het oefenen? In de schuilkelder van Wijk C. wordt de stemming steeds ner veuzer. Wanneer komt Veenstra met de sleutel van de provisie kast? Tevreden leunt De Schrijver achteruit. De flaptekst van zijn nieuwe boek is klaar. „Veenstra slaapt nog..." is de veelbeloven de titel. Het boek, zo meent de schrijver, zal genadeloos allerlei mechanismen die spelen tussen mensen, blootleggen. Maar welke mechanismen spe len in De Schrijver zelf? En... welke mechanismen beheersen het kontakt dat hij heeft met „De Pedicure"? In een twee uur durend spekta kel zal Cabaret Klunder Co trachten op deze vragen een passend antwoord te vinden, de toeschouwer al dan niet in ver warring achterlatend. Aanvang 21.00 uur Toegang 9,-, CJP/Pas 65 1,50 reduktie. wordt er een kinderfeest gehou den in de gymzaal in de Bul- gaarsestraat met onder andere een film van Eddy Murphy en een circus. Aaftvang 13.00 uur, afgelopen om 17.00 uur. Zaterdagavond vanaf 20.00 uur worden alle wijkbewoners in de keet (Aakstraat) verwacht. Zij krijgen onder andere optredens voorgeschoteld van X-Rays en Hi-Tech. Zondag de tiende treden tussen 14.00 en 18.00 uur Dorus en Henk Numeyer op in de Aak- straat speciaal voor de ouderen uit de buurt. De toegang tot al deze evenementen is gratis. SCHIEDAM - Vanuit de Abel Tasmanstraat is in de nacht van 4 op 5 januari een trekker gesto len met een container vol kle ding erop. De totale waarde er van bedraagt 50.000 gulden. Van de daders ontbreekt ieder spoor. worden om de titel „Jeugdkam pioen van Schiedam 1988". (Jeugdspelers zijn zij die op 31- 12-'88 nog geen 20 jaar zijn). Er zal worden gespeeld op de vrijdagen van 29 januari t/m 27 mei 1988. In het wedstrijdroos- ter is een aantal inhaalronden opgenomen. Er wordt gespeeld in „Het Schepp-huis", Dorps straat 15/17 in Schiedam-Ke- thel. De inschrijftermijn sluit op 15 januari aanstaande. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- voor leden van de Damclub Schiedam en 10,- voor niet- leden. Inschrijven kan bij Leo Mous, Vlaardingerdijk 67B te Schie dam (tel: 4266761) of bij Joop Smit, Burg. Meineszlaan 112 te Rotterdam (tel: 4258101). Te vens tijdens de clubavonden van de Damclub Schiedam op de vrijdagen 8 en 15 januari 1988, tussen 19.30 en 24.00 uur. Plaats: Het Schepp-huis te Ke- thel (tel: 4709557, alleen vrij dagavond). SCHIEDAM - Ir. J. Smit, di- rekteur van Controlec verricht zaterdagavond om 19.00 uur de aftrap van het Controlec toer nooi. Dit toernooi is georgani seerd door de Schiedamse zaal- voetbalvereniging Groenoord in het kader van haar derde lu strum. Tien teams strijden in de Mar griethal om de Controlec-cup. De deelnemende teams zijn: De Rozet (Rozenburg), Datagold (Moordrecht), Controlec Gouda (Gouda). MSV'71 (Maasland), SV Hoogvliet (Hoogvliet), ZVV Maja (Rotterdam) en Hermes DVS, PPSC, Ursus en ZW Groenoord uit Schiedam. Het duo Tropicana zorgt voor muzikale klanken. De prijsuit reiking zal rond 11.00 uur plaats vinden. Belangstellenden zijn welkom. SCHIEDAM - Martin Schaap, de huidige oefen- meester bij de Schiedamse Football Club (SFC), blijft ook de komende twee sei zoenen deze funktie bij SFC vervullen. Ook assistent trainer Leen Warnaar blijft bij de Thurlede-vereniging. Hij heeft zijn verbintenis met één seizoen verlengd. Warnaar, die tevens trainer is bij de zaterdagafdeling van SVDPW, zal eind van de maand met deze club over zijn toekomst daar gaan praten. John Marrevee is bij SFC aangesteld als trainer voor de A- en B- jeugd. Behalve de trainersstaf heeft SFC rich voor het ko mende seizoen verzekerd van een medische staf. Zo wel Kees van der Maarel als Bob Steenoven blijven bij de blauw-zwarte vereni ging aktief. Michel Snoep, Boot I (1985) - olieverf. SCHIEDAM - De Schiedamse kunstenaar Michel Snoep expo seert vanaf 8 januari tot en met zondag 21 februari in de foyer van Theater de Teerstoof, Nieuwstraat 12, Schiedam. Hij presenteert daar hoofdzake lijk hoogdrukken waaronder „7 waters" een map met evenveel linoleumsneden. Snoeps werk was in '87 onder andere te zien bij de jaarlijkse groepspresentatie van Jonge Nederlandse Kunstenaars in Galerie Nouvelles Images te Den Haag en tijdens de zome- ropstelling van het Stedelijk Museum te Schiedam. De expositie in De Teerstoof is geopend vanaf één uur voor elke voorstelling tot sluit. De toegang is gratis. SCHIEDAM - Het leuke idee van Sandor Popovics om zijn „oude" SVV, het team dat hij trainde in zijn eerste Schiedam se periode, tegen het huidige SVV te laten spelen, viel helaas in het water. Een enorme stort bui had het toch al natte SVV hoofdveld verandert in een on diep zwembad. Met man en macht is gepro beerd om het veld toch nog be speelbaar te krijgen. Daar werd slechts gedeeltelijk in geslaagd. Het veld bleef veel te nat om er daadwerkelijk een mooie voet balwedstrijd op te spelen. Toch ging het duel door. Dat de „oudjes" het nog niet verleerd waren, bleek vooral in de eerste helft, waarin zij absoluut niet SCHIEDAM - De Under ground in de Jan van Avenne- straat 32 is voortaan weer iede re zaterdagavond van 20.00 tot één uur 's nachts geopend. Ook treedt er één keer per maand een live-band op, de eerste keer op 23 januari aanstaande. Wel ke band dan optreed blijft nog even een verrassing. Verder is de Underground open op woensdag van 19.00-23.00 uur en op vrijdag van 20.00 tot 01.00 uur. Tenslotte kan de Un derground nog wel enkele vrij willigers gebruiken die willen meedraaien op open avonden. Aanmelden via telefoonnum mer 4263161 en vragen naar Anita Riekwel of Piet Penning. onder deden voor de huidige SV V-hoofdmacht. Pas in de 41e minuut brak Glenn Sonneville de ban met een fraaie kopbal na een scherpe voorzet van Hans Loovens. Drie minuten later was het opnieuw raak na een schot van Ard Oosterlee. In de tweede Tielft bepaalde Frenk van der Kley de eindstand op 3-0 (of 0-3). De wedstrijd stond onder lei ding van de eveneens oud- scheidsrechter Lau van Ravens. In het oude SVV traden aan: John Marrevee, Leen Warnaar, Rinus Steenbergen, Bart Kreft, Harry van Kapel, Richard Derks, Ruud van Dijk, Aad van der Vlist, Cor Peitsman, Rob Kiebert en Jos Zoetmulder. Scheidsrechter Lau van Ravens verricht de toss. De beide aanvoerders, Leen Warnaar (I) en Hans Loovens (r) kijken vol spanning toe. SCHIEDAM - Jongerencen trum Aladdin in De Meester- staat 10 begint het nieuwe jaar met een life-optreden van Tip- On-In op zaterdagavond 9 janu ari. Deze Schiedamse formatie speelt voornamelijk rock, blues, cajun en soul. Aanvang 22.30 uur, zaal open 20.00 uur, toegang 3,-. Martin de Jager blijft werken aan toekomst SVV Klunder speelt proef in De Teerstoof GEREFORMEERDE SCHIEDAM KERK Kethel „De Ark", Hargplein 101, 10.00 uur: ds. P. J. v. Helden, Slik kerveer Magnalia Dei Kerk, Alberdastraat 69. 10.00 uur: ds. A. Prins, 17.00 uur: weled. heer J. A. v. Lambalgen. Julianakerk, Burg. Knappertlaan 29, 10.00 uur: ds. G. Aalbersberg, Vlaardingen. Christelijke Gereformeerde Kerk, „Hoeksteenkerk", Warande, hoek B.K.laan, 9.30 en 16.30 uur: ds. J. P. Boiten. Ned. Geref. Kerk, kerkgebouw, Westvest 30, 09.30 en 16.30 uur: ds. Stud. C. P. Kleingeld te Alphen a/d Rijn. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: dr. G W. Reitsma, Rotterdam. Herv. Geref. Evangelisatie, Aula Scholengemeenschap Schieland, 10.00 uur: ds. J. den Hoed, Sliedrecht. Opstandingskerk, 17.00 uur: ds. D. A. Snijder, Abbenbroek. Evangelische Lutherse Gemeente, Oranjestraat, Eerste zondag na Epi- raniën, 10.00 uur: ds. R. E. van den Berg. HERVORMDE SCHIEDAM GEMEENTE 31 december 1987 Grote Kerk, Lange Kerkstraat, Schiedam, geen opgave. Opstandingskerk, Burg. Honnerla- ge Gretelaan, Schiedam, geen opga ve. Bethel-Kapel, Nieuwe Maasstraat 68d, Schiedam, geen opgave. Huize Thomas. Grieksestraat 18, Rotterdam, geen opgave. HERVORMDE GEMEENTE KE THEL Dorpskerk, 10.00 uur: ds. N. K. Mos. Bediening Heilige Doop; 17.00 uur: ds. N. K Mos. St. Martinuskerk, 9.30 uur: ds. B. C. Bouwen, Barendrecht. Leger des Heils, Lange Haven 27, 10.00 uur: heiligingssamenkomst; 18.30 uur: Verblijdingssamenkomst o.l.v. de P.O. Jehovah's Getuigen, Stadhouders laan 26b. Openbare lezingen Stad houderslaan 26b. Gemeente Nieuw- land, zondag 10.00 uur Gemeente Oud Mathenesse, zondag 17.00 uur. Pinkstergemeente „Morgenstond", 10.00 uur: samenkomst Nieuwe Dam- laan 766. Kerkgenootschap der Zevende dags Adventisten, Opstandings kerk, Burg. Honnerlage Gretelaan, zaterdag 09.30 uur: ds. B. R. Smit. Herv. Gem. op Ger. Grondslag, in de Rank, Schiedamseweg, dhr. Bakker, Sliedrecht. R.K. Parochie St. Jan de Doper- kerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuw- land, zaterdag, 19.00 uur: met muzi kale omlijsting; zondag 9.30 uur: met samenzang; 11.00 uur: met medewer king van het Martienerkoor. Tijdens deze viering is er kindercrèche in de parochiezaal. Preekbeurt dit week end: p. J. M. Mahlmann o.p. R.K. Parochie H. Liduina en O.L.Vr. v.d. Rozenkrans, Singel 106. Feest van de doop van de Heer. Celebrant en predikant: pastoor P. M. Vismans. 18.30 uur: Eucharistievie ring; 9.15 uur: Hoogmis (muzikaal verzorgd door het herenkoor I.H.D. met meerstemmige zang); 11.00 uur: Eucharistieviering; woensdag, 14.30 uur: Gezongen huwelijkssluiting voor het bruidspaar Teyyar Gümüs en Joke van Baarle. Kapel Huize Frankeland, St. Li- duinastraat 10, Celebrant en predi kant: pastoor M. van Zaal, 17.15 uur: Eucharistieviering. R.K. Visitatiekerk, Dr. Schaep- mansingel 3, Schiedam-West. Weekend: Liturgische viering van de Doop des Heren. Zaterdag 18.30 uur: Eucharistieviering met orgelspel en samenzang. Zondag 10.30 uur: Gezon gen Eucharistieviering m.m.v. het kinderkoor De Zingende Notenkra kers. De vieringen worden dit week end geleid door Pater E. J. M. Cla- renbeek OSA. In de komende week zijn er vieringen op dinsdag en op donderdag om 9.15 uur. Parochie van het H. Hart, Rijn straat 1, Zaterdag, 19.00 uur: Eucha ristieviering; zondag, 10.30 uur; hoog mis, onder het eerste deel is er een apart programma voor de kinderen. H. Hartkerk, Pinasplein, Rotter dam-West, Eucharistievieringen woensdag 9.00 en zondag 10.30 uur. St. Jacobus, Kethel. Zaterdag, 17.00 uur: Eucharistie met samenzang en orgel; zondag, 9.45 uur: Eucharistie met zang van het Jeugdkoor. Pastor Th. Kool leidt de vieringen. St. Martinuskerk, Wm. Andries- senlaan. Zaterdag, 18.30 uur: Eucha ristieviering met samenzang en orgel; zondag, 8.30 uur: Eucharistie zonder zang; 11.00 uur: Eucharistie met zang van St. Jan Baptist. Pastor A. Lalle- man leidt de vieringen. Tijdens de viering van 11.00 uur is er kindercrè che in de pastorie. Oud-Katholieke Parochie v.d. Hei lige Johannes de Doper, geen opga- Joh. Maasbach Wereldzending, Ha- venkerk, Lange Haven 70. Diensten zondagmorgen 11.00 uur; vrijdaga vond 19.30 uur; zaterdagavond 19.00 uur: jeugddienst. Schieland Ziekenhuis, Aula/kapel, Juliana van Stolbergstraat. Eucha ristieviering zaterdag, 18.30 uur: voorganger pater J F. de Rooij scj; zondag, 10.30 uur: Oecumenishe zon dagviering, voorganger ds. Y. Stien- stra.

Het Nieuwe Stadsblad | 1988 | | pagina 11