Schiedam krijgt eigen kappersschool mum m ram m na Expositie-kans voor prof-kunstenaars en doe-het-zelvers Schiedamse dammers winnen in Den Haag K OPRUIMING SCHNEIDER interieurverzorging bv L E G T E HVK handbal I'gemeente Hillegom) (gemeente Monsterj (gemeente Driebruggen) Igv. Popconcert in zaal Beatrix II Auto-inbrekers op heterdaad betrapt IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH Underground luidt '88 in WANDMEUBELEN: BUFFETKASTEN: .875.' .965.- 999.- .095. EETKAMERS: .540.- 990.- 890.- .250.- 995.- 375.- 475.- BANKSTELLEN: 3. 975. 075. MODERNE BANK 1.995.- zx/ss:- 1.995.- HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 22 JANUARI 1988 PAGINA 10 SCHIEDAM - Het kap persvak leren kan nu ook in Schiedam. Eind vorige week heeft op de Parkweg 365 de Beautiek haar deu ren geopend. Achter die naam gaat een instituut schuil waar gediplomeerde krachten een complete op leiding verzorgen voor het officiële kappers-staat sexamen, dat wordt afge nomen in Utrecht. De dag opleiding duurt 15 maan den, de avond-opleiding twee jaar. In die periode moeten de leerlingen een pittig programma afwer ken, waarin theorie en vooral techniek centraal staan. Die extra praktijkervaring, er wordt bij de Beautiek vier-en- een-halve dag per week inten sief geoefend op kapsels van modellen, is een van de belang rijkste voorwaarden om snel aan een baan te komen, volgens bedrijfsleider Peter Ras: „Als je keurig kan knippen, maar daar uren over doet, dan werk je veel te duur. Behalve een diploma, heb je toch echt een behoorlijke vingervlugheid nodig om in een salon aan de slag te kunnen. De jeugd van nu heeft vaak stramme handspieren. Al dat oefenen, dat bij ons verplicht is, is gewoon keihard nodig. Op kappers-academies of gemeente scholen zit bijvoorbeeld ook Engels en gymnastiek in het pakket. Bij ons is dat niet zo. Wij leiden puur op voor het vak en besteden daar alle tijd aan. Onze kandidaten krijgen zo meer ervaring en beginnen dus al met een voorsprong." Pas als de leerlingen de basis techniek van het knippen en wikkelen beheersen wordt er met behulp van de Beautiek een stage-adres in de regio voor hen gezocht. „Vrij laat," geeft Peter Ras meteen toe. „Maar we wil len voorkomen dat ze een half jaar lang alleen haren moeten wassen en handdoeken vouwen. Daar schiet je natuurlijk niets mee op." De eerste groep van de Beau tiek, waarvan het hoofdfiliaal in Spijkenisse is gevestigd, gaat be gin maart van start en is al bij- v"v v V V A A y» HERVORMDE GEMEENTE KE THEL SCHIEDAM - In een thuiswed strijd tegen De Meeuwen uit Rotterdam gingen de dames van HVK fanatiek van start. Er werd goed verdedigd en beide teams lieten snelle aanvallen zien. In deze beginfase kwam men dan ook niet tot scoren. In de zesde minuut moest er ech ter een speelster van HVK voor twee minuten op de bank van wege een geconstateerde wissel- fout. Kort hierna kregen De Meeuwen een strafworp mee, vanwege „cirkelverdedigen" door HVK: 0-1. Vrijwel direkt daarna zag Miranda v.d. Ven kans de stand op 1-1 te bren gen. In de tegenaanval kon een speelster van De Meeuwen door de HVK-verdediging heenbre- ken: 1-2. Toen volgde een periode waarin met name HVK goed op de bal wist te verdedigen en De Meeu wen geen kans zag tot scoren. Ondanks vele kansen over en weer, zoals een gemiste break out voor HVK en een gemiste strafworp voor De Meeuwen en veel ballen op de paal bleef het geruime tijd 1-2. In de 17e mi nuut werd er een overtreding begaan tegen cirkelspeelster Mi randa v.d. Ven, wat resulteerde in een strafworp, welke zij zelf benutte en de stand op 2-2 bracht. Enige minuten later kon Jolanda van Adrichem profite ren van balverlies van De Meeuwen en 3-2 op het score bord aantekenen. Kort daarop kwam De Meeuwen weer langs zij: 3-3. Beide teams kregen strafworpen mee maar konden deze niet verzilveren. Petra Dries kon scoren voor HVK vanuit een vrijgespeelde kans op de cirkel. Drie minuten voor rust werd het via een strafworp voor De Meeuwen 4-4. Zo bleef het tot de rust. De tweede helft begon erg rom melig. Door beide teams werd veel balverlies geleden en men kon geruime tijd niet tot scoren komen. Pas in de zevende mi nuut kon Miranda v.d. Ven we derom scoren voor HVK door een snelle uitgespeelde aanval. Kort daarop werd het 5-5 door dat de HVK-verdediging niet goed sloot. In de twaalfde mi nuut wist de Meeuwen-keepster een bal uit het doel te halen, maar doordat de doellijn reeds overschreden was, moest de scheidsrechter op aanwijzing van de doelrechter het doelpunt toekenne, waardoor HVK op 6-5 kwam en deze voorsprong niet meer uit handen zou geven. Mede door prima keeperswerk van HVK-doelvrouwe Heieen Butter kon De Meeuwen niet meer tot scoren komen. Na 7-5 door Miranda v.d. Ven kon acht minuten voor tijd José Fransen door een break-out de stand op 8-5 zetten. Ondanks dat De Meeuwen in de slotfase meer in de aanval was kon men de achterstand niet verkleinen. HVK liep verder uit door een doelpunt van wederom cirkel speelster Miranda v.d. Ven en in de laatste minuut en benutte strafworp door Yvonne Jans sen. Met deze 10-5 overwinning draaien de dames van HVK weer mee in de afdelings eerste klasse. Algemene diensten Weekenddiensten huis artsen: Voor spoedgeval len telefoon 4206611. Ambulance nódig? Bel direkt 4333300. Apotheekhulp voor spoedrecepten: Telefoon 4264018 of 4737674. Tandartsdienst: J. H. Cornelisse, B. Ballotsin gel 67, tel. 4153461, alleen op het spreekuur, zater dag en zondag van 17.00- 18.00 uur. Eerste hulp dag en nacht ook in het weeK- end: gebouw Stadhou derslaan. Schieland ziekenhuis: Gebouw Burg. Knappert laan 25 en gebouw Stad houderslaan 98, Schie dam, telefoon 4733733, (ook voor afspraken po liklinieken). Bezoektij den algemeen: 13.45-14.30 uur; 18.45-19.45 uur. IC/CCU afdeling: 13.45- 14.15 uur; 18.45-19.15 uur. PAAZ, za., zo. en wo. 13.45-14.30 uur en 18.45- 19.45 uur, andere dagen 18.45-19.45 uur. Kraam- afdeling: 13.45-14.30 uur; 19.00-20.00 uur. Kinder afdeling: 10.00-12.00 uur; 14.30-19.00 uur. Huisartsengroep „De Gorzen en Nieuwland": SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker wil op zondag 13 maart al haar ruimte beschikbaar stellen aan stadgenoten die zelfge maakte produkten willen tentoonstellen. Het gaat om zaken uit de doe 't zelf sfeer, bijvoorbeeld molens, treinen, karretjes, brei- en knoopwerk, poppenhuizen, poppen, boten, eigen gemaakte visitekaartjes, inlegwerk van fineer, droogbloemen en nog veel meer. Maar het gaat ook om teken- en schilderwerk van amateurkun stenaars uit Schiedam, die hun werk deze dag kunnen expose ren. Zowel privé-personen, werkgroepen, sociëteiten en vereni gingen kunnen hieraan deelnemen. Produkten kunnen ook verkocht worden, waarbij 20% van de verkoopprijs wordt afgedragen aan wijkcentrum De Erker, ter financiering van de organisatiekosten. Degenen die willen deel nemen of meer informatie willen hebben, worden verzocht zo spoedig mogelijk kontakt op te nemen met wijkcentrum de Er ker, Jan van Avennestraat 32, tel. 010-4267767-4263161. SCHIEDAM - Afgelopen za terdag boekte een sterk zevental Schiedamse dammers een fraai resultaat: in Den Haag werd het toernooi om De Zilveren Ooie vaar gewonnen. Dit toernooi dat georganiseerd wordt door de Damclub Den Haag, kent ieder jaar een sterke bezetting, zo ook dit jaar, RDG uit Den Haag had met twee teams ingeschre ven, evenals de organiserende vereniging. Verder namen in de hoofdgroep deel: Schiedam en Westland, een combinatie van Westlandse dammers. Gespeeld werd volgens het VOS-systeem: elke speler uit een zevental speelt één partij in een tempo van 50 zetten per speler per partij maar de spelers van een zevental spelen tegen tegenstanders uit verschillende zeventallen. Aan bord één won Rob van Eijk met zwart van Hans Vrolijk van Den Haag, bord twee werd voor Schiedam bezet door Peter Poot die voor het eerst bij Schiedam mee speelde. Met zwart won hij overtuigend van Martin van der Hout van Westland. Wim Vrij land versloeg aan bord drie met wit Theo van Kleef van Den Haag II en aan bord vier klopte Ronald van Egmond met wit Leo Rosendaal van RDG II. Gert van Willigen verloor met zwart aan bord vijf van Pertap Malahé van RDG. Knap was de overwinning van Thijs Huijs met wit aan bord zes op Arie Bom van Den Haag. Bij deze partij was er ook nog een klein l' 'z- incidentje: Bom merkte op dat Huijs!. vlag was gevallen en claimde de partij omdat hij (80 m dus) 45 zetten had genoteerd. Huijs bestreed dit, had er naar zeggen 50 gedaan; de zetten werden gecontroleerd en deze keer had Huijs gelijk. Eén zet later kon Bom opgeven. Mathieu Smit won aan bord ze ven gemakkelijk met wit van N Campolattano van Westland. Schiedam had dus 12 punten uit 7 partijen. RDG had ook 12 uit 7: winst voor Rob Clerc, Evert Bronsting, Wim Brem- mer, Pertap Malahé en Anko Baksoellah. Remises voor Fred Ivens en Tony Bruijns. Een heel sterk team dus. Bij gelijk eindi gen telt de winst aan het hoog ste bord: Rob Clerc en Rob van Eijk hadden beiden gewonnen. Hetzelfde gold voor Evert Bron- string en Peter Poot. Aan bord drie had Wim Vrijland gewon nen en Fred Ivens was niet ver der gekomen dan remise tegen Bert Blankensteijn van West land. Zo werd Schiedam win naar. Leuk voor Wim Vrijland die matchwinnaar werd. Zuur voor het trotse RDG Westland met Peter van der Stap, Martin van der Hout, Bert Blankes- teijn, Dirk van Schaik, C. Wijn horst, J. van der Voort en N. Campolattano werd vierde, ach ter Den Haag, met slechts vier bordpunten. Winst voor Peter van der Stap, remises voor Van Schaik en Blankesteijn. De or ganiserende vereniging, Den Haag werd derde. voor spoedgevallen tel. 4267831. Nederlandse Rode Kruis: Afd. Schiedam, Van Beverenstraat 40, te lefoon 4268013, inl. tij dens kantooruren: maan dag, dinsdag en woens dag van 09.00-12.00 uur. Vervoer invaliden en be jaarden: telefoon 4267975 dagelijks van 12.00-13.00 uur en van 17.00-19.00 uur. Kruisvereniging Schie dam: Kantoor: van Swindensingel 40, tel. 4739900. Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Uitleen verpleegartikelen: maga zijn v. Swindensingel 40, maandag t/m vrijdag van 15.00-17.00 uur; magazijn Bachplein 588, maandag t/m vrijdag, van 8.30- 16.15 uur. Weekend dienst informatie: tel. 4739900. Waarnemende Dieren artsen: Voor dierenarts De Kaper, telefoon 4268234. Voor dierenarts Visee, telefoon 4704022. Voor dierenarts P. M. C. A. van Eerd, L. van Eerd-van Toor, telefoon 4734819. Voor dierenarts J. Veltenaar, telefoon 4710715. Dierenbescherming: Dierentehuis Hargahoe- ve, Sportlaan 2, Schie dam, telefoon 4714151. Vogelasiel KNNV Bab- bersmolen. Volkstuinen complex „Vijfsluizen", telefoon 4713362. na helemaal volgeboekt. Toela tingseisen stelt het opleidingsin stituut niet. Iedereen met gezond verstand en een grote dosis enthousiasme kan een goeie kapster of kapper worden," weet Peter Ras uit er varing. „Om een mooi kapsel te maken, heb je een stuk techniek nodig en dat kan je leren. Ben je dan ook nog creatief, dan kan je misschien wereldkampioen worden. Maar ik durf zonder meer te zeggen, dat iedereen die bij ons is afgestudeerd een vak- kracht is." Om de opleiding betaalbaar te houden, heeft het instituut een aantal gunstige regelingen ge troffen en bovendien bestaan er subsidiemogelijkheden. In de kapsalon van de Beautiek - die tevens groothandel is in kapper- sprodukten - kunnen liefhebbers voor een prikkie hun haar in model laten brengen. Dat duurt iets langer dan in een professio nele zaak, maar er is wel altijd deskundig toezicht. „De klanten hoeven echt niet bang te zijn als ze hun haar rood willen laten verven, dat ze groen gespikkeld naar buiten moeten," lacht be drijfsleider Peter. Informatie over de Beautiek op de Parkweg 365, telefoonnummer 4737470. SCHIEDAM - De Pop rock formatie „The New Released" geeft vrijdag 22 januari een concert Schiedam in zaal Beatrix in de Lange Kerkstraat. in - SCHIEDAM - De politie heeft zaterdagnacht twee auto-inbre kers op heterdaad betrapt. Het duo, een 18- en een 22- jarige Schiedammer, was juist bezig een auto-radio te slopen uit een wagen die geparkeerd stond in de Korte Singelstraat, toen de serveillancewagen langsreed. Het kostte de agenten weinig moeite het stel aan te houden en mee te nemen naar het hoofdbureau. SCHIEDAM - Het jaar 1988 begint voor De Underground pas goed op zaterdag 23 januari. Want dan treedt in de jongeren- kelder van wijkcentrum De Er ker de Rotterdamse band Klyx op. Klyx, bestaande uit: Marieke Olij - zang, John Blom - zang en toetsen, Rene ^Lussenburg - drums, Rien Buyser - gitaar en zang, Sem de Fretos - bas, Ar thur Koster - gitaar en zang, heeft een repertoire wat bestaat uit eigen nummers aangevuld met smaakvolle covers. De muziekstijl is „city-rock" en laat zich het best omschrijven als blues-rock getinte popmu ziek. In de tien jaar dat Klyx nu bestaat hebben zij al talloze ma len vor een swingende avond gezorgd. Zoals gewoonlijk gaan de deu ren van De Underground aan de Jan van Avennestraat 32 om 20.00 uur open en begint het optreden van Klyx om 22.00 uur. De toegang is, onveranderd 3,50. The New Released is een band geformeerd rond zanger Frans de Neef die nu al ruim drie jaar aktief is met de band. Omdat Frans, als motor achter de groep, toch steeds professioneler wil werken, is het tempo niet al tijd voor iedereen bij te houden. Vele muzikanten hebben de band daardoor noodgedwongen vaarwel moeten zeggen. Al deze bezettingswisselingen hebben er steeds weer toe geleid dat het niveau werd verhoogd. Het woordje New is dan ook van grote betekenis omdat de band steeds weer nieuw en verras send is. De veelal eigen muziek is swin gend en bruisend van energie, met een moderne rock-achtige sound, met het spelen van be kende covers wordt de eigen muziek afgewisseld zodat een eigentijds geheel wordt ge creëerd. Jeroen Brand bespeeld de syn thesizers, Dancy en Debby zijn aanwezig voor de background- vocals en de drummer is Frank van Es, afkomstig uit de forma tie „Swit" waarmee hij een lp heeft gemaakt. De laatste nieu we leden zijn Mike (als gitarist) en Jeroen van Meenen (bassist), die met hun eigen band „Van Meenen" al aardig aan de weg hebben getimmerd. Het concert begin om 20.30 uur (zaal open 20.00 uur) en de toegang bedraagt 7,50. (Kaar ten bestellen kan telefonisch op nummer 010-4665037. korting 2,50). Eiken bergmeubel: Eiken wandmeubel: 2&95T- 1 iJSKT- 1 Eiken buffetkast Vitrinekasten Drentse kast, 4 Massief eiken stoelen 4 Massief eiken zadelzitstoelenLieor 4 Massief eiken zadelzitstoelen met tuimeltafel 1 Eiken bankstel Eiken bankstel Zwaar massief eiken bankstel Klassiek bankstel 3-1-1: 329K: 2.595.- &225T 2. Eiken bankstel 3-1-1 4r+957 2.495.- A\i littr: GROENELAAN 45-49, SCHIEDAM. TEL. 010-4269862. Van Arnoud in de en van Ter Heijde tot en met Hekendorp in de BREEDTE IM HEEL ZUID HOLLAND Het interieur van de Beautiek Deskundigen zien er op toe, dat alles wat de leerlingkap sters doen goed gebeurt iCTP GEREFORMEERDE SCHIEDAM KERK Kethel „De Ark", Hargplein 101, 10.00 uur: ds. J. Nierop, 's-Graven- zande, voorb. H.A. Magnalia Dei Kerk, Alberdastraat 69, 10.00 uur: ds. Chr. Brakema, H.A. voor jong oud; 17.00 uur: da. Z. C. Versluijs, Maassluis. Julianakerk, Burg. Knappertlaan 29, 10.00 uur: ds. A. Prins. Christelijke Gereformeerde Kerk, „Hoeksteenkerk", Warande, hoek B.K.laan, 9.30 uur: Dienst des Woords en 14.30 uur: ds. D. J. van Vuuren, Maassluis. Ned. Geref. Kerk, kerkgebouw, Westvest 30, 09.30 en 16.30 uur: ds. C. A. A. Struik. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: mw. ds. A. Uijtdewilligen-Koenders, Nw. a/d IJssel. Herv. Geref. Evangelisatie, Aula Scholengemeenschap Schieland, 10.00 uur: ds. D. J. Cuperus, Nw. a/d IJssel. Opstandingskerk, 17.00 uur: ds. D. A. Snijder, Abbenbroek. Evangelische Lutherse Gemeente, Oranjestraat, 10.00 uur: ds. R. E. v.d. Berg; zondagslied: gezonag 138, m.m.v. de Cantorij. HERVORMDE SCHIEDAM GEMEENTE Grote Kerk, Lange Kerkstraat, Schiedam, 10.00 uur: ds. J. D. Wuis- ter; 17.00 uur: ds. D. A. Snijder uit Abbenbroek. Opstandingskerk. Burg. Honnerla- ge Gretelaan, Schiedam, 10.00 uur: ds H. Ommering uit Alphen a/d Rijn. Bethel-Kapel, Nieuwe Maasstraat 68d, Schiedam, 9.15 uur: dhr. J. A. v. Lambalgen uit Schiedam. Huize Thomas, Grieksestraat 18, Rotterdam, 10.30 uur: dhr. J. A. v. Lambalgen uit Schiedam. Dorpskerk, 10.00 uur: ds. A. C. Kooymam, Den Haag; 17.00 uur: ds. P. H. Quartel, Gouda. St: Martinuskerk, 9.30 uur: ds. F. Kalis. Leger des Heils, Lange Haven 27, 10.00 uur: heiligingssamenkomst, heilsoldaten inzegening; 18.30 uur: Verblijdingssamenkomst o.l.v. uw korpsofficier. Jehovah's Getuigen, Stadhouders laan 26b Openbare lezingen. Stad houderslaan 26b Gemeente Nieuw- land, zondag 10.00 uur.Thema: Bent u tevreden met Jehova's voorzienin gen? Gemeente Oud Mathenesse, zondag 17.00 uur: Thema: Wie is uw God? Pinkstergemeente „Morgenstond", 10.00 uur: samenkomst Nieuwe Dam- laan 766. Kerkgenootschap der Zevende dags Adventisten, Opstandings kerk, Burg. Honnerlage Gretelaan, zaterdag 09.30 uur: ds. W. Altink. Herv. Gem. op Ger. Grondslag, in de Rank, Schiedamseweg, dhr. Bakker, Sliedrecht. R.K. Parochie St. Jan de Doper- kerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuw- land, zaterdag, 19.00 uur: met muzi kale omlijsting; zondag 9.30 uur: met samenzang; 11.00 uur: Gezinsviering m.m.v. het Kinderkoor. Tijdens deze viering vindt de presentatie plaats van de a.s. communicantjes. Er is kindercrèche in de parochiezaal. Preekbeurt dit weekend: p. J. M. Mahlmann o.p. R.K. Parochie H. Liduina en O.L.Vr. v.d. Rozenkrans, Singel 106. Weekend 23/24 januari: Derde Zondag door het jaar. Celebrant: pas toor P. M. Vismans. Zaterdag 23 jan.: 18.30 uur: euch.viering; muzikaal verz. door het dameskoor Jubilato. Zondag 24 jan.: 09.15 uur: Hoogmis, muz. verz. door het herenkoor IHD met meerstemmige Latijnse zang; 11.00 uur euch.viering. Kapel Huize Frankeland, St. Li- duinastraat 10, Celebrant en predi kant: pastoor M. van Zaal, zaterdag 23 jan.: 17.15 uur: Eucharistieviering, muz. verz. door het Valeriuskoor. R.K. Visitatiekerk, Dr. Schaep- mansingel 3, Schiedam-West. Weekend 23/24 jan.: Derde Zondag door het Jaar. Zaterdag 18.30 uur: euch.viering met orgelspel en samen zang; zondag 10.30 uur: gez. euch.vie ring m.m.v. het Visitatie-jongeren koor. Na afloop van deze viering is er weer het maandelijks koffiedrinken. De vieringen worden dit weekend geleid door pater H. Hofstede sdb. Vieringen in de komende week: dinsdag en donderdag om 09.15 uur. Parochie van het H. Hart, Rijn straat 1, Zaterdag, 19.00 uur: Eucha ristieviering. Zondag 24 jan. 10.30 uur: hoogmis; er is een apart pro gramma voor de kinderen. H. Hartkerk, Pinasplein, Rotter dam-West, Eucharistievieringen woensdag 9.00 en zondag 10.30 uur St. Jacobus, Kethel. Zaterdag, 17.00 uur: Eucharistie met samenzang en orgel; zondag, 9.45 uur: Eucharistie met zang van het Martienerkoor. Pastor A. Lalleman leidt de vierin gen. St. Martinuskerk, Wm. Andries- senlaan. Zaterdag, 18.30 uur: Eucha ristie met samenzang en orgel; zon dag, 8.30 uur: Eucharistie zonder zang; 11.00 uur: Eucharistie met sa menzang en orgel. Pastor W. Flapper leidt de vieringen. Tijdens de viering van 11.00 uur is er kindercrèche in de pastorie. Oud-Katholieke Parochie v.d. Hei lige Johannes de Doper, Dam 30. 24 jan. geen kerkdienst in Schiedam, maar te 10.15 uur in Kerk Nobel- straat 24 (Blijdorp), Rotterdam: 3e Zondag na Epifanie (Driekoningen). Joh. Maasbach Wereldzending, Ha- venkerk, Lange Haven 70. Vrijdag, 19.30 uur: film 'De Wederkomst' is een zeer interessante, spannende en boeiende film. Toegang is gratis. Za terdag: 19.00 uur: jeugddienst, van 13 tot 35 jr. Zondag: 10.00 uur: eredienst, o.l.v. ev. R. E. Holder. Er is kinder opvang van 0-14 jr. Vanaf 09.30 uur spelen Dorien en Tony Lissenberg op het orgel en de trompet. Kom, en de toegang is vrij. Schieland Ziekenhuis, Aula/kapel, Juliana van Stolbergstraat. Eucha ristieviering zaterdag (23), 18.30 uur: voorganger pater J. F. de Rooij; zon dag 24 jan.: 10.30 uur. Voorgangers pater J F. de Rooij en ds. Y. Stien- stra. Muzikale medewerking v.h. Chr. Gem. koor van Kethel o.l.v. Martin Stoelinga. i' ,rA'; L. - JWUw ér-*, i« Rob van Eijk won op bord één met zwart Klyx 190 cm. br. met veel bergruimte en verlichting; massief eiken fronten compact 185 cm. br. met veel bergruimte o.a. 3 laden, bar en vitrine JL583^ met massieve fronten; boven glasdeuren 100 cm. br nog 2 stuks 115 cm. br. nu per stuk van 1.275.- extra voordelig Vitrinekast cq. porselein-kast Apart model, eiken, 100 cm. br. met verlichting robuust en toch statig; mass, fronten met zadelzit en 'leeuwmedaillon' in de rug iMmr- 4 Windsor stoelen met tafel: massief blad 4 Stoelen wengé; lage rug, modern van vormgeving slechts 4 Stoelen balibruin slechts met losse kussens met bruine draion velours: 3-1-1 combinatie of: met bijpassende tafel slechts 3.250.- 3 2-zits; vlotte stoffering 3-1-1 met losse draion velours kussens; donker beige ZMK7- Beuken romp eiken gekleurd. Vaste stoffering; oerdegelijke kwaliteit met reebruine draion velours met donkerbruin gebloemde kussens 3+2-zits grijs leder 3+2-zitS basaltkleur trevira stof rrfrrrrtn i i i rirrrrfmi i i :Mm i i i t) r- I an w

Het Nieuwe Stadsblad | 1988 | | pagina 10