LU Diamanten bruiloft BINGO BEZORGERS BEZORGSTERS Het Nieuwe Stadsblad BOEKHOUDER TROMP BELOOFD: Belg te gast op schrijversavond Randstad heeft de banen MSG BINGO GEMEENTE VLAARDINGEN huis aan huis verspreidingen bv DRUKKERIJ BV D ct~p Scoutinggroep in de prij'zen Rommelmarkt in De Erker medewerker algemene zaken (v/m) VRAAGT MET SPOED voor Bel voor inlichtingen: 010-4230388. Over 5 minuten staat uw huurauto klaar. Singel 41 -45 3112 GJ Schiedam Tel. 010-4262428 V ir randstad uitzendbureau David Bowie fanclubdag NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 22 APRIL 1988 PAGINA 13 SCHIEDAM - De Kruisvereni ging Schiedam houdt op maan dag 25 april een thema-avond over stress in het kruisgebouw op de Van Swindensingel 40. Aanvang: 20.00 uur, spreker C. van der Mee, medewerker Ri- agg. Toegang: leden gratis, niet- leden 2,50. De PvdA Schiedam zal in het kader van een landelijke aktie zaterdag 23 april met kramen aanwezig zijn op het Hema- plein. Fraktie-, bestuurs- en an dere PvdA-leden zullen daar tussen 10.00 en 16.00 uur aan wezig zijn om vragen vanuit het publiek te beantwoorden. De VARA afdeling Waterweg Noord houdt op vrijdag 22 april een ledenvergadering in de Ni- vonboerderij, van Baerlestraat 2525 Vlaardingen. Basis van de discussie zal zijn de videofilm „Een wereld van verschil" over de herstructurering van de Vara. Aanvang 20.15 uur, toegang gratis. SCHIEDAM - Jongstleden za terdag, 16 april 1988, vond in het dienstencentrum „De Vier molens" het „Halfuurtje van Schiedam" plaats. Dit is een ééndagstoernooi voor clubvier tallen en wordt jaarlijks georga niseerd door de Damclub Schie dam. Dit jaar werd er gespeeld met 68 deelnemers, dus 1 1 vier tallen, die speelden in drie klas sen: hoofd, eerste en tweede klasse. Winnaar in de hoofd klasse werd RDG uit Den Haag met 28 punten. RDG speelde met Rob Clerc, Evert Bron- string, Pertap Malahé en Tony Bruijns. Blikvanger in dit team was uiteraard oud-wereldkam pioen Rob Clerc die met tien uit vijf absoluut ongenaakbaar speelde. En passant nam Clerc ook nog revanche op Ron Heus dens voor de nederlaag die Clerc in het kampioenschap van Ne derland leed tegen Heusdens. Ron Heusdens speelde samen met Rob van Eijk, Wim Vrij land en Peter Poot in het team van Schiedam-1 dat met 25 punten tweede werd in de hoofdgroep. Voor RDG en Schiedam-1 waren er interes sante geldprijzen. Constant uit Rotterdam werd derde met 23 punten. De Lier, met Peter van der Stap, Henk Valk, Cees van der Scheer en Dick van Schaik behaalde slechts 15 punten en speelde geen rol van betekenis, evenmin als Schiedam-2 dat ook 15 punten haalde. Schie dam-2 was zeker geen zwak team, getuige de samenstelling: Paul Boerrigter, Piet Bastiaanse, Tiny Mous en Thijs Huijs. Hek- kesluiter in de hoofdklasse werd Alblasserdam met 14 bordpun- ten. In de eerste klasse was de eerste plaats voor VDV uit Vlaardin gen, dat 22 punten behaalde en uitkwam met Coen Biel, Ton Burgerhout, Dick v.d. Kerkhoff en Dirk Tamboer. Tweede werd DOS uit Rozenburg met 21 punten. Voor VDV en DOS wa ren er (geld)prijzen. Derde werd Schiedam-4, met Peter Lansber gen, Leo Mous, good old Piet Meinster en de jonge Hans Lansbergen; ook dit team had 21 punten, doch verloor de be slissende barrage van DOS. Schiedam-3, met Aad van der Linden, Mathieu Smit, proble mist Stuurman en Jan Out stel de enigszins teleur en werd vier de met 20 punten. Den Haag had twee spelers uit het eerste gepromoveerde tiental in de ge lederen. Harry de Hardt en Wij nand Post en werd toch slechts vijfde met 19 punten. Charlois sloot de rij met 17 punten. Ook de eerste klasse wordt met het jaar sterker bezet. Topscorers in deze klasse werden C.L. Pols van DOS en Piet Meinster van Schiedam-4 met elk 9 uit 5. In de tweede klasse namen slecht vijf viertallen deel. VDV- 2 werd eerste; dit viertal speelde met Erik de Heide, Matthijs Broek, Rob v.d. Bos en Ronald Wisse. DOS-2 werd tweede. Topscorers waren Ronald Wisse van VDV-2 en J. de Ronde van DOS-2, met 8 uit 4. Voor elk der deelnemers was er nog een persoonlijk prijsje: er was keuze uit een prijs beschikbaar gesteld door de Damclub Schiedam of een prijs beschikbaar gesteld door de RABO-bank. Titelstrijd Er werd ook nog gespeeld, zij het dan op de gewone cluba vond op de vrijdag ervoor, voor het kampioenschap van Schie dam. In de hoofdklasse en eer ste klasse werd ingehaald. Uit slagen in de hoofdklasse: Piet Bastiaanse-Ronald van Egmond 0-2, Peter Poot-Ron Heusdens 1-1, Paul Boerrigter-Mathieu SMit 2-0, Gert van Willigen- Joop van der Schalk werd afge broken. De stand bovenaan is I. Rob van Eijk met 13 uit 8, 2. Ronald van Egmond met 12 uit 7 plus 1 afgebroken partij. Der de is Wim Vrijland met 12 uit 7 en vierde is Paul Boerrigter met 9 uit 7. Uitslagen in de eerste klasse: Cees Suyker-Theo Vrijland 2-0, Floor Pauw-Aad van der Lin den 0-2 en Bart Quist-Edwin de Jager 0-2. De stand: 1/2. Thijs Huijs en Aad van der Linden 7- II, 3. Edwin de Jager 7-10, 4. Jan Out 7-9. Ook Ronald van Dijk behoort met 7 uit 5 nog tot de kanshebbers. De uitslagen in de tweede klasse waren: Joop Bisschop-Tom Til- man 0-2, Jan Breman-Gaston van Houwelingen 2-0, Imro Bhaggoe-Leo Meloni 1-1 en Harm Ruiter-Hans de Buck 1-1. De partij tussen Erik Bhaggoe en Hans Lansbergen werd uitge steld. Lau Vis was vrij. De stand geeft een nieuwe leider te zien: Tom Tilman met 12 uit 8. Imro Bhaggoe volgt nu op de tweede plaats met 11 uit 7 voor SCHIEDAM - Ten behoe ve van de noodzakelijke aankoop van het huidige onderkomen door de Stich ting Scouting Franciscus- Lodewijkgroep te Schiedam stelt het Nationaal Jeugd Fonds, het fonds van Jantje Beton, een bijdrage be schikbaar van 10.000 gul den. Het fonds van Jantje Beton komt op voor leef- en speel ruimte voor de jeugd. Het verstrekt financiële steun aan het vrijwilligersjeugd- werk. In 1987 werden met hulp van het Nationaal Jeugd Fonds ruim 550 waardevolle jeugdprojekten gerealiseerd. Het geld hiervoor is afkom stig uit de jaarlijkse natio nale jeugdcollecte. Vorig jaar werd de collecte van Jantje Beton gehouden in de week van 2 tot 8 novem ber. De opbrengst bedroeg ruim 2,7 miljoen gulden. SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker is van plan op Koningin nedag, zaterdag 30 april, een markt van tweedehands artike len te houden. Mensen worden in de gelegen heid gesteld om goed-onderhou- den spullen zelf te koop aan te bieden. Hiervoor kan men een tafel huren, die 15,- per stuk kost. De markt wordt gehouden op het plein voor de Erker, maar bij slecht weer zal deze binnen plaats vinden. Voor meer informatie en voor reservering van een stand kan men Wijkcentrum De Erker op bellen, tel. 4267767-4263161. De markt begint om 10.00 uur, 's morgens en eindigt 's mid dags om 16.00 uur. Funktie-inhoud: Schrijver en oud-stadgenoot Adriaan van der Veen komt dinsdag 10 mei een lezing hou den voor de Nederlandse Vere niging voor Huisvrouwen afde ling Schiedam in zaal Irene op de Nieuwe Haven. Aanvang 14.00 uur. woensdag 14 rondes 15,- voor wasautomaat of 500,- 10 rondes 7,50 voor boodschappen Hans de Buck met 11 uit 8. Vierde is Hans Lansbergen met 8 uit 5 en 1 afg. partij. Bij de jeugd werden flink wat partijen afgewerkt: Reinier Wijnands leed 4 nederlagen, Daan van Velzen kwam tot 7 uit 4, Hans Hommel scoorde 3 uit 4 en Pe ter van Winterswijk bereikte 6 uit 5. De kleine Simon van Kuijk speelde slechts 1 partij maar die mocht er dan ook zijn: lijstaanvoerder Peter van Win terswijk moest een nederlaag accepteren. De stand: 1. Peter van Winterswijk 13-19, 2. Hans Hommel 14-18, 3. Mirand Hue- ting 10-16, 4. Daan van Velzen 12-15, 5. Simon van Kuijk 13-5 en laatste is Reinier Wijnands met 5 uit 6. Va SCHIEDAM - De Belgi sche auteur Jos Vandeloo is de eerste buitenlander die zijn opwachting komt maken op een Schiedamse schrijversavond. Zaterdag 23 april zal Vandeloo in theater De Teerstoof zijn schrijverschap van ver schillende kanten belich ten én voorlezen uit eigen werk. Jos Vandeloo is op 5 september 1925 in Zonhoven (België) ge boren. Hij was oorspronkelijk werkzaam in de mijnindustrie maar zag de achteruitgang daar van tijdig aankomen en zocht zijn heil in de journalistiek en de uitgeverswereld. Vanaf 1983 houdt hij zich vol ledig met het schrijven bezig. Sinds zijn debuut in 1955 (Speelse parade; gedichten) heeft hij alle ^genres beoefend; de roman, de novelle, het korte verhaal, het TV-spel, het toneel stuk, het kinderboek, de satire, het essay enz. Zijn werk heeft een ontwikkeling doorgemaakt die op dit moment resulteert in vrij absurde verhalen waarin het zelfs niet onmogelijk is dat een secretaresse door een plant verkracht wordt. Niet iedereen zal dit absurde waarderen. An deren zullen, ondanks dat zij weten dat zij bij de neus geno men worden, doorlezen om de afloop toch vooral niet te mis sen. „Fantazie" Dat Vandeloo vooral gelezen zou worden door middelbare scholieren spreekt hij fel tegen. Weliswaar valt niet te ontken nen dat de korte zinnen en het merendeels in de tegenwoordige Administratief medewerkster Commercieel medewerker tijd geschreven oeuvre, deze le zers zal aanspreken maar zijn werk wordt ook in het buiten land (Oost-Europa) veel gele zen. In Roemenië wordt „Waar om slaap je, liefje?" al sinds 1980 in twee grote theaters op gevoerd. In de kritieken over het werk van Jos Vandeloo ko men zowel vergelijkingen met Franz Kafka als met de Bou- quet-reeks voor, soms zelfs bin nen één artikel. De ene_ beoordelaar looft hem om zijn romans, de ander schrijft dat hij zijn vingers daar van verre moet houden en zich tot de korte verhalen moet be perken; een mening die hij zelf overigens deelt. Terwijl Vande loo zelf beweert de omschrijvin gen in zijn verhalen tot het ui terste te beperken om zo de „fantazie" van de lezer te prik kelen, verwijten diezelfde lezer hem „...teksten die nodeloos lang uitgevallen (zijn), vol me-> dedelingen die alleen maar ver velend zijn." Als zijn „Les Hollandes sont la" verschijnt spreekt Mare Reyne- beau over een „boek (dat) op vallend slecht geschreven is, als of Vandeloo op korte tijd zo veel mogelijk bladzijden diende te vullen". Wim Hazeu meldt op hetzelfde moment echten „Na misschien wat zwakkere boeken is hij met deze verhalen weer helemaal terug op peil." Kortom, Jos Vandeloo is niet simpel onder één noemer te plaatsen en is zeker niet voor spelbaar. In het voorprogramma treedt de Vlaardingse schrijver Joop Kiela op. Krela schrijft naast science fiction ook verhalen en musicals voor de jeugd. Boek verkopers zijn op de schrijvers avond aanwezig met werk van de gastauteur. Het publiek kan hier boeken van Jos Vandeloo kopen en laten signeren. Aanvang 20.30 uur (zaal open 20.00 uur). Plaats: De Filmclub, Nieuwstraat 12. Toegang 5,- (reserveren alleen op vrijdag en zaterdag tussen 19.00 en 20.30 uur bij Trix de Leeuw, telefoon 4730562). In de hoofdbibliotheek, Lange Haven 31, is vanaf heden een kleine boekententoonstelling over het werk van Jos Vandeloo te zien. Daarnaast is er een be knopt overzicht van zijn leven- en werk beschikbaar. SCHIEDAM - De fans van Da vid Bowie houden op zondag 1 mei een clubdag in wijkcentrum De Erker in de Jan van Aven- nestraat tussen 12.00 en 17.00 uur. Er wordt dan een ruilbeurs ge houden en er zullen exclusieve videobanden vertoond worden. Toegang 5,-, voor leden 2,50. HERVORMDE GEMEENTE KETHEL Tweede plaats voor Schiedamse dammers Rob Clerc speelde ongenaakbaar en nam en passant revan che op Ron Heusdens (foto) voor zijn nederlaag tijdens het NK. E SCHIEDAM Het echtpaar Van de Watering-Touw gaf elkaar zaterdag 16 april op de kop af 60 jaar geleden het jawoord. Johannes Petrus van de Watering werd geboren in Prinsenhage op 10 november 1902, Maria Gertruda Fransisca Touw op 17 februari 1907 in Bergen op Zoom. Burgemeester Scheeres kwam het diamanten paar maandagmiddag feliciteren in Huize Franke- land. E Op de secretarie-afdeling Algemeen Bestuurlijke Economische Zaken, sektor algemene zaken, is de funktie vakant van voor 20 uur per week (50°/c) Algemene informatie: De sektor behartigt zaken op het terrein van algemeen bestuurlijke zaken, openbare orde en veiligheid, algemene zaken en juridische aangelegen heden. - uitvoerende werkzaamheden voortvloeiend uit de wetten en verordeningen op het terrein van algemene zaken; - het concipiëren van adviezen, brieven en raadsvoorstel len van minder gecompliceerde aard; - voorbereidende werkzaamheden voor interne en externe besprekingen en het zorgdragen van de verslaglegging. Funktie-eiseri: De voorkeur gaat uit naar een funktionaris, die in het bezit is van een Havo- en een MEAO-diploma en bereid is de studie voor het diploma BA/B.O.L. te beginnen. Leeftijd: 20-25 jaar. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan maximaal een bedrag van f 3284,- bruto per maand bij een volledige werkweek overeengekomen worden. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositie is van toepassing. Inlichtingen: Informatie over de inhoud van de funktie is te verkrijgen bij de heer E. Nevens, hoofd van de sektor algemene zaken, tel. 010-4355888, tst. 283. Sollicitaties: Sollicitatiebrieven dienen, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te worden gericht aan de centrale personeelsdienst, Postbus 1002, 3130 EB Vlaar dingen, onder vermelding van het vakaturenummer 88- 15/9 op de enveloppe en brief. Het beleid van de gemeente Vlaardingen is erop ge richt meer vrouwen in dienst te nemen. Vrouwen, die belangstelling hebben voor deze funktie en die vol doen aan de gestelde eisen, worden nadrukkelijk uit genodigd te solliciteren. Woensdagavond in zaal Marijke, Broersveld, Schiedam voor geldprijzen 5x 200,- Tevens extra ronde a 2,50 ledere deelnemer een gratis fles wijn t.w.v. 5.95 Zaal open 17.30 uur. Aanvang 20.00 uur. Gratis koffie, broodje, hartig hapje. Tevens woensdagmiddag in zaal Marijke KOFFIE GRATIS Zaal open 12.00 uur. Aanvang 14.00 uur. LANDELIJK- REGIONAAL- PLAATSELIJK In ons bedrijf, gevestigd in Rotterdam-West is een vakature voor een Hij dient een opleiding te hebben op MBA/MEAO-nivo of daarvoor studerend. Daarnaast wordt een redelijke ervaring verwacht in alle voorkomende administratieve werkzaamheden, zoals loonadministratie, fakturering, debiteuren/krediteuren, korrespondentie, etc. In ons grafisch bedrijf heeft deze boekhoudkundige/administratieve job een geheel zelfstandig karakter. Sollicitaties gelieve u te richten t.a.v. E.M. Tromp. Postbus 6320 - 3002 AH Rotterdam Gustoweg 51 - 3029 AR Rotterdam Telefoon 010 - 426 48 75* i Jos Vandeloo Voor een klein kantoor te Schiedam zoeken wij per direct en jonge, enthousiaste medewerkster op HAVO-niveau. Enige typevaardigheid en/of kennis van computers is een pre. Deze opdracht gaat lange tijd duren. Informatie bij Patricia Maitland, tel. 010-47 35 033. Voor een verkooporganisatie te Schiedam zoeken wij een binnendienstmedewerker met ten minste 2 jaar ervaring in de metaalbranche. Functie-eisen: opleiding op MTS Wtb-niveau, goede kennis van de Engelse taal, ervaring met geautomatiseerde voorraadbeheer en stressbestendig. Informatie bij Nel Boekestijn, tel. 010-47 39 500. Natuurlijk zijn mannen èn vrouwen welkom. Schiedam, Rotterdamsedijk 423. GEREFORMEERDE SCHIEDAM KERK Kethel „De Ark", Hargplein 101, feen opgave. Iagnalia Dei Kerk, Alberdastraat 69, geen opgave. Julianakerk, Burg. Knappertlaan 29, geen opgave. Christelijke Gereformeerde Kerk, „Hoeksteenkerk", Warande, hoek B.K.laan, 9.30 uur en 16.30 uur: ds. J. P. Boiten. Ned. Geref. Kerk, kerkgebouw, Westvest 30, 9.30 en 16.30 uur: ds. L. W. G. Blokhuis, Wapenveld. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: ds. H. J. Oosterloo, Middelharnis. Herv. Geref. Evangelisatie, Aula Scholengemeenschap Schieland, 10.00 uur: ds. D. A. Snijder, Abben- broek. Opstandingskerk, 17.00 uur: ds. W. Dekker, Rotterdam. Evangelische Lutherse Gemeente, Oranjestraat, 10.00 uur: ds. J. Bou- terse, Vlaardingen. HERVORMDE SCHIEDAM GEMEENTE Grote Kerk, Lange Kerkstraat, Schiedam, 10.00 uur: ds. P. H. Quar- tel, Gouda; 17.00 uur: ds. D. A. Dek ker, Abbenbroek. Opstandingskerk, Burg. Honnerla- ge Gretelaan, Schiedam, 10.00 uur: Cand. N. de Bok. Utrecht. Bethel-Kapel, Nieuwe Maasstraat 68d, Schiedam, 9.15 uur: de heer J. Visbeek, Maassluis. Huize Thomas, Grieksestraat 18, Rotterdam, 10.30 uur: de heer J. Visbeek, Maassluis. Dorpskerk, 10.00 uur: ds. J. E. L. Brummelkamp, Middelburg. St. Martinuskerk, 9.30 uur: ds. B. C. Bouwen. De Ark, 10.00 uur: ds. S. Gerbrandy, Dordrecht. Leger des Heils, Lange Haven 27, 9.30 uur: Bidstond; 10.00 uur: Heili gingssamenkomst o.l.v. Kapt. J. J. de Heer; 17.00 uur: Gezinsdienst m.m. v. de Vrouwenbond. Jehovah's Getuigen, Stadhouders laan 26b Openbare lezingen. Stad houderslaan 26b. Gemeente Nieuw- land, zondag 10.00 uur. Gemeente Oud Mathenesse zondag 17.00 uur. Thema: Hoe het koninkrijk Gods op u van invloed is. Pinkstergemeente „Morgenstond", 10.00 uur: samenkomst Nieuwe Dam- laan 766. Kerkgenootschap der Zevende dags Adventisten, Opstandings kerk, Burg. Honnerlage Gretelaan, zaterdag 9.30 uur: A. E. Dingjaar. Herv. Gem. op Ger. Grondslag, in de Rank, Schiedamseweg, dhr Bakker, Sliedrecht. R.K. Parochie St. Jan de Doper kerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuw- land, zaterdag 19.00 uur: met muzi kale omlijsting. Zondag 9.30 uur: met samenzang; 11.00 uur: gezinsviering met medewerking van het kinder koor. Voor de allerkleinsten is er kindercrèche in de parochiezaal. Preekbeurt: p. J. M. Mahlmann o.p. R.K. Parochie H. Liduina en O.L.Vr. v.d. Rozenkrans, Singel 106. Celebrant: Pastoor P. M. Vis- mans. Predikant: Diaken P. M. Mar tens. Zaterdag 18.30 uur: Eucharistie viering. Zondag 9.15 uur: Hoogmis (muzikaal verzorgd door het heren koor I.H.D. met meerstemmige La tijnse zang); 11.00 uur: Eucharistie viering. Kapel Huize Frankeland, St. Li- duinastraat 10. Celebrant en predi kant: pastoor M. van Zaal. Zaterdag 17.15 uur: Eucharistieviering (muzi kaal verzorgd door het Valeriuskoor). R.K. Visiïatiekerk, Dr. Schaep- mansingel 3, Schiedam-West. Za terdag 18.30 uur: Eucharistieviering met orgelspel en samenzang. Zondag 10.30 uur: Feestelijke Eucharistievie ring waaronder toediening van de Eerste H. Communie aan een negen tal kinderen. Muzikale verzorging: jeugdkoor De Zingende Notenkra kers. De vieringen worden dit week end geleid door pater L. Klinkenberg o.p. Vieringen komende week: dins dag en donderdag om 9.15 uur. Parochie van het H. Hart. Rijn straat 1, zaterdag 19.00 uur: Eucha ristieviering met orgel en samenzang. Zondag 10.30 uur: Hoogmis. H. Hartkerk, Pinasplein, Rotter dam-West. Eucharistievieringen woensdag 9.00 en zondag 10.30 uur St. Jacobus, Kethel, zaterdag 17.00 uur: Eucharistie met samenzang en orgel. Zondag 9.45 uur: Eucharistie met zang van het Jacobuskoor. Pas tor Th. Kool leidt de vieringen. St. Martinuskerk, Wm. Andries- senlaan, zaterdag 18.30 uur: Eucha ristie met samenzang en orgel. Zon dag 8.30 uur: Eucharistie zonder zang; 11.00 uur: Eucharistie met zang van het jeugdkoor. Tijdens de viering van 11.00 uur zullen de kinderen die daartoe zijn voorbereid, hun Eerste H. Communie doen. Er is ook kinder crèche in de pastorie. Pastor A. Lal- leman leidt de vieringen. Oud-Katholieke Parochie v.d. Hei lige Johannes de Doper, Dam 30, 24 april geen kerkdienst in Schie dam, maar te 10.15 uur in kerk No- belstraat 24, Blijdorp, Rotterdam: 4e Zondag van Pasen Joh. Maasbach Wereldzending, Ha- venkerk, Lange Haven 70. Vrijdag 22 april 19.30 uur: Evangelisatie- dienst o.l.v. Br. Nieuwenhuizen met het thema 'De 12-voudige zegen va de Heilige Geest'. Zaterdag 23 april 19.00 uur: Jeugddienst o.l.v. Br R. v. Reenen. Zondag 24 april 10.00 uur: Eredienst o.l.v. Ev. R. E. Holder. Vanaf 9.30 uur is er orgel met trom petspel door Dorien en Tony Lissen- berg, tevens is er kinderopvang. Schieland Ziekenhuis, Aula/kapel, Juliana van Stolbergstraat, Eucha ristieviering op zaterdag 23 april 18.30 uur. Voorganger: Pater J. F. de Rooij. Oecumenische zondagviering op 24 april 10.30 uur. Voorgangers: pater J. F. de Rooij en ds. Y. Stien- stra. Muzik. medewerk, v. Cantate Domino o.l.v. zr. Brigitte.

Het Nieuwe Stadsblad | 1988 | | pagina 13