Hermes DVS cricket blijft teleurstellen Damstrijd nadert einde Hoog spelniveau tijdens regiokampioenschappen Twee derde plaatsen voor Lagerwaard DHS haalt het niet Bridge instuif Sportagenda mm Dangraden voor jiu-jitsuka's Duiven uitslagen Superbowl in Schiedam De 11e Schiedamse Avond-Fietsvierdaagse! AHOUTo Campingsport Schiedam Succes voor Sportarcade Zondag UW THUISKRANT Horeca voetbal toernooi Excelsior'20 wint Bondsspaarbankbokaal Districts kampioenschappen dit weekend op Holy Internationaal Keteltoernooi bij Spirit Goede start Her mes DVS zaalvoetbal Tentoonstelling amateurkunst bondsspaarbank HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 20 MEI 1988 PAGINA 9 SCHIEDAM - Na vier wedstrijden is Hermes DVS er nog niet in ge slaagd een overwinning te behalen in de vaderlandse cricketcompetitie. Afgelo pen weekend speelde de formatie van captain John Beijer maar liefst drie duels, die allen verloren werden. Onder die drie was ook het prestigeduel tegen de andere Schiedam- se hoofdklasser Excel- sior'20. Deze ontmoeting voor de knock-out compe titie (de nationale beker) stond tevens in het teken van de Bondsspaarbankbo kaal), waar Excelsior'20 zonder veel problemen be slag op legde. Op Hemelvaartsdag speelde Hermes op het eigen terrein te gen Kon. UD. Chris Kuggeleyn, die net per vliegtuig was gearri veerd uit Nieuw Zeeland, moest voor de Schiedammers de man worden die eindelijk eens voor een hoge score moest zorgen. Met een totaal van 23 runs viel dat voorlopig nog tegen. Bradley kwam tot een totaal van 29, waarna Paul de Roos voor een redelijk uitgangspunt zorgde door Hermes naar een score van 120 all out te leiden. International Steven Lubbers bowlde 4 voor 40 in 14 overs. „Op zich een goed uitgangspunt voor een slecht lopend veld," sprak captain John Beyer, waar mee hij direkt de grashoogte be kritiseerde. Hermes had UD al snel een grote tegenvaller kunnen bezor gen, maar vier vangen op klap pen van Dexter Toppin werd om domme wijze gemist. Daar door kon de Westindiër tot een totaal van 52 not out komen. Wel slaagde Hermes erin om andere gevaarlijke angels (Lub bers 7 en Ruskamp 0) snel uit de UD aanval te halen, dit was echter niet genoeg om UD van de overwinning af te houden (121 voor 5). Prestige Twee dagen later moest Hermes aantreden tegen stadgenoot Ex celsior, waar niet alleen een plaats in de volgende ronde van de bekerstrijd en de Bonds spaarbankbokaal op het spel stonden, maar voornamelijk de prestige. Met sterk bowlen van Eric Dulfer (3 voor 28 in 8 overs) hield Excelsior Hermes gemakkelijk in bedwang. Verder dan 124 all out kwamen de Hargabewoners niet. Bradley 22 en Paul de Roos 19. Chris Kug geleyn ging op bijzonder onge lukkige wijze uit. De Nieuw Zeelander dacht door LBW de pitch te moeten verlaten, maar de arbiter ging niet op het ap pelleren in. Kuggeleyn die ech ter wel overtuigd was van LBW, bleef staan waarna Dulfer zijn wicket in de prak gooide. Voor Excelsior was dit totaal een makkelijk te nemen hinder nis. Vooral toen het openings partnership Erik Gouka (46) en Carl Schewe (19) daar een stevi ge basis voor legde. Met Brian Brix (31 not out) en Emmerson Trotman (15 not out) won Ex celsior met acht wickets (125 voor 2). Het enige positieve van Hermes-zijde was het totaal van de jeugdige Robin ter Plegt, 13 runs met een knappe zes op bowlen van Rob ter Braak. Als bowler pakte de jonge Plegt een wicket. Peter Holland Op zondag moest Hermes aan treden tegen Bloemendaal. Met 124 runs zorgde Peter Holland dat zijn team tot een totaal van 251 all out kwam. Het was aan het sterke bowlen van Dave De foe te danken dat de Bloemen dalers niet verder kwamen. In de slotfase pakte hij in 15 overs vier wickets voor 36 runs. Chris Kuggeleyn begon optimis tisch aan zijn innings. Maar na drie vieren mocht hij met 13 runs achter zijn naam de zon- nestoel weer oDzoeken. Jos Zuidgeest kwam tot 20, Lou Barrari tot 16 en Henk Kornet 34 (drie zessen en drie vieren), maar dit was te weinig om het totaal van Bloemendaal te over treffen (141 all out). „We moeten meer zelfvertrou wen krijgen," zegt John Beyer als hij terugkijkt op de eerste wedstrijden van dit seizoen. „Niemand van ons kan tot een groot totaal komen, we hebben slechts een heleboel kleine sco res en daar haal je het niet mee." Excelsior moest zondag in het nog ongeslagen Kampong haar meerdere erkennen. Kampong kwam tot 241 voor 8, terwijl Ex celsior daarna niet verder kwam dan 134 all out. Excelsiors bowler Eric Dulfer (r) pakte in de derby tegen Hermes DVS drie wickets. SCHIEDAM - Het kam pioenschap van Schiedam voor dammers nadert het einde. In de hoofdklasse zijn nu tien van de twaalf rondes gespeeld. Vrijdag 13 mei werden drie van vier afgebroken partijen beslist. Ronald van Egmond en Gert van Willigen kwamen remises overeen, Ron Heusdens ver sloeg Tiny Mous; de afgebroken stand was wem remise te hou den doch Tiny had zijn huis werk niet goed gedaan en ver loor. Het was trouwens een zeer produktieve avond voor Heus dens: ook de afgebroken partij tegen Wim Vrijland werd door de laatste gewonnen gegeven, de eerste nederlaag van Vrijland in dit kampioenschap. Heusdens heeft met een tussen- sprintje (6 punten uit de laatste 3 partijen) nu weer uitzicht op een ereplaats, getuige de volgen de stand: 1/2. Van Eijk en Van Egmond met 16 uit 10, 3. Wim WATERWEG NOORD - De tweede regiotennis- kampioenschappen zijn op een bijzonder sportieve manier verlopen. Getuige het feit dat bij slechts één van de 121 gespeelde par tijen een scheidsrechter nodig was om de wedstrijd in goede banen te leiden. Afgelopen woensdag, don derdag en vrijdag werden deze wedstrijden voor jeugdige tennissers tot 18 jaar afgewerkt op de par ken Soenda en Brouckpol- der. „Het spelpeil was vergeleken met vorig jaar veel hoger," stel de regio-voorzitter Wim Bok- kers na afloop tevreden vast. De regiotraining, die 's winters wordt gegeven aan kinderen uit de regio Schiedam, Vlaardin- gen, Maassluis en Maasland, worden jaarlijks afgesloten met kampioenschappen. Niet alleen de eer staat hierbij op het spel, maar er zijn tevens startbewij zen voor de districtskampioen schappen te verdienen. Afhan kelijk van het aantal deelnemers in een categorie gaan er tennis sers tijdens het pinksterweek end naar het op Holy te houden districtskampioenschap. Bij de meisjes onder de tien jaar was een hoofdrol weggelegd voor de negenjarige Karlijn Pe tri van Be Quick. De ongeplaat ste Maassluise speelster won in SCHIEDAM - De hockeyvere- niging Spirit organiseert ko mend pinksterweekend (21, 22 en 23 mei) voor de vijfde maal het internationale Keteltoernooi. Aan dit toernooi doen achttien teams mee uit Duitsland, Enge land en Nederland. Uit Engeland komen Richmond Hockey Club, Barnes Ladies en Surbiton Hockey Club. Hockey und Tennis Club Ahrensburg is de Duitse deelnemer en uit ei gen land komen Aeolus, AMVJ, Reeuwijk, Alliance, Drunen en de organiserende vereniging Spirit. Zaterdag wordt om 13.00 uur met de eerste wedstrijden be gonnen, als afsluiting van de eerste speeldag volgt er een dis- co-avond. Op de tweede dag vangen de wedstrijden om 10.00 uur, waarna er 's avonds weer gefeest zal worden. Op de derde dag wordt het toernooi om 14.45 uur besloten met de prijsuitrei king. de finale van Annemane van Assendelfït (6-3, 6-4). Petri, die door haar winst aan het dis trictskampioenschap mag deel nemen, beheerst ondanks haar bijzonder jonge leeftijd alle sla gen. Zowel korte ballen als lobs vormen voor haar geen pro bleem. Bij de jongens in dezelf de leeftijdsgroep legde Martij n de Lange beslag op de eerste prijs en een ticket voor Holy door Patrik Versteeg met 6-4 en 6-0 te verslaan. Patricia Tamboer was bij de meisjes tot twaalf jaar te sterk voor Martine Bouterse (6-2, 6-3). De winnares mag ook met de pinksterdagen naar Holy. Bij de jongens had Michiel Rijke drie sets nodig om Wouter Ko ning te verslaan (6-3, 3-6, 6-3). Behalve de twee finalisten mag ook Yordi Berkepeis naar de districtskampioenschappen. Dat geldt ook voor Pascal Ber kepeis en Babatte Wattez, die in de finale stonden van de meis jes tot 14 jaar. Berkepeis toonde zich in deze eindstrijd na drie slopende sets de sterkste (3-6, 7-5, 6-3). Michel Kort en Evert Hooymeiier stonden in deze ieeftijdsgroep bij de jongens te genover elkaar in de finale. Kort trok na drie sets aan het langste eind (4-6, 6-1, 6-4). Naast deze twee spelers heeft ook Micha Bakker recht op deelname aan het districtskam pioenschap. De eindstrijd bij de meisjes tot 16 jaar won Linda Melis van Holy van haar clubgenoot Sas- kia Kraaijenveld (6-1 en 6-2). In deze leeftijdsklasse gaan de twee finalisten, Danielle Buys en Nancy Kwok naar de strijd om de districtstitels. Bij de jon gens ging de finale tussen Steve Kool en Edwin van Doorn. Hoewel Kool won met 6-3 en 6-4 komen ook Van Doorn, Edwin van Straten en Marvin de Knaap komend weekend uit op de banen van Holy. Bij de meisjes tot 18 jaar gaat alleen Chantal van Staalduinen naar het districtskampioen schap, omdat zij in de finale sterker bleek dan haar zus Mo nique (1-6, 7-5 en 6-3). VLTC- er Sander Penning maakte korte metten met Joris Kwakkelstein (6-3, 6-2), toch gaan beiden volgende week naar Holy. SCHIEDAM - In Ravenstein werd afgelopen zondag het Neder lands kampioenschap teakwon-do gehouden. De Schiedamse sportschool Peter Lagerwaard was vertegenwoordigd met drie leerlingen: Richard Voets, John Hertog en Mohamed Azzati. Deze drie kampioenen van Zuid-Holland kwamen allen tot goede resultaten. Richard Voets moest het in de derde wedstrijd opnemen tegen de latere kampioen en verloor. John Hertog ein digde in de klasse tot 76 kg als derde evenals Mohamed Azzati in de gewichtsklasse tot 64 kg. Coach Fred Ton was uiteraard tevreden met dit resultaat. Op de foto Mohamed Azzati, coach Fred Ton, John Hertog (vlnr). T Vrijland 10-15, 4. Heusdens 10-14, 5. Boerrigter 10-12, 6. Bastiaanse 11—12, 7. Poot 10-10, 8. Van Willigen 10-9 plus 1 afg., 9. Tiny Mous 10-9, 10. Van der Schalk 10-7 plus 1 afg., 11. Leo Mous 11-5, 12. Peter Lansbergen 10-4 en 13. Mathieu Smit 10-3. Voor vanavond staan op het programma, de partijen Heus dens- Van Eijk en Van Egmond - Vrijland. Geen fout In de Eerste Klasse maakten de twee koplopers geen fout: Thijs Huijs versloeg Hoor Pauw en Aad van der Linden was te sterk voor Bart Quist, die zo doende zijn vierde nederlaag op rij te slikken kreeg. Ook runner- up Ronald van Dijk won: Ed win de Jager moest de vlag strij ken. Jan Lucassen en Jan Lui ten deelden de punten, wat voor Lucassen degradatie naar de Tweede Klasse betekende. Remise werd het ook in de par tij tussen Ronald Wisse en Theo Vrijland. Na tien ronden is nu de stand: 1/2. Huijs en Van der Linden 10—17, 3. Van Dijk 8-11 plus 1 afg., 4. De Ja ger 10-11, 5/6. Out en Pauw 10-10, 7. Theo Vrijland 10-9, 8. Wisse 10-8 plus 1 afg., 9/10 Quist en Suyker 9-7, 11Luiten 10-6 en 12. Lucassen 10-3. In de Tweede Klasse was het een grote avond voor de pas 13- jarige Hans Lansbergen: eerst versloeg hij met zwart Erik Bhaggoe en vervolgens won hij de afgebroken partij tegen kop loper Imro Bhaggoe, wat diens eerste nederlaag betekende. Eerder op de avond had Imro Bhaggoe van Tom Tilman ge wonnen waarmee promotie voor Tilman verkeken was. Jan Breman versloeg Lau Vis. Door SCHIEDAM - Terwijl SFC zondagmiddag haar eerste plaats vierde in de derde klasse C, treurde DHS om haar voorlaatste plaats en de bijbehorende degradatie naar de vierde klasse. De afdaling werd een feit na de 2-0 nederlaag bij PFC dat bij verlies nog in aanmerking zou komen voor degradatie. DHS wek te in het duel tegen PFC niet de indruk om alles op alles te zetten om de nade rende degradatie te ontlo pen. Vandaar dat de over winning van PFC verdiend was en DHS het volgend jaar in de vierde klasse mag gaan proberen. deze uitslagen is de stand nu als volgt: 1. Hans Lansbergen 9-15, 2. Imro Bhaggoe 10-15, 3/4 Breman en Meloni 10-13, 5. Tilman 9-12, 6. De Buck 9-11, 7. Ruiter 8-7, 8. Vis 10-7, 9. Erik Bhaggoe 8-4, 10. Bisschop 10-4 en 11. Gaston van Hou- welingen 9-1. Hans Lansbergen is nu al kam pioen; weliswaar zou hij bij ver lies in zijn laatste partij ook op 15 uit 10 blijven staan, maar door een beter SB blijft hij Imro Bhaggoe dan toch nog voor. Een mooie prestatie van deze jonge dammer, die nu volgend jaar in de Eerste Klasse mag uitkomen. Bij de jeugd won Hans Hommel tweemaal van Peter van Win terswijk en versloeg Daan van Velzen Reinier Wijnands ook twee keer. Hans Hommel heeft nu 30 uit 20, Daan van Velzen staat op 29 uit 20. Deze spelers zijn uitgespeeld; Miranda Hue- ting heeft 26 uit 18 en kan door tweemaal te winnen nog gelijk komen met Hans Hommel. Alle bekende merken tenten, accessoires, tuin- en campingmeubelen Voor info: 010 - 473 00 74 Boterstraat 10 - Schiedam (achter de Heraa) SCHIEDAM - De jaarlijks te houden zomer-bridge instuif, on der auspiciën van de Dienst Sport en Recreatie, gaat dit jaar voor de 21e maal van start op woensdag 1 juni a.s. De speelavonden zijn op de woensdagen 1-8-15-22-29 juni, 6-13-20-27 juli en de slotavond is op woensdag 3 augustus. Alle avonden worden gehouden in de kantine van de sportvereniging Excelsior '20, Parkweg Sport park Thurlede. Aanvang van elke avond is 19.45 uur. Elk bridgepaar is welkom. Inschrij ving uitsluitend per paar 's a- vonds aan de zaal. Het in schrijfgeld bedraagt 4,- per paar per avond. Een fraai prijzenpakket is weer beschikbaar voor hen die vol doende avonden hebben deelge nomen. Men moet minimaal 6 avonden hebben deelgenomen om voor ee prijs in aanmerking te komen. Voor verdere inlichtingen de heren: J. Meyer tel. 4700335, C. Wever tel. 4738543. Buurtcentrum Trefpunt-Oost, Celsiusstraat 2, Schiedam houdt op zaterdag 28 mei een grote rommelmarkt, aanvang 10 uur 's ochtends. De baten van deze rommelmarkt komen geheel ten goede aan het zomerkamp dat gehouden wordt van 16 tot en met 23 juli te Bennekom voor kinderen vanaf 6 jaar. Wie op zolder, in de kelder of de schuur nog spullen heeft, kan contact opnemen met tel. nr. 010- 4621089. KNVB voetbal zaterdag IA: Excelsior M - Quick Boys 15.00 uur 4C: NTVV - Satelliet 14.30 uur 4C: Herkingen - DVO'32 14.30 uur 4C: MW'27 - SV Rijn mond 14.30 uur 4C: DSS'26 - TSB 14.30 uur 4C: Vlaardingen - Stellen- iWWil :+x; dam 14.30 uur IB: Sparta - Hermes DVS m 18.00 uur KNVB voetbal maandag 4C: MW'27 - Herkingen w: 14.30 uur g;:; 4C: DVO'32 - NTVV 14.30 uur SS 4C: Satelliet - Goudsw. SS Boys 14.30 uur 4C: SNS - Vlaardingen SS 14.30 uur SS 4C: Stellendam - DSS'26 SS 14.30 uur SS: 4C: SV Rijnmond - TSB SS 14.30 uur SS: IB: Hermes DVS - HMSH SS; 14.00 uur SS: 2B: Fortuna VI - Zwijn- SS: drecht 14.00 uur SS: Honkbal maandag SS: Utrecht - Holy 14.30 uur SS Honkbal zaterdag SS Schiedam - Neerlands SS Hoop SS Softbal zaterdag SS; CCS Schiedam - HCAW SS: (dubbel) 17.00 uur SS Softbal maandag SS EDO - CCS Schiedam SS (dubbel), 10.00 uur SS Cricket maandag SS Rood en wit - Excelsior'20 SS 11.00 uur SS Hermes DVS - VRA 11.00 SS uur SCHIEDAM - Het zaal voetbalteam van Hermes DVS heeft maandagavond de eerste wedstrijd in de promotie-competitie gewon nen. Zonder al te veel pro blemen werd het Goudse FC Grovo met 7-2 aan de kant gezet. Het duel tegen FC Grovo was de eerste uit een reeks van vier, waarin vijf teams strijden om twee plaatsen in de nieuw op te richten landelijke zaalvoet balklasse. Het in witte shirts spelende Hermes kwam al snel op 1-0, FC Grovo kwam daar na op gelijke hoogte, maar in het verdere verloop van de wedstrijd was Hermes de duidelijk betere ploeg. Na een 4-2 ruststand werd de voorsprong uitgebouwd naar de uiteindelijke ruime 7-2 overwinning. Voor Hermes scoorden Fred Langhorst driemaal, Hans de Roos tweemaal en John van der Toorn en Paul Meijer elk eenmaal. Woensdagavond reist Her mes DVS af naar Katwijk voor de wedstrijd tegen Van der Plas BMW. De aanvang van deze wedstrijd is 20.00 uur. De immer ak- tieve sponsor van Hermes, Smit Holland Koeltechniek, heeft voor deze uitwedstrijd een bus gehuurd, waar, naast de spelers ook de sup porters mee kunnen reizen. SCHIEDAM - Het mooie weer van afgelopen week end heeft de judoka's van Ge' van Elshout (Sportarca de) blijkbaar goed gedaan. Bij het door de stichting sportscholen Felix Janssens in Roosendaal georganiseer de judotoernooit op zondag 15 mei hebben vijf leerlin gen van de Sportarcade een prijs in de wacht te weten te slepen. Eerste prijzen waren er voor Justin van Heest (+70 kg) en Oswald Gomez (+59 kg). Tweede prijzen werden behaald door Bian- ca Roctus (-56 kg), Petrus Voogdt (-35 kg) en Denis Engin (-34 kg). Peggy Wetzel (links) in aktie met Egbert van de Wal S.C.V. De Postduif De SCV De Postduif vloog za terdag 7 mei een wedvlucht vanuit St. Quentin. Er waren 265 duiven in concours en om 07.45 uur werden ze gelost en met een oosten wind vlogen zij terug naar hun eigen hok. De afstand die ze moesten vlie gen was 243 kilometer. De eer ste tien prijsduiven zijn van: 1 en 7. A. Brouns-Schemkes; 2 en 8. L. Toutijn-H. Homburg; 3 en 6. G. Barzilay; 4. Speijer-de Groede; 5. J. Stieber; 9 en 10. J. Koster. PV de Vrijheid Uitslag wedvlucht St. Qüentin, 245 kilometer. In concours" 490 duiven. Gelost om 07.30 uur met oosten wind. Aankomst eerste duif 11.17.22, laatste duif 11.50.00. 1. C. de Jonge; 2. W. v. Leyden; 3, 4, 7 en 10. H. Jansen; 5. P. Vrauwdeunt; 6. P. v. Diest-Ro- bart; 8. L. Triel; 9. A. v.d. Wilt. Dit was de laatste wedvlucht onder de 250 kilometer, de zo genaamde Vitesse-vluchten. Kampioen werd H. Egberts, hij had drie punten voorsprong op de comb. v. Diest-Robart. SCHIEDAM - Vier Schiedam se jiu-jitsuka's van Budo-Sport Schiedam hebben op zaterdag 7 mei uit handen van de voorzitter van de dangraden-commissie van de Nederlandse judobond hun dangraden ontvangen. Ebert van de Wal, Aad de Hoog en Peggy Wetzel hebben zich met deze promotie onder de groep zwarte bandhouders van de sportschool geschaard. Ri chard Verhoef kreeg uit handen van voorzitter Roel van Ravens de tweede dangraad uitgereikt. Trainer Gerard Vroegh, die de leiding heeft over de jiu jitsu- ka's, ziet deze groep sporters zienderogen groeien, vergelijk baar met de landelijke tendens. Jiu jitsu is een zelfverdedigings- sport voor dames en heren, waarbij snelheid, conditie en re creatievermogen in combinatie met een goede techniek voorop staan. WATERWEG NOORD - Zondag 22 mei wordt het jaarlijkse UW THUISKRANT Horeca toernooi gehouden. Na een éénja rig uitstapje naar de velden van Olympus/WK, zal het toer nooi dit jaar weer op haar traditionele „stekkie", het SW- complex, afgewerkt worden. Door renovatie kan het hoofdveld van de eerste divisionist dit jaar niet gebruikt worden, wel zijn vier andere velden op het complex beschikbaar voor het horeca-toernooi. Zoals elk jaar gaat de opbrengst van de dag naar een goed doel. Dit jaar is dat Vereniging Hoefslag Recreatie Gehandi capten Schiedam. In totaal nemen twintig teams deel, terwijl de eerste wedstrij den om 09.00 uur gespeeld worden. De poule-indeling is als volgt: Poule A: Mignon, Asher, De Kroon, Amstelbron en 't Paadje. Poule B: Café Rotterdam, café Halfweg, Hof van Cyrene/De Bonk, 't Packhuys en een nog onbekend team. Poule C: d' Artagnan, d' Ooievaar, My Way, Heklicht en Cartouche. Poule D: Arepol, Eurotax, Yucatan, Centrum West en een Bel gisch team. van 30 mei t/m 2 juni 1988 SCHIEDAM - Een van de vele aktiviteiten die de Erker voor volwassenen organiseert, is de teken- en schildergroep. Iedere maandagavond komt er onder leiding van Jan Pieters, een groep enthousiaste mensen bij een om hun creativiteit te uiten d.m.v. tekenen en schilderen. Hoewel er niet bewust gewerkt wordt aan groepspresentatie, het creatief bezig zijn staat na melijk voorop, zijn de werken dit seizoen weer van een dusda nige kwaliteit, dat er een exposi tie van is ingericht. De tentoon stelling tot 13 juni is te bezichti gen tijdens de openingsuren van de Erker, tussen 9.00 en 22.00 uur. SCHIEDAM - In samen werking met AMEV verze keringsmaatschappij, de hoofdsponsor van de KNWU, organiseren de vijf zomerbanen in Nederland in de maand mei een baan- competitie over zeven wie lerwedstrijden, onder de ti tel 'AMEV Superbowl'. Op de dinsdagen 24 en 31 mei wordt op de Schiedamse wielerbaan respectievelijk de vijfde en zevende avond verreden. Dames-junioren en ama teurs zullen dan strijden om de eer. Er is tevens een omlijstingsprogramma voor jeugdrenners en nieuwelin gen. Het programma omvat de volgende onderdelen, sprint, handicaprace, ach tervolging, klassementwed strijden, Deense en Austra lische achtervolging en als hoofdschotel koppelwed strijden over één uur. Voor beide wedstrijden hebben zich reeds een veertigtal renners(sters) ingeschreven. De verwachting is dat het aantal deelnemers(sters) de vijftig zal benaderen. De wedstrijden vangen aan om 19.00 uur en het bijwo nen van de wedstrijden is voor een ieder gratis. De wielerbaan is gelegen in het sportpark 'Harga' aan de Olympiaweg. Deelnamekosten Start/aankomst Afstand Slotavond 2000-m2 kam peerprei De Bondsspaarbank Schiedam Vlaardingen organiseert, i.s.m. de Tourclub Rijnmond van Inschrijving (vanaf 16 mei 1988) De rijwielhandelaren - Hans Damme, - Van Leeuwen, - Het Centrum, - Van Rietschoten, - De Favoriet, - W. Willemse V.V.V. kantoor Bondsspaarbankkantoren bij het vertrekpunt op de le avond 3,50 per persoon deelnamekosten inclusief herinnering voor alle avonden Wielerbaan Schiedam (Sportpark "Harga") vertrek om ca. 18.30 uur ongeveer 25 km per avond Rode Kruis en begeleiding door Motor Toerclub Schiedam aanwezig voor iedere deelnemer een aardige herinnering live muziek ScMedam Vlaardingen Diet rikt «kantoor Lange Nieuwstraat 195 bl(kantoren: Sctnedam Oost Van t Hollpien 8 Groenoord Van Beethoveniaan 180 Zu«3 Lekestraai 1 Nieuwiand Mgr Notensiaan 690 Kethet Scrwedamseweg 28 West Rembrandtiaan 41 Woudhoek Scheepvaartweg 73 Telefoon voor aite kantoren 010 4 27 74 00

Het Nieuwe Stadsblad | 1988 | | pagina 9