m OPENING BERT BLOIRIENSHOP "S< 8.95 KIPFILET 14.95 Proefpotje Vitamine E creme nü voor een schijntje: inh. 15ml. f. 2,95 ram 4 Irao -/Mr HET WESTEN René Bloemsierkunst r8«" luxe biedermeier stukje Het goede van vroeger. Loopt door in het heden.. DEKBEDDEN EN ONDERDEKENS NIEUW! Het vier-seizoenen dekbed. Zie ook onze etalage. interieurverzorging b.v. POELIER SLUIS D.OR'ViT Shoarma- of Gyrosvlees a. MODELSLAGERIJ EEESI CEES GROENEVELD ififiill IflilpfiiflilEllvnVr panden, appartementen of eengezinswoningen een roomboter amandelstaaf r. HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 12 OKTOBER 1988 PAGINA 12 Meisjes jurkjes In polyester/acryl en 100% katoen. In diverse kleuren en dessins. Maten 98 t/m 134. Bij Hans extra voordelig... Kleuter en kinder souspulli's In polyester/katoen met col. In 7 kleu ren. In de maten 92 t/m 176. Bij Hans voor maar.. Dames en heren souspulli's In polyester/katoen met turtle neck. In 12 aktuele kleuren. Maten S t/m XL. Bij Hans slechts..! Voordelige baddoeken 2e Keus hotel baddoeken in héél véél dessins en kleuren. In 'n royale maat. Bij Hans spotgoedkoop!! Jongens jacks Stoere jongens jacks in vele kleurenkombinaties. In 3 modellen, o.a. ook met verdekte capuchon. In de maten 116 t/m 176. Ongelooflijk laag geprijsd bij Hans... """Schiedam Koemarkt 1, ""Maassluis Winkelcentrum "Koningshoek", ""Delft "In de Veste", """Schiedam-Kethel, Winkelcentrum "Hof van Spaland", ""Vlaardingen Dr. Wiardi Beckmansingel 7, *s-Gravenzande Winkelcentrum "Gravenhof", ""Naaldwijk Rembrandtstraat 17. vanaf donderdag 13 oktober kunt u vinden op het Nieuwlandplein t.o. de Edah. Een vertrouwd adres voor al uw bloemen, planten en bloemwerken. Bovendien op donderdag 13 okt. een fleurige attentie voor iedere klant. Lage prijzen en goede kwaliteit vindt u bij Bert Bloemenshop geheid! De gehele week open. Tot ziens. Bert en Gerda. DEKBEDDEN-ONDERDEKENS Kies voor wol Kies voor Texeler Texeler de ontdekking van uw leven. Direkt uit voorraad leverbaar bij: 2000 m2 meubeltoonkamer. Geen filialen, alleen verkoop! St. Liduinastraat 52, telefoon 010-4260193, Schiedam. Ruime parkeergelegenheid. Donderdag koopavond. Maandagmorgen gesloten. St. Liduinastraat 92, Schiedam. Telefoon 4263132. HÉÉL KILO slechts.... Het gebruik van vitamine E-crème Echte vitamine E- crème helpt zelfs bij littekens De toepassing van vitamine E-creme De Herborist Hoogstraat 15, Schiedam Wegens succesvolle verkopen zoeken wij met spoed ter be middeling in Schiedam en omgeving Deze week tegen inlevering van deze waardebon 500 gram van 8.95 voor Wi9w (met gratis Pyta broodjes) St. Liduinastraat 77, Schiedam, tel. 010-4267985. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u van 13 t/m 19 oktober van 6.25 O QC voorOhOO Banketbakkerij St. Liduinastraat 49, Schiedam Tel. 010-4267586, Voordelige maillots Kwaliteit 70% acryl/30% nylon In héél véél kleuren Babymaten 70-80-86. Kindermaten 92 t/m 152 Dames maillots Acryl maillots in aktuele kleuren. Maten S-M-L-XL. Bij Hans slechts.. Heren joggingpakken Kwaliteit 50% acryl/50% ka toen. Met print. In 5 kleuren met kontrasterende panta lon. Maten S-M-L-XL. Bi] Hans... Kinder trainingspakken In 3 modellen en diverse kleurenkombinaties. Kwali teit 100% polyester. Maten 104 t/m 176. Bij Hans. Kinder sweatshirts In polyester/katoen met print en in 2 kleurenkombi naties. Maten 104 t/m 152. Bij Hans voor maar.. Kinder joggingpantalons In 100% katoen met 2 steekzakken en printje. In 3 kleuren. Maten 128 t/m 176. Bij Hans.. Kleutermaten 92 t/m 116 in 5 kleuren' Babymaten 68 t/m 86 in 5 kleuren Dames/heren joggingpantalons Kwaliteit 50% katoen/50% acryl. In maar liefst 8 kleuren. Maten XS t/m XL. Bij Hans slechts... Dames trench coats In polyester/katoenen twill. Mooi afgewerkt met ceintuur en warm gevoerd. In de aktuele kleuren taupe, marine en kiezel. Maten S-M-L. Bi] Hans... Dames hoofddoeken 100% acryl met ingeweven blok- motief. In zwart, groen, rood, écru en aubergine. Formaat 100 x 100 cm. Bij Hans slechts.. Heren sweatshirts Polyester/katoen met print. In 3 aktuele kleurenkombinaties. Maten S-M-L. Bij Hans... Me and my Body jeans I4V2 ounce zware stone-washed denim jeans met speciaal stik sel. In de inch- maten 27 t/m 38. Bij Hans... Dames noppen panty's In zwart met nopjes. Maten 36- 40 en 40-44. Bij Hans extra voordelig... Dames pantalonkousjes In de kleuren pearl, skyhaze, Vienna, solera en zwart. Per paar in doosje. Bij Hans slechts... •donderdag koopavond •vrijdag koopavond Generaties lang staat wol bekend om zijn ongekende eigenschappen voor bedde- goed. Bij de komst van het dekbed stapten velen over naar dons. Een klam bed, ver schuiven van de dekbedvulling en een ge ringere warmte bij koude nachten waren het gevolg. Daarna werd het synthetische dekbed geïn troduceerd. Helaas met dezelfde tekortko mingen. Nu brengt Texeler het wollen dekbed. Dek bedden met dezelfde unieke eigenschap pen als wollen dekens. Heerlijk warm in de winter en ventilerend in de zomer. Het goe de van vroeger in een modern jasje. Dat maakt uw keuze wel heel gemakkelijk. zuiver scheerwol Een natuurlijke remedie tegen slapeloosheid, reuma-, spier- en gewrichtspijnen! Niet zo verwonderlijk, want Texeler is 100% natuur, 100% wol en katoen, en van perfekte kwaliteit. Echt en eerlijk volgens Texelse traditie, warm en heerlijk (optimale isolatie en uniek ventilerend). Volgens de gebruikers de beste manier om te slapen Een dekbed uit 2 tegen Tijdens de warme nachtaft kunt u eenvoudig een deet afritsen. Ideaal dus voor de zomer Voorkomt transpireren en een kiem bed en houdt koet aft fikt Trotseren samen da köudate winter. St. Liduinastraat 50, Broersveld 113 Telefoon 010-4269884 Tegen inlevering van deze bon ontvangt u van 13 t/m 19 oktober van zijden bloemen voor Een absoluut buitenkansje om op een voordelige manier kennis te maken met onze Vitamine E creme. Wat deze crème doet voor de huid is bekend. Het voorkomt o.a. vroegtijdig verouderen van uw huid. U kunt nu op een voordelige manier zelf Vitamine E crème testen. Ongetwijfeld komt u tot de overtuiging dat de resultaten verbluffend zijn. Als introductie kost een proefpotje van 15ml. geen f.3,95, maar slechts f.2,95. En 4 stuks f.10,—. De actieve biologische elementen zorgen voor revitalisatie van de slecht functionerende huid. De doorbloeding en elasticiteit neemt toe door 's morgens en 's avonds de crème zacht wrijvend op de huid te brengen. De cosmetische behandeling is meer en meer van therapeutische waarde geworden voor de verzor ging van de huid. Vitamine E is hierbij zo belangrijk gebleken, dat met recht van een doorbraak ge sproken kan worden. De werking van vitamine E-crème is ongeloof lijk. Hij maakt uw huid niet alleen soepel en glad, maar ook littekens verminderen of verdwijnen zelfs helemaal. De crème is voor verschillende doeleinden en ieder huidtype te gebruiken. Voor de verzorging van een gezonde huid, zodat deze glad en sopel blijft, ook op latere leeftijd, voor een oudere huid om deze weer gezond en glad te ma ken, ideaal tegen rimpels en kraaiepootjes rond de ogen, hals gn het verdere gezicht; bij zonne baden wordt uw huid er egaal bruin van en helpt bij zonnebrand; ha het scheren; bij jeuk of andere huidirritaties; bij brandwonden of andere littekens, zwangerschaps- strepen of acné. ROTTERDAMSEDIJK 411 - SCHIEDAM TELEFOON (010)-4732555

Het Nieuwe Stadsblad | 1988 | | pagina 12