Winkelcentrum Spaland bestaat 10 jaar. Dit feest gaan we 4 zaterdagen lang op grandioze wijze vieren! Zaterdag 15 oktober a.s. start het jubileumprogramma. Feestprogramma zaterdag 15 oktober. Feestprogramma 18, 19 en 20 oktober a.s. UUÉJJ.AAR winkelcentrum Gezellig...... en dichtbij. uyyjAAR winkelcentrum E.H. Kusen zegt: 'Alpen Rumica-zalf, een natuurlijk middel tegen spier- en gewrichtspijnen' H.HOFLAND SCHIEDAM Ww Supermooie RIBLAPPEN per kilo 14.98 VARK.FILETR0LLADE k 13.98 Pittige PEPERBURGERS 3 m-, 3.25 SLAGERIJ D. VAN HEIJST mwm En daarom is er v altijd een Rabobankj in uw buurt... Rabobank Q - S.V.V. opent het jubileumprogramma ffl Toegangskaarten gratis verkrijgbaar Met Optimax Qesterkalk 1250 wordt u veilig oud! Hof van Spaland 27, tel. 4712249. "Een goede bril i herkent u in één oogopslag" i h A REFORM-DELICATESSEN REFORMHUIS Optimax KOtuuiiifee favalttett. ZaVIi Om 11.00 uur zal er een taart bestaande uit 10 lagen op het overdekte plein van Spaland opge steld staan. Martin de Jager, vice voorzitter van S.V.V. en een aantal v- topspelers uit de A-selectie zullen tezamen met de voorzitter van de winkeliersvereniging de taart aan snijden als start van de jubileum- aktiviteiten. Van deze speciaal gemaakte, overheerlijke taart kunt natuurlijk meesmuilen. Alle kinderen van 10 jaar (of die in 1988 10 jaar worden) opgelet! Van 11.00 tot 16.00 uur kunnen jullie gratis een viltstiftset afhalen bij een speciaal daarvoor opgestelde kraam. De onderwijzer van jullie school moet een briefje ondertekenen dat jullie 10 jaar zijn (geworden) in 1988. Van 11.00 tot 16.00 uur geeft enter tainer Frankie een fantastische show ..op toetsen weg. 3 dagen lang gratis kindercircus Piste in Spaland. Aanvangstijden: Dinsdag en Woensdag 10.30 en 14.30 uur. Donderdag 11.30 en 14.30 uur. Vanaf woensdag 12 oktober kunt u gratis toegangs kaarten verkrijgen bij de winkeliers van Winkel centrum Spaland. Deze kaarten worden uitsluitend uitgereikt aan klanten (max. 2 per persoon). De voorstelling duurt plm. 2 uur. Gratis kindercircus in Spaland tijdens de herfstvakantie u aangeboden vanwege het 10-jarig bestaan van Spaland. Hof van Spaland 25 - Schiedam - Tel. 010-4706485 Er is nü Alpen Rumica-zalf voor spieren en gewrichten! Prijs 34,50 1 Sint Liduinastraat 56 - Schiedam - Tel. 010-4730986 Eén op de drie mensen heeft te weinig kalk Uw adres voor homeopathie en reformprodukten Geld moet u bij de hand hebben. Betalingen moet u even kunnen regelen. En daarom moet uw bank dicht in de buurt zijn. Voor de Rabobank hoeft u niet ver te gaan. Altijd in de buurt. f i HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 12 OKTOBER 1988 PAGINA 18 Vier weken feest in Winkelcentrum Spaland Nf£«W m» De arts E.H. Kusen uit Oranjewoud is enthousiast over een zalf die een tiental jaren geleden door een Zwitserse apotheker werd sa mengesteld. De basis van deze zalf vindt zjjn oorsprong in de oude volksgeneeskunde en wordt gemaakt van gekarnde geitenmelk ge mengd met diverse etherische oliën. Aanvankelijk was deze alleen verkrijgbaar bU apotheken in Zwit serland, sinds toeristen de heilzame werking hebben ontdekt wordt het geëxporteerd naar vele landen. Door de inspanningen van dokter Kusen is de zalf nu ook in ons land verkrijgbaar. In een interview deed deze arts een aantal opmerkelijke uitspraken over deze zalf. Is deze Alpen Rnmica-zalf nou zo belangrijk? Er zjjn toch vele andere zalven en crèmes beschikbaar, naast veie tabletten tegen ge wrichtspijnen? Ja. het is belangrijk. Vele spier- en vooral gewrichtsaandoeningen wor den vaak met min of meer succes behandeld met tabletten en huid smeersels. Bijwerkingen zijn in veel gevallen aanwezig of niet uit te slui ten. Het is al belangrijk dat er een middel op natuurlijke basis is dat geen bijwerkingen heeft en boven dien in vele gevallen een verbete ring bereikt die het gebruik van pijnstillers overbodig maakt. Als een huisvrouw bij het bedden opmaken tranen in de ogen krijgt wanneer zij haar knobbelige aange dane vingers stoot, dan is het toch een verbetering als zij dit zonder pijn kan doen door 4x daags de handen met Alpen Rumica-zalf in te smeren. Als dan bovendien blijkt dat de opflikkeringen wegblijven, dan zegt dat toch heel wat. Hebben ook andere artsen ervarin gen met dit middel opgedaan? Ja, en wel zeer overtuigend. Ver schillende chirurgen en praktise rende artsen in Duitsland en Zwit serland hebben grote aantallen patiënten, die lijden aan diverse vormen van gewrichts- en spieraan- doeningen met deze zalf behan deld. De resultaten zijn neergelegd in rapporten. Wanneer men deze naast elkaar legt, dan blijkt dat door tussen de 80 en 100% van de patiënten goed gereageerd is. Slechts een enkele maal treedt ab soluut geen reactie op. Een speciaal onderzoek naar bijverschijnselen leidde tot de conclusie dat eghte overgevoeligheid niet voorkwam, zelfs niet bij eczeempatiënten. Een enkele keer trad wat roodheid op, die bij stopzetting van de behande ling vlot verdween. Wat is de werking van deze zalf? De werking wordt verklaard door de snelle en volledige opname door de huid zowel van het vet als de bij gevoegde stoffen, die een betere doorbloeding van de onderliggende weefsels tot gevolg heeft. De oliën in de zalf werken pijnstillend. Dat naast pijnbestrijding, ook verbete ring optreedt is logisch. Gevolg is een verbeterde beweeglijkheid waardoor de patiënt minder gehan dicapt is en zijn leven weer draaglij ker wordt. De werking van Alpen Rumica-zalf —de bekende Zwitserse geiten- zalfvoor spieren en gewrich ten is verrassend. Betere bewe gelijkheid en minder stram door vier maal daags de te behande len plekken met deze zalf in te masseren. Wanneer de resulta ten na 8 weken vergeleken wor den met de situatie voor de be handeling, zult u enthousiast zijn. I sLJ-V i H et sluipende gevaar van te wei nig kalk in het lichaam wordt meestal pas opgemerkt als het kwaad is geschied. Het komt voor bij 1 op de 3 volwassenen met alle gevolgen van dien op latere leeftijd. Dat is niet nodig wanneer u tijdig voor aanvulling zorgt. Optimax Oesterkalk met 1250'mg calcium en vitamine D is ideaal uitgebalan ceerd en zorgt ervoor dat uw kalk- balans optimaal is. Eén tablet per dag is voldoende. Optimax Oesterkalk Is een fan tastisch natuurprodukt, zonder bij werkingen. Verpakking 100 tabletten f 12.95. Optimax, Postbus 50, 9035 ZV Dronrijp NU VOORDELIG! VAN HOREN EN ZIEN DE BESTE Schiedam, St. Liduiodsiiadt ',.tei 010-426 7649 Schiedam, Hof van Spaland 5. tel 010 470 17 01 Rotterdam, Vierambachtsstraat 73 tel. 010-4 7 7 25 45 Maassluis, Noordvliet 25. fel 01899-1.22 88 Zevenhuizen Burg Boerstradt 2, tel 01802-30 50

Het Nieuwe Stadsblad | 1988 | | pagina 18