Op nieuwjaarsdag 1 januari Hebt U tien minuten tijd? Zeefdrukken op Lange Haven Schoolverlaters Dommrlsri) Turkije informatie-avond met een dia-show en info-stands Rabobank i.s.m. Evenements Reizen. COO'S MANS COON MANS COPY MANS PAGINA 11 HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 28 DECEMBER 1988 Het Instituut Raadsleden zal tussen Kerst en Nieuwjaar ge sloten zijn. Vanaf drie januari zijn de sociaal raadsvrouwen weer bereikbaar. Spreekuurtij den zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdagavond 17.00-19.00 uur. De spreekuren worden ge houden op het adres Broersveld 140. Een sportieve chimpansee vertoont zijn kunsten op de brommer te zijn, zoals het Jeugdwerkplan om werkervaring op te doen en diverse scholingsmogelijkheden. Dit laatste omdat de sociale dienst van mening is dat jonge ren zoveel mogelijk kansen moeten worden geboden om ook in de tijd dat ze geen vaste baan hebben aktief te kunnen zijn. De jongeren die voor de schoolverlatersuitkering in aan merking willen komen, kunnen telefonisch kontakt opnemen met de sociale dienst waarna zij zullen worden uitgenodigd om een groepsbijeenkomst bij te wonen. Het telefoonnummer is 4732111. Bellen tussen 09.00 en 12.00 uur. HET PROGRAMMA SCHIEDAM - Ook dit jaar or ganiseert de sociale dienst werd groepsgewijze bijeenkomsten voor jongeren die in juni 1988 de school hebben verlaten en per 1-1-1989 nog geen werk hebben gevonden. De bijeen komsten hebben een tweeledig doel. De jongeren kunnen een schoolverlatersuitkering aanvra gen op grond van de Rijks groepsregeling Werkloze Werk nemers maar ook wordt veel aandacht geschonken in deze bijeenkomsten aan de diverse mogelijkheden die er in Schie dam geboden worden om aktief SCHIEDAM - In haar atelier aan de Lange Haven 32 start Wendelmoet Langerak in de week van 9 januari een aantal zeefdruk cursussen. De cursussen bestaan uit 12 les sen van 2V4 uur. De groepen zullen uit maximaal 8 personen bestaan zodat een goede begelei ding is gewaarborgd. De eerste lessen zullen worden besteed aan het zichtbaar ma ken van de basistechnieken en de specifieke mogelijkheden van de zeefdruk, Op een eenvoudige manier is het mogelijk een meer kleuren zeefdruk te reproduceren, te kentechnieken zijn hieraan on dergeschikt. Het creatieve as pect zit in de combinatie van vormgeving en techniek. Geen droge theorie, maar leren door doen. Tijdens de cursus is er voldoen de gelegenheid om zelf te expe rimenteren. Ook mensen die al vaker heb ben gezeefdrukt zijn van harte welkom. De lessen worden ge geven op dinsdagochtend van 09.00 uur tot 11.30 uur, dins dagavond, woensdagavond en donderdagavond van 19.30 tot 22.00 uur. Inlichtingen en opgave voor de zeefdrukcursus bij Wendelmoet Langerak, Lange Haven 32, te lefoon 4736165. Trots zijn Bassie Adriaan op de trompetters onder het dierengezelschap kinderen een aparte kinderloge- nummers zullen Bassie Adri- rang. aan het publiek amuseren met Het geheel is een nieuwe onder- hun conferences, zodat het ge- neming van de twee circusbe- bruikelijke plafondstaren bij zoekers en kan omschreven soms wat lange pauzes tot het worden als een vermenging van verleden behoort. Een orkest, circus en theater. Het publiek bestaande uit topmuzikanten heeft het comfort van een lek- zal onder leiding van de Itali- ker verwarmde sporthal, maar aanse orkestleider Maurizio zit toch in het circus. Er zijn Mantille zorgen voor de muzi- kosten noch moeite gespaard kale ondersteuning van dit fes- om het geheel er zo feestelijk tijn. Kortom, tweeënhalf uur mogelijk uit te laten zien, wat top-circus, vermaak voor jong in een tent-circus door diverse en oud. omstandigheden niet altijd te realiseren is. Programma Qua keuze van het programma is gekozen voor leuke nummers zoals chimpansee's, beren en kleine olifanten, maar tevens voor top-acrobatiek vanachter het „ijzeren gordijn". Tussen de opbouw van diverse VLAARDINGEN - Cir cus Bassie Adriaan heeft kosten nocht moeite ge spaard om ook dit jaar weer een groot internatio naal circus te brengen met nummers uit Duitsland, België, Denemarken, Oos tenrijk, Italië en Tsjecho- Slowakije. Zondag, 1 janu ari, brengt dit circus een bezoek aan Vlaardingen. Het zal deze keer niet in de tra ditionele circustent plaatsvin den, maar in de sporthal van het Tenniscentrum Vlaardingen Holy, die zal worden voorzien van alles wat in een circustent aanwezig is. Zo zullen hier meer dan 1000 zitplaatsen en een pis te gecreëerd worden en voor de Zondag 1 januari 1989 TENNISCENTRUM HOLY (Zwanensingel) Vlaardingen Aanvang: 13.30 en 17.00 uur Voorverkoop heden bij: FUNF00D, Liesveld te Vlaardingen TABAKSHOP BOT, Hof van Spaland Schiedam Kethel Kaartverkoop De voorverkoop is vanaf heden bij: „Fun Food", Liesveld 143 en Tabak- en Lectuurshop „De Bot", Hof van Spaland 6, Schie dam. De voorstellingen begin nen 's middags om half twee en vijf uur. animeerde forumdiscussie plaats. Deze discussie, waaraan circa 70 personen deelnamen, werd geleid door de heer J. de Graaf, die de heer Spier als voorzitter is opgevolgd. Met een drukbezochte receptie werd de middag besloten. Schiedam. Rond dit afscheid werd een mini-symposium geor ganiseerd in de aula van het Stedelijk Museum. Het thema van deze middag was "Ver wachtingen en pretenties van het Gecoördineerd Ouderen werk in Schiedam". Na een drietal inleidingen vond een ge- Nieuwe voorzitter Ouderenwerk SCHIEDAM - Woensdag 21 december nam de heer Dr. Ir. H. L. Spier na 10 jaar afscheid als voorzitter van de Stichting Gecoördineerd Ouderenwerk Legner Cooymans Vieux Fine Vieille Henkes Wild TurkejcWhiskey Freixenet Een vin mousseux uit Spanje Bokma o o Jonge f P «Graanjenever -Eont- tONGEIENEV» Henkei Trocken Bereich Bernkastel Boerenjongens. Bordeaux Rouge '86 Champi de Yafi deKorenaer Citroenbrandewijn Cognac Rothschild Domaine Toui^dCs Chênes 19O Champagne Laurent Perrier Café de Paris Millésime 1985 o, -1 f)QE o Vin mousseux I /uu O Port I AdO Peach Champagne Veuve Clicquot Champagne I q Dominate Cótes du Roussillon Villages W Graanjenever Maandag 9 januari 1989 m.m.v. de Turkse dansgroep "OZAN". Plaats- Stadsgehoorzaal te Vlaardingen, aanvang 19.45 uur. Toegang: ƒ4,50 (inclusief kop koffie, een Turks drankje en hapje). Kaarten verkrijgbaar op alle kantoren van de RABOBANK in Schiedam en Vlaardingen. Wacht u niet te lang. Alle vorige reisinformatie-avonden waren snel uitverkocht. Schiedam: Newtonstraat 54b, 010-4375769 Bassie en Adriaan in Tenniscentrum Holy Tha Lagroni sisters akrobaten in de nok. Bobby Streicher - akrobatiek op de vrijstaande ladder. Da Kroplins dieren revue met 10 poedels en 10 duiven. Fazil Shaiori - fakir uit belgië. Milko Steijvers nederlands kleinste clown (1m) met ronddraaiende borden. Karei en Jana Berousek met hun drie bruine beren uit Tsjechow-Slowakije. Johny Frankello met zijn twee afrikaanse olifanten. De Sahara Troupe - 7 makokaanse wervelwind-springers. Die Streicher familie - 6 chimpansees die zelfs een man in handstand houden. En natuurlijk wie kent ze niet de T.V.-idolen van de jeugd in Nederland en België "Bassie en Adriaan". Zij zorgen er voor dat u in een deuk gaat van het lachen, zij vierden niet voor niets vorig jaar hun 30-jarig artiesten jubileum. Het geheel wordt muzikaal ondersteund door een orkest onder leiding van de italiaanse orkestleider Maurizio Mantllle Twee en half uur top-circus vermaak voor de gehele familie. Tien minuten op een dag is niet veel. Maar, welbesteed, kunnen ze in een jaar van veel nut zijn. Bijvoorbeeld voor een goed begrip van Gods heilsboodschap door het lezen van de Bijbel. Wel is het van belang om methodisch te lezen. En als die studie dan verge zeld gaat van een (gratis) informatieve begeleiding des te beter! Vraag nu aan en begin in 1989. De Broeders in Christus, Postbus 61028, 2506 AA Den Haag Zend mij een gratis Bijbelleesplan met de aflevering van de bijbehorende begeleiding voor de komende maand. Naam Adres Woonplaats Opsturen in gefrankeerde envelop aub. TURKIJE uitstekend f) O f Jonge Jenever Bourbon 8 m1ars haal 'm in huis 50,ago a ie. belegen O °zet 'm koud alternatief STRAIGHT WHISKEY *OOUCE Of HOC LA 'n frisse moezel- wijn liter tërwétslekker De Sekt van grote klasse proef en vergelijk ^Li extra zacht 0,5 liter Brut/Demi-Sec Brut/Demi Sec AAdf ROBERTSONS^ f|QC Ruby/While -AAA# Brut/Demi-Sec 12 years Brut/Demi-Sec 0 flesje Sélection des Dues liter 100% graan

Het Nieuwe Stadsblad | 1988 | | pagina 11