HVC dames strijdend naar overwinning Bridgeclub Schiedam'59 viert lustrum ORANJE Zo blijft de moed er in Gebit stuk? VERINGMEIER TANDTECHNIEK SCHEPER Jan van der Hurk door met HBSS Afscheidsreceptie Cursus banen- en beroepen oriëntatie Rijnmond (h) wint in 43 minuten Zaterdag voor SVDPW „kampioens wedstrijd9' Hulp bij invullen belastingformulier HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 22 FEBRUARI 1989 PAGINA 7 SCHIEDAM - Met zijn onafscheidelijke glimlach nipte Nol Verhoeff zon dagmiddag na de* 22- 9 winst van zijn ploeg op hekkesluiter Hercules aan zijn glas whisky. De DWS-coach krijgt het Schotse vocht alleen als zijn team tot winst is geko men, daarom ook afgelo pen zondag. Maar gezien het score-verloop had Nol Verhoeff genoegen moeten nemen met een glas mine raalwater zonder koolzuur. Een voorsprong van negen doelpunten konden de da mes niet vasthouden, verre van dat zelfs. De „winning marge" bedroeg na twee maal dertig minuten slechts drie treffers. „We speelden 40 minuten erg goed, twintig minuten minder, waarvan vijf slecht," wist ook Verhoeff, wiens linkerbeen nog steeds in het gips zit. „Vorige week won IASON met 30-10 van deze ploeg en dat wilden wij ook. Maar wij hebben nog steeds het probleem dat we din gen doen, die we niet moeten doen," vervolgde Verhoeff zijn analyse en sloeg daarmee de spijker op de kop. Vooral na de riante 15—6 voorsprong in de achtste minuut van de tweede helft ging er behoorlijk wat mis bij het ambitieuze DWS. Op datzelfde moment werd Wim Geerling, de coach van Hercu les, met een rode kaart uit het veld gestuurd. In eerste instan tie werd hij met een gele kaart tot rust gemaand. Omdat hij het daarna nodig vond de arbiters het lezen van het spelregelboek je aan te bevelen, mocht hij de verrichtingen van zijn ploeg vanaf de publiekszijde gade slaan. Vastgenageld Vreemd genoeg scoorde Hercu les na dit incident viermaal op rij en keek DWS bijna vastgena geld toe. „Hercules is een ploeg die het nooit opgeeft. We zak ten als een pudding in elkaar, ons probleem is dat we zo'n voorsprong niet vast kunnen houden," concludeerde de DWS-coach na afloop terecht. Zeker na het zien van de eerste dertig minuten leek alles er op dat DWS een makkelijke mid dag zou krijgen en de hekkeslui ter een pak slaag zou verkopen. Via de tussenstanden van 3-0 en 8-3 werd een ruststand be reikt van 11-5. Toen al vergat de thuisploeg van de zwakte van haar tegenstander te profi teren en die op een nog grotere achterstand te zetten, doordat te veel opgelegde kansen om zeep werden geholpen. Machine Na rust leek DWS zich wel te realiseren welke kansen er tegen deze degradatie-kandidaat num mer één lagen. Binnen acht mi nuten werd de al eerder ge noemde 15-6 tussenstand be reikt en speelde DWS een deel van de veertig minuten, die Verhoeff als goed bestempelde. Als een goed geoliede machine werd er aan de lopende band gescoord. Dat de nummer vijf van de ranglijst uiteindelijk toch met de winst ging strijken, had zij voornamelijk te danken aan Janet Eggeleijer en Leny Zandbergen, die vanaf de hoe ken het Rijswijkse doel onder vuur namen. Ook in die periode verzuimde DWS de fouten, die Hercules maakte, af te straffen. „Vooral Christa Boer (voorheen Neer voort-red) benutte te weinig de break-out kansen. Ze liet zich zesmaal vallen en schoot laag in, eenvoudiger kan het voor een keepster bijna niet. Terwijl het zo eenvoudig is, laag inko men en hoog schieten," zei Nol SCHIEDAM - Jan van der Hurk zal ook volgend sei-. zoen de dames-afdeling van HBSS onder zijn hoede hebben. Het wordt het twee de jaar dat Van der Hurk, die HBSS nu al succesvol genoemd wordt, verbonden is aan de dames van de Hargaclub. Het volgende seizoen wordt een belangrijk seizoen voor de dames van HBSS, want de KNVB heeft het voorne men om in 1990 te starten met een landelijke dames competitie. Dat betekent voor HBSS dat als ze bij de eerste drie of vier ploegen eindigen, zij aan deze com petitie kunnen deelnemen. Om op zo'n hoog niveau te voetballen past precies in de ambitieuze plannen van HBSS. SCHIEDAM - In het najaar hoopt de bridgeclub Schie dam'59 haar 30-jarig bestaan te vieren. Op de onlangs gehouden algemene ledenvergadering is een jubileum-commissie be noemd die zich gaat bezighou den met de voorbereidingen van de viering. Als hoogtepunt zal ongetwijfeld een feestelijke brid ge-drive op het programma staan. De wekelijkse speelavond wordt gehouden op maandag in de bo venzaal van de Margriethal. In de huishoudelijke parencompe titie van totaal 24 weken wordt hevig gestreden om de eerste plaats op de ranglijst. Precies op de helft van de competitie staan Broeren-Van Velzen bovenaan met een gemiddelde score van 55,65%, op de voet gevolgd door Van Minnen-Oomen met een gemiddelde score van 55,46%. Over de tweede periode van 6 weken werden de te ver delen meesterpunten toegekend aan de volgende paren: Van Minnen-Oomen 240 MP., Th. Broeren-Van Velzen 215 MP., Oost Sr.-Oost Jr. 185 MP., Broeren Sr.-Broeren Jr. 135 MP., Echtpaar Penders 105 MP., Bohm-Ribbe 80 MP., v.d. Ent-v.d. Nol 55 MP en Domi nee Broeren-Wever 25 MP. De vereniging telt momenteel ruim 80 leden en heeft nog plaats voor enkele enthousiaste bridgeliefhebbers. Inlichtingen bij de secretaresse, telefoon 4261562. SLIJTERIJ/WIJNHANDEL U belt, wij bezorgen Leny Zandbergen wera met vijf treffers topscoorster bij DWS, dat met slechts 2219 won van hekkesluiter Hercules. Verhoeff, terwijl hij de bewe ging als een erendivisiespeler de monstreerde. Geforceerd Ook de als routinier en rustpunt binnengehaalde Diana Nie- mantsverdriet kon daar geen verandering in brengen. Ze speelde geforceerd en probeerde SCHIEDAM - De uitwed strijd tegen het Maassluise Unitas begon slecht voor de dames van HVC. In de tweede minuut van de wedstrijd kwam Unitas al op voorsprong. Dit na een prima aanval die be kwaam door het midden werd afgerond. HVC ant woordde onmiddellijk met een minstens even mooie aanval, waarbij men ech ter niet verder kwam dan een knal op de staander van Loeki van Soelen. In deze periode wilde het maar niet lukken voor de Schiedam- sen. Tot tweemaal toe wist de goed spelende Petra Dries door te breken waarbij éénmaal het doelpunt afgekeurd. En werden twee strafworpen door HVC ge mist. Pas in de twaalfde minuut kon HVC de gelijkmaker scoren, weer uit een pingel, welke nu wel benut werd door Miranda van de Ven. Twee minuten la ter was het dezelfde Miranda i van de Ven, die na een schitte rende kombinatie met Ilonka Kerkhof de stand op 1-2 bracht. HVC leek toen de smaak te pakken te hebben en kwam via soms uitstekend spel door doel punten van Mariene van Vliet, Loeki van Soelen en Jolanda van Adrichem op een 2-5 voor sprong. Unitas kwam echter uitstekend terug en door onnodige fouten van HVC kant werd de rust met een 5-5 stand ingegaan. Na rust leek er voor HVC een drama te ontstaan en werd de kans op een kampioenschap even wel erg klein want Unitas stond 4 minuten na de rust al op een 7- 5 voorsprong. Tot overmaat miste Miranda van de Ven op dit belangrijke moment opnieuw een pingel. Het pleit dan ook voor de strijd- lijst van de Schiedamsen dat zij toen niet het hoofd lieten han gen, maar integendeel er een schepje opgooiden. Het spel ging weer beter lopen waardoor de zelfde Miranda na een fan tastisch opgezette aanval met Ilonka Kerkhof de achterstand tot 7-6 kon verkleinen. HVC ging door en kwam o.a. door een mooi doelpunt van Loeki van Soelen op 7-9. Na dat Unitas de achterstand nog kon verkleinen tot 8-9 liep HVC regelmatig scorend uit. In de laatste minuut verrast invalster Bianca Plugge vriend en vijand met een volko men onverwacht schot uit de tweede lijn laag door de verdedi ging van Unitas. Ook voor de keepster kwam dit schot totaal onverwachts en werd de eind stand 8-13 voor HVC. Voor HVC scoorden Loeki van Soelen (4), Jolanda van Adri chem (3), Miranda van de Ven (2) en Petra Dries, Ilonka Kerk hof, Mariene van Vliet en Bian ca Plugge (allen 1). Door het verlies van ADO zal het de ko mende twee weken er op aanko men, want dan ontmoet HVC tweemaal DSW 2. Dit zal waar schijnlijk de beslissing brengen in een spannende kompetitie. tevergeefs, na een aantal verkeerd verwerkte passes, met afstandschoten. Een ruime vol doende kon echter wel achter de naam van Miranda Broeren worden genoteerd, die onder de DWS-lat prima werk verrichtte, maar zeker in de tweede helft in de steek werd gelaten door haar ploeggenoten. „We hadden Her cules moeten afstraffen, zeker gezien de grote voorsprong, maar hebben dat niet gedaan. We komen wat te kort en wat je niet hebt, moet je halen," aldus Verhoeff. Dat halen gebeurt momenteel. Deze week wordt er voor DWS in Polen gekeken of het inder daad mogelijk is Beata Kurda, een 23-jarige speelster uit het Poolse nationale team, naar Ne derland te halen. Of DWS daar mee de eredivisie zal halen, meot afgewacht worden. Meer dan een derde plaats zit er vol gens Nol Verhoeff dit seizoen in elk geval niet in. Voor DWS scoorden: Leny Zandbergen (5), Janet Eggel- meyer en Christa Boer (beiden 4), Diana Niemantsverdriet (3), Jacqueline ten Wolde en Kristel van der Velde (beiden 2), Karin van der Brand en Marian den Hartog (beiden 1). SCHIEDAM - Van de vijf partijen die werden ge speeld in de hoofdklasse van het damkampioen schap van Schiedam, ein digde er slechts één in een beslissing, de overige vier werden remise. Ondanks dit feit werd er bijzonder fel gestreden en dat blijkt uit het feit dat alle vijf par tijen de volle vier speelu ren vergde. Koploper Ron Heusdens ging tot ieders verrassing bijna onderuit tegen Tiny Mous. Hij kwam tegen de koploper met twee schijven voor te staan, maar Üet zicha toch nog van het winnende pad afbrengen en eindigde deze partij in remise. Heusdens beging een onnauw keurigheid in de opening, werd vervolgens compleet over speeld, moest een schijf offeren, even later nog een. Een foutje van Tiny bracht Heusdens op dam, na damafname hield Tiny in een gelijke stand nog steeds een betere stelling over, kwam in een dammeneindspel een schijf voor maar moest in een voor hem teleurstellende remise berusten. Paul Boerrigter en Wim Vrij land speelden een mooie partij. In het eindspel moest Boerrigter Tiny Mous zorgde in de partij tegen Ron Heusdens voor een verrassing door hem tot remise te dwingen. Er zaten echter winstkansen voor Mous in. een schijf offeren. Het door hem gevreesde dammeneind spel met een schijf minder, kon hij door een leuke rondslag ge makkelijk op remise houden. Piet Bastiaanse en Leo Mous speelden remise, na een partij waarin Leo alle zeilen bij heeft moeten zetten om niet ten on der te gaan. Gert van Willigen zorgde voor de enige beslissing: hij versloeg Aad van der Lin den. Van der Linden kreeg pro blemen in de opening, zete op de 21-ste zet een grote 'Ruil' in, die hem een schijf bleek te kos- SCHIEDAM - Dinsdag 28 fe bruari neemt J. B. van Ooster hout afscheid van de gemeente dienst. Hij is veertig jaar in overheidsdienst, waarvan 20 jaar bij de gemeente Schiedam. Per 1 maart maakt de heer Van Oosterhout gebruik van de VUT-regeling. De heer van Oosterhout is chef van de afdeling onderhoud en beheer wegen van de dienst ge meentewerken. De afscheidsre ceptie is in het Stadskantoor, van 16.15-17.15 uur. SCHIEDAM - De Vrouw en Werkwinkel organiseert binnen kort in Schiedam een cursus ba nen- en beroepenoriëntatie. Deze cursus is bestemd voor vrouwen die (weer) willen gaan werken en die meer willen we ten over hun mogelijkheden en de consequenties die het kan hebben. In de cursus wordt informatie gegeven over beroepen en oplei dingen. Er wordt aandacht ge schonken aan vragen als „Wat betekent het om weer te gaan leren of werken? Hoe regel ik dat thuis?" etc. Ook wordt er informatie ver strekt over zaken als arbeids voorwaarden, belastingen, stu diefinanciering. Tot de cursus behoren tevens excursies en er worden gastspreeksters uitgeno digd. De cursus wordt gehouden op woensdagochtend van 09.00- 12.00 uur te beginnen op 5 april tot en met 4 juni 1989, uitge zonderd de hemelvaartvakantie. Plaats van handeling zal zijn: Barikka, Lange Kerkstraat 62 Schiedam. De kosten bedragen voor de gehele cursus 25,-, in clusief koffie en materiaal. Kinderopvang is gratis aanwe zig (wel van tevoren opgeven). Voor meer informatie of aan melden bij de Vrouw en Werk winkel, tel.: 01880-14252 (09.00-12.30 uur). Voor een andere liefhebberij, bloemschikken, vindt me vrouw Schepen bij Bas van der Heijden plezierig geprijsde benodigdheden. WATERWEG NOORD - Donna Hardenbol heeft afgelopen weekend beslag gelegd op de Kroo bokaal. Voor deze finale in het Vlaardingse café Kroon hadden zich zeven dames en één heer ingeschreven. Na de eerste zes speelronden stond Donna Hardenbol' onge slagen met 12 punten aan de lei ding. In de laatste ronde moest zij het opnemen tegen de enige speelster die haar nog van de ^eerste plaats kon afhouden, Bi anca van Abshove. Beide speel sters waren behoorlijk nerveus en speelden de eerste tien beur ten dan ook onder hun kunnen. Toen had Donna Hardenbol als eerste haar zenuwen onder be dwang en liep van haar tegen standster weg. Ze won de partij en daarmee de finale met het maximaal aantal te behalen punten van 14. De familie Hardenbol maakt een goed seizoen door. Vader Chris werd gewestelijk kam pioen en vierde bij de nationale titelstrijd in het libre vijfde klas. Zijn zoon Cyriel (16 jaar) ein digde als tweede bij zowel het districtskampioenschap vijfde klas libre als in de vijfde klas bandstoten. In beide spelsoor- ten promoveerde hij en dochter Donna won de Kroonbokaal. De einduitslag ziet er als volgt uit, met daarbij het puntento taal en het gemiddelde: 1. Mej. D. Hardenbol (14 0.65); 2. Mej. B. Abshoven (10 0.89); 3. Mevr. T. Warmerdam (8 0:99); 4. Mevr. R. Slootmaker (6 1.16); 5. Mevr. L. v. Hattem (6 0.95); 6. Mej. T. Philip (6 0.47); 7. Dhr. P. Koppenaal (4 0.51); 8. Mevr. M. Bornebroek (2 0.68). De organisatie was in handen van bv Avanti. Donna Hardenbol won de Kroonbokaal en was daarmee het derde lid van de familie Hardenbol die dit seizoen tot een op merkelijke biljartprestatie wist te komen. ten. Uiteindelijk kwam er nog een dammeneindspel op het bord waarin Van Willigen, met nog steeds een schijf meer, heel leuk de winst forceerde. Ook het duel tussen Joop van der Schalk en Floor Pauw ein digde in remise. Van der Schalk nam een lichte combinatie met doorbraak, Pauw reageerde daar goed op en kon de doorgebro ken schijf teruggooien en een voudig remise maken. De stand ziet er in de hoofd klasse als volgt uit: 1. Ron Heusdens (3-5), 2. Gert van Willigen (2-3), 3. Tiny Mous, Wim Vrijland en Paul Boerrig ter (allen 3-3), 6. Piet Bastiaan se en Aad van der Linden (bei den 2-2). Kostbaar punt In de eerste klasse, waar drie partijen werden gespeeld, liét Mathieu Smit een kostbaar punt liggen in de partij tegen hekkesluiter Hans de Buck. Een lokzetje leverde Smit voordeel op, maar die schijf bleek moei lijk verdedigbaar. En foutje in het eindspel van Smit bracht De Buck veel tempovoordeel, gemakkelijk spel en uiteindelijk de niet verwachte remise. Vader Peter Lansbergen versloeg zoon Hans Lansbergen; nadat Hans met zijn 22-ste zet een ruiltje had voorbereid, deed Peter een stille zet: het ruitje was verbo den. Hans zag het niet, ruilde toch en kreeg van zijn vader een verrassend slagzetje voorge toverd dat de partij na 28 zetten meteen besliste. Ronald Wisse liet zich tegen Tom Tilman in de kettingstelling nemen en moest al na 12 zetten offeren om nog tot zoiets als een dam- partij te komen. Na heftige strijd wist Wisse de partij nog op remise te houden, teleurstel lend voor Tilman. Weer was het hem niet gelukt voordeel in winst om te zetten. Na 3 ron den is de stand: 1. Wisse (3-4), 2. De Jager, Van de Kerkhoff en P. Lansbergen (2-3), 5. M. Smit en Tilman (3-3), 7. Burgerhout (1-2 plus, een afgebroken par tij). In de Tweede Klasse drie uitsla gen: er werd een inhaalronde gespeeld. Hans Hommel bereik te een keurige remise tegen Leo Meloni, die voor het eerst in ac tie kwam. Daan van Velzen had Bart Quist een nederlaag kun nen toebrengen, had het betref fende zetje wel gezien doch verkeerd getaxeerd; de partij liep nu remise. Toch een goed resultaat voor de jonge spelers Hommel en Van Velzen. Mi randa Hueting moest de vlag strijken tegen Lau Vis. In 2A leiden nu Vis, Broek en Lucas- sen met 4 uit 2. In 2B leidt Bre- man met 4 uit 2 voor Quist die op 3 uit 2 staat. In 2C leiden Luiten en Everts. ADVERTORIAL WATERWEG NOORD - „Een wedstrijd waar werkelijk niets over te vertellen valt," was de reaktie na afloop van Rijn- mondtrainer Joop Tinkhof. In de Vlaardingse Westwijkhal had zijn team zaterdagmiddag zegge en schrijven 43 minuten nodig om de reserves van eredivisie- ploeg Acco/DOS aan de kant te schuiven. Tinkhofs bedenkingen tegen zijn eigen team, dat zij dit sei zoen er vaak te makkelijk over denken, zorgden er ditmaal voor dat het team wilde laten zien, dat het wel degelijk in staat is, om een tegenstander kansloos weg te spelen. Zonder de met vakantie zijnde Tonie van Breda, kreeg de nummer laatst van de ranglijst, die in de thuiswedstrijd nog verrassend een puntje op de koploper had veroverd, ditmaal geen enkele kans van Rijnmond. Via de set standen 15-6, 15-5 en nog maals 15-5 kon Acco/DOS 2 na minder dan drie kwartier weer richting Schoonhoven. SCHIEDAM - Voor de za terdagafdeling van de voet balvereniging SVDPW is het komend weekend erop of eronder. Dan staat na melijk de belangrijke wed strijd tegen Heinenoord op het programma. Zowel Hei nenoord als SVDPW staan aan de leiding van de hoofdklasse van de RVB en hebben intussen een gat ge slagen van tien punten met de nummer drie. Inclusief de wedstrijd van zaterdagmiddag, aanvang 14.30 uur, moeten de twee ploegen nog zes wedstrijden spelen, bij winst van één van de twee ploegen lijkt de competitie beslist. „Aan een gelijkspel hebben we eigenlijk niets," weet Jan Rotgers, de trainer en tevens voorzitter van SVDPW. „Dan wordt het wachten op een misstap van de ander en als dat niet gebeurt zal er aan het einde van de competitie een be slissingswedstrijd gespeeld moeten worden." Als SVDPW de titel en de daarbij behorende promotie niet kan bewerkstelligen, is er nog geen man overboord, want de drie periodekam pioenen maken onderling uit wie er eveneens volgend seizoen in de vierde klasse KNVB uit zal komen. Zo wel SVDPW als Heinen oord hebben al zo'n titel op zak. Om het elftal op te peppen organiseert SVDPW om de wedstrijd enkele evenemen ten voor een optimale sfeer. Zo zaj er een boerenkapel van twintig personen voor een vrolijk stukje muziek zorgen en zal het veld om ringd worden met vlagge- masten. Tevens zal er zater dagmiddag weer een grote loterij plaats vinden waar van de opbrengst bestemd is voor de andere viering van het jubileum. SVDPW zal zaterdag zon der Jaime Lorenzo aantre den, die herstellende is van een dijbeen-operatie. Ver der is het team compleet. SCHIEDAM - Ook dit jaar is er gelegenheid be lastingformulieren te laten invullen. Voor ouderen zijn in de maand maart hier een aantal dagen voor ge reserveerd door de Oude renbonden en de diensten centra. Ouderen die hier gebruik van willen maken kunnen van te voren een afspraak hiervoor maken. De ouderenbonden or ganiseren de inschrijving op vrijdag 3 maart vanaf 14.00 uur in het Blaauwhuis aan de Lange Nieuwstraat (telefoon 4262808). In Dienstencentrum de Vier Molens gebeurt de inschrijving aan de receptie vanaf 20 februa ri iedere dag tussen 09.00 en 16.00 uur (telefoon 4705500). In dienstencentrum De Woud- hoek is de inschrijving aan de balie iedere dag tussen 09.00 en 12.00 uur (telefoon 4709555). Veel ouderen hebben dit jaar geen belastingformulier ontvan gen. In dat geval hoeft er ook geen afspraak gemaakt te wor den. Wanneer er echter ouderen zijn, die erg hoge ziektekosten hebben gemaakt en die geen formulier hebben ontvangen, dan kan er het beste gebeld wor den met een van bovenstaande nummers. FNV-Ieden Leden van de bij het FNV aan gesloten vakbonden kunnen weer geholpen worden met in vullen van het aangiftebiljet in komstenbelasting. Om van deze hulp gebruik te maken, moet men wel op zaterdag 25 februari naar het FNV-gebouw aan de Stadhouderslaan 119 te Schie dam komen tussen 10.00 en 12.00 uur om ingeschreven te worden. Andere vorm van aan melding is niet mogelijk. Geldig bewijs van lidmaatschap mee brengen. Reis- en caravanverzekering pleziervaartuigen DWS blijft te wisselvallig u Oranjestraat 8-10-12-14 telefoon 4265997/4264140 Tiny Mous zorgt voor verrassing Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak Nieuwe Haven 131 telefoon 010-4261417 Zaterdags volgens afspraak Donna Hardenbol ook in de prijzen Mevrouw C. Schepen-van Gessel vist. Met een hengel. En een haakje. En dan maar kijken wat er bijten wil. „In het be gin durfde ik zo'n glibberig beest er niet af te halen. Trouwens, grote kanjers nog niet. Dan roep ik m'n man er even bij" Die blijkt daar geen moeite mee te heb ben, want als je 25 jaar lid bent geweest van een hengelsportvereniging zit dat wel goed. Ze zitten toch goed. Op hun bootje dan, waar er uren op „beet" wordt gewacht. Maar voor de rest is het toch roeien met de riemen, die de heer en mevrouw Schepen hebben. „Maar Bas roeit met ons mee. We weten bij de voordeligste supermarkt vaste klant te zijn. Maak je dan handig gebruik van de aanbiedingen, heb je steeds samen de ogen goed open, blijf je - met je porte monnee altijd in je achterhoofd -.ook nog kopen wat je toevallig lekker of ge zond vindt, dan houd je op zo'n manier de moed er wel in!" Op wat de heer Schepen „de hoek met leuke spulletjes" noemt, moet je volgens hem ook beslist elke week letten. „Dat kan schelen. Laatst namen we T-shirts mee. Heel goedkoop, maar prima van kwaliteit. Ze krompen niet in de was", zo blijkt hij aardig thuis op huishoudelijk vlak. „Neem je dan op dat bootje ook hier vandaan nog je boodschappen mee en blijf je vanwege bruggengeld en benzine een beet je in de buurt, dan valt er best het nodige te genieten!" En dan vervolgt dit echt paar weer opgewekt z'n weg langs de Bas supermarkt winkelpaden. Assurantie t financieringsbureau Lange Haven 102 Schiedam Telefoon 010-4262638 Vaartuigenverzekering: no-claim, tot 45% voor 5 jaar schadevrij varen. Autoverzekering tot 75% no-claim, ook kwartaal- premies mogelijk.

Het Nieuwe Stadsblad | 1989 | | pagina 7