Vissen in het groot SC m Ml Bruidspaar van de maand? Grill-room Jaffa meer dan een broodje shoarma ZOEK Programma Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen I HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 22 DECEMBER 1989 PAGINA 9 -«* HERVORMDE GEMEENTE KETHEL As. bruidsparen (ook koperen, zilveren- en gouden bruidsparen) kunnen hun trouwkaart opsturen naar: Het Nieuwe Stadsblad, Postbus 257, 3100 AG Schiedam. Uw trouwfoto komt misschien op de speciale bruidspagina en u ontvangt dan ook f 150,- aan waardebonnen te besteden bij de deelnemende adverteerders die deze aktie mogelijk maken. Wie dat zijn leest u op de speciale bruidspagina, iedere laatste vrijdag van de maand SCHEVENINGEN - Op pan toffels schuifelen de zeebonken over het hoogpolige tapijt. Luxe alom aan boord van De Mor genster, de 3200 paardekrach- ten tellende kotter uit Goederee. De Zeeuwse thuishaven wordt wegens een verraderlijke zand bank zelden aangedaan, Sche- vingen Haven des te vaker. In de kombuis wordt jenever en haring geserveerd, en druk pra tend harkt een van de Zeeuwse 'bonken' de vis als blokjes kaas naar binnen. „Jammer dat hel niet waait, anders hadden jullie nu over de reling gehangen", vertrouwt hij de journalisten la chend toe. Gastvrij schenkt hij nog een rondje - tamelijk gele - jenever. „Over de reling zullen jullie! Hahaha". Een van zijn collega's, een Bucklertje in de hand, vindt het anders best zo: schitterend najaarsweer en een spiegelgladde zee. „Het is lang geleden dat ik gewoon in mijn oliepak op het dek kon komen". Dat dek oogt wat meer in over eenstemming met de verwach tingen: netten schijnbaar achte loos neergesmeten, smaakvol afgewisseld met bundels touw, emmers en metalen bakken. Hier wordt gewerkt, ook van daag als de Morgenster voor één keer dispensatie heeft gekre gen om vlak voor de kust van Scheveningen de netten uit te gooien. De kapitein is minstens 20 kilo te zwaar, maar compenseert dit door uiterst vriendelijk domme vragen te beantwoorden. „Kijk, normaal vissen wij op de 'noord'. Dit water is onbekend voor ons, vandaar dat ik een beetje voorzichtig begin. Als ik stenen of zand in mijn netten krijg, kan ik ze verspelen". Op een mijl of zes van de kust draaien de enorme bomen aan weerszijden van het schip, en zakken de sleepnetten in zee. Het enorme zog wordt daardoor verdubbeld, en de eerste meeu wen haken enthousiast schreeu wend aan. De dieren blijken vasthoudend als Pitt-bulls en weten zelfs van geen wijken als na een half uur de vangst fors tegenvalt. Slechts een honderd platvissen worden in de bakken gestort, om via een lopende band terecht te komen op de 'snijtafel' in de boeg. Behalve de vis, komen uit de netten nogal wat zeesterren te voorschijn. Die worden massaal teruggegooid, net als een erg grote diepblauwe kwal. De tweede 'trek' richting kust kent een betere oogst, de schip per heeft inmiddels de (harde) grond verkend en durft wat die per te gaan. Schol, Schar, Tong en nog wat van die platte 'lek- kerbekkies' vullen de grote bak ken op het dek. De bemanning neemt geroutineerd plaats aan de lopend band, en selecteert en snijdt vakkundig. Aardigheidje „Ach, vandaag is maar een aar digheidje niet? Dit kun je niet vergelijken met het normale werk. Dan zitten we tot tien da gen achtereen op zee en is het echt werken geblazen. Vaak met zwaar weer, en probeer dan maar eens naar voren te komen. Nee, je moet over het dek want in de romp zit een waterdicht schot. Kijk, we vissen tot en met windkracht tien en dan valt de wandeling van achter naar voren echt niet mee. Je hoeft niet bang te zijn voor de golven die vanvoren komen, juist die van opzij zijn link". De jeugdi ge.Zeeuw wijst op de reling vlak voor de kajuit. „Daar is reling het laagst, en als daar dwars een golf op komt dan kun je maar beter wegwezen". Het werk bevalt hem overigens best. „Alleen, je bent wel erg lang van huis, hè?". De verdien sten zijn „okee", en over het al gemeen wordt er goed gevan gen. Met het visquotum heeft de Morgenster geen problemen. De reder heeft tijdig extra sche pen aangekocht, louter voor de quota. Daardoor mag de Mor genster nu voor twee schepen vissen. Voornamelijk op plat vis, waarmee het momenteel naar verluidt uitstekend gaat. „De vis is van uitstekende kwa liteit, en de vangsten zijn goed". Stuurhut In de stuurhut leunt de Schip per op het enorme dashboard. Rondom hem een verzameling apparatuur, genoeg om iedere techneut te doen watertanden. Gastvrij legt hij de werking van de radar uit. Het appartaat toont veel scherper dan ver wacht boeien, schepen en de Haagse kustlijn. Dichterbij zijn enorme luxe bestuurders-stoel is een beeldscherm geplaatst, waarop kaarten geprojecteerd worden. Gecombineerd met au tomatische radio-peilingen is daarop exact de positie van het schip af te lezen. Rondom hem nog wat beeldschermen, en een serie knopjes in de orde van een DC-8. Gezellig, de rust zelve, babbelt hij met alle bezoekers en tus sendoor via de radio even met de wal. Ook voor de schipper is het een dagje uit. Het dagje vis sen valt in de vrije tijd van de bemanning, en is georganiseerd door het Nationaal Visbureau. Om eens aan de pers te laten zien hoe het er nu aan toe gaat op een visserschip. Op een spiegelgladde zee, de zon aan de hemel, een half uur van de kust en met een warm diner in het vooruitzicht lijkt het wel wat... De vis wordt binnengebracht. SCHIEDAM - s'Avonds laat nog trek in iets hartigs, geen probleem want Grill-room Jaffa is dagelijks geopend tot drie uur 's nachts en in het weekend zelfs tot vijf uur. Is het een pro bleem om zelf het broodje of schotel op te halen, dan wordt het door Jaffa per express bin nen een kwartier gratis thuisge bracht. De grill-room aan de Hoog straat 146 heeft een uitgebreide menulijst om de hartige trek te stillen. Natuurlijk prijkt daarop het bekende broodje shoarma (echt schapevlees), maar Jaffa heeft ook broodjes kebab (ge kruid rundergehakt), mergez (pikante worstjes), falafel (gefri tuurde g°malen witte bonen) en broodjes met gesmolten kaas. Naast deze broodjes die zowel in de zaak opgegeten als meege nomen kunnen worden, biedt Grill-room Jaffa een keur aan schotels, die behalve opvallen door de kwaliteit, ook in het oog springen vanwege de lage prijzen. Natuurlijk serveert Jaf fa bij alle gerechten sauzen, vier in totaal: knoflook, sambal, mosterd de tomaat. Al deze sau zen worden dagelijks vers ge maakt door eigenaar Jacky Oza- ta. Als het een goed restaurant betaamd, heeft ook Jaffa specia liteiten zoals mixed grill Jaffa; een keur aan Israëlische gerech ten. Dorst is ook geen probleem aan de Hoogstraat 146, want de grill-room heeft ook een keur aan goed gekoelde dranken. Rotterdam Jacky Ozata is sinds twee maanden de eigenaar van Grill- room Jaffa. Met zijn komst heeft het pand een ware face-lift ondergaan. Van binnen werd het gehele interieur vernieuwd en ook aan de buitenkant valt de zaak op door flinke spot lights ei> een grote lichtreclame. Ozata is geen onbekende in het bereiden van Israëlische gerech ten. Hij heeft al ruim twaalf jaar ervaring en leerde het vak in Eliat in de Rotterdamse Wit te de Withstraat, welke enkele jaren geleden is uitgeroepen tot beste shoarma-zaak van Neder land. Het vernieuwde interieur van Grill-room Jaffa aan de Hoogstraat 146. en u vindt 't-in UW THUISKRANT. SCHIEDAM - Donderdag 4 ja nuari: nieuwjaarsbijeenkomst, English tea, Magn. Dei Kerk, 14.00 uur; dinsdag 16 januari: medicijnen, apotheker Jansse 'Vier Molens' 10.00 uur; dins dag 23 januari: halve-dag excur sie Museum Openbaar Vervoer, Rotterdam; donderdag 1 februa ri: film over de stad Delft door mijnheer F. Faling, CSB 13.30 uur; woensdag 7 februari: dis cussie mevrouw G. Egbers N.P.Bond 14.00 uur; dinsdag 13 februari: Ledenvergadering Magn. Dei Kerk; donderdag 22 februari: halve-dag excursie naar de Kokschool DELFT - Het is dat de stormachtige politieke ont wikkelingen roet in het eten gooiden en haar reis daarom werd afgelast. An ders had de koningin Bernd Schneiders vinding als relatiegeschenk meege nomen naar China. Een van de twintig speciaal voor die trip vervaardigde exemplaren, bedrukt met de vlaggen van beide lan den, staat in een vitrine in zijn werkkamer. Weinig ondernemers zullen er trek in hebben dagelijks gecon fronteerd te worden met het tastbare bewijs van zo1n ongelukkige samen loop van omstandigheden. Voor hem is het slechts een van de vele verzamel objecten die het overdon derend succes van zijn pro duct onderstrepen. De vacu-vin, die Schneider sa men met zijn broer John ontwikkelde, kan niet bo gen op de artistiek- histo rische waarde van Delfts Blauw. Maar in krap drie jaar tijd is dit ingenieuze pompsysteem om het bou quet van een aangebroken fles wijn te bewaren wel gemeengoed geworden in dik vijf miljoen huishou dens en horeca- bedrijven over de hele wereld. De eigenaren van wat inmiddels is uitgegroeid tot een geavan- veerd bedrijf aan de Rotterdam- seweg in Delft presenteerden op de valreep van de 80-iger jaren niet zonder trots een nieuwe troef in hetzelfde genre: de vacu-tainers. Dat is een serie voorraadbussen waarin het mogelijk is allerlei voedings middelen van nootjes en koffie tot het schoongemaakte fruit- hapje voor de kinderen vacuum te zuigen en voor langere tijd te conserveren. Spanning De bijzondere reputatie van de jonge firma blijkt alleen al uit hét feit dat een autoriteit als Ex- minister Rudolf de Korte bereid was de nieuwkomer officieel te Bernd Schneider lanceren. Ondanks die voor spoedige start ziet Bernd Schneider de ontwikkeling van zijn tweede geesteskind met spanning tegemoet. De Delfte naar: „De mensen verwachten nu wat goeds van je. Dat legt een grotere druk op je. Maar bovendien was de vacu-vin - hoeveel wijn er ook gedronken wordt - toch de oplossing van een luxe probleem. Dit kan uit groeien tot veel meer en ik denk zelfs uiteindelijk een bijdrage le veren aan de verbetering van het milieu. Je kan je voorstellen dat er in de toekomst met dit soort bussen gewinkeld wordt. Dat zou de verspilling van pa pier en plastic als verpakkings materiaal enorm kunnen ver minderen. We zijn nog bezig het systeem verder uit te testen en te ontwikkelen. Zelf ben ik ervan overtuigd dat het pas in de kinderschoenen staat". Lef Bern Schneider begon zijn car rière, als assistent bedrijfsleider bij de Party Shop. Het klonk nog aardig, maar zijn baan hield niet veel meer in dan het versjouwen van kratten pilsjes. Korte tijd later startte hij een eigen wijn-inkoperij. Dat is nu een aparte poot van wat is uit gegroeid tot een imperium dat ook nog eens werk biedt aan een paar honderd mensen. Creativiteit, geluk en lef zijn volgens de zakenman de twee voornaamste peilers van zijn snelle opmars naar de top: „Met het vermogen om steeds iets nieuws te bedenken word je ge boren. Verder heb ik de bof ge had dat mijn broer John de Eert exemplaar van de serie vacu-vins die speciaal voor het bezoek van koningin Bea trix aan China gemaakt werd techniek in zijn vingers had. Zonder hem was ik niet verder gekomen dan puur fantasie. En dan moet je natuurlijk nog de durf hebben om zo'n vinding op de markt te brengen. Zonder slag of stoot is dat niet gegaan. De vakhandel zag er aanvanke lijk niets in. Ik heb ik twee jaar tijd meer dan 100.000 mijl ge reisd om de vacuvin te promo ten. Dat soort dingen worden vlug vergeten als je slaagt". Doordacht Zo simpel als het idee achter de vacuum pompen lijkt, zo door dacht is de uitwerking ervan, die mede is begeleid door het Uitvinderscentrum in Rotter dam. Dankzij uitgekiend en mi lieuvriendelijk materiaalgebruik (onder andere het nieuwe ther moplastisch rubber) gaan zowel de vacuvin als de vacutainers jarenlang mee. Ook aan belang rijke details als vormgeving - de bussen zijn bijvoorbeeld ge makkelijk stapelbaar - is uiter ste aandacht gegeven. De prijs blijft betaalbaar door een han dig fabricagesysteem. Alle on derdelen worden gegoten bij drie verschillende fabrieken en vervolgens bij de BSW - de so ciale werkplaats - in Delft in el kaar gezet. Voor dat laatste be drijf is niet gekozen uit finan ciële overwegingen. Bern Schneider: „We waren bij een ander niet duurder uitgeweest. Alleen het enthousiasme waar mee daar voor ons gewerkt wordt hadden we nergens an ders kunnen kopen. En dat is uiteindelijk bepalend voor het succes van je produkt". Zeebonken op pantoffels de Morgenster vaart uit tMKSBL. 'X. It!v Alle diensten en bijeenkom sten, voor zover niet anders dan vermeld, zondag 24 de cember. Wij maken de inzen ders er op attent dat deze ru briek alleen bestemd is voor de wekelijkse zondagse (of door-de-weekse) kerkdiensten. Alle andere kerkelijke aktivi- teiten kunnen daar in verband met plaatsruimte niet meer worden nDeenomen. GEREFORMEERDE KERK SCHIEDAM De Ark, 10.00 uur: ds. R. A. Bosch; 22.00 uur: ds. Chr. Bra- kema, ds. J. Sosef m.m.v. kerkkoor Groenoord. 25/12 10.00 uur: ds. A. Prins m.m.v. kerkkoor Magnalia Deikerk, 10.00 uur: ds. A. Prins; 22.30 uur: dhr. J. A. v. Lambalgen. 25/12 10.00 uur: ds. R. A. Bosch m.m.v. Nieuwlandkoor. Bethelkapel, 10.00 uur: ds. J. D. Wuister m.m.v Gemengd Koord Animato Vlaardingen. 25/12 10.00 uur: ds. J. Bouter- se, Vlaardingen. Christelijk Gereformeerde Kerk, „Hoeksteenkerk", Wa rande, hoek B.K.-laan, 09.30 en 16.30 uur: ds. J. W. Schoon- derwoerd, Soest. 25/12 09.30 en 10.30 uur: ds. J. P. Bolten Ned. Geref. Kerk, kerkge bouw Westvest 30, 09.30 en 16.30 uur: ds. C. A. A. Struik. 25/12 09.30 uur: ds. C. A. A. Struik. Geref. Evangelisatie, Aula Scholengemeenschap Burcht, 10.00 uur: ds. R. E. van den Berg, Bediening van de H. Doop Viering Heilig Avondmaal. 25/12 10.00 uur ds. W. F. Jense, Den Haag. Evangelische Lutherse Ge meente. Oranjestraat, 10.0C uur: ds. K Groenendijk, Som melsdijk. 25/12 10.00 uur: ds. J T. Cazander, Middelharnis. HERVORMDE GEMEENTE SCHIEDAM Grote Kerk, Lange Kerst- raat, Schiedam, 10.00 uur: dr. G. W. Reitsema, Rotterdam; 17.00 uur: ds. K. Schipper, Dordrecht; 23.00 uur: ds. J. D. Wuister m.m.v. Grote Kerk koor, Kerstnachtdienst. 25/12 10.00 uur: ds. A. v.d. Klaauw; 17.00 uur: ds. A. Muilwijk, Monster Opstandingskerk, Burg. Honnerlage Gret,elaan, Schiedam, 10.00 uur: ds. G. de Lang. 25/12 10.00 uur: ds. G. de Lang. 26/12 10.00 uur: ds. R. H. Kieskamp, Leerdam. Bethel-Kapel, Nieuwe Maas straat 68d, Schiedam, 10.00 uur: ds. J. D. Wuister; 19.00 uur: Avondgebed. 25/12 10.00 uur: ds. J. Wouterse. Huize „Thomas", Griekse- straat 18, Rotterdam, 10.00 uur: dhr. J. A. van Lambalgen, Schiedam. 25/12 10.00 uur: ds. J. D. Wuister. Dorpskerk, 10.00 uur: ds. A. C. J. v.d. Poel, Den Haag; 25/ 12 10.00 uur: ds. N. K. Mos m.m.v. Chr. Gem. Zangver. Kethel. St. Martinuskerk, 09.30 uur: ds. J. Sosef. 25/12 09.30 uur: ds. J. Sosef. Ark, 10.00 uur: ds. R. A. Bosch; 22.00 uur: ds. Chr. Bra- kema en ds. J. Sosef m.m.v. Kerkkoor Groenoord. 25/12 10.00 uur: ds. A. Prins m.m.v. Kerkkoor Groenoord. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: ds. A. D. Klaas- sen, Breda. 25/12 10.30 uur: ds. H. J. Bos, Abbekerk. Leger des Heils, Lange Ha ven 27, 09.30 uur: Bidstond; 10.00 uur: Heiligingssamen- komst/Inzegening van een Heilssoldaat en Jongsoldaten/ Uitreiking bewijs van Adhe rent; 22.30 uur: Kerstnacht dienst m.m.v. zangbrigade, muziekkorps en kinderkoor 25/12 10.30 uur: Kerstwijding: 16.30 uur: Familie kerstfeest Wij vormen als heilssoldaten en Legervrienden één grote familie en u hoort er bij' M.m.v. Jong en Oud. Jehovah's Getuigen, Nieuwe Haven 155a. Gemeente Nieuwland, Openbare lezin gen, 10.00 uur: Thema: 'Koes tert u wrok of bent u verge vingsgezind?' Gemeente Oud Mathenesse 17.00 uur: Thema: 'Doet u wai God van u verlangt?'. Pinkstergemeente „Morgen stond", 10.00 uur: samenkomsi Nieuwe Damlaan 766. Kerkgenootschap der Zeven de dags Adventisten, Op standingskerk, Burg. Hon nerlage Gretelaan, zaterdag 09.30 uur: ds. H. Ponte-v. Burg. Herv. Gem. op Ger. Grond slag, in de Rank, Schiedam- seweg, dhr. Bakker, Slie- drecht. R.K. Parochie St. Jan de Do- perkerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuwland, zaterdag 23 dec.: in onze kerk is er geen viering. In de O.L.V. Visitatie is er voor beide parochies één afsluitende Adventsviering; zondag 24 dec. 11.00 uur: Stille mis; Kerstavond 24 december, 19.00 uur: Gezinsviering m.m.v. het Kinderkoor; 21.00 uur: Kerstviering m.m.v. het Groot Gemengd Koor; 23.00 uur: Kerstviering m.m.v. Jon gerenkoor. Voor de vieringen van 21.00 en 23.00 uur zijn toe gangskaarten nodig; 25 decem ber. 11.00 uur: Kerstviering m.m.v. het Groot Gemengd Koor; 14.00-16.00 uur: Kindeke wiegen. Hoewel dit evenement speciaal bedoeld is voor de al lerkleinsten, zijn ook de ver dere familieleden van harte welkom; 26 december, 11.00 uur: Eucharistieviering met sa menzang; 27 december is er 's morgens om 09.15 uur geen viering. R.K. Parochie van de H. Li- duina en O.L. Vrouw Rozen krans, Singel 106. Za. 23/12 18.30 uur: Eucharistieviering; zo. 24/12, 10.30 uur: Hoogmis (muzikaal verzorgd door ons herenkoor I.H.D. met Gregori aanse gezangen). Let op: één viering!!!; 19.30 uur: Gezinsvie ring met orgel en kinderkoor; 21.30 uur: Feestelijke eucharis tieviering met orgel, klein koor en samenzang; 24.00 uur: Plechtige nachtmis: herenkoor I.H.D. en dameskoor Jubilatio; ma. 25/12, 10.30 uur: Plechtige hoogmis (herenkoor I.H.D.); di. 26/12, 10.30 uur: Hoogmis (or- fel en samenzang), lapel Huize Frankeland, St. Liduinastraat 10, zaterdag 17.15 uur: Eucharistieviering. Zondag 22.00 uur: Feestelijke eucharistieviering met Valeri- us-koor. Er worden door de parochie geen andere vierin gen in de kapel verzorgd! R.K. Visitatiekerk, Dr. Schaepmansingel 3, Schie- dam-West, zaterdag, 18.30 uur: Feestelijke afsluiting v.d. ad vent, tezamen met de St. Jan de Doperparochie. Muzikale medewerking Gemengd Koor Laus Deo en het kinderkoor v.d. St. Jan de Doper en alle koren v.d. OLV Visitatie. Voorgangers: paters J. Mahl- mann o p. en L. Klinkenberg o.p.; zondag 09.30 uur: geen viering; Kerstavond, 19.00 uur: Gezinsviering m.m.v. het kin derkoor en het Jongerenkoor. Tijdens deze viering is er kin deropvang in de pastorie; 22.00 uur: Feestelijke Kerstviering m.m.v. het groot gemengd koor Polyhymnia. Voorganger op kerstavond: pater L. Klin kenberg o.p.; Ie Kerstdag, 10.30 uur; Gezongen viering m.m.v. het groot gemengd koor Polyhymnia. Voorganger: pater J. Mahlmann o.p.; 2e Kerstdag, 10.30 uur: Viering met orgelspel en samenzang Voorganger: pater L. Klinken berg o.p.; donderdag 28/12 feen viering om 09.15 uur. 'arochie van het H. Hart Rijnstraat 1, 19.00 uur: Ge zinsmis met name voor ouders met kleine (re) kinderen; 22.30 uur: Nachtmis met medewer king van het parochiekoor die de gecomponeerde mis van H. Govaart zal zingen; 25/12, 10.00 uur: Gezongen hoogmis; 26/12, 10.00 uur: H. Mis met samenzang. H. Hartkerk, Pinasplein, Rotterdam-West, Eucharistie vieringen woensdag 9.00 en zondag 10.30 uur. St. Jacobus Kethel, zaterdag 17.00 uur: Eucharistie met sa- l-Katholieke Kerkdienst Heilige Johannes de Doper, Dam 30, Schiedam, 10.15 uur: Eucharistieviering. Vierde zondag van de Advent, Nobel- itraat 24, Rotterdam (Blijdorp); 24/12 20.15 uur: Eucharistie viering, Dam 30, Schiedam: Kerstavond. Ma. 25/12, 10.15 uur: Eucharistieviering Eerste Kerstdag, Nobelstraat 24, Rot terdam (Blijdorp). Gemeente van Christus, 5wammerdamsingel 27a. Zondag 10.30 uur: samen- somst; 11.30 uur: Bijbelstudie, jok kinderbijbelklassen, voor alle leeftijden. Schieland Ziekenhuis, Aula/ kapel, Juliana van Stolberg- straat, zaterdag 23 dec. 18.30 uur: Eucharistieviering. Voor ganger: pater J F. de Rooij; 24/12 10.30 uur: Oecumenische zondagsviering. Voorgangers: pater J F. de Rooij en ds. Y. Stienstra, muz. medeewrk. het Andreas kinderkoor. Joh. Maasbach Wereld Zen ding, Havenkerk, Lange Ha ven 70, vr. 22/12, 19.30 uur: Familie Kerstfeest m.m.v. mu ziekgroep Havenkerk Gospel groep; za. 23/12, 16.00 uur: Fel lowship; 19.00 uur: Jeugd dienst; zo. 24/12, 10.00 uur: Eredienst o.l.v. br. Holder; 21.00 uur: Kerstnachtdienst; 25/12, 15.00 uur: Groot Kerst feest m.m.v. 'Havenkerk Koor'. menzang en orgel. Pastor K. vlltmanleidt.de viermg zom dag: Geen viering om 09.40 nuitverstavond, 21.00 uur: Nachtmis met zang van het Ja- cobuskoor. Pastor D. Kool leidt de viering; 25/12, Hoog feest van Kerstmis, 09.45 uur: Eucharistieviering met zang van het Jacobuskoor. Pastor D. Kool leidt de viering; 15.00 uur: Viering rond de kribbe met de kleinsten; 26/12, 09.45 uur: Eucharistieviering met sa menzang en orgel. Pastor K. Veltman leidt de viering. St. Martinuskerk, Wm. An- driessenlaan, zaterdag 18.30 uur: Eucharistie met samen zang en orgel. Pastor D. Kool leidt de viering; 24/12: Geen vieringen om 08.30 en 11.0C uur; Kerstavond, 19.00 uur Gezinsmis m.m.v. het Jeugd koor. Pastor D. Kool leidt de viering; 21.30 uur: Eerste Nachtmis m.m.v. het Martie- nerkoor. Pastor K. Veltman leidt de viering; 24.00 uur: Tweede Nachtmis m.m.v. St. Jan Baptis. Pastor K. Veltman leidt de viering; 25/12, Hoog feest van Kerstmis, 08.30 uur: geen viering; 11.00 uur: Eucha ristieviering met zang van het Don Boscokoor. Pastor K. Veltman leidt de viering; 12.30 uur: Viering rond de kribbe met de kleinsten; 26/12, 08.30 uur: Geen viering; 11.00 uur: Eucharistie met samenzang. Pastor D. Kool leidt de vie- Wereldveroveraar krijgt opvolger

Het Nieuwe Stadsblad | 1989 | | pagina 9