EEN BAAN VOOR U vriendelijke vlotte medewerker m/v tempo-team uitzendbureau ijzerwerker UOBR a.del EEN ERVAREN C.V.-MONTEUR EEN ERVAREN SERVICETECHNICUS E EEN AANKOMEND SERVICETECHNICUS E EEN PROJEKTLEIDER EEN ASSISTENT PROJEKTLEIDER EEN WERKVOORBEREIDER A.C./C.V. Gebit stuk? Niet IPIISIIJ TOERISN1EE A. DE JONG AIRCONDITIONING B.V. shoarmazaak 'Jaffa' A. DE JONG AIRCONDITIONING B.V. ADMINISTRATIEVE KRACHT m/v 0ZEPHIUS apparatenbouw overschieseweg 87 3044 eh rotterdam 010-4157577 tempo-team D.C. De Woudhoek VERINGMEIER TANDTECHNIEK Wij vroegen onzekers: 1 i W 1 iriKS Geen stooktabel A. DE JONG AIRCONDITIONING B.V. A. DE JONG AIRCONDITIONING B.V. Wij vragen: bij voorkeur met enige ervaring in het walsen van rompen uitzendbureau Flitsviews met man en vrouw in the streef v Dag zonder lach verloren dag kraan dicht bij onderwijs Geen teruggang bejaardenzorg Sta meer ODenmensen, die ziek zijn of wor- Den Haag, gewoon anders IJzeren gordijn nog meer omhoog HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 29 DECEMBER 1989 PAGINA Funktie-eisen Funktie-eisen Funktie-eisen Gevraagd in voor min. 3 dagen per week plm. 18-30 jaar Aanmelden: dagelijks na 12.00 uur Hoogstraat 146 Tel. 4732173 Funktie-eisen Funktie-eis Funktie-eis Administrateur/boekhouder m/v Koerier/ magazijn-medewerker m/v Chauffeur grootrijbewijs m/v De bovenste beste wensen voor 1990! SCHIEDAM - Dienstencen trum De Woudhoek organiseert voor alle bezoekers op dinsdag 2 januari 1990 vanaf 10.00 uur een nieuwjaarskoffieochtend. Tijdens deze ochtend kunnen alle wijkbewoners elkaar de bes te wensen voor 1990 geven. On der het genot van een paar kop jes koffie en iets lekkers, willen we het nieuwe jaar in het nieu we dienstencentrum, een goeie start geven. Tevens is D.C. De Woudhoek op alle zondagen van 13.30- 16.30 uur geopend voor alle geïnteresseerden. Eenieder die langs wil komen om een praatje te maken of zomaar even een kop koffie wil drinken is van harte welkom. jjf f j ï- t£m Vv -$bb VOOr de ander Den dan tot nu toe. mm- 3125 BK Schiedam, 's-Gravelandseweg 390, telefoon (010) 4469222 ontwerpt en installeert lucht-, warmte- en koeltechnische installaties t.b.v. kantoorge bouwen, ziekenhuizen, produktie- en computerruimten e.d. Wij vragen wegens uitbreiding van onze aktiviteiten: Het in nauw overleg met de montageleiding vervaardigen van installaties voor de industrie en utiliteitsbouw. Een ruime ervaring met installatiewerken in de utiliteitsbouw is vereist. Tevens vragen wij voor onze afdeling installatiebeheer: Het zelfstandig oplossen van storingen en het verrichten van onderhoud aan luchtbehandelingsinstallaties. M T.S.-E-opleiding of gelijkwaardig met kennis van meet- en regeltechniek. Het onder leiding verrichten van onderhoud aan luchtbehandelingsinstalla ties. L.T.S.-E, V.E.V. of gelijkwaardig. Geboden wordt een interessante afwisselende baan met een uitstekende be loning, secundaire arbeidsvoorwaarden en toekomstperspectieven. De werkzaamheden worden in nauwe samenwerking met projektburo en te kenkamer in teamverband uitgevoerd vanuit een modern' geconditioneerd pand in het industriepark Graveland op ca. 500 m vanaf de autoweg A 20. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Postbus 5, 3100 AA Schiedam T.a.v. de direktie 3125 BK Schiedam, 's-Gravelandseweg 390, telefoon (010) 4469222 ontwerpt en installeert lucht-, warmte- en koeltechnische installaties t.b.v. kantoorge bouwen, ziekenhuizen, produktie- en computerruimten e.d. Wij vragen wegens uitbreiding van onze aktiviteiten: Voor het zelfstandig begeleiden van installatiewerken vanaf de begroting tot en met de oplevering. Een ruime ervaring met installatiewerken in de utiliteitsbouw, een H.T.S.-W. opleiding aangevuld met applicatiecursussen zoals T.V.V.L.-H.I.T. of gelijk waardig. Tevens vragen wij Voor het, in samenwerking met de projektleiding, ontwerpen en begeleiden van projekten voor industrie en utiliteitsbouw. H.T.S.-W.-opleiding of gelijkwaardig. Voor het voorbereiden van montagewerkzaamheden in overleg met het pro- jektteam en de tekenkamer. Een ruime ervaring met installatiewerk. Bij voorkeur M.T.S.-W, M.I.T. of ge lijkwaardige opleiding. Geboden wordt een interessante afwisselende baan met een uitstekende beloning, se cundaire arbeidsvoorwaarden en toekomstperspectieven. De werkzaamheden worden in nauwe samenwerking met projektburo en tekenkamer in teamverband uitgevoerd vanuit een modern geconditioneerd pand in het industrie- pand Graveland op ca. 500 m. vanaf de autoweg A 20. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Postbus 5, 3100 AA Schiedam T.a.v. de direktie. KANTOOR bij een ingenieursbureau in Schiedam. U gaat werken als plaatsvervangend hoofd van de afdeling "Finance Accounts". In die functie draagt u de mede-verantwoordelijkheid voor de dagelijkse gang van zaken. Leeftijdsindicatie: 25 - 35 jaar. Een opleiding MBA, bij voorkeur studerend voor SPD, goede teamgeest, zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel zijn voor deze functie vereist. U kunt half februari 1990 in deze baan, die goede toekomstperspectieven biedt, beginnen. Voor informatie: 010 - 426 14 71, Mariëlle Dupont Schiedam, Rotterdamsedijk 264d voor een bedrijf in Schiedam. Wij zoeken per direct een kandidaat, die in het bezit is van een rijbewijs B. Ook zult u enige lichte magazijn werkzaamheden gaan verrichten. Deze afwisselende baan is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 010 - 426 08 44, Tammo Delhaas Schiedam, Rotterdamsedijk 264d TECHNIEK/INDUSTRIE dia per direct beschikbaar is en een aantekening C of D op het rijbewijs heeft. Voor u hebben wij een prima baan in de regio Schiedam. U gaat lokale routes rijden voor een van onze relaties, namelijk een bedrijf dat handelt in groente- en fruitprodukten. Voor informatie: 010 - 426 08 44, Tammo Delhaas Schiedam, Rotterdamsedijk 264d Gevraagd: Leeftijd vanaf 20 jaar, op ons kantoor ter versterking van de huidige bezetting. Geboden wordt een aantrekkelijke functie in wisseldiensten a 37 Vi uur per week. Telefonisch aanmelden 010-4159399, vragen naar H. Zoutewelle. Schiedam, Rotterdamsedijk 264d Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonisch^ afspraak. Nieuwe Haven 131 telefoon 010-4261417 Zaterdags volgens afspraak. Bijna elke krant doet er aan, de laatste week van december. Mensen vragen stellen over hun toekomstverwachtingen voor het nieuwe jaar. De ene beken de persoonlijkheid na de ande re ai even beroemde figuur, ko men dan opdraven in de kran tenkolommen. Ook wij doen er aan dit jaar. Alleen hing ik niet aan de tele foon met aan de andere kant van de lijn zo'n prominente Ne derlander. We gingen gewoon de straat op, een van onze persfotografen en ik. In ons verschijningsgebied 'de man en de vrouw in the street' twee vragen voorleggend. Wat zou u fijn/plezierig/prettig vinden in 1990" was de eerste vraag met direkt er achter aan: „en wat hoeft van u niet in dat jaar. Waar zegt u 'nee' tegen. Lezers laten we dus aan het woord, want schiet je in Zuid- Holland mensen aan, dan krij gen ze in 99 van de 100 geval len wei een uitgave van UW THUISKRANT in de bus. Achtervolgd door decemberse plensbuien en een windkracht, die de bladen van je bloknoot onhanteerbaar maakten, doken we de beschutting van twee overdekte winkelcentra in en stelden onze vragen in Gouda en Rotterdam. Flitsviews noem ik zulke straat-gesprekjes. ■HHB8 - 'H XMB Reakt.es op odragen aan PoV 5825, 22 I:::: Liep ik in m'n onschuld in Rot terdams Oosterhof de Neder lands bokskampioen midden gewicht Gilbert Hallie(rechts) uit Alkmaar tegen het lijf. Dus toch een beetje bekende Ne- derlander...Dit samen met de meer anonieme Marcel Caste- Wens van Rianne Behrens- Schuzeman uit Stolwijk (krijgt onze 'Goudse Post' thuis): „iets meer financiële ruimte en niet de kraan dicht voor het onder wijs. Het is financieel bijna niet meer te doen kinderen, die wat extra aandacht verdienen of tot een minderheid behoren op scholen, de zo nodige extra aandacht te geven." Wat zij in '90 liever niet ziet is het de automobilist moeilijker maken. „Zo lang het openbaar vervoer niet beter is geregeld, kun je de mensen niet vragen de auto te laten staan. Ons ge zin is echt wel milieubewust, maar voor onze kinderen is er naar hun school geen openbaar vervoer, dus wat moet je dan". leins (krijgt onze 'onder- post'). Marcel hoopt, dat fet nieuwe jaar meer mensen an besef fen, dat een dag z<&r lach een verloren dag is/rede op aarde is voor mij heiar je zin hebben en het ande naar hun zin maken". Gilbert Hallie -tobt neen vi rus- hoopt voor '90 cezond- heid. Terwijl hij niet bt nog eens zulke nare perio in z'n persoonlijke leven te ven meemaken als hij al aer de kiezen heeft. Een hol en clichématige beste wensen" bij de jwis- seling hoeft niet van Mei, „Meer uitstraling wél". een rubriek voor vrouwen en andere mensen... ::j De mannelijke helft van het echtpaar Van Nierop-Broekman uit Waddinxveen (leest onze 'Waddinxveense Post') hoopt, dat het economisch goed blijft gaan, zodat we het met z'n al len niet al te slecht hoeven hebben. De wens van zijn vrouw is, dat grote bedrijven nog meer het voortouw zullen nemen milieubeschermende maatregelen te treffen. „Thuis moet je ook je best doen, maar dat zet wat minder zoden aan de dijk". Mevrouw Van Nierop ziet in 1990 en de verdere toekomst de teruggang in de bejaarden zorg duidelijk niet zitten, terwijl volgens haar echtgenoot de re gering niet negatief moet sleu telen aan het huurwaarde- en het reiskostenforfait. i1den, nog beter te kunnen hel- /Vat van Han de Jong voor In Gouda. Bij een bloemenzaakl990 niet hoeft is „een verder- Twee collega's. Han de Jong taande betutteling van over- (rechts) uit Capelle aan den IJs-eidswege". Jaap Steenis ziet sel (leest onze IJssel- en Lek- et meer naar jezelf, dan naar streek) en Jaap Steenis uit Den?n ander kijken, niet zitten. Haag (krijgt daar 'De Post- vleer openstaan voor een an- hoorn'). ir kan ook een goede training Wens van Han de Jong: „een n voor 1992", vindt hij. 32-urige werkweek". Jaap Steenis hoopt voor iedereen, dat er meer (genees) middelen en menskracht komen om alle "lcs" •Sir t:::r:i:i: Door technische redenen vindt u deze en ook volgende week geen stooktabel in uw krant. In de tweede week van het nieuwe jaar worden de tabellen van week 51, 52 en 1 gepubliceerd. 52/89 Iedere stad heeft zo zijn ver borgen plekjes. Dat is niet an ders in Den Haag. De Boekhorststraat-in de bin nenstad tegenover de prachtig gerestaureerde Boterwaag- herbergt op nr. 18 de gipsbeel- dengieterij annex atelier 'De Pleijsterplaats'. Wie daar bin nengaat, weet niet of hij zich in een mediterrane tuin moet wa nen of in een trendy kunstgale rie. Want met gips is haast van alles te maken. Zo zij er allerhande decoraties voor aan de muur of voor fraai bewerkte hoge plafonds, maar ook ornamenten en dergelijke. Heel apart, in het atelier zelf, zijn de stuco's. Dit zijn kunst werkjes die zijn ontstaan door voorwerpen met gips te over gieten. Wat te denken van ba by's eerste truitje in gips gego ten en geverfd in een lijstje aan de muur? Toch weer eens iets anders dan het traditionele schoentje in brons. De Pleijsterplaats is te vinden aan de Boekhorststraat 18. Openingstijden: dinsdag tot en met zaterdag van 10.30 tot 17.30 uur en op koopavond (donderdag) van 19.00 tot 21.00 uur. In de Oog-in-'t-Zeilstraat, een zijstraatje even verderop, is het Museum van het Ambacht ge vestigd. Hier is op nr. 52 een echt stukje Haagse volkshisto rie bewaard gebleven. In enkele oude pandjes, temidden van de nieuwbouw, zwaait super-Hage naar Johan Stahlecker de scep ter. In het museum treft men al lerhande ambachtelijke zaken uit vervlogen tijden aan.Stah- lecke kan er zelf urenlang moeiteloos over vertellen. Het Museum van het Ambacht is gratis toegankelijk. Bezoe kers wordt gevraagd telefo nisch een afspraak te maken vooen ronleiding (max. 12 persen). Het telefoonnummer is 03637753. Maar tot maart houden winterslaap. Teruaar de Boekhorsstraat. Een iat overigens met een gevaird winkelaanbod. Er zijn sienen- en modezaken, oriëntse winkels, sexshops en caiOp 121 komt men de galerij et Gaudiae tegen. Ook etroetelkind van Stah lecker.) galerie is gevestigd in een n huisje met keramie- ken sclrsteenmantels, ba rokke oimenten en plavuizen vloeren.in inrichting, die er voor zoidat de geëxposeer de kunslrken bijzonder goed tot hun nt komen. Nu eens geen mouze galerie, maar een gewc huis in de straat. Arti et Giiae is open van woensdaot en met zaterdag- van 12.00t 17.30 uur. En als u otoch in de buurt bent, wanidan ook eens over de Die Bierkade. Een knus water met mooie pan den. In vrotr eeuwen woon den en wem hier schilders als Jan Steen Jan van Goy- en. Ook Pa» Potter had hier zijn atelier. Moeder -mevr. F. C. Burger- Lukas-en schoondochter-Cora Burger-Poels uit Krimpen aan den IJssel lezen UW THUIS- KRANT's IJssel- en Lekstreek) reageren met: „vrede op de hele wereld. Nog meer het ijzeren gordijn om hoog", aldus mevrouw Burger senior. „Gezondheid voor ie dereen en geen armoe meer. Ik zou zo graag willen, dat ieder een een beetje kon kopen wat men nodig heeft zonder perma nente zorgen", is Cora Burgers wens. „Geen verdere teruggang in de gezondheidszorg en hulp, plus handen genoeg voor iedereen" komt recht uit het hart van me vrouw Burger, terwijl voor 1990 haar schoondochter reageert met „geen kernramp, wel het terugdringen van het broeikas- effekt". Foto's Ed Dewaerheyt (UW THUISKRANT's fotodienst) I

Het Nieuwe Stadsblad | 1989 | | pagina 14