0 7 BREULS gelukkig 1990 Peter Cora Holkers s Z voorspoedig 1990 G. in 't Veld I Gelukkig 1990 A. C. Nijs Drs. G. B. M. van der Ploeg goede gezondheid in 1990 toe N. Bayirli wensen u een gezond 1990 Zuiderweg R. J. Graven een gelukkig nieuwjaar. 6 «W een voorspoedig 1990 gezond 1990 voorspoedig 1990. H. Q. C. Klomp A. M. Vissee H. K. Hadderingh gezond en voorspoedig nieuwjaar Fam. A. W. van Wingerden en wenst allen een goed en gelukkig 1990. J. J. de Kaper gezegend en goed nieuwjaar De Maatschap K.N.O.-artsen M. C. Mentink voorspoedig 1990 M. v.d. Linde- de Koning G. M. C. Franke P. J. en J. H. van der Burg W. F. Scheepe en wenst allen een voorspoedig nieuwjaar. Fysiotherapie Koerts Fam. G. van Rooij A. Q. C. Klomp EEN GELUKKIG NIEUWJAAR P. J. van Winterswijk Van Hulten-van Os een voorspoedig 1990 Dank u voor al uw goede wensen. Wij wensen u ook alle goeds in 1990. G. M. Schuurman een gezond en gelukkig 1990 M. F. Gouka-Pardoel een voorspoedig 1990. G. PET alle patiënten een voorspoedig en gelukkig 1990. R. H. F. Bakker Wij wensen u wederkerig een voorspoedig 1990 Seelaar-Elenbaas en Partners voorspoedig 1990 I. de Wilde-Post en echtgenoot wederkerig een voorspoedig 1990 toewensen. een gezond en gelukkig 1990 en wenst wederkerig aan allen M. Handana 'n gelukkig en voorspoedig 1990 D. J. van Gendt 'n gelukkig en voorspoedig 1990 M. Klinkum P. A. Lefèber K. L. Ko voorspoedig 1990 een voorspoedig 1990 W. A. J. Bloot Lorentzplein 'Warande' Gelukkig en gezond 1990 P. van Dijk S. G. G. van Dijk-Egbers Jantine en Bart. EEN GEZOND 1990 A. J. Mosk C. C. Mosk-van Omme A. v. Opstal een goed en gezond 1990. R. J. van den Berg J. Veltenaar een gezond en gelukkig nieuwjaar Ria Verboom-van Doren Arie-Hans Houdijk Y. A. D. Bloot- Oomkes voorspoedig 1990 J. de Bie S. Sleeswijk Visser R. van der Veer I. van Hasselt- v.d. Berg A. Walczynska F. M. J. de Rijke Nijkamp mevr. Y. Hoppe heel goed en gezond 1990 toe. WENSEN ALLE PATIËNTEN EEN GEZOND 1990. arts een voorspoedig 1990 een voorspoedig 1990. gelukkig en voorspoedig 1990 en dank voor de vele goede een voorspoedig 1990 Wij wensen hen wederkerig heil en zegen toe in 1990. Fysiotherapie P. J. A. van der Hoek gezond en voorspoedig 1990 toe Huisarts Tandartspraktijk A. J. Tijssen Ineke Telder Yvonne Schouten Karin Akkerman WENSEN AL HUN PATIËNTEN EEN GOED 1990 allen een voorspoedig nieuwjaar. H. C. v.d. Nat een voorspoedig 1990 H. C. v.d. Nat Hartelijk dank voor uw beste wensen, en een voorspoedig 1990 Internistengroep Schieland Ziekenhuis F. WUISTER Fysiotherapie Fysiotherapeute Alle medewerkers van de praktijk voor fysiotherapie en manuele therapie Schiedam-Zuid en omstreken een gezond en voorspoedig 1990 een goed en gezond 1990 voorspoedig 1990 de familie J. Lemmens veel goeds voor 1990. voorspoedig 1990 PROOST 1990! Hartelijk dank voor de vele attenties en goede wensen en wensen u een orthopaedisch chirurgen huisartsen wensen, mede namens hun medewerkers, hun patiënten en danken voor de vele goede wensen bij de jaarwisseling ontvangen. De heer en mevrouw wensen u een en bedanken u voor de kerst- en nieuwjaarswensen. De heer en mevrouw en praktijkassistente danken u hartelijk voor de vele goede wensen. Wij wensen u allen een Size Yeni Yilda Saglik Ve Mutluluk Dileriz. huisarts en echtgenote danken alle patiënten voor de vele ontvangen goede wensen voor het nieuwe jaar en wensen hen wederkerig een St. Liduinastraat 57 a/b 3117 CP Schiedam telefoon 010-4268971 dierenartsen Schiedamseweg 41d Schiedam, tel. 4704022 danken voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen en wensen u wederkerig ook met uw huisdieren een Praktijk voor fysiotherapie St. Liduinastraat 83 dankt u voor de vele ontvangen kerst- en nieuwjaarswensen dierenarts en echtgenote wensen alle dierenvrienden en hun dieren een en danken tevens voor de ontvangen wensen. H. J. Wouters en R. H. L. Paping en de assistentes danken u voor de vele goede wensen die zij mochten ontvangen en Praktijk fysiotherapie wenst u een en dankt iedereen voor hun goede wensen. Tuinlaan 44, 3111 AV Schiedam, tel. 4732700. dankt mede namens zijn echtgenote voor de vele blijken van belangstelling bij de jaarwisseling ondervonden en wenst allen wederkerig verloskundigen danken u voor de vele goede wensen en wensen u tevens tandartsen wensen mede namens familie en assistentes iedereen een arts Hargplein 8 dankt, mede namens zijn echtgenote, voor de vele goede wensen tijdens de jaarwisseling ontvangen Mevr. Hoorweg Mevr. Woord Mevr. Noordzij Mevr. v.d. Woude Mevr. Schamle K. J. Koerts M. Schreuder R. de Klerk, M. de Raay Alle leden van de maatschap en assistente mevr. Putting wensen u allen Wij wensen allen een en bedanken voor de vele ontvangen kerst- en nieuwjaarswensen Mgr. Nolenslaan 412 oud-huisarts dankt, mede namens zijn echtgenote, zijn oud-patiënten voor de vele ontvangen gelukwensen bij de jaarwisseling. wenst u Mevr. M. Breuls M. van der Drift M. Elink Schuurman H. Huisse A. van Kuik Onze tijden zijn in Zijnen hand. De heer en mevrouw Jantina, Peter, Gabriël en Ruben wensen u een gezond en gezegend 1990. Hartelijk dank voor al uw fijne wensen. De heer en mevrouw wensen alle bekenden een en danken allen voor de goede wensen die zij mochten ontvangen. huisarts Schoolstraat 5 zijn assistente Anita en dokter-in-opleiding J. de Waard danken u voor de vele kerst en nieuwjaarswensen en wensen u een Swammerdamsingel 43 dankt, mede namens echtgenote en dochters, voor de goede wensen ontvangen bij het nieuwe jaar en wenst allen een PSYCHOLOOG Ampèrestraat 32, 3112 MD Schiedam, tel. 010-4732224 mede namens leefgenote en dochter wens ik u en dank een ieder voor de ontvangen wensen. Bedankt lieve mensen voor zoveel goede wensen. Onze wens, elke dag u gegeven, een gezond en beter leven erkend paranormaal genezers en ontspanningstherapeuten Magnetiseren Ego-versterkende technieken Vitalisatie en reflexologie Bach - Remedie (medicijn) Behandeling evt. ook aan huis Consult volgens afspraak maandag t/m donderdag De heer en mevrouw Rombout wensen hun patiënten en kennissen veel geluk, voorspoed en een En danken allen voor hun goede wensen. logopedistes van Beverenstraat 40 3117 KW Schiedam. Tel. 4268013. Heer en mevrouw tandarts bedanken voor de goede wensen ter gelegenheid van de jaarwisseling en wensen en echtgenote wensen mede namens hun medewerkers patiënten en oud patiënten en danken voor de vele goede wensen die wij van u mochten ontvangen. Instituut voor fysiotherapie Parkweg 71, Schiedam, tel. 4736583 Tandarts wenst zijn patiënten en relaties Singel 118, 3112 GT Schiedam, tel. 4263338. Chiropodiste mevr. dankt mede namens echtgenoot voor de goede wensen ontvangen bij het nieuwe jaar en wenst allen arts dankt voor de vele kaarten met Kerstmis en Nieuwjaar en wenst met arts (die hem per l-2-'90 opvolgt) Tandarts mede namens mijn vrouw en assistentes dank ik u hartelijk voor de vele goede wensen die wij afgelopen dagen van u mochten ontvangen. fysiotherapie, manuele- therapie, acupunctuur Wij danken u voor uw goede wensen en willen u wederkerig een toewensen. L. J. Barends-Hengeveld J. W. Barends J. C. Elenbaas I. Haleplioglu-Maarschalk H. van der Herik F. E. den Hoed L. M. de Kort D. J. van Marle R. Quadt E. L. van Scherpenzeel A. Seelaar-v.d. Corput E. Seelaar H. Smith C. J. M. Speyer-Heetkamp G. van der Wees Y. A. M. Wils danken u voor uw goede wensen en willen u De heer en mevrouw Tuinlaan 92 danken u voor de vele ontvangen kerst- en nieuwjaarswensen en wensen allen tandarts dankt mede namens echtgenote voor de vele goede wensen ontvangen Tandarts wenst patiënten en collega's en dankt iedereen voor de goede wensen die hij mocht ontvangen. Tandarts wenst mede namens vrouw, kinderen en assistentes patiënten en collega's en danken iedereen voor de goede wensen die zij mochten ontvangen. huisarts en praktijk-assisten t wensen u en hopen u ook in het nieuwe jaar weer van dienst te mogen zijn. tandarts dankt, mede namens zijn echtgenote al zijn patiënten voor de vele goede wensen die hij mocht ontvangen en wenst u allen een Gezondheidscentrum Warande Fam. T. B. Goei Fam. J. Stolker Fam. N. J. J. M. de Bont Assistentes: Silvia v. Leeuwen Heieen v. Zijl Tiny Verdam danken voor de vele goede wensen bij de jaarwisseling ontvangen en wensen u alle goeds voor 1990 Wij danken u voor al uw goede wensen en wensen u Fysiotherapie/logopedie Lorentzplein 2a, Schiedam, tel. 4150033 wenst alle patiënten en oud-patiënten Gerrie Elisen Kees en Lieselot Reinders Sonja Reynders Marianne van Vliet Dierenartsenpraktijk wenst u een en dankt u voor de vele kerstgroeten. P. M. C. A. van Eerd I. van Eerd-van Toor L. J. van den Ham en assistentes Warande 99/Schoolstraat 7 Schiedam Hogenbanweg 122A Rotterdam en hartelijk dank voor de goede wensen die wij van u mochten ontvangen. Praktijk voor fysiotherapie, manueletherapie en sportfysiotherapie wenst alle patiënten en dankt u voor al uw goede wensen. Praktijk Bernard Zweersplein 33, Schiedam-Groenoord. en tandartsen, danken u hartelijk voor de vele goede wensen die wij tijdens de jaarwisseling mochten ontvangen. Wederkerig wensen wij u allen Fysiotherapeut wenst al zijn patiënten en oud-patiënten Tandarts bedankt hierbij, mede namens echtgenote en assistente, zijn patiënten voor de vele kerstkaarten en wenst al zijn patiënten, collega's, vrienden en kennissen een Dierenarts en echtgenote danken iedereen voor de vriendelijke kaarten en wensen alle patiënten en eigenaren verloskundigen Stadhouderslaan 52, Schiedam danken u voor de vele goede wensen die wij mochten ontvangen en wensen u een voorspoedig en gezond 1990. huisarts

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 5