11 V Nico Campman bij laatste 100 voor Camel Trophy Kans op promotie blijft toch aanwezig Eerste zege Rijnmond volleybal EUREKA li I Al LI IK Die hoort bij de familie Gemeente Schiedam moet beslissen over lokatie Dartstoernooi SFC laat VFC in de kou staan Verlies heren Hollandiaan Jan Baksteen trainer SFC SRB wint in Alblasserdam Paul Berg draagt zelf niet eens een bril? mm 5 er te f 'mm HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 17 JANUARI 1990 PAGINA 13 WATERWEG NOORD - Over drie maanden hoopt SVV te kunnen beginnen met de bouw van een nieuw stadion, dat voorzit ter John van Dijk nu al 'Klein Galgenwaard' noemt, omdat het een kleine versie gaat worden van het stadion waarin de FC Utrecht haar thuiswed strijden afwerkt. Maandag ochtend was er een zware SV V-delegatie op het Schiedamse stadhuis om over de plannen te spre ken. Het was overigens het tweede serieuze gesprek over de nieuwbouw van SVV. „Wij hebben op deze bespre king onze plannen bekend ge maakt," zegt John van Dijk, die zich liet vergezellen door trainer Dick Advocaat, technisch direk- teur Wim Jansen, secretaris Frans Eijkenbroek, commer cieel manager Bas van den Berg en amateur bestuurder Hans van Gerwen. „Wij willen bou wen," vat Van Dijk zijn plan nen in drie woorden samen. De bouwplannen van SVV bestaan uit een stadion met een capaci teit van 11.000 zitplaatsen. Als het even kan moet het nieuwe SVV evenals het FC Utrecht stadion kantoorruimte bieden. „Dat laatste is echter onder voorbehoud, want we moeten nog met de gemeente overleg gen, of dit consequenties heeft voor het financiële plaatje," zegt de SVV-voorzitter, -daar mee doelend op de eventuele verhoging van erfpacht voor de grond. Kosten Het nieuw te bouwen stadion gaat zo'n zes miljoen gulden kosten en zal door SVV betaald worden. „Over dat bedrag maak ik me geen zorgen. Dat zal er best komen, dat weet ik zeker," aldus een zelfverzekerde Van Dijk, die het geld via de Schie damse Investerings Maatschap pij (SIM) hoopt binnen te ha len. „We hebben de gemeente gevraagd om een offerte te doen, over de kosten die het bouwen voor SVV met zich meebrengt. Dat is het huiswerk wat we de gemeente hebben meegegeven. Daarnaast willen we graag uitsluitsel over een mogelijke lokatie," maakt Van Dijk zijn wensen openbaar. Lokatie Volgens John van Dijk zijn er vier lokaties die in aanmerking komen. Maar het stuk grond aan de Parallelweg, waar voor heen Ursus voetbalde, lijkt toch het meest geschikt. Het ligt vooral vlakbij het station Schie dam Rotterdam-West en dat is wellicht, gezien de noodzakelij ke veiligheid, de voornaamste reden voor deze keuze. De gemeente Schiedam, die bij het gesprek vertegenwoordigd was door burgemeester Scheeres en zijn wethouders Hafkamp (sport) en Wiegman (financiën), wil echter eerst de Nederlandse Spoorwegen vragen naar hun eventuele uitbreidingsplannen in verband met de mogelijke komst van de TGV naar Schie dam. Er is het anderhalf uur durende gesprek alleen gesproken over het verhuizen van de profs van SVV, want John van Dijk wil de amateurs graag laten spelen op de huidige accommodatie in sportpark Harga. Het hoofdveld met tribunes zal dan ook niet verdwijnen. Van Dijk: „Ik heb ook grote plannen met de ama teurs van SW. Die moeten een vooraanstaande rol gaan spelen in het amateurvoetbal, want een goede hoofdklasser kan Schie dam ook best gebruiken. Om op dat niveau te spelen is een be hoorlijke accommodatie noodza kelijk." Volgens de SW-preases komt er door de verhuizing van de profs ten hoogste een veld vrij, een mooie streep door de hoop die wethouder Hafkamp had. om nu eindelijk de herstructure ring van de Schiedamse voetbal velden af te ronden. Deze opera tie ligt momenteel geheel stil in afwachting van ontwikkelingen rond een tweede Beneluxtunnel. Nieuwjaar Als alles volgens de plannen van John van Dijk verloopt, kan er dus over drie maanden begonnen worden met de bouw van een nieuw stadion van SVV. De bouw zal zo'n negen maanden, inclusief de aanleg van een goede grasmat, in be slag nemen. John van Dijk tot slot: „Het zou een leuk nieuw jaarscadeau zijn als we vanaf 1991 in een nieuw stadion kun nen spelen. Ik heb daar goede hoop op, want bij de gemeente staan alle neuzen richting SVV en dat is in het verleden wel an ders geweest. Ik merk dat de be stuurders best in hun nopjes zijn met de prestaties van SVV," lacht Van Dijk. Bert Schoolenberg (onder rechts), Nico Campman (tweede rij links), Peter van Driel (daar naast) en Rob van der Touw (207) gaan naar de nationale voorselectie voor de Camel Trophy. WATERWEG NOORD - De Schiedammer Nico Campman heeft zich geplaatst voor de na tionale voorselectie voor deelna me aan de Camel Trophy. Naast de Schiedammer zijn nog vier bewoners van het Water weg-Noord gebied bij de laatste honderd potentiële deelnemers geselecteerd: Rob van der Touw en Bert Schoolenberg uit Vlaar- dingen en Peter van Driel uit Maassluis. Het immense terrein van de Beekse Bergen fungeerde op 7 januari als scherprechter tijdens de provinciale selectie, waar de kandidaten aan vier spectaculai re test-onderdelen werden on derworpen. In totaal namen 250 WATERWEG NOORD - Dat er nog steeds een groot verschil is tussen de voetballende ere- en eerste divisie werd zaterdaga vond weer eens bewezen op het Schiedamse sportpark Harga. In een duel in één van de ronden van de KNVB beker kwam daar Roda JC uit Kerkrade op be zoek, niet voor niets een subtop per uit de eredivisie. Het resultaat loog er niet om: 4- 0 voor de ploeg uit het Lim burgse heuvelland. Toch zullen de ruim 4000 bezoekers zich geen moment hebben verveeld. SVV - Roda JC was een boei end geheel, dat feitelijk al na 51 seconden werd beslist. Roda linksbuiten Peter van de Waart liet de SVV verdediging naar adem snakken en gaf een afge- mete voorzet op het hoofd van John van Loen (0-1). Toch wilde zowel Dick Advo caat (SVV) als Jan Reker (Roda JC) na afloop niet spreken van een regelrechte afgang van de ambitieuze voetbalelf uit het Schiedamse sportpark Harga, „SVV was op de drassige Harga grond niet weggespeeld alleen Roda was gehaaider in het uit buiten van de kansen", was de mening van de twee voetbaltrai ners. Daarover kan men overigens van mening verschillen. Vooral Peter van Velzen, die zichzelf kennelijk al ziet als de voetbal ler van de eerste divisie van dit seizoen kwam er zaterdagavond totaal niet aan te pas. Hij liet zich door de Roda verdedigers als een spin inwebben. Op de vraag of Roda zaterdag middag met een gerust hart in Limburg op de bus was gestapt Ook Peter van Velzen werd volkomen ingepakt. antwoordde Jan Reker „in het geheel niet. Ik ken SVV en zijn ambities en heb er de spelers op gewezen". Zijn SVV collega Dick Advocaat: „Roda heeft ge wonnen door grotere ervaring en het beter benutten van de kansen. Wij hebben hier te ma ken met een ploeg die het coun tervoetbal uitstekend beheerst en dan krijg je dit resultaat". Vooral het tweede Roda doel punt was een schoolvoorbeeld van dit countervoetbal. SVV mocht een hoekschop nemen, verspeelde bij het Roda doel wat knullig de bal en gaf de ere- divisieploeg uit Limburg de ge legenheid door te lopen naar SVV doelman Carlo l'Ami die kansloos was. „Een les in het afwerken van kansen" zei Dick Advocaat na afloop". Wie had gedacht dat SVV ook met deze ploeg de ere divisie gemakkelijk kan mee draaien is nu wel met de neus op de feiten gedrukt. Toch durf ik het aan met deze versterkin gen aan de eredevisie te begin nen. Roda kreeg in de wedstrijd een tegenslag te verwerken. Doelman Bolesta viel uit met een spierscheuring in het dij been. SW - Roda JC 0-4 (0-3). 1. Van Loen 0-1, 30. Hofman 0-2, 45. Van der Waart 0-3, 74. Van der Waart 0-4.Scheidsrechter Van der Niet. Toeschouwers: 4100. SVV: l'Ami; Roosa, Riet- broek (35. TebenhofO, Ridder hof, Plugboer; Gorré, Simons, Van der Net (72. Breetveld); Luhukay, Van Velzen, Cooke. Roda JC: Bolesta (46. Smits); Senden, B lat tier, Trost, Diliber- to; Broeders, Van der Luer, Groenendijk; Hofman, Van Loen, Van der Waart. SCHIEDAM - De rolstoel basketballers van De Ooie vaars zijn er niet in ge slaagd hun ongeslagen sta tus tegen het eveneens on geslagen Racing 2 te hand haven. De Schiedammers gingen vrijdagavond in de sporthal met 46-61 ten on der. De kans op promotie naar de ere-divisie is door de nederlaag echter nog niet verkeken. Het eerste team van Racing speelt al in de ere-divisie en de re gels verbieden dat ook het tweede in die divisie gaat spelen. Automatisch komt dan de nummer twee van de competitie voor een overstap in aanmerking. Op die tweede plaats staat De Ooievaars momenteel, samen met Doorbraak dat echter een wedstrijd meer speelde. De strijd tussen de twee titanen uit de eerste divisie werd eigen lijk in de eerste helft geslecht, „Toen hebben we de boel ver knald," zegt trainer/coach Fred Dekker eerlijk. De Ooievaars benutten in die eerste rondgang niet de kansen die in overvloed werden geboden. Aan de andere kant was Racing voortdurend .gevaarlijk. Vooral afstandschut- ter Henk Makkenze, een gewe zen international die zijn carriè re afbouwt en center Gerard Karten konden veel te vaak aanleggen om te scoren. En dat deden de twee Dordtenaren dan ook. „We lieten hen veel te veel schieten, zonder daar een ade quaat antwoord op te hebben," aldus Dekker, die bij noodge vallen ook als speler invalt. Sterkste Door deze regen van scores ke ken Dc Ooievaars met de rust tegen een 18-36 achterstand aan. Voor de thuisploeg scoor den alleen Albert Peters met acht en Peter Barbier met zes punten naar behoren. In de tweede helft probeerde Fred Dekker door met zijn sterkste opstelling te spelen, iets aan de achterstand te doen. Dit pakte niet goed uit, want na zeven minuten spelen was de achter stand opgelopen naar 24 pun ten. Omdat deze taktiek niet werkte, besloot coack Dekker zijn spe lers toch geleidelijk te wisselen om niet te veel een beroep te doen op zijn vijf in het veld staande spelers. Voor Racing was dit het teken om de teugels enigszins te laten vieren en Ge rard Karten naar de kant te ha len. Dit gaf De Ooievaars lucht en zij konden langzaam maar zeker iets aan de achterstand doen. Barbier Vooral Peter Barbier eiste in die fase een hoofdrol voor zich op. Hij maakte in de hele tweede helft 14 punten, waardoor het uiteindelijke verlies beperkt bleef tot 13 punten. „We heb ben uiteindelijk de tweede helft gewonnen met 30-25, maar de achterstand in de eerste helft was te groot om nog weg te wer ken," aldus Fred Dekker. Hoewel de bond De Ooievaars een verzoek zal doen om de overstap naar de ere-divisie te maken, als zij tweede blijven en Racing kampioen wordt, is Fred Dekker niet zeker of er op het verzoek wordt ingegaan. „Dan moet de ploeg zeker bij elkaar blijven en versterking komen," zegt Fred Dekker. De Ooievaars heeft nu een basketbalteam met zeven spelers, een minimum om te kunnen spelen op eerste divi sie niveau. Daaronder bevinden zich drie dames, waaronder Wanda Kok, die tijdens de laat ste Paralympics in Seoel top- scoorster was voor het Neder lands team. kandidaten uit Zuid-Holland, Zeeland en Flevoland deel aan deze sportieve confrontatie. Jury De selectie is voor het Neder lands team dat dit jaar gaat deelnemen aan de Camel Trop hy, welke in juni van start gaat in de Sovjet Unie. Oud-Camel Trophy-deelnemers, die als jury optraden, beoordeelden de kan didaten. Zij hadden niet alleen oog voor hun rijvaardigheid op WATERWEG NOORD - Het publiek was zaterdagmiddag de grote winnaar in het duel in de eerste divisie B tussen Rijn mond en het Arnhemse EAVV in de sportzaal Oost. Jammer genoeg waren het slechts een 60-tal toeschouwers, die getuige waren van én de eerste thuiso verwinning én van een duel met een uitermate vreemd scorever loop met een uiteindelijk zeer verrassende ontknoping. Na 7-15 en 15-8 stond het in de derde set 1-12, maar via 15-13 werd het toch 2-1. Na 10-15 werd de vijfde set er een, waar in Rijnmond weer op verlies leek af te stevenen: 4-9, maar met 16-14 werd de nummer twee van de ranglijst alsnog met een 3-2 nederlaag naar Arnhem teruggestuurd. Coach Joop Tinkhof had Ar- nout Gerritsen uit het tweede opgeroepen om zijn ploeg, die na negen wedstrijden met drie ploegen de laatste plaats deelde, aan het net wat sterker te ma ken. Rijnmonds start was ook nu weer heel matig. Door een simpele opslag hadden de gas ten weinig problemen om via hun goede spelverdeler Ronald van Ooyen de netverdediging van Rijnmond voortdurend te verschalken. Via 3-11 kon de blauwwitte ploeg nog wel wat terugdoen, maar met 7-15 werd het 0-1. De opstelling werd hierna door Tinkhof op een aantal plaatsen gewijzigd. Spelverdeler Mark Korsloot verdween voor Remco «van Oerle, Arnout Gerritsen nam de middenpositie van Alexander Molendijk over, waarbij Marcel Klavers uit het tweede de buitenaanval over nam. Even leek dit alles zinloos, want EAVV liep weer uit: 0-3, maar moest daarna toch toe zien, dat Rijnmond beter werd. Lennaert van Amersfoort, die een aantal wedstrijden wegens een blessure had moeten missen kwam passend en aanvallend op dreef, terwijl ook het Rijn- mondblok punten begon te sco ren. Na 5-5 nam de thuisploeg een voorsprong, die uiteindelijk re sulteerde in een 15-8 setzege. In de volgende set liep alles weer mis bij Rijnmond. EAVV profi teerde dankbaar en liep uitein delijk weg tot 1-12. Wat er daar na gebeurde was ongelofelijk. Eerst spartelde Rijnmond nog wat tegen: 7-12, waarna EAVV op 9-13 kwam. Toen de thuis ploeg vervolgens op 10 kwam, begon het team en daarna het publiek er kennelijk weer in te geloven. Vooral de voor Marcel Klavers ingekomen Rob Wasse naar deed aanvallend een paar knappe dingen. EAVV was vol komen overdonderd en via 15- 13 werd het 2-1! Spectaculair In de volgende set dacht Rijn mond het schijnbaar nogmaals op deze spectaculaire wijze te kunnen doen. Na 4-4 werd het 4-10. Daarna weer dezelfde tafe relen als in de derde set. Tot 10- 11daarna was het over. EAVV maakte direkt gebruik van en kele slordigheden bij de blauw witte ploeg 10-15. De vijfde set kende daarna een zeer spectacu lair scoreverloop, waarbij aan vankelijk EAVV de beste papie ren had. Bij het veldwisselen was het 4-8 voor de Arnhem mers, die er via een rode kaart voor Rijnmondaanvoerder Arne Jager nog één cadeau kre gen: 4-9. Hierna vocht Rijn mond zich knap terug. Op 8-11 nam EAVV nog een time out, Het ei van Columbus: met een advertentie in UW THUISKRAN' weet iedereen u te vinden. Jk SCHIEDAM - De Dartbond Rijnmond, die lid is van de Ne derlandse Darts Federatie, orga niseert zaterdag 20 januari in het Filmhuis Schiedam een 501 dartstoernooi. Er is een win naar- en verliezersronde, waarin bekerprijzen zijn te winnen. Het Filmhuis beschikt over vier banen. De inschrijving staat open voor iedereen. Leden van de NDF kunnen op dit toernooi rankingpunten behalen. Het Filmhuis is gevestigd aan de Nieuwstraat 12, de zaal gaat om 19.00 uur open en vanaf die tijd kan men zich ook inschrijven voor 7,50 gulden per persoon. Het toernooi begint om 20.00 uur. het terrein, maar ook hun ken nis op het gebied van autotech niek en de manier waarop zij groepsgewijs speciale opdrach ten uitvoerden, werd nauwkeu rig in de gaten gehouden. De groep van elf deelnemers die na de dag overbleef, moet op 27 en 28 januari deelnemen aan de nationale voorselectie, die ook weer wordt gehouden in de Beekse Bergen. Daar moeten zij het opnemen tegen de 89 ande re winnaars uit de overige delen van ons land. VLAARDINGEN - Het eerste ert tweede team van voetbalvereniging VFC zou den zondag oefenen tegen het Schiedamse SFC. De afspraak tussen de twee clubs was al weken geleden schriftelijk overeengeko men, maar vorige week kreeg VFC een bericht dat de wedstrijden niet door zouden gaan. De trainer van SFC, Martin Schaap, gaf de voorkeur aan een uitno diging van Nieuwenhoorn voor een oefenwedstrijd. „Kennelijk vond hij (Schaap-red) dat interes santer en werd VFC met een kluitje het riet inge stuurd," laat een verbolgen Thijs van Santen, vice-voor- zitter van VFC weten. Hij vervolgt met: „Wij vinden dit een kwestie van (on)fat- soen en willen deze wijze van handelen dan ook geen schoonheidsprijs meege ven," aldus Van Santén in het clubblad van de Vlaar- dingse vierde klasser. Overigens vond VFC in Slikkerveer een tegenstan der die wel tegen het eerste van de bewoners van de Sportlaan wilde voetballen. maar bij 12-12 had Rijnmond met een sterk spelende Amout Gerritsen de gasten bijgehaald. Hierna ging de service heen en weer wat tot 14-14 leidde. Rem co van Oerle serveerde toen zo scherp, dat Rijnmond met 15- 14 voor het eerst op voorsprong kwam. Zijn volgende opslag was daarna zo lastig, dat EAVV weer niet kon scoren en Rijn mond via 16-14 aan een klein feestje kon beginnen. Dames Het vrouwenteam van Rijn mond sloot de eerste helft van het seizoen met een gemakkelij ke zege af. Tegenstandster Ka- linko uit Den Haag was als hek- kesluiter te zwak voor een ook niet groots spelend Rijnmond. Gerard Westerveld kon al zijn speelsters inzetten, die er met elkaar voor zorgden dat via 15- 6 en 16-14 de stand op 2-0 kwam. Enige opvallende ge beurtenis was de servicebeurt van Monique Buis in de laatste set. Vanaf 5-4 serveerde zij de eindstand 15-4 op het bord. Met 21 uit 11 blijft Rijnmond meedoen in de strijd om de tweede plaats. Vijfde sponsor De Stichting Vrienden van Rijn mond is er in geslaagd om het aantal vrienden met één uit te breiden. Schildersbedrijf Rook uit Vlaardingen sluit zich voor anderhalf jaar aan bij de vier bedrijven, die reeds deel uit maakten van de stichting, die als doel heeft de volleybalvere niging te ondersteunen. VLAARDINGEN - Tegen het op de tweede plaats staande Atomium hebben de heren van De Hollandiaan beide punten aan de tegenstander moeten la ten. In de eerste helft kon de forma tie van Wim Geerlings het nog aardig bijbenen. Via een 1-5 achterstand kwam men zelfs nog langszij, 5-5. Veel balverlies wist Atomium om te zetten in doelpunten. Ruststand 7-12. In de tweede helft is De Hollan diaan niet in staat gebleken deze achterstand ongedaan te maken. Via snelle break-outs en door het vele balverlies aan Hollandiaan-zijde wist Atomi um de voorsprong regelmatig uit te breiden. Eindstand 12-22 in het voordeel van Atomium. WATERWEG NOORD - Jan Baksteen wordt volgend seizoen trainer bij de Schiedamse zon dag tweede klasser SFC. Bak steen trainde twee seizoenen de Vlaardingse vierde klasser RKWIK. Baksteen die ooit als semi-prof speelde bij Fortuna Vlaardingen, volgt Martin Schaap op. SFC had in eerste instantie zijn zinnen gezet op ex-Zwaluwen trainer Jan van der Hoek, die nu WCR traint. Maar omdat Van der Hoek sinds kort een nieuwe werkge ver heeft, kan hij op'vrijdaga vond, wanneer SFC traint, geen vrij meer krijgen. „Daar zijn de onderhandelingen op afgeketst," zegt SFC voorzit ter Ton Govaart. Overigens maakt de voorzitter melding van het feit dat veel gerenom meerde trainers zich hebben aangeboden bij de Thurlede club. „Ik heb me daar zelfs over verbaasd. Maar we hebben ge kozen voor een gedegen trainer en dat is Jan Baksteen in onze ogen," aldus Govaart, die keu rig als hij is, weigert namen van sollicitanten te noemen. Het contract tussen Jan Baksteen en SFC is voor een jaar, met een optie voor een volgend jaar, ge tekend. SCHIEDAM - Voor de derde achtereenvolgende maal is de Schiedamse Reddings Brigade winnaar geworden van de meer kamp in Alblasserdam. Aan deze meerkamp, die afgelopen zaterdag werd gehouden, namen in totaal tien ploegen uit Zuid- Holland deel. Zij moesten op acht onderdelen uitkomen, op vijf van deze on derdelen won de SRB, die op die manier 102 punten verza melde. Naaste concurrent Gou da eindigde op 99 punten, ter wijl DWF uit Dordrecht derde werd. Ach, hij doet 't weieens. Hij heeft schitterende monturen in z'n winkel hangen en hij vindt: 'een mooie bril is niet lelijk'. Hij heeft dan ook veel van z'n klanten al een prachtige bril op de neus gezet, en blijf dat zeker doen. Veel van z'n klan ten kiezen voor lenzen: 'Ik heb absoluut niets tegen een bril, maar lenzen vind ik ook prima! Maar natuurlijk ligt de keuze bij uzelf! Hij adviseert alleen maar! Gezien zijn opleiding weet 'ie' waarover 'ie' praat. 'fl ANVC-contactlensspecialist - OV-optometrist Nolenslaan 418 - Schiedam - tel: 010-4735384 ADVERTORIAL S W gaat over drie maanden bouwen SVVeredivisie is nog een maatje te groot Ongeslagen De Ooievaars verliest van de koploper Ze slaat deze stukjes nooit over, mevrouw K. Harms- Planbeck. „Maar nu jullie me zo overvallen, krijg ik een hoofd als een rooie tomaat. Nooit gedacht, dat ik zo maar zou worden aangesproken. Kom ik zelf in de krant. Wat wilt u eigenlijk weten?" - Gewoon, wat u van Bas van der Heijden vindt. U mag zeggen wat u maar wilt. Wij kunnen tegen een stootje -. „Bas? Prima toch. En de goedkoopste. Ik heb een kennis met zo'n snack-kar. Omdat ik hier toch elke dag voor m'n gezinsboodschappen kom, neem ik dan meteen kersvers de ham en kaas als beleg tussen de broodjes voor haar mee. Is voor zo'n klein snackkarretje het voordeligst. Bas van der Heijden hoort eigenlijk zo'n beetje bij de fami lie, want mijn kinderen lopen ook om de haverklap binnen voor hun eigen boodschapjes. Eigenlijk is deze zaak hier in dit stukje van de stad veel meer dan alleen maar een win kel. Bas is gezellig en brengt je onder de mensen", vindt mevrouw Harms. Ze heeft wel een vraag. „Soms zijn er speciale aanbiedin gen of produkten, die er nog niet waren en die blijken dan ineens verdwenen. Vind ik wel jammer", kijkt ze ons vra gend aan. Nu zijn wij, zo vertelden we al eens eerder, niet Bas-gebonden, dus hebben we bij de betere Bas-kenners even gevraagd hoe dat zit. „Op is op" geldt voor tijdelijke aanbiedingen. Omdat je van tevoren bij nieuwe artikelen niet altijd kunt inschatten of ze het wel of niet gaan doen, kun je soms overhouden of er in een sneltreinvaart door heen zijn, zo kunnen we vanaf dit plekje in de krant me vrouw Harms even doorgeven. Mevrouw Harms: ,,Elke dag naar Bas voor de gezinsboodschappen".

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 13