Voorjaarsshow Auto Garant Kreisel levert 25 Renaults aan verhuurbedrijf RixRent Unique kwart eeuw Flat-dealer Pietersen trots op Opel Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 16 maart 1990 - pagina 9 De heren J. G. Leeman en N. Z. van der Velden (van links naar rechts) van Kreisel Autobedrijven overhandigen de sleutels van een groot aantal gloednieuwe Renaults aan de gebroeders M. en J. Zevenbergen van RixRent. SCHIEDAM Bij Makkinga's Autobe drijf Auto Garant staat momenteel al les in het teken van de Voorjaarsshow, die tot en met 17 maart zal duren. Een bezoekje aan de showroom aan de Van Deventerstraat kan een hoop voordeel opleveren, want het is moge lijk om te profiteren van 700,- extra voordeel als u een Volkswagen actie model aanschaft. De show staat tevens in het teken van het feit, dat onlangs de anderhalfmil- joenste Volkswagen is verkocht. En dat in pakweg 43 jaar tijd, want in 1947 kwam VW voor het eerst op de Neder landse markt. Het totaal van anderhalf miljoen geeft aan hoe groot het vertrou wen is dat de Nederlandse automobilist in VW stelt. Uiteraard laat Auto Garant het bereiken van deze mijlpaal niet on opgemerkt voorbij gaan. Een dende rend succes verdient nu eenmaal een denderend feest. En... vanzelfsprekend denderende aanbiedingen. De Volkswagen Polo, Jetta en Golf kent u natuurlijk. Maar hebt u de Polo Jeton, de Jetta Pacific en de Golf Madison al gezien? Nu krijgt u nog eens 700,- ex tra feestvoordeel op die toch al zo roya le Volkwagenspecials! Een fantastisch aantrekkelijk aanbod. Want dankzij die 700,- feestvoordeel betaalt u nog slechts 'n te verwaarlozen meerprijs voor extra luxe accessoire- pakketten ter waarde van duizenden guldens! Komt u die feestauto's van Volkswagen maar bij ons bewonderen. Maar wacht daar niet te lang mee... Als het feest voorbij is, zijn óók die zeven snippen extra voordeel gevlogen! Ons klinkende feestgeschenk voor elke bezoeker aan onze Show van Ander- halfmiljoen: de unieke compact disc „The Milli-Sellers"! Wat 'n cadeau! 'n Schitterende CD on vergetelijke hits van toen en nu! Een non-stop partymusic met o.a. Happy days are here again, If I had a hammer, Buona sera, That's the way I like it, Sa cramento, Hair, Lambada en nog véél meer denderende toppers aller tijden! Wees er snel bij, want op is op. SCHIEDAM De Schiedamse Re nault-dealer Kreisel, gevestigd aan het Stationsplein in Schiedam, leverde onlangs 25 wagens af aan het Rotter damse autoverhuurbedrijf RixRent. De gloednieuwe Renaults vormen het eerste gedeelte van een omvangrijke serie van 125 auto's, die in de loop der tijd door RixRent zal worden afgeno men. Kreisel en RixRent zijn beide autobe drijven, die in de regio Groot-Rotter dam hun sporen ruimschoots hebben verdiend. RixRent is een lokaal opere rend autoverhuurbedrijf met vestigingen in Rotterdam en Capelle. Het bedrijf be schikt over een uitgebreid wagenpark en een service-apparaat, dat volledig afgestemd is op de wensen van het Rot terdamse bedrijfsleven. Kreisel Autobedrijven, dat overigens ook nog te vinden is op de Rotterdamse Bergweg, is door het dealerschap van het Franse automerk Renault verzekerd van een rooskleurige toekomst. De ver koopcijfers van de Renault 19 bijvoor beeld blijven verbazen, maar uiteraard dragen ook de andere modellen hun steentje bij aan de gunstige bedrijfsre sultaten van Kreisel Autobedrijven. Rix Rent heeft dan ook een verstandige keus gedaan om met Kreisel in zee te gaan. Met andere woorden: twee oude rotten in de autowereld hebben elkaar gevonden. SCHIEDAM Autocenter Pietersen is terecht trots op de jongste verkoopcij fers, die wederom aantonen, dat het automerk Opel nog altijd nummer één is in Nederland. In 1989 was Opel namelijk marktleider in ons land; nu al voor de 21e maal. Er werden in totaal 74.000 Opeis verkocht, een stijging van 3500 stuks ten opzichte van 1988. Autocenter Pietersen, te vin den aan de 's-Gravenlandseweg, heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan dat verkoopsucces. Ondanks enkele te genslagen de storm zorgde bijvoor beeld voor flinke schade slaagde het personeel van Autocenter Pietersen er in om onder leiding van bedrijfsleider Guus Bos optimaal te presteren. De spreekwoordelijke service, die al ja ren kenmerkend is voor de Schiedamse Opeldealer, heeft een trouw klantenbe stand opgeleverd. Een Opelrijder bij Pietersen keert altijd terug bij Pieter sen. En rijders van vreemde merken weten ook steeds beter de weg te vin den naar het kolossale bedrijfspand van Pietersen, omdat Opel de afgelopen ja ren zeer succesvol is geweest bij de in troductie van nieuwe modellen. Opel vertoonde dan ook de hoogste groei in Europa. Het General Motors merk Opel (en Vauxhall in Groot-Brit- tannië) toonde in 1989 met een toena me van 10% een hogere groei in Europa dan enige andere fabrikant van serie wagens in een markt die met 3,5% tot de rekordhoogte van 13,4 miljoen stuks steeg. De Opel- en Vauxhall-registraties stegen met 135.000 tot 1,48 mijoen stuks, een Europees rekord. Het markt aandeel steeg van 10,4% naar 11%. De Europese produktie eveneens een rekord steeg met 11% tot 1,54 mil joen stuks. En de Vectra is helemaal een succes story. In het eerste volledige jaar dat zij op de markt waren zijn 364.000 Vec- tra's (Cavaliers) verkocht. De grootste markten waren Engeland (130.000 stuks) en Duitsland (123.000 stuks). De Kadett (Astra)-verkopen in Europa be droegen 630.000 stuks, 8000 meer den het vorige rekordjaar. De Corsa (Nova)- verkopen stegen met 4% tot 324.000 stuks. De verkoop van lichte bedrijfswagens steeg in Europa met 13% tot 95.800 stuks. Kortom, Opel blijft de onbetwiste koplo per. Bij Autocenter Pietersen bent u van harte welkom als u meer wilt weten over dit topmerk. SCHIEDAM Autobedrijf Unique is dit jaar exact vijentwintig jaar dealer van het Italiaanse automerk Fiat. Het dealerschap heeft Unique in die kwart eeuw geen windeieren gelegd. Vijf keer mocht Fiat de hoofdprijs in ont vangst nemen bij de verkiezing Auto van het Jaar. Het meest recente suc ces betrof de Fiat Tipo, die in 1988 ge kroond werd tot Auto van het Jaar. In een eerder stadium viel die eer reeds ten deel aan de Fiat 124, de Fiat 127, de Fiat 128 en de Fiat Uno. Autobedrijf Unique heeft, dat moge dui delijk zijn, nimmer te klagen gehad over de modellenreeks, die Fiat in de loop der tijd op de markt heeft gebracht. De Panda bijvoorbeeld is reeds jaren een vertrouwde verschijning op de Neder landse autowegen. Bij Unique kunt u de Panda nu tijdelijk aanschouwen in een andere gedaante: de Fiat Panda Young. Dat is een speciale uitvoering van de Panda 1000 i.e., die nog scherper ge prijsd is dan normaal reeds het geval is. De Panda Young is voorzien van een benzine-injectie, geregelde drieweg-ka talysator, lambdasonde en vijfversnel lingsbak, terwijl de motoren volstaan met het gebruik van loodvrije Eurosu per. Uiteraard is de Young-serie, die vanaf 12.990,- leverbaar is, herken baar aan het speciale „Young" logo. Verder is bij het jubilerende Unique de Fiat Tipo Team te bezichtigen. De Tipo Team kenmerkt zich door zijn complete uitrusting. Onder meer een vijfversnel- lingsbak, een neerklapbare achterbank, analoog klokje en econometer. De Tipo Team voldoet - zoals alle Fiats met ben zinemotor - aan de zwaarste milieu-ei sen, de US 83-norm. Dit is mogelijk dankzij de geregelde driewegkatalysa tor, benzine-inspuiting en lambdasonde. De Tipo Team is verkrijgbaar vanaf 24.200,-. Autobedrijf Unique is te vinden aan de Overschieseweg in Schiedam en aan de Anna van Saksenweg in Vlaardingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 27