i i Stork-Wartsila Diesel weet uw vakkennis goed te waarderen. 0HDERH0UDSM0NTEUR Herintreders gevraagd gfii tempo-team uitzendbureau hbo-er m/v allround boekhouder m/v behaenk O O mk. Schiedam ROOBOL ZOEKT VERKOOPTALENT Autobedrijf Zeeuw b.v. Autobedrijf Zeeuw b.v. GORDIJN VERKOOPSTERS m/v l\L 070-3290339 II MP" leerling- en aankomend STORK-WARTSILA huisbediende/receptionist/telefonist m/v SCHIELAND ZIEKENHUIS KOMBI- TRAINING Rij-instructeur/ -trice worden? OYAMA in KARATE v.a. 8 jaar JAZZ EN MODERN Hl BALLET HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 4 APRIL 1990 PAGINA 8 i V. MEDEWERKER M/V MACHINALE AFDELING W at biedt Stork-Wartsila Diesel? H oe solliciteert u? Renault-dealer voor Delft e.o. Telefonist(e) m/v Administratief medewerker m/v DW IV-typist(e) m/v Junior-secretaresse m/v» Magazijn-medewerker m/v Algemeen medewerker m/v De Behaenk Adviesgroep zoekt voor de sector Verzekeringen een (HEAO BE of gelijkwaardige opleiding, leeftijd: 25 jaar) Tot zijn/haar taken zal onder meer behoren: het verwerken van administratieve bescheiden het onderhouden van contacten met verzekeraars het stroomlijnen van de administratieve organisatie. Voor deze functie zal in samenspel een carrière-stappenplan worden ontwikkeld. Binnen de sector Accountancy is plaats voor een (opleidingsindicatie: MBA-SPD I) Tot zijn/haar taken zal behoren: het voeren van administraties van cliënten het opstellen van financiële verslagen en jaarrekeningen het verzorgen van fiscale aangiften het geven van adviezen. Affiniteit met automatisering is een voordeel. Belangstellenden voor een van deze functies kunnen bellen of schrijven naar: Behaenk Adviesgroep Postbus 476 2600 AL Delft Telefoon 015-563500 (kantooruren) Reacties t.a.v. Peter Blok of Ferdinand Wiepking De Behaenk Adviesgroep in Delft is een moderne, snel groeiende organisatie, gericht op financiële dienstverlening. Tot het marktterrein van de Adviesgroep behoren onder meer de volgende advies- richtingen: - accountancy - fiscaal en bedrijfs economisch advies - personeelsbemiddeling - hypotheken - financieringen - verzekeringen - pensioenen Tot de relaties van de Advies groep behoren bedrijven, instellingen en particulieren. Behaenk Adviesgroep Industriestraat 8 2624 BB Delft Telefoon 015-563500 Telefax 015-564220 vakopleiding rij-onderricht motorvoertuigen. 1. Baliemedewerk(st)er Verhuurzaken 2. Medewerk(st)er Rechtspositie en Administratie 3. Medewerk(st)er Technische Administratie voor 21 uur per week 4. Typist(e) voor 4 uur per dag Salaris Informatie en sollicitatie Roobol Woonwinkels is een modern, gestaag groeiend filiaalbedrijf met 30 winkels in Nederland. Daarmee de grootste specialist als het gaat om de 'aankleding' van uw huis. Want bij Roobol koopt u kamerbreed tapijt, vinyl, tapijttegels en karpetten, gordijnen en vitrage. Maar ook het laatste nieuws voor de slaapkamer: matrassen, kussens, dekbedden en overtrekken. Dit alles onder één dak, dus kombineren is makkelijk. Steeds meer mensen kopen bij Roobol. Daarom zijn we voor ons filiaal in het winkelcentrum Liesveld in Vlaardingen op zoek naar leeftijd 17-23 jaar. Enthousiaste jonge mensen, die onze klanten gaan adviseren bij de keuze van gordijnen en vitrages. Dus vriendelijk, voorkomend en behulpzaam. En met gevoel voor kleur en materiaal. Zin in zo'n afwisselende baan in een eigentijdse omgeving en met gezellige kollega's? Schrijf dan snel een briefje naar; Roobol Woonwinkels BV. T.a.v. dhr. A. Roobol Postbus 46, 2990 AA Barendrecht. Succes ermee! Stork-Wartsila Diesel B.V. is producent en ontwerper van heavy duty medium-speed dieselmotoren in het vermogensgebied van 200 tot 12.700 kW per motor. De produkten worden voor zowel maritieme (voortstuwing en hulpvermogens) als stationaire (elektri citeitsopwekking) toepassingen ingezet. Het hoofdkantoor van onze organisatie bevindt zich in Zwolle, de produktiecentra in Amsterdam en Zwolle. In Schiedam is daar naast nog een grote service- en reparatie werkplaats gevestigd. Gezien het interna tionale karakter van de onderneming heeft Stork-Wartsila Diesel wereldwijd op vele, strategisch belangrijke plaatsen verkoop- en servicesteunpunten. Voor de machinale afdeling van onze reparatie werkplaats in Schiedam zijn wij nu op zoek naar een ervaren machinaal medewerker die van afwisseling houdt. De werkzaamheden omvatten onder meer het zelfstandig aanmaken van onderdelen en het bewer ken van onderdelen op de centerdraaibank, frees- bank, vlakdraaibank en kotterbank. Kortom, we beschrijven hier een afwisselende funktie. Graag komen wij dus in kontakt met een vakman of vak vrouw, met een leeftijd tussen de 25 en 45 jaar, die in het bezit is van een LTS- en SOM/Bemetel-diploma en die bovendien goed zelfstandig kan werken. Vanuit onze toonaangevende positie op de we reldmarkt in heavy duty medium-speed dieselmoto ren bieden wij al onze medewerkers volop kansen om door te groeien. En vanzelfsprekend kunt u bij ons rekenen op een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor de funktie, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer R.N.M.J. ten Kate, telefoon 010-4277100. Bij hem kunt u een sollicitatieformulier aanvragen, maar u kunt met hem ook direkt een afspraak maken voor een gesprek. Stork-Wartsila Diesel B.V., Havenstraat 24, 3115 HD Schiedam. (full-time, 38 uur per week) Het Schieland Ziekenhuis in Schiedam is een algemeen ziekenhuis en nu nog gehuisvest in twee dicht bij elkaar gele- K gen gebouwen. In de komende jaren zullen alle klinische en poliklinische activiteiten worden ondergebracht in het gebouwencomplex aan de Burg Knappertlaan Als modern ziekenhuis .kent het Schieland Ziekenhuis vrijwel alle erkende specialismen. Ruim 900 medewerkenden zetten zich gezamen lijk in voor een optimale zorgverlening Binnen de Civiele Dienst van ons ziekenhuis hebben wij op korte termijn een vacature voor een huisbediende/receptionist/telefonist. Functie-inhoud: De huisbediende valt organisatorisch onder de voorman Schoonmaak dienst. Afwisselend volgens een vast rooster worden de volgende werkzaam heden verricht: - portiersdiensten, waarbij om de 7 weken een nachtdienst en een weekenddienst - intern/extern transport - machinaal vloeronderhoud. Functie-eisen: Wij zoeken een kandidaat die - nauwkeurig en serieus kan werken; - vanwege de veelheid van verschillende taken een flexibele instel ling heeft; - bereid is in groepsverband samen te werken. Arbeidsvoorwaarden Het betreft een functie voor de duur van twee jaar, met een mogelijke verlenging van één jaar. Salariëring en rechtspositie zijn zoals bij de overheid gebruikelijk (A.B.P.-pensioenvoorziening en IZA-ziektekostenverzekering). De inschaling geschiedt in schaal A 3 (afhankelijk van leeftijd en erva ring minimaal f2.055,- en maximaal f2.589,- bruto per maand). Informatie en sollicitatie Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer R van Sliedregt, voorman Schoonmaakdienst, telefoonnummer 010-4733733, oproep 81-057 of mevrouw W. Buitenhuis, hoofd Huishoudelijke Dienst, telefoonnum mer 010-4733733, oproep 81-056. U kunt een sollicitatieformulier opvragen bij mevrouw Wismeijer, Teamleidster Personeelsadministratie, telefoon 010-4733733, toestel 305. Schriftelijk reageren kan ook. Richt dan uw brief - binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie - aan de afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw j.H. jagers, personeelsfunctionaris, Postbus 215, 3100 AE Schiedam. vraagt voor spoedige indiensttreding De man die wij zoeken zal hoofdzakelijk belast worden met het uitvoeren van service-onderhoudsbeurten, werkervaring minimaal 2 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd en opleiding. t.a.v. de direktie, Motorenweg 25, 2623 CS Delft Telefoon 015-564400. i Botmtrut tO-U, 3111 NC Schiedam, tri. 0104738000 KANTOOR voor een relatie in Schiedam. Een MEAO-diploma secretarieel is vereist in verband met de bijkomende secretariële werkzaamheden. Leeftijd: circa 20 jaar. Voor informatie: 010 - 426 14 71, Sylvia Vogel Schiedam, Rotterdamsedijk 264d voor een relatie in Schiedam. Een PD-diploma is vereist. Leeftijd: 20 - 25 jaar. De baan is voor een lange periode. Voor informatie: 010 - 426 14 71Sylvia Vogel Schiedam, Rotterdamsedijk 264d Afdelingssecretaresse m/v bij een internationaal handelskantoor in Schiedam. Voor deze baan is beheersing van WP 5.0 en steno Duits vereist. De opdracht is voor lange tijd. Reageer snel, u kunt direct aan de slag. Voor informatie: 010 - 426 14 71, Sylvia Vogel Schiedam, Rotterdamsedijk 264d voor een relatie in Schiedam. Voor deze part-time baan is beheersing van WP 5.0 ook gewenst. Voor informatie: 010 - 426 14 71Sylvia Vogel Schiedam, Rotterdamsedijk 264d voor diverse relaties in Schiedam. Wij zoeken kandidaten die in het bezit zijn v6n een HAVO- diploma, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse-opleiding. Voldoet u aan deze voorwaarden en bent u tussen de 18 - 22 jaar oud, neem dan contact met ons op of kom langs. Voor informatie: CO - 426 14 71, Sylvia Vogel Schiedam, Rotterdamsedijk 264d TECHNIEK voor een van onze relaties in Schiedam. Ervaring en een rijbewijs B zijn gewenst. Wat echter belangrijker is, is een goede werklust. De opdracht is voor langere tijd. Voor informatie: 010 - 426 08 44, Mariëlle Dupont Schiedam, Rotterdamsedijk 264d voor een plastic fabriek in de omgeving van Schiedam. Het betreft inpak- en sorteer- werkzaamheden. De werktijden zijn flexibel en kunnen liggen tussen 6.00 's morgens en 23.00 uur 's avonds. Kandidaten zijn bij voorkeur tussen de 30 en 50 jaar oud. Voor informatie: 010 - 426 08 44, Tammo Delhaas Schiedam, Rotterdamsedijk 264d HTS-er weg- en waterbouw m/v die tekeningen voor kades, bedrijfsgebouwen en bedrijfsterreinen kan aanpassen. Voor informatie: 010 - 426 08 44, Tammo Delhaas Schiedam, Rotterdamsedijk 264d INDUSTRIE Orderverzamelaars/inpakkers m/v voor een groothandel in groenten en fruit in Schiedam. De werkzaamheden bestaan uit het klaarmaken van bestellingen aan de hand van orderformulieren voor ziekenhuizen, instellingen en andere grootverbruikers. De werktijden zijn van 4.00 - 13.00 uur of van 16.00 - 24.00 uur. Voor informatie: 010 - 426 08 44, afdeling industrie Schiedam, Rotterdamsedijk 264d Dat zelfstandige vak is ook voor u weggelegd als u zich laat opleiden door de: Wij leiden op voor het erkende instructeursbewijs. Bel voor inlichtingen of folder: Elke maandagavond voorlichting. Aanvang 19.00 uur. Loevesteinlaan 474, Den Haag. Schiedam ontwikkelt zich in snel tempo tot een hoog waardige woon-werkstad in de Randstad. Het gemeen tebestuur kiest voor een energieke aanpak op diverse beleidsterreinen. Grote projecten zijn o.a. de "face lift" van het stadscentrum, het uitbreidingsplan Spaland (met zo 'n 3.500 woningen) en de verbetering van het (leef)milieu. Momenteel telt Schiedam bijna 70.000 inwoners. Het woningbestand bedraagt ruim 31.000 eenheden. Het Gemeentelijk Woningbeheer treedt op als be heerder van ca. 12.000 verhuureenheden, eigendom van de gemeente Schiedam. Zaken als stadsvernieu wing, groot-onderhou'd en woningverbetering zullen de komende jaren extra aandacht vragen. Administra tieve zaken en bewonerscontracten behoren hier toe. Reden waarom het GWB momenteel uitgroeit naar een bedrijf met ruim 90 medewerkers. Doordat een aantal medewerkers een andere functie hebben ge vraagd en gekregen, zijn er nieuwe vacatures ontstaan. Voor Bewoners- en Verhuurzaken wordt gezocht; Grootonderhoud/Woningverbetering Tot het takenpakket behoren: - het kasbeheer c.q. het in ontvangst nemen van huren en contractkosten; - het registreren van huuropzeggingen en verhuringen; - het opzetten van afrekeningen bij huur-beëindigingen en het zonodig volgen van de betalings-herinnerings- procedure; - het innemen van aanvragen huursubsidie en huurge- wenningsbijdrage; - het verstrekken van inlichtingen aangaande: - aanschrijvingen w.o. specificatie huurachterstand; - huursubsidie c.q. huurgewenningsbijdrage; - afrekening stook- en servicekosten; - het verrichten van invoer- en overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - een opleiding op HAVO-niveau; - goede contactuele vaardigheden; - werkervaring binnen een geautomatiseerde admini stratie. Voor Personeel en Organisatie wordt gezocht: voor 3 uur per dag Tot het takenpakket behoren: - het verzorgen van de personeel- en salarisadministra tie; - het verstrekken van inlichtingen over diverse rechts positieregelingen. Functie-eisen: - een opleiding op HAVO-niveau; - bij voorkeur ervaring met een geautomatiseerde sala risadministratie; - accuratesse. Voor de afdeling Technische Administratie T.Z. wordt gezocht: Tot het takenpakket behoren: - het secretarieel en administratief ondersteunen van de hoofdafdeling Technische Zaken; - het notuleren van periodieke avondvergaderingen met bewonersorganisaties; - het opnemen van telefonische en schriftelijke onder houdsklachten en het verwerken hiervan in het geau tomatiseerd systeem. Functie-eisen: - een opleiding op HAVO-niveau; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en met notuleren; - goéde contactuele vaardigheden. Voor Algemene Zaken wordt gezocht: Tot het takenpakket behoren: - het verwerken van aangeleverde concepten via de tekstverwerker; - het incidenteel vervangen van de telefoniste. Functie-eisen: - kennis van en ervaring met Word-Perfect. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring: Voor 1, 2 en 3: bij aanstelling maximaal 2.993,- bruto per maand (bij volledige werktijd) met een doorgroeimogelijkheid naar 3.152,- bruto per maand (bij volledige werktijd). Voor 4: bij aanstelling maximaal 2.589,- bruto per maand (bij volledige werktijd) met een doorgroeimogelijkheid naar 2.836,- bruto per maand (bij volledige werktijd). Telefonische inlichtingen over de functies kunnen verkre gen worden bij: 1de chef Verhuurzaken/Achterstandsbegeleiding, de heer J.A. van Eersel, telefoon 010-4739166, toestel 43. 2. de chef Personeel en Organisatie, de heer M.L.M. Schneijderberg, toestel 27. 3. de chef Technische Administratie, mevrouw J.C. Lansbergen, toestel 73. 4. de chef Algemene Zaken, de heer R. van Rutten. toestel 45. Sollicitaties kunnen binnen 2 weken na verschijningsda tum worden gericht aan het Gemeentelijk Woningbeheer, Noordvest 18, 3111 PH Schie dam onder vermei- ding van vac.nr. UCI I llo GWB 90.01/HS 1,2, 3 of 4. Bottrrirari 40-44, 3111 NC Schndam, tri. 010-4736000 Botaratraat 40-44,3111 NC Schndam, tri. 010-4736000

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 8