TSN weer in zee met Auto Garant TSN is trots op Lee Towers Radio Modern speelt in op het WK voetbal SVV doet mee aan 650 toernooi van Rotterdam Jan Bart Vollebregt in Rotterdams team TSN is er terecht trots op dat het een beroemde Neder lander onder de leden heeft: Lee Towers. De populaire zanger is sinds kort lid van de bloeiende tennisvereni ging en speelt regelmatig zijn partijtje. Lee Towers is één van de achthonderd leden die TSN heeft en daardoor de grootste tennisclub van Schiedam is. „We hebben nog wel enige ruimte voor meer leden", zegt voorzitter Ton Groeneveld, „maar als we aan de 850 zitten stoppen we". Zoals de meeste tennisclubs heeft ook TSN, dat zijn wedstrijden speelt in park Kethelhage, te leiden gehad van het ledenverlies. Ton Groeneveld: „Toch was de situatie bij TSN veel gunstiger dan de landelijke cijfers aan tonen. Landelijk verloren de clubs zo'n twintig procent van hun leden en bij TSN was dat maar 15 procent. Het waren voor het merendeel eerste en tweedejaars leden die de club de rug toekeerden". De voorzitter: „Dat we met ons leden tal zo op peil zijn gebleven, hebben we grotendeels te danken aan een speciale commissie die zich met de opvang van leden bezighoudt. Oscar Kies, Rob Bonneur, Epi Groeneveld en Mahmud Chini hebben veel in hun mars om het de leden naar de zin te maken. Steeds meer blijkt dat daar grote behoefte aan is. Een groot deel van de leden van TSN is afkomstig uit de nieuwe wijken van Schiedam. Het duurt daardoor erg lang voordat zij zich op hun gemak voelen. Ook speelt een grote rol dat TSN pas zeven jaar in Kethelhage speelt. We zijn dus ook nog op zoek naar ons eigen identiteit. Al moet ik er direct aan toevoegen dat het langzaam maar zeker begint te ko men". „TSN bestaat nu 15 jaar en het moet me van het hart dat we prestatief ge zien nog niet zo veel voorstellen", merkt Ton Groeneveld op. „We heb ben alle banen van Kethelhage ge huurd, maar spelen in de competitie nog maar in de vierde klasse. TSN heeft in Michel van Straten een groot talent gehad, maar hij is als B1 speler overgestapt naar KSVV. Daar heb ik geen moeite mee. Wij zijn nog niet zo ver dat we talenten voor de eigen club kunnen behouden. TSN is eerlijk ge zegd nog steeds in het stadium dat alle leden elkaar nog steeds moeten leren kennen. Daar is tijd voor nodig". Ansjo Huigen is bedrijfslei der van de Superwinkel van radio Modern. In zijn functie en als sponsor van deze krant juicht hij het van harte toe dat het bedrijf de zomer sporten zo na aan het hart ligt. „Radio Modern is een bedrijf', zegt hij, „dat altijd wil inspelen op de actu aliteit bij sport. Deze keer maken we veel propaganda voor het wereldkam pioenschap voetbal dat volgende maand voorde deur staat. Bij de in gang van onze Superwinkel aan de Nieuwpoortweg 2, waarvan er al zo'n vijf in Nederland zijn, hebben we een voetbalgrasveld neergelegd en laten we video-opnamen zien van WK wed strijden. Het is voorde meeste men sen een blikvanger van de eerste orde. Bij aankoop van een Philips televisie stellen we een Oranje attribuut be schikbaar (sjaal, paralu, voetbal) en dat spreekt de kopers erg aan". „Met onze acties bereiken we een nieuw soort publiek dat bij binnen komst in de winkel snel wil beslissen. Het zijn doorgaans geen mensen die uitgebreid winkelen. Al moet ik wel zeggen dat onze Superwinkel zó groot is datje er lange tijd over doet om te zien wat de winkel zo allemaal heeft te bieden aan radio's, televisie's, wasap- paraten, fototoestellen, koffiezetappa raten enzovoort". Radio Modern heeft Superwinkels in Schiedam, Leidschendam, Alphen aan de Rijn, Dordrecht, Gouda, Lisse en binnenkort in Den Haag. Een ande re zekerheid is dat radio Modern de inwoners van Zuid-Holland zo'n 35 andere vestigingen heeft te bieden. Winkels met een steeds bijgestuurde selectie uit een omvangrijk assorti ment. TSN blijft deze zomer opnieuw in de belangstelling staan van Auto Garant. De VAG-dealer uit Schiedam heeft een kledingpakket beschikbaar gesteld voor de spelers van de twee hoogst spelende teams en 72 dozijn tennisballen ge schonken, alle met het Audi opdruk. Met het sponsoren van Schiedam's grootste tennisclub (800 leden) zet Auto Garant de lijn voort van Audi Nederland dat al jaren het internatio nale A-tennistoernooi voor zijn reke ning neemt in Ede. „Audi sponsort de tennissport op lan delijk niveau", zegt directeur Hans Makkinga van Auto Garant, „en de dealers dragen het tennis op lokaal ni veau een warm hart toe. Het laat zich raden dat TSN zeer tevreden is over de steun die het krijgt van de VAG- dealer". Het Schiedamse bedrijf valt het best te typeren als een hardwerkend automo bielbedrijf aan de Van Deventerstraat. Auto Garant is één van de grotere VAG-dealers van de 180 die er in Ne derland zijn. Het bedrijf heeft een uit stekende naam op het gebied van ser vice en wil daar graag vooruit komen. Schadeherstel Verder kan men Auto Garant zien als een all-round bedrijf. Voor de aan koop van een gloednieuwe Volkswa- SW is één van de vier clubs die is uit genodigd mee te doen aan het 650 toernooi van Rotterdam. Het evene ment, dat ter gelegenheid van het 650 jarig bestaan van de Maasstad bij Sparta wordt gehouden, vormt tevens de afsluiting van de voetbalcompeti tie. De andere clubs zijn Feyenoord, Sparta en Excelsior. SVV is van alle clubs die meedoen duidelijk het meest succesvol geweest. De Schiedammers werden na twintig jaar weer eens kampioen en promo veerden naar de eredivisie. Alle clubs hebben de mogelijkheid een gastspeler te laten meedoen. Het toernooi op Spangen vermeldt de volgende wedstrijden: vrijdag 18 mei: Excelsior-Feyenoord 19.00 uur); Sparta-SW (21.00 uur). Zondag 20 mei: wedstrijd om de derde en vierde plaats 13.00 uur); finale 15.00 uur). Hoofdsponsor van het toernooi is de Verenigde Spaarbank NV te Rotter dam. Overige oefenwedstrijden van SW: zaterdag 12 mei: Unitas'30-SW (Et- ten-Leur)(14.30uur). Dinsdag 22 mei: Capelle-SW 19.00 uur). Vrijdag 25 mei: Oliveo-S W 19.00 uur). - gen of Audi en voor de aankoop van een gebruikte wagen is men in de Van Deventerstraat aan het juiste adres. Ook wat betreft onderhoud, APK en schadeherstel staat men bij Auto Ga rant zijn mannetje. Groeimarkt Auto Garant richt echter niet alleen het vizier op de particuliere markt, maar ook op de zakelijke. Ieder be drijf, dat geheel of gedeeltelijk afhan kelijk is van een betrouwbaar vervoer middel, doet er verstandig aan eens langs te gaan bij Auto Garant. Ook op de groeimarkt als de leasemarkt heeft Auto Garant inmiddels een stevige vinger in de pap. De auto wordt steeds meer gezien als een middel van ver voer, dat volledig voldoet aan de indi viduele wensen en dermate in belang rijke mate bijdraagt aan de kwaliteit. Jan Bart Vollebregt is de enige Schie dammer die is geselecteerd voor het Rotterdamse hockeyelftal dat van 7 toten met lOjuni meedoet aan het in ternationale Havenstedentoernooi. Het evenement wordt in het kader van 650jaar Rotterdam op de velden van de hockeyclub Rotterdam gehou den. De 24-jarige hockeyer van Rotterdam is al jaren cricketer van het Haagse Quick. Daarvoor speelde hij vanaf zijn jeugd bij Hermes DVS. Hij debu teerde op 16-jarige leeftijd in het eerste elftal van Hermes DVS, maar koos in 1984 voor Quick omdat het in de hoofdklasse speelde. Tussen de bedrij ven door voetbalde hij ook nog en be gon zijn hockeycarrière bij Spirit. Het Rotterdams hockeyteam is als volgt samengesteld: Bart Looye, Coen Pijpers, Karei van Aggelen, Gertjan van Wijngaarden, Michiel Kraus, Poe Schaedtler, Boudewijn van Eijck, Remco Hartgers, Paul de Rijke, Frankjan van Waveren, Jurriaan Leij- der en Jan Bart Vollebregt. De wed strijden op de velden van de hockey club Rotterdam gaan tegen de stedelij ke teams van Argentinië, Spanje, Schotland, West-Duitsland, België en Engeland. -I ZOMERSPORTMAGAZINE Het 1ste Zondagteam van TSN Jan Bart Vollebregt P A G I lT~ A 15 *4 De trotse kampioen SVV ook deze maand nog volop actief

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 31