adspiranten van politie (m/v) Welke vaklui met LTS SOM of ervaring leveren ook vakwerk Machinebankwerkers Dieselmonteurs Draaiers/Kotteraars Torenkraan/Dokkraanmachinisten IJzerwerkers Hand/Machinebranders Hakkers/Slijpers SCH00L- SCHOONMAAKSTER 'DE BURCHT' GEMEENTEPOLITIE RIJSWIJK STORK-WARTSILA \M l\L vlaardingen oost scheepsreparatie vlaardingen oost scheepsreparatie J^HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 20 JUNI 1990 PAGINA 16 Christelijke Scholengemeenschap (MAVO en Beroepsonderwijs) Bestuur V.P.C.V.O. BANKWERKERS M/V ONDERHOUDSMONTEUR M/V W at biedt Stork-Wartsila Diesel? H oe solliciteert u? Vlaardingen Oost Scheepsreparatie bv is een middelgroot scheepsreparatiebedrijf in het Rijnmondgebied, met een personeelsbestand van 145 medewerkers, dat zich met de reparatie van zeegaande schepen, baggervaartuigen en offshore-eenheden bezig houdt. Het maakt deel uit van een sterke en solide groep, maar opereert, met veel succes, geheel zelfstandig. Door de voortdurend goedgevulde orderportefeuille wil Vlaardingen Oost uitbreiden en zoekt ter aanvulling in de SCHEEPSREPARATIE: M/V Kandidaten voor deze funktie moeten aan de hand van tekeningen en instrukties al het voorkomende bankwerk kunnen uitvoeren. M/V Hiervoor zoeken wij kandidaten die bekend zijn met revisiewerkzaamheden aan voortstuwings- en andere motoren en ervaring hebben in het zoeken van storingen. Kennis van afstandsbediening en alarmsystemen is een pré. M/V Voor het vervaardigen en repareren van scheepsonderdelen aan de hand van tekeningen, ter beschikking gestelde of zelf vervaardigde maatschetsen. Wij bieden u vanzelfsprekend een goed basissalaris en een pakket prima secondaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten die voldoen aan de genoemde kwalifikaties, maar ook zij die zich in de beschikbare funktie willen bekwamen, verzoeken wij schriftelijk of telefonisch te solliciteren. Nadere informatie betreffende genoemde funktie kan telefonisch worden verkregen bij mevr. M.C. Vreeker. Vlaardingen Oost Scheepsreparatie bv Schiedamsedijk 2 3134 KK VLAARDINGEN Postbus 47 3130 AA VLAARDINGEN Telefoon 010 - 434 27 44 Vlaardingen Oost Scheepsreparatie bv is een middelgroot scheepsreparatiebedrijf in het Rijnmondgebied, met een personeelsbestand van 145 medewerkers, dat zich met de reparatie van zeegaande schepen, baggervaartuigen en offshore-eenheden bezig houdt. Het maakt deel uit van een sterke en solide groep, maar opereert, met veel succes, geheel zelfstandig. Door de voortdurend goedgevulde orderportefeuille wil Vlaardingen Oost uitbreiden en zoekt ter aanvulling in de SCHEEPSREPARATIE: M/V Het bezit van een hijsbewijs is een pré. Hij zal tevens assistentie verlenen bij het interne transport alsmede bij het dokken en hellingen van schepen. M/V Voor deze funktie zoeken wij vaklieden die bekend zijn met het werken in de sektor scheepsreparatie. M/V Aan ervaring in de scheepsreparatie wordt de voorkeur gegeven, terwijl het bezit van lascertifikaten op prijs wordt gesteld. M/V Bekend met algemeen brandwerk en/pf het bedienen van een handbrandmachine. M/V Alle voorkomende hak- en slijpwerkzaamheden t.b.v. lasvoorbereiding en afwerking. Wij bieden u vanzelfsprekend een goed basissalaris en een pakket prima secondaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten die voldoen aan de genoemde kwalifikaties, maar ook zij die zich verder in de beschikbare funkties willen bekwamen, verzoeken wij schriftelijk of telefonisch te solliciteren. Nadere informatie betreffende genoemde funkties kan telefonisch worden verkregen bij mevr. M. C. Vreeker. Vlaardingen Oost Scheepsreparatie bv Schiedamsedijk 2 3134 KK VLAARDINGEN Postbus 47 3130 AA VLAARDINGEN Telefoon 010-434 27 44 Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Voortgezet On derwijs te Schiedam vraagt voor de Chr. Scholengemeenschap 'DE BURCHT', Nieuwe Damlaan 762 te Schiedam m.i.v. augustus a.s. een voor 10 uur per week. Gegadigden dienen in te stemmen met het doel en de grondslag van de school. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van plm. 17.30 uur tot 19.30 uur. Salaris volgens rijksregeling. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan: Nieuwe Damlaan 762, 3118 AC Schiedam. Inlichtingen bij het hoofd administratie de heer C. J. van Leerdam. Tel. 010- 4738077 (tot 13.00 uur). In verband met openstaande vacatures bij de gemeentepolitie Rijswijk kunnen worden geplaatst: De opleiding vindt plaats aan één van de politie-opleidingsscholen, duurt ongeveer 20 maanden en start elk kwartaal. Funktie-eisen: - minimum-leeftijd bij aanstelling 18 jaar; - diploma Mavo 4/D (alle vakken) of Mavo C/LBO C (met één vreemde taal en wis- of natuurkunde in het pakket) of een onvoorwaardelijk over- gangsbewijs van 3 naar 4 HAVO/VWO. Gedurende de opleiding ontvangt men een maandgeld van 784,- bruto. Na de opleiding verdient een agent(e) afhankelijk van leeftijd een salaris tussen de 2.569,- en 3.736,- bruto per maand, exclusief toeslagen voor onregelmatige dienst. Gezien de samenstelling van het korps wordt vrouwen uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Commissaris van Politie te Rijswijk, Postbus 5200, 2280 HE Rijswijk. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heer J. van Dop, telefoon 070-3959213. Stork-Wartsila Diesel B.V. is producent en ontwerper van heavy duty medium-speed dieselmotoren in het vermogensgebied van 200 tot 12.700 kW. De produkten worden voor zowel maritieme (voortstuwing en hulpver mogens) als stationaire (elektriciteitsop wekking) toepassingen ingezet. Het hoofd kantoor van onze organisatie bevindt zich in Zwolle en de produktiecentra zijn in Am sterdam en Zwolle gevestigd. In Schiedam hebben we een grote service- en reparatie werkplaats. Gezien het internationale karak ter van de onderneming heeft Stork-Wartsila Diesel wereldwijd, op vele strategisch be langrijke plaatsen, verkoop- en service steunpunten. In onze modern ingerichte Service-vestiging te Schiedam worden reparatie-, revisie- en onder houdswerkzaamheden aan dieselmotoren verricht. Ook op dit service-gebied hebben wij een goede naam bij onze klanten. Wij leveren vakwerk. Van de bankwerkers die wij nu zoeken, verwachten we dan ook grote inzet bij het demonteren, revideren en monteren van motorcomponenten. En dat betekent o.a. dat u bereid moet zijn soms over te werken. Schrikt dit streven naar perfectie u niet af en bent u in het bezit van een LTS SOM opleiding en/of heeft u voldoende ervaring met revisiewerkzaamheden, dan komen wij graag met u in contact. Voor deze Service-vestiging zoeken wij tevens een zelfstandige onderhoudsmonteur. De werk zaamheden omvatten het controleren, revideren en testen van de speciale gereedschappen, die wij voor reparaties aan dieselmotoren gebruiken. Daarnaast zal hij/zij eenvoudige onderhouds werkzaamheden aan de installaties en werktuigen binnen onze Service-vestiging gaan verrichten. Bereidheid tot het bedienen van de buitenkraan wordt gewaardeerd. Heeft u algemene installatiekennis als ook een LTS SOM opleiding en/of voldoende ervaring, het liefst in een onderhoudsdienst, dan komen wij graag met u in contact. Vanuit onze toonaangevende positie op de we reldmarkt in heavy duty medium-speed dieselmoto ren, bieden wij al onze medewerkers volop kansen om door te groeien. En vanzelfsprekend kunt u bij ons rekenen op een prima salaris en goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor een van beide func ties, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer R.N.M.J. ten Kate, telefoon 010-4277130 of de heer H.J. Samshuijzen, telefoon 010-4277134. Maar u kunt ook een brief schrijven. Stuur deze dan naar Stork-Wartsila Diesel B.V., Havenstraat 24, 3115 HD Schiedam, t.a.v. de heer C A. Dupuis.

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 16