MET SIEBEL DOET U T SCHITTEREND DEZE ZOMER SIEBEL HEEFT ER MEER VAN BERGI diensten BIJ DE SWR WORDEN BUNA AL UW ZITPROBLEMEN OPGELOST 20 tot 30% KORTING IJ f' BladZij-voeten in massagebad Molendagen Kinderdijk ADMINISTRATIEF/ COMMERCIEEL MEDEWERKER (m/v) J Geen Indianen meer mm TOER-IS-MEi I Dat moest Rinus eens weten SWR: zitten op maat; slapen op de juiste hoogte Ook de uitverkoop is voor ons geen probleem. Voor mannen, die op hun strepen staan Elke zaterdag in juli en augustus Mooie nagels via een potje HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 6 JULI 1990 PAGINA 7 Waar u ook uw vakantie gaat vieren, met Siebel doet u overal schitterend. Want bij Siebel kiest u uit 'n grote zomercollectie een sieraad of horloge met een verrassende uitstraling. En dat voor een ongewoon lage zomerprijs! 'i PORSCHE DESIGN met 3 vestigingen in het "hartje" Westland zoekt voor haar vestiging in Maasdijk met spoed een ter uitbreiding van het huidige team. Zijn/haar werk zal be staan uit het verwerken van klant- en polisgegevens, waar voor een behoorlijke mate van accuratesse gewenst is. Ervaring op het gebied van verzekeringen geniet onze voor keur. De bereidheid tot het behalen van een assurantiediploma is echter een must. Verder moet de kandidaat - eventueel bin nen afzienbare tijd - goed met computer en tekstverwerker om kunnen gaan. Kandidaten die - naast genoemde ervaring - beschikken over: - een voltooide middelbare schoolopleiding - feeling om klantgericht te denken en te handelen - een grote dosis enthousiasme nodigen wij snel uit om een handgeschreven brief te zenden aan de directie van: BERG-diansten Tuindersweg 49, 2676 BD Maasdijk, telefoon (01745)12086 op alle modellen Uit voorraad leverbaar. Senioren Winkel Rotterdam Hoofdweg 20, Capelie a.d. IJssel Tel. 010-4582100 Maandag gesloten, vrijdag koopavond. Afd. v. Beenhakker R'dam b.v. Jaren geleden zag ik ze ai eens op een consumenten beurs. Kleine, aardewerk pot jes met daarin een bruin poe der. Als je daar je gezicht mee 'bekwaste' zou je er uit zien alsof je rechtsstreeks van zo'n Spaans 'bak-strand' vandaan kwam. Bij toepassing viel het wat te gen. Je leek meer op een be schilderde Indiaan en als je - bij je oren bijvoorbeeld- een streekje was vergeten, stak dat akelig onnatuurlijk af. Die potjes waren in feite hun tijd vooruit. Want sinds kort hebben ook gerenommeerde cosmeticamerken zo'n zon- poeder ontwikkeld. Alleen moet naar mijn idee de sa menstelling veel beter uitge dokterd en geraffineerder zijn, want het effekt is een stuk na tuurlijk. Jil Sander, zowel als Christian Dior, zorgen voor zo'n zomers gezicht. maar. Plus dergelijke handrei kingen uit de cosmetische hoek. Terra Bella Jil Sander noemt het produkt 'Sun Glow Bronzing Powder' en levert er, heel handig, in dezelf de verpakking een inschuifbare kwast bij. Die zit in een huls, net als een lippenstift. Zongebruind via de kwast (Dior). 'Terra Bella' is de naam, die Christian Dior aan z'n zonpoe- der heeft gegeven en ook daar hoort een kwast bij. Want die moet je voor het zo goed mo gelijk aanbrengen van deze 'aarde-poeders' wel gebruiken. Beide merken hebben twee tin- een rubriek voor vrouwen en andere mensen... Nu in de Verenigde Staten zelfs de slogan 'Fry now, pay later', oftewel: „braad nu, betaal la ter" de Amerikanen er toe moet bewegen niet te lang in de zon te baden, passen derge lijke cosmetische hulpmiddel tjes natuurlijk prima in zo'n pas-op-met-de-zon-campagne. In Nederland doen we het met de sproetenbus, goede zonne brandmiddelen met hoge be- schermingsfaktor en ons ge zonde verstand. Hoop ik dan Nieuwe Adidas in deze door sport beheerste zomer. De gloed van de zon uit doos jes van Jil. odidas „Ik eet net een boterham met pjndakaas". Of „ik zet net met m'n voeten in een teiltje met sodawater". Dat waren, las ik laatst in een opinieweekblad, afwisselend de smoezen van Rinus Michels wanneer hij z'n stukje voor dat blad niet klaar had. Want Rinus Massagebad voor moede voeten. traint niet alleen, hij schrijft ook. Dat teiltje sodawater zag ik voor me. Want als je een dag Alle zaterdagen in juli en au gustus zijn in Kinderdijk 'mo lendagen'. De 19 molens van de Neder- en Overwaard wor den 's middags tussen 13.00 en 17.30 uur in werking gesteld. De 76 draaiende wieken zorgen dan voor een prachtig schouw spel. Nergens ter wereld zijn zoveel werkende molens bij el- .kaar te vinden als in Kinderdijk en het is dan ook niet verwon derlijk dat de molendagen jaar lijks vele duizenden bezoekers uit binnen- en buitenland trek ken. Bezoekmolen Een overzetveer brengt de be zoekers voor 2,50 naar de kade langs de molens, een mo gelijkheid die alleen tijdens deze molendagen bestaat. De rond 1738 gebouwde molens 27/90 worden op één na nog steeds bewoond, die ene is de 'be zoekmolen' die - behalve op zondag - alle dagen van de week tussen 9.30 en 17.30 uur open staat voor bezichtiging. Volwassenen betalen daar 2,50 voor, kinderen en 65+ 1,50. Molenaar De Vries ont vangt de gasten, laat het gehe le interieur zien, tot vlak onder de kap, en legt de werking van de molen uit. Varen Varen langs de molens kan ook. Bij Paviljoen De Molen hoek ligt de (kleine) rondvaart boot die dagelijks, tussen 9.30 en 17.30 uur, langs de molens vaart. Dit ca. 20 minuten duren de tochtje kost 2,50 en voor kinderen van 4 t/m 9 jaar moet 1,50 worden betaald. hebt gesjouwd, (te)lang op je benen gestaan, of te veel van je voeten gevergd, is niks zo lek ker als een voetbad. En wan neer zo'n prominent voor het betere voetenwerk dit zelfs als geldig excuus gebruikt, klinkt het ineens wat minder burger lijk. Dus ben ik de afgelopen weken frank en vrij aan het voetbad gegaan. Niet zo'n teiltje als van Rinus, ook niet in de soda, maar in een massagebad. Een nieuw produkt van Philips, dat we dit keer eens tot onderwerp van een BladZij-test maakten. De met kunststof noppen be zette bodem van het warmwa terbad zorgt, als de stroom is aangezet, voor een roterende beweging. Op die manier wor den je voeten zachtjes gemas seerd. Je kunt nog kiezen uit twee massagestanden ook, terwijl je tevens het warme water op temperatuur kunt houden of desnoods iets warmer maken. Verkwikkend en moeheid ver drijvend. Dat zijn de resultaten van zo'n bad, kan ik u doorge ven. Niet primair als je er met je voeten in zit, maar vooral als je daarna gaat lopen. Voeg je er nog een bruistablet aan toe, dan versterk je de werking. Vooral na een hele dag plus avond grote schoonmaak in m'n huis met aan het eind van de lange dag zo'n versleten ge voel, gunde ik mezelf er een flinke opkikker mee, aldus deze huishoudelijke dienstmedede- ling. Na het bad giet je 't water via een handige opening weg. Een stukje luxe voor jezelf dus. Dat moest Rinus eens weten. Kritische kanttekening: het snoer van 1.70 cm. is tekort als je het ding op de grond zet met een stopkontakt op normale hoogte. Adviesprijs voor dit massage bad (ook voor mannen, zelfs al trainen ze niet!) 159.- ten, een voor de blanke huid en een wat donkerder voor de al gebruinde of olijfköeurige teint. Niet poederig Met (compact)poeder kun je ze niet vergelijken, want de sa menstelling is heel anders. De matte finish ziet er niet poede rig uit, terwijl bij 'Terra Bella' miniscule micro-deeltjes gevuld zijn met vitamine E om de huid te beschermen. Je moet wel even weten hoe je doen moet, vind ik. Met lichte bewegingen -en dus die kwast- breng je zo'n poeder op de be langrijkste punten van het ge zicht aan: wangen, voorhoofd, wenkbrauwen, neus en kin. Niet te dik en ooK niet op een vette of vochtige huid. Anders word je vlekkerig. Op je zomeravond-uit een lich te streek over de schouders en dècollet'e staat helemaal niet gek als je huid daar tenminste al een tikkie zon heeft gehad. Selftanning Dat je bruin wordt zonder zon via 'selftanning'-produkten, on derstreep ik nog maar een keer. Er zijn heel wat van die de huid-bruin-kleurende crèmes. Ook Jil Sander heeft er nu een in haar zonnelijn, maar dan met beschermingsfaktor 2 tegen verbranding en uitdroging. Zonne lipsticks van dit merk in zachte zomertinten kregen bij voorbeeld factor 15, dus zijn droge lippen of verbranden er niet meer bij. De man Deze bekende Duitse mode ontwerpster (dus spreek uit Sander en niet Sender, zoals je vaak hoort) denkt ook al een tijdje aan het uiterlijk van de man via Man's Face. Deze ge zichtsverzorgingslijn kreeg een aanvulling met een nieuwe serie voor meneers lijf en heet ge woon Man's Body. Jil geeft die body een vochtinbrengende lo tion, een milde shampoo en douchegel in één en een Lekke re 'scrub' om het lijf van ver- hoornde huidcellen te verlossen en jezelf zoiets als een lichaam- speeling te geven. Adidas We zagen ze op een slof en een ouwe voetbalschoen geen kam pioen worden, verleden week zondag in Milaan, dat Oranje elftal. We zagen wel vele dui zenden keren de drie bekende Adidas-strepen op het Italiaan se voetbalgroen. En diezelfde naam op de medicinale koffer tjes van de verzorgers. Zout in de wonde of troostrijk vocht...nieuw voor mannen is een complete Adidas lijn voor het al of niet aktieve lijf. Vanaf een nieuwe geur via eau de toi lette of after shave, tot en met een after shave balm, een dou chegel, een verkoelende body lotion en een deordorant. Zoals de naam in feite al zegt is het een sportieve, verfrissende geur met in de verzorgende produkten de laatste cosmeti sche toepassingen. Zoals ver zachtend, huidherstellend, ver zorgend. Voor mannen, die op hun strepen staan zullen we maar zeggen. BladZij smeert Je probeert ze te laten groeien, want lange nagels staan zo aar dig en hup, daar gaan ze weer. Afbrokkelen, scheuren, hoekje er af...geen beginnen aan. Wie zulke broze of poreuze na gels heeft kan daar best iets te gen doen met nagelverharders of crèmes. Een bekend merk op dit gebied is Mavala, een Zwitsers pro dukt, dat in een ander jasje ge stoken z'n herintrede doet op de Nederlandse markt. Dit o. m. met Nailactan, een crème die de groei van nagels stimu leert, ze herstelt, zorgt voor een natuurlijke gezonde glans en elasticiteit van de nagel. Nailac tan blijft namelijk niet op de nagel liggen, maar dringt door, daar waar de groei moet wor den aangepakt. Dat klinkt allemaal veelbelo vend. De importeur Jean Snel (tel. 079-611370) wilde graag, dat wij Nailactan voor u ging proberen, overtuigd als men is van de resultaten. Dus laat BladZij het potje leegsmeren door iemand met door afbrok kelen 'gekartelde' nagels. Over een tijdje leest u of m'n proefpersoon bezit, wat tot nu toe een vrome wens was: mooie, lange(re) nagels. Zo'n potje Nailactan kost overigens 24,50 en je moet het dagelijks smeren. BERG-diensten Reizen-Verzek'ringen-Hypotheken-financiermgen-Onr goed Zilveren slavenarmband met fraai motief. Opvallende zilveren creolen met dolfijntjes. Leuk voor de vakantie! Nieuw! Exclusief gouden hanger, uitgevoerd met 16 brillanten en 1 saffier. Leuke gouden ring in Slagring in zilver met schitterende zirkonia's Diverse hangers uitgevoerd in goud Afgebeelde modellen per stuk 00 fantasiemodel Gouden figaro-armband. Nu scherp geprijsd! De bekende gouden Gourmette-armband. Nu met bijna 40% voordeel Saffier en diamant gezet in een gouden ring. Gouden slagring met twee r flonkerende brillanten Nieuw! Hing in geel- en witgoud met drie brillanten van O.O"7 crt. V.V.S Gouden fantasienng met bijpas sende oorknoppen uitgevoerd met diamant. Prijs per stuk 99.— Robuust gouden ring met 1 brillant. Moderne oorknoppen uitge voerd in goud met diamant Fiorucci-norloges in aparte stijl. Diverse modellen aanwezig. Het roulette-horloge van Fiorucci. In doublé of zwarte uitvoering. Diverse Swatch-horloges nu aantrekkelijk geprijsd Cgeldt niet voor de collectie 19903. Stebei biedt u de vermaarde Porsche-kwatiteit voor de laagste prtja. Da deeignprodukten 2oais pan» vouwbril en portam onna »e> van £*05.— vdór 149, Cper stuk) en sleuteletui van 1ÖÖ.— voor 69.—, bewijzen dit. Aanbiedingen gelden t/m 20 juli 1990 of zolang de voorraad strekt. Siebel Juweliers heeft vestigingen in Alkmaar, Amstelveen Amsterdam Noord/Centrum/Museumkwartier, Apeldoorn, Arnhem, Delft, Den Bosch, Den Haag, Groningen, Haarlem, Hilversum, (moHoonn' Maastricht, Roermond, Rotterdam, Rijswijk, Schiedam, Tilburg, Utrecht Centrum/H.C., Venlo, Vlaardingen, Weert en Zwolle. Bel gratis voor informatie Q6 - O220"7"75. REIZEN-VERZEKERINGEN-BANKZAKEN-HYPOTHEKEN-ONR.GOED ReaK.es op ofbjjdjWW»» deze ™y;',c,ncKRANr EXTRA •L,W thuiskran iv R|jswiik Postbus 5825-jgoon 070-lW i»SL*

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 7