ACTUELE 3 2 ZITS Modern Design WIN EEN TON BON GRATIS ERKENDE VERHUIZERS IWI Schakelcursus Ziekenverzorgende Hairline Achtste trekking Postcode Loterij Opnieuw extra prijzen uitgekeerd NU HOOGSTRAAT 206 kasten bankstellen VLAARDINGEN TEL. 010-4346918 sfeer- en stijlvol CURSUS VERKOOPMEDEWERKER/-STER TANKSTATION Hoogheemraadschap van Delfland is het er wel maar... je ziet het niet! De wortelpermanent 79.50 nu De Nationale Postcode Loterij nu ook op Teletekst! Hoofdprijswinnaars komen nietsvermoedend thuis HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1990 PAGINA 2 Ï0 -ft ft, ft/ft:', %ÏLfw W. «ftv Siïïkz: ft .ft' 1 f '..ft v ft-ftftftftftft -ft' V Deze bijpassende draai- fauteuil leveren wij er bij! leverbaar in 16 verschillende stoffen KLEINMEUBELEN Maandagmorgen gesloten INT. MEUBELTRANSPORT D. van Geyl Zonen B.V. VERHUISCONTAINERS dat pakt altijd goed uit BEKENDMAKING nr. 90.1059. Astro Pizza STICHTING BEROEPSEDUCATIE NIEUWE WATERWEG Tel. 010-4602099. STICHTING BEROEPSEDUCATIE NIEUWE WATERWEG Telefoonnummer: 010-4602099. Bij de achtste trekking op 29 augustus van de Nationale Postcode Loterij viel voor het eerst een lot van 500,- op een postcode met tien deelnemers. Maar de verrassing was nog groter, toen bleek dat het om twee deelneemsters ging, mevrouw Janssen en haar dochter, die gezamen lijk vijfduizend gulden ontvingen; ieder de helft. "Dat is nog eens boffen!" lacht mevrouw Janssen aan de telefoon. 'Ja, we doen al sinds december mee, want het leek ons zo'n leuke loterij. Ik heb in heel wat loterijen meegespeeld, maar dit is de eerste keer dat ik wat win. En dan nog wel samen mei m'n dochter. En jullie zijn ook snel met overmaken; 't stond minder dan een week later al op onze giro's. Daar laten we 't lekker op staan, dan kunnen we nog eens leuke dingen voor anderen doen.' Elders vielen er ook een heleboel prijzen dicht bij elkaar: 75 in Breda, 84 rond het Kerkplein in Den Haag. 95 in Noordwijk, 109 in Hoofddorp, 103 in Amsterdam-Zuid. 113 in Roermond, en liefst I 33 in Rotterdam-Zuid. Daarnaast werden er ook nog vijf Gran Bij 25 nieuwe deelnemers aan de Postcode Loterij glijden deze week een complete set wandel- en fietskaarten van tien unieke natuurgebieden in de bus. Een extra presentje van Natuurmonumenten, één van de instellingen die door de Postcode Loterij worden ondersteund. Een mooie gelegenheid om nog eens in het najaar op stap te gaan en te genieten van een paar van de mooiste natuurgebieden van Nederland. Dorado Reizen uitgeloot. Natuurlijk is het leuk om zelf een prijs te winnen. Maar het is nóg leuker om te weten dat andere medespelers in de Postcode Loterij óók dezelfde prijs in ontvangst mogen nemen. Zoals het dit keer moeder en dochter Janssen overkwam. Bovendien is het ook nog mogelijk om met een totaal andere postcode mee te doen dan die van uzelf. Zo kunnen clubs, verenigingen of bedrij ven gezamenlijk meedoen op één postcode. Want hoe meer er op één postcode meedoen, hoe groter de kans op een prijs. Daar weet mevrouw Janssen alles van! Met vakantie gaan is leuk, maar soms is terugkomen zelfs nog leuker. Dat ondervond ten minste de familie Vermeer uit Eindhoven. Marieke propte net de eerste vakantiewas in de machine, toen één van de buren even langskwam. Ja. leuk gehad, warm geweest, fijn weer thuis te zijn, hier nog iets gebeurd? Nou, ja, ook warm, ook leuk, en nog wat: het schijnt dat er hier in de straat een hoofdprijs gevallen is van de Nationale Postcode Loterij! Maar wie het is, weten we nog niet. In elk geval wel dat het meer moet zijn dan 1.000,-, anders zou den we allemaal dezelfde prijs gekregen hebben. Ja, de Postcode Loterij, Marieke herinnerde zich nog dat ergens vlak voor Kerst hun middelste zoon een hele middag op pad Kijk voortaan direct na de trekking op pagina 525 en u weet meteen of u in de prijzen bent gevallen! Spelregels Iedere maand opnieuw worden grote prijzen verloot onder de deelnemers van de Nationale Postcode Loterij. Een Hoofdprijs van 100.000,-. Verder vele Postcodeprijzen van 1.000,- 500,- 100,- 50,- 25,- en 10,-. Daarnaast zijn er nog extra regionale prijzen. De hele straat Het speciale van de Nationale Postcode Loterij is dat, als een Postcodeprijs op een postcode valt, iedereen die met dezelfde postcode meespeelt, auto matisch ook een prijs krijgt uitgereikt. Tot 1.000 gulden zelfs dezelfde prijs! Hoofdprijs Uw lotnummer is uw postcode plus twee door de computer toegekende cijfers. De Hoofdprijs valt op het volledige nummer. Bij de Postcodeprijzen winnen alle andere loten met dezelfde postcode óók dezelfde prijs. Hoe groter het aantal deel nemers in dezelfde postcode, hoe meer kans dat ook uw postcode in de prijzen valt. Als uw buuman 1.000 gulden wint. dan wint uw lot óók 1.000 gulden. Met de bon hieronder kunt u direct meedoen. Als u die invult en opstuurt, machtigt u de Nationale Postcode Loterij om een tientje per lot af te schrijven van uw giro- of bankrekening. De opbrengsten van de Postcode Loterij komen ten goede aan organisaties die zich inzetten voor de Derde Wereld, of voor natuur, mens en milieu. Zo verenigt de gezelligste loterij van Nederland het nuttige met het aangename. was geweest om loten te verkopen, heette dat niet de KinderKerstLoop? Het had gehoosd van de regen die dag. Toen hij aan het eind van de middag met dat verregende smoeltje voor haar stond had ze zelf ook nog maar ingetekend, hoewel ze het eerst niet van plan geweest was. Haar man Peter nam 's morgens het tele foontje aan. Bea Post van de Postcode Loterij vertelde hem dat het gezin de prijs van 100.000 had gewonnen! Marieke dacht eerst nog aan een grapje van een van de buren, maar toen ze zelf even later terugbelde, bleek het toch werkelijk waar te zijn. Meedoen Enige weken later is alle opwinding en aanvankelijk ongeloof bezonken. Marieke; "We hebben heel veel leuke reacties gehad, felicitaties van mensen die we nauwelijks kennen, kaarten en brieven van vrienden en familie. Het is nog steeds ongelofelijk. Iedereen is ook echt blij voor ons. Wat we met het geld gaan doen? Nou, in elk geval gaat er een behoorlijk deel rechtstreeks naar de bank! We zijn in geen geval van plan om alles maar direct uit te geven. Kijk, we hebben drie opgroeiende zoons, en het is een prettig gevoel om zo'n bedrag al vast te hebben staan. Neem bijvoorbeeld alleen maar het halen van een rijbewijs. Studies, de diverse sporten, het kan nu allemaal wat makkelijker. Natuurlijk hebben we al wel wat zaken gekocht waar we normaal gesproken nog even mee gewacht zouden hebben, maar nu kon 't wat eerder." Zo heeft Marieke sinds kort een al lang begeerde magnetron oven in huis, handig met drie sportende zoons, die diverse avonden op de meest uiteen lopende tijden moeten eten. Voor zichzelf heeft ze een fiets gekocht, en Peter heeft nu eindelijk een cassetterecorder in de auto. Ook zijn ze van plan om de tuin behoorlijk aan te pakken, en in huis zullen ook wat veranderingen plaatsvin den. Een laatste tip van Marieke en Peter: "Doe mee met de Postcode Loterij! Wij dachten ook dat we nooit iets zouden winnen, en kijk, gewone mensen in een gewone straat, het kan wel degelijk!" Ik wil meedoen aan de Postcode Loterij en Ik wil kans maken op een van de vele prijzen 1 lot (10 gulden) Ik machtig u hierbij maandelijks 2 loten (20 gulden) tot wederopzeggen het aange- 3 loten (30 gulden) .geven bedrag van onderstaande ...loten (...gulden) rekening af te schrijven. Dhr./Mevr. Adres Postcode Woonplaats In welke postcode wilt u meespelen? NATIONALE LOTERIJ x>{ •'->/: i ft ft v ft /*v' t '/f' 'Sf'. i* yy >V/ /y 'f%; Ï'-,ï:L 1998 WIJ VERHUIZEN ELKE DAG Om dat goed te doen rijden wij louter met prima uitgeruste wagens, bemand met gedegen opgeleide vakmensen, die echt zorg hebben voor al uw spullen en toch nog goed verzekerd zijn voor het geval dat... MALLES IEDEREEN 1 Jan van Riebeeckweg 11 3125 AL Schiedam Telefoon 4268071-4263045 4265816 Voor prijsopgave komen wij vrijblijvend bij u langs. Meer dan 60 jaar ervaring. Voor de doe-het-zelvers hebben wij event, met verhuislift. Of u privé verhuist of met de zaak. Inboedel- of komplete kantoren van binnenstad naar buitenwijk. Alles kan, voor iedereen. Logisch dat wij elke dag verhuizen. ygy fjg Dijkgraaf en Hoogheemraden van Delfland, maken ingevolge artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat zij aan Amerika Milieutechniek Rotterdam vergunning hebben verleend op grond van artikel 1 van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren tot het lozen van afvalwater op het rioleringsstelsel van de gemeente Schiedam afkomstig van het bodemsaneringsproject aan de Van 's-Gravesandestraat 1 te Schiedam. De beschikking alsmede alle andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 14 september 1990 tot en met 15 oktober 1990 ter inzage: a. ter secretarie van Delfland, Phoenixstraat 32 te Delft van maandag tot en met vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur; b. ter secretarie van de gemeente Schiedam, afdeling Algemene- en Burgerzaken, kantoorgebouw 's-Graveland, 's-Gravelandseweg 567, van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 12.00 uur; c. in de Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek te Schiedam, Lange Haven 131, op zaterdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan op (telefonische) afspraak ter secretarie van Delfland een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Tot 16 oktober 1990 kan tegen de beschikking beroep worden ingesteld bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die in een eerder stadium tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking bezwaren hebben ingebracht, alsmede enige andere belanghebbende die aantoont daartoe destijds redelijkerwijs niet in de gelegenheid te zijn geweest. Het beroepschrift moet worden gericht aan en in tweevoud worden ingediend bij de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Kneuterdijk 22, 2514 EB 's-Gravenhage. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van voornoemde beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep Is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Delft, 14 september 1990. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, Mr. A. P. van den Berge, dijkgraaf. Mr. J. T. van der Wal, secretaris-rentmeester. bezorgt gratis thuis in Vlaardingen, Schiedam en Maassluis 21 aoorten pizza's en div. andere gerechten. Ook shoarma/kebab Geopend dagelijks van 15.00 tot 24.00 uur. Tel. 4353811 (Voor volwassenen van 18 tot ong. 40 jaar die part time willen gaan werken in een verpleeghuis) Afhankelijk van de vooropleiding duurt de schakel cursus minimaal 3 en maximaal 9 maanden. Tijdens de schakelcursus wordt er gesolliciteerd bij een ver pleeghuis. Er wordt per week 18 uur les gegeven, verdeeld over 3 dagen. De schakelcursus start 29 oktober 1990. Kosten 60.-. Voor informatie en/of aanmelding kunt u bellen naar de SfiCHTIHfi SftdfttfïUikTlf NIÉUWE W4HÜWIS Voor volwassenen van 18 tot 52 jaar die; - enige jaren voortgezet onderwijs hebben gevolgd - Nederlands kunnen spreken en schrijven - als werkzoekenden staan ingeschreven bij het Arbeidsbureau. De cursus duurt 40 weken. Theorie: 2Vt dag per week. Stages: 2x4 weken bij bedrijven. Bij gebleken geschiktheid en na met goed gevolg de cursus afgemaakt te heb ben is voor elke deelnemer voldoende werk. Bovengenoemde cursus kost 60,- en start 1 oktober 1990. Voor informatie en/of aanmelding kunt u bellen naar de STICHTIK6 tEKHPSEDtKAtlE NIÉUWE WAT E XV I 6 die elke krul verbiedt Bel voor een afspraak of kom langs Winkelhoeve 11 Vlaardingen Holy Tel. 010-4750683 Mgr. Nolenslaan 337 Schiedam Tel. 010-4738330 Tien keer prijs op één lot mHHMlMIUtHIHHlIlHUllt MIMI 4 7 «fc, Trekking wordt iedere maand verricht door Notaris L. Jongmans te Driebergen-Rijsenburg. Deel name impliceert aanvaarding van het reglement. Ongeveer 4 weken vóór de trekking wordt het inleg- geld automatisch afgeschreven. Prijzen worden automatisch op bank- of girorekening gestort. Trekkingslijsten en reglement zijn verkrijgbaar bij het secretariaat. Willemsparkweg I76. 107 i HT Amsterdam, door het toesturen van een aan uzelf geadresseerde en gefrankeerde enveloppe. De uit slag zal gepubliceerd worden in deze krant. Op prijzen boven de 1.000 gulden zit 25% kansspel belasting. De loterij is goedge keurd door de minister van Justitie onder het nummer LO 890/ 098/177.89 d.d. 20/10/1989. Als u het niet met een afschrijving eens bent, dan kunt u binnen één maand de bank of giro opdracht geven het bedrag terug te boeken. De ver strekte machtiging kunt u altijd weer intrekken. Hiervoor kunt u zich wenden tot de Stichting Nationale Postcode Loterij. Win 100.000 met uw postcode! Met de komst van Nicole is de staf van de Nationale Postcode Loterij in Amsterdam wederom uitgebreid. Dat was ook nodig omdat het aantal deelnemers blijft groeien. Samen met hel computercentrum verwerken zij honderdduizenden adressen per maand. foto: John Muller Dubbele vakantie Om privacy redenen zijn de namen van de winnaars veranderd. banknummer gironummer handtekening U kunt meespelen in de postcode van uw adres, maar u mag ook een andere uitkiezen. Per tot kunt u in één postcode meespelen. ....x ....x ....X ....X datum Bon uitknippen en opsturen in een open enveloppe zonder postzegel naar: Nationale Postcode Loterij - Antwoordnummer 17960 - 1000 WR Amsterdam 14.09.!

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 2