Brandersfeesten 1990 Pagina 3: Burgemeester Scheeres: „Het Zuiden carnaval, Schiedam Brandersfeesten Willy Voigt onmisbare spil Pagina 9: Scouting viert jubileum Langste surfplank in de Lange Haven Pagina 15: Triathlon dit jaar aantrekkelijker Drijvende muziek Pagina 18-19: Programma Brandersfeesten De Nieuwe Waterweg zoekt naar concurrentie Pagina 27: Derde lustrum standwerkersconcours Afscheid vol vuurwerk Pagina 31: Joop Leur zet Jazz-night op poten Zonder live-muziek geen Brandersfeesten In deze krant SCHIEDAMSchiedam staat van 22 tot en met 30 september weer geheel in het teken van de traditionele Brandersfeesten. Vanaf de opening van het watersportweekeinde, zaterdag om 11.00 uur, tot en met het afsluitende vuurwerk zondagnacht, staat het centrum van de Brandersstad voor het zevende achtereenvolgende jaar volledig op z'n kop. „Wat in voorgaande jaren goed was hebben we gehandhaafd, andere activiteiten zijn verbeterd en nieuwe evenementen zijn toegevoegd", licht Wil Vollering, voorzitter van de Stichting Brandersfeesten, vooraf een klein tipje van de sluier op. „En we blijven maar groeien. Voor het watersportweekeinde hebben we het recordaantal inschrijvingen van 180! „De Lange Haven kan zoveel schepen niet herbergen. Daarom worden nu ook de Schie (bij het Zakkendragershuisje) en de Buitenhavenweg benut om de schepen af te meren". Spectaculair wordt het in ieder geval wel. In deze speciale uitgave van Het Nieuwe Stadsblad wordt u uitgebreid op de hoogte gebracht van alle evenementen en bijbehorende tijdstippen en lokaties. 5?Yr Branders feesten M d 4 4 t 4 JU

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 17