Bij Seat Nooteboom demonstratie van modelspoortreinen Bij Hoogendoom waant men zich bij een echte de UW INRUILAUTO IS NU BIJ ONS MINIMAAL F3.000,- WAARD! Showroom blikvanger voor Schiedammers en Vlaardingers HYUNDAI: GET! L' HYunoni Officieel Hyundai dealer SCHIEDAM: Snelliussingel 54 TELEFOON (010)-4267717 Werkplaats: V. 's Gravenzandestraat Hoek Hoaenbanwea Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 9 november 1990 pagina 11 betere tweedehands wagens, waarop ,een volledige garantie zit van drie maanden". Feestweek SCHIEDAM/VLAARDINGEN - De gro te najaarsshow van Seat-dealer Noo teboom op vrijdag 16 en zaterdag 17 november staat volledig in het teken van de trein. Met medewerking van de modelspoortreinvereniging Schies- poor worden op beide dagen in de showroom aan de Zwaluwlaan in Schiedam demonstraties gegeven met modelspoortreinen. Tot de activiteiten behoren verder de mogelijkheid om met meegebrachte treinen op de baan van Schiespoor te rijden, mits de spoorbreedte HO is en voorzien is van een gelijkstroomsys teem. Ook bestaat de mogelijkheid om allerlei modelspoortreinen te laten taxeren. Verder is inkoop van de treinen moge lijk en kunnen de locomotieven een schoonmaakbeurt krijgen. Adviezen voor de aankoop van modelspoortrei nen in verband met het naderende Sin terklaasfeest is ook mogelijk. Beurs Men kan tevens een zogenaamd ran geerdiploma halen indien men op een rangeerterrein een aantal wagons in de goede volgorde weet te plaatsen. Ook Is er een beurs met treinen wisselstroom en gelijkstroom, loks en wagons, rails, wissels en accessoires. Eenvoudige re paraties aan de modeltreinen behoren eveneens tot de mogelijkheden. De actieve Seat-dealer heeft voor deze demonstratiedagen met modelspoort reinen de showroom beschikbaar ge steld waardoor alle nieuwe wagens moesten plaatsmaken. Vrijdag en zater dag is de showroom van automobielbe drijf Nooteboom geopend van 9.00 tot 17.00 uur. SCHIEDAM/VLAARDINGEN - Wie een blik werpt in de vernieuwde show room van automobielbedrijf Hoogen doom, waant zich op bezoek bij een volwaardige autodealer. Schijn be driegt echter, want Hoogendoom is er uitsluitend voor de occasions in Rot terdam, Schiedam en Vlaardingen. Het wil overigens niet zeggen dat auto mobielbedrijf Hoogendoom, dat geves tigd is aan de Van Deventerstraat op de grens van Rotterdam en Schiedam, uit sluitend van tweede hands auto's be staat. Het Bovag-bedrijf, dat ook nog een vestiging heeft in de Vierhaven- straat in Rotterdam, is er ook voor nieu we wagens van alle merken. Toen eigenaar Ton Hoogendoom in 1987 aan de Van Deventerstraat begon, had hij de beschikking over een show room van ongeveer 800 m2. De afgelo pen maanden is er hard gewerkt om het bedrijfspand zodanig te renoveren, dat het een dealer waardig is. De showroom is thans 1200 m2 groot en biedt plaats aan zo'n zestig fraai gepoetste auto's van hoge kwaliteit. Elk gerenommeerd merk is er vertegenwoordigd vanaf 5.000 gulden. Wanneer men wenst kan ook een proefrit worden gemaakt. De inruilwaarde van uw eigen auto is geba seerd op de de ANWB richtprijs, zodat u altijd verzekerd bent van een reëel bedrag voor uw auto. Kantoren In de showroom aan de Van Deventer straat is onder andere een verlaagd pla fond aangebracht wat de sfeer alleen maar ten goede is gekomen. Het is de bedoeling dat de ruimte op de eerste etage wordt gebruikt voor kantoren. Het grote ontvangstkantoor beneden, achter in de showroom, blijft gehand haafd. Men kan daar rustig zaken doen met Ton Hoogendoom of bedrijfsleider Chris Touring. Betrouwbaar In de Van Deventerstraat worden alleen auto's verkocht. Voor onderhoud en re paratie, alsmede APK- en milieukeuring kan men terecht bij het garagebedrijf in de Vierhavenstraat 9 in Rotterdam. Daar heeft Ton Hoogendoom de be schikking over 450 m2 werkplaats. Kon den voorheen alleen de eigen klanten terecht in de werkplaats, tegenwoordig kan men voor elke reparatie naar auto mobielbedrijf Hoogendoom gaan. Ook kunnen de reparaties nu nog beter wor den uitgevoerd door de nieuwste en modernste apparatuur. De kosten hier van zijn echter op een concurrerend ni veau gebleven. Op zo'n manier maakt men bij Hoogendoom autorijden nog betaalbaar. Bovenal hechten de perso neelsleden van beide autobedrijven waarde aan service en betrouwbaar heid. Klachten Niet iedere autobezitter in spé is zo technisch aangelegd om te kunnen oor delen in welke toestand een wagen ver keert. Daarom is het kopen van een ge bruikte wagen veelal een kwestie van vertrouwen. Dit vertrouwen heeft Ton Hoogendoom en zijn medewerkers in de afgelopen jaren nog nooit be schaamd. Eventuele klachten, die zich nu eenmaal bij ieder bedrijf voordoen, worden altijd op een correcte wijze af gehandeld, waarbij de garantiebepalin gen soepel worden gehanteerd. Vertrouwen „De renovatie van het pand aan de Van Deventerstraat is er een voorbeeld van", zegt Ton Hoogendoom, „dat ik de toekomst met vertrouwen tegemoet zie. Ik ben 3 1/2 jaar geleden voor me zelf begonnen en heb er tot op heden geen spijt van. Bij ons kunnen de men sen nog rustig kijken zonder dat er op hen wordt gelet. Tegenwoordig kijken de mensen, ook al is het een occasion, alleen maar naar kwaliteit. Auto's dus die weinig onderhoud nodig hebben. Men zal bij ons dan ook tevergeefs zoe ken naar auto's van 2 en 3.000 gulden. Bij ons kan men alleen terecht voor de Ton Hoogendoom tot slot: „Ik heb met de renovatie van het pand, waarbij ook de voorgevel nog wordt betrokken, ge tracht het automobielbedrijf een betere uitstraling te geven. Gezien de reacties durf ik te zeggen dat ik daar in ben ge slaagd. Deze week is het bij ons feest. Bij de ingang staat een racewagen die regelmatig aan formule 3 races mee doet. Hij is eigendom van Walter van Lent die een financieringskantoor heeft en waarmee ik zaken doe. Elke koper van een auto kan tot en met zaterdag op de foto met de racewagen". Het automobielbedrijf Hoogendoom is dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur en op koopavond (donderdag avond) tot 21.00 uur. in»?*. Komt u nu langs voor een nieuwe Hyundai Pony L ofLE, dan doen wij u een ongeëvenaard inruilbod. Merk, leeftijd of conditie van uw inruilauto maken niet uit. Al is uw auto bijna op, wij geven er altijd fl. 3.000,- voor. Dus rekent u maar uit. Bij een catalogusprijs vanaf fl. 19.295,- is dit hèt moment om te profiteren van een historisch lage prijs voor een nieuwe auto in deze klasse! De volledig vernieuwde Hyundai Pony, in 3- en 5-deurs uit voering, biedt ruimte voor 5 volwassenen, in alle comfort. De hyper moderne, elektronisch geregelde 1.5 liter motor is goed voor 53 kW/71 pk. Daarbij geeft Hyundai 6 jaar carrossefiegarantie en 3 jaar fabrieksgarantie. Uw nieuwe Pony staat klaar voor een

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 23