makelaardij o.g. na k 'Groot voordeel' stortte huizenkoper in het ongeluk [tiPn DNBN Bij aankoop oud huis deskundige hulp nodig 010 - 435 76 00 APPARTEMENT P.K.0.-LAAN O Schiedam-Woudhoek Mary Zeldenruststraat 59 Te koop: Schiedam ƒ47.500,- k.k. TE KOOP MARKTHAL |>^Lr HU? Restaurant MARKTHAL Onteigeningsdeskundige MNKE BODEWES heeft in m VLIETLANDEN MAKELAARDIJ Waalstraat 63 jjt>ö> V6D), 3131 CSVfefcKltacfen, TetefoonfrlO-4601936 Subsidie verbetering Gemeentegarantie mogelijk HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 30 NOVEMBER 1990 PAGINA 9 Taxaties/schadeloosstelling bij: onteigening bestemmingsplan wijzigingen bestuurscompensatie bedrijfsverplaatsingen Kontraktadviezen bij koop- en verkoop of huur en verhuur van onroerend goed. Vraag dokumentatie |arv Liesveldviaduct 2 - 3131 CJ Vlaardingen NVM NVM Rotterdamsedijk 425 - 427 3112 AR Schiedam Tel. 010-426 61 22 Grieks Specialiteiten Elke dag geopend van 16.00-22.00 uur Reservering tot 50 personen as» Een miskoop is in het alge meen vervelend, maar als het een huis betreft kan de scha de wel heel erg groot worden. In het geval van Eddy de R. strekte die zich zelfs uit tot het persoonlijke vlak: zijn vriendin liep ook nog eens weg. En dat alles begon heel anders, want Eddy dacht juist een heel groot voordeel bin nen te slepen. Eddy had doelbewust gezocht naar een oud huis met veel achterstallig onderhoud. Met zijn salaris kon hij nauwelijks een ton hypotheek krijgen. En voor een appartement of piep klein rijtjeshuis,voelde hij niets. Om toch nog een beetje char- van de week Wie een slecht onderhou den huis koopt kan soms gebruik maken van ge meentelijke subsidie voor woningverbetering. Vroe ger bestond er een lande lijke regeling voor eigen/ huisbewoners, maar te genwoordig bepalen ge meenten dit zelf. In het algemeen komt het erop neer dat met name in en om de binnensteden (stadsvernieuwings- en zg. aandachtsgebieden) sub sidies voor woningverbe tering aan eigen/huisbe woners mogelijk zijn. Soms kan die regeling echter een uitgebreider werkingssfeer hebben. Per gemeente moeten de desbetreffende regelingen dan ook worden opge vraagd door belangheb benden. Dat kan echter de moeite waard zijn, want die subsidies kunnen oplopen tot bijna de helft van sommige verbete- ringskosten. Het is niet verantwoord om een oud huis, zeker als zicht baar is dat de onderhouds- staat slecht tot matig is, te ko pen zonder deskundig advies in te winnen. Geen enkele leek kan echt beoordelen wat de consequenties zijn van die slechte onderhoudsstaat. Die kunnen variëren van hoge herstelkosten tot een ver gaande renovatie of zelfs (ver nieuwbouw. Deskundigen tot wie men zich kan wenden zijn: - Vereniging Eigen Huis, afd. aankoopkeuring, tel. 033- 600777; - Bouwcentrum Technologie, tel. 030-457611; - gespecialiseerde bouwkundi ge bureaus; - makelaars. Keuring Een keuring kost meestal ca. 250,-. Daarvoor wordt aan de hand van een keuringsstaat in zicht verschaft in de onder houdsstaat van alle onderdelen van het huis. Ook eventuele herstel- en/of verbeteringskos- ten kunnen worden aangege ven. Als een keuring langer duurt dan ca. twee uur lopen de kosten overigens op. Wie een eigen makelaar inscha kelt hoeft uiteraard geen keu ring te laten verrichten. Van de makelaar mag worden ver wacht dat die voldoende inzicht heeft om de bouwkundige staat te beoordelen (als de makelaar twijfelt zal hij zelf deskundige hulp inroepen). In dat geval is de koper natuurlijk wel de afge sproken courtage verschuldigd (waarvoor de makelaar veel Een oud huis kost nogal wat aan onderhoud, een keuring voor de koop kan daar inzicht in verschaffen. mant huis te krijgen was hij aangewezen op huizen die om uiteenlopende redenen oneven redig goedkoop waren. Dorpswoning Zo'n huis vond hij op een gege ven moment in een dorpje on der de rook van zijn woon plaats. Het was te koop gezet met de aanbeveling: voor lief hebbers met tijd voor een ste vige opknapbeurt. Toen Eddy samen met zijn vriendin ging kijken, waren beiden meteen verkocht. Het huis zelf was ver veloos, bevatte veel te kleine kamers, er was zelfs geen bad kamer, het keukenaanrecht was nog van graniet, de trap naar de slaapverdieping leek elk moment in elkaar te zak ken, het hout van de vensters was verrot etc. Maar het uit zicht was schilderachtig en de tuin rondom was groot en be sloten. Dubbele waarde Dat alles was te koop voor een bedrag dat net haalbaar was voor Eddy, al moest hij een deel van het geld dat hij had gespaard voor verbouwingen wel aanspreken voor de aanbe taling. Maar, zo besloot hij, dan zou de verbouwing maar wat langer moeten duren, zo'n kans kan hij niet laten lopen. Na de verbouwing zou het huisje mis schien wel het dubbele waard zijn van wat hij zelf had be taald. Zoveel geld zou hij met zijn gewone werk nooit in die zelfde tijd kunnen verdienen! Eddy kocht het huis in de nazo mer. De eerste weken werden nog beheerst door vrolijkheid en optimisme. Met zijn vrienden werd het karwei energiek aan gepakt: de tussenmuren wer den weggebroken, het keuken blok gesloopt etc. Kortom, na de kaalslag ontstonden er bo ven en beneden zo goed als lege ruimten waaruit een nieuw interieur kon worden geboren. Winterleed In de eerste fase van de ver bouwing woonde Eddy bij zijn vriendin. Maar nadat de woon kamer enigszins was ingericht en er een keukenblok was ge plaatst, besloten ze naar het nieuwe -huis te verkassen. De herfst trad echter in met een onverwachte kou-inval, en daar hadden ze niet op gerekend. Er was op dat moment zelfs geen verwarming! Snel kocht Eddy een allesbrander om in ieder geval een beetje warme woon kamer te hebben. Maar al snel bleek dat onvoldoende. Bibbe rend zagen ze de winterkou te gemoet. Overdag vluchtten beiden bijna met een gevoel van opluchting naar hun werk, maar vooral Ed dy's vriendin kwam met een steeds zwaarder gemoed thuis. Vaak was Eddy al aan het werk, alleen of soms met wat vrien den, omdat hij meestal eerder thuis was. Er was daarom nooit gezelligheid of iets van warmte. De voortdurende puinhoop, de kou, gebrek aan behaaglijkheid en absoluut gemis aan comfort maakten Eddy's vriendin dan ook steeds prikkelbaarder. Toen ze hartje winter de kou niet meer verdragen kon, vluchtte ze terug naar de stad. Dat maakte ook voor Eddy de last bijna ondraaglijk. Zijn vrienden kwamen steeds min der vaak. Soms zat Eddy da genlang in zijn eentje te timme ren, te schaven, te solderen of te pleisteren. En zijn vriendin had zich voor hem verstopt en via tussenpersonen laten weten hem niet meer te willen zien. Vakantie Eddy nam, toen hij het werke lijk niet meer zag zitten, vakan tie. Twee weekjes Canarische eilanden. Dat betekende veel plezier. Maar toen hij weer te rug kwam in zijn bouwval, waarin de intussen bijna geheel opgeknapte woonkamer en keuken koud pronkten als een vlag op een strontschuit, be sloot hij een aannemer in te schakelen. Die aannemer kwam kijken en schudde zijn hoofd. Hij wees op een tiental ernstige gebreken die erop neerkwamen dat ver bouwingen binnen in feite zin loos waren. Het huis zou altijd tochtig, vochtig en koud blij ven. En voortdurend hoge on derhoudskosten vergen, omdat eigenlijk alles in en op het huis versleten of kapot was. Een nieuw huis bouwen was goed koper, vond hij. Maar natuurlijk was hij bereid de door Eddy aan te geven werkzaamheden te verrichten, als Eddy tenmin ste kon aantonen dat hij de for se rekening zou kunnen beta len. Dat laatste kon Eddy niet. Dus was aan Eddy de keus: zelf ver der ploeteren om er in ieder geval wat toonbaars van te ma ken. Of het huis maar weer ver kopen tegen een afbraakprijs, zelfs nog ruim onder de prijs die hij zelf had betaald. Dan zou het 'eigen geld' dat hij er bij de koop in had gestoken, zo'n 25.000, verloren gaan. Nog ongerekend de materiaal kosten van de verbouwingen die hij zelf had uitgevoerd, ook ruim f 15.000. Het huis vervul de hem echter met zoveel woe de, zoveel tegenzin, dat hij toch koos voor verkoop... meer doet dan alleen beoorde ling van de onderhoudsstaat). Wie geen courtage aan een makelaar wil betalen zou een tussenweg kunnen volgen: wel een taxatie laten verrichten (dat kost 1/10e van wat de courtage zou bedragen). En als het taxa tierapport daar aanleiding toe geeft, alsnog een keuring laten verrichten door een der boven genoemde instanties. Goedkoop is duurkoop Het grootste deel van de ko pers doet geen van alle. Huizen worden vaak gekocht zoals men een boek of een CD uit zoekt: even kijken, even luiste ren, en als het bevalt meene men. Onbegrijpelijk, want zelfs kleine herstelwerkzaamheden aan huizen lopen minstens in de honderden, maar toch al gauw in de duizenden guldens. Het is de moeite waard om te verwachten herstelkosten al bij de prijsonderhandelingen met de verkoper in te brengen! De kosten van keurings- en/of ma- kelaarskosten kunnen op die manier dubbel en dwars terug worden verdiend, terwijl het be sparen daarop het risico van la ter extra hoge reparatiekosten of zelfs een miskoop mee brengt... Zo kijken leken bijvoorbeeld ar geloos aan tegen verveloos heid. Even een likje verf en klaar is Kees, denken de mees ten. Maar jarenlange verveloos heid kan betekenen dat intus sen houtrot optreedt, dat aller lei kieren en naden ontstaan die voor vocht of tocht bin nenshuis zorgen of andere de len van het huis aan hebben getast. Als daardoor vervan ging van alleen al kozijnen no dig is iets dat leken niet zelf kunnen doen betekent dit een kostenpost van duizenden guldens (en een veelvoud als alle kozijnen moeten worden vervangen). Maar ook als er nog geen ern stige schade is, welke koper klimt dan een ladder op om ho ger gelegen kozijnen en hout partijen te verven? (Dat verven zelf vereist trouwens ook de nodige deskundigheid om echt een beschermende laag aan te brengen). Uiteindelijk zullen ve len het verven toch maar uitbe steden. Ook dat kost echter al gauw een paar duizend gulden. Maar er kan zoveel meer mis zijn. Welke leek kijkt er bijvoor beeld op het dak? Afdichtingen van schoorsteen en zolderraam kunnen lekken, de goten moeten vaak worden ver nieuwd, de pannen kunnen slecht en poreuS'zijn, de dak betimmering kan rot zijn etc. Reparaties zijn meestal niet door leken te verrichten, en de kosten kunnen bij uitbesteding opnieuw vele duizenden gul dens bedragen. Dit zijn allemaal nog problemen die redelijkerwijze te verhelpen zijn. Bij elkaar kan achterstallig onderhoud echter een schade post van vele tienduizenden guldens betekenen. En dat wordt een veelvoud als gebre ken zo ernstig zijn dat het be houd van het pand zelf in het geding is! Gemeentegarantie Zoals bekend moet er bij een aanvraag gemeentegarantie een taxatierapport worden overlegd, waarin de waarde van dat moment (dus met eventueel achterstallig onderhoud) wordt vermeld. De omvang van de kosten van herstel c.q. verbete ring kan eveneens in dit rap port worden aangegeven en kan worden meegefinancierd onder gemeentegarantie. De gemeente kan eisen dat het daarvoor bestemde bedrag in depot wordt gehouden totdat de nota's worden overlegd ten bewijze van uitgevoerde her stelwerkzaamheden. Het totaal bedrag (aankoopprijs plus her stelkosten) kan niet hoger zijn dan de waarde van het huis na herstel c.q. verbetering. Ook daarom is het zaak om bij aan koop rekening te houden met de noodzakelijke herstelkosten. MAKELAAR Zeer mooie woning met ruime living 33 m2, kwa liteitskeuken met diverse inbouwapparatuur. 1e Etage: 3 slaapkamers, kompleet ingerichte bad kamer met douchekabine, wastafel en 2e toilet. Groot balkon op zuidzijde. 2e Etage: verruimd door middel van een grote dakkapel, studeerka mer (3.10x5.00), werkkamer met wasmachine aansluiting en Velux dakraam. Tuin op het zui den met achteringang, stenen schuur. Erfpacht afgekocht. Eigen parkeerplaats. Koopsom 229.000,- k.k. GROTE MARKT 5 - 3111 NG SCHIEOAM TELEFOON 010 - 473 81 55 Telefoon buiten kantooruren: 4714734 100 m vanaf station Schiedam. Geheel verbouwd met open keuken, c.v.-install., balkenplafond. Kompleet gestoffeerd en gemeubileerd. Wegens omstandigheden nu Inlichtingen na 18.00 uur: tel. 4713143. SCHIEDAM-WOUDHOEK Heelmeesterstraat Mooi gelegen eengezinswoning met fraaie tuin, twee terrassen, gelegen op afgekochte erf- pachtsgrond. Indeling: entree met modern toilet, leuke woonkamer, keuken met U-vormige kunst stof keuken, moderne spoelbak, heraklith kook plaat, elektrische oven, afzuigkap, koelkast en vriezer. Op 1e etage: drie slaapkamers, bergka- mer, overloop en badkamer met 2e toilet, ligbad, vaste wastafel. Op 2e etage: grote zolderruimte met toegang naar terras. f. 229.000,-K.K. ROTTERDAM-WEST Koggestraat Leuk gelegen 3-kamerflat met entree, hal met parketvloer, toilet in grijs/wit, kast, keuken met granieten aanrecht, aansluiting voor wasmachi ne, en balkon, badkamer met douche, twee slaapkamers en woonkamer, berging in de on derbouw. f. 35.000,-K.K. ROTTERDAM-WEST Hogenbanweg Op de begane grond gelegen drie kamer woning (vroeger 4 kamers). Bevat: entree, doorzon- woonkamer (9.00x3.50m.) met deur naar klein balkon en zonnige tuin, twee slaapkamers van ca. 2.20x3.50m.. leuke open keuken, toilet/ douchekombinatie, kelderberging met Combi ketel. f. 69.500,-K.K. SCHIEDAM-WOUDHOEK E.C.F. Hellendoorn- straat Praktisch nieuw appartement gelegen op de 1e verdieping met aan voorzijde schitterend zonne terras. Indeling: entree, zonnige woonkamer met toegang naar terras, drie slaapkamers, keuken met witte kunststof keuken met dubbele spoel bak, badkamer met ligbad en douche, geheel betegeld, wit sanitair en blauw betegelde vloer, modern toilet met fontein, geheel centraal ver warmd en afgekochte erfpacht. Bijdrage V.v.E. 458,95 per kwartaal. f. 198.000,-K.K. ANKE BODEWES MAKELAARDIJ O.G. lid NVM tel.:010-426 52 00 Rubensplein 8 3117 BK Schiedam (010) 426 52 00 Veel voor weinig geld. Voor al uw kleding zoals: kolberts, kostuums, trainingspakken, sokken, overhemden, japonnen enz. Ook voor u vrij toegang. In- en verkoop nieuwe perlijgoederen. Hoogstraat 156 Schiedam-C heeft veel leuke en betaalbare kado's Voor een sukseavol Sinterklaasfeest voor groot en klein moet u bij de Markthal zijn. Hoogstraat 156 Schiedam-C wm VLIETLANDEN MAKELAARDIJ BV VLAARDINGEN Roemer Visscherstraat Goed onderhouden 2-kamerappartement op de 4e verdieping in Vlaardingen-West. Indeling: entree, gang, toilet. Slaapkamer 3.15x3.60m. Badkamer met lavet. Keuken. Balkon. Woonka mer 4.65x3.80m. Geheel voorzien van hardhou ten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas. Bijdra ge V.v.E. 129,- per maand inclusief voorschot stookkosten. Erfpacht 95,- per jaar vast tot 2063. f. 39.000,-K.K. VLAARDINGEN Kethelweg 4-Kamerappartement met centrale verwarming in Vlaardingen-Ambacht. Indeling: entree, hal, slaapkamer 3.50x2.15m., slaapkamer 2.1 Ox 4.00m. Keuken met gaskomfoor en E-oven. Badkamer met zittbad. Toilet. Woonkamer met balken plafond. Slaapkamer 3.00x3.20m. met vaste kast. Diverse wanden afgewerkt. Licht parket in hal, woonkamer en keuken. Bijdrage V.v.E. ƒ100,- per maand. Erfpacht 82,- per jaar. f. 65.000,-K.K. VLAARDINGEN Zeemanstraat In Vlaardingen-West gelegen maisonette gesitu eerd op de 3e en 4e verdieping met c.v. en ber ging in de onderbouw. Lage vaste erfpacht 100,- per jaar. Indeling: entree, hal. toilet (modern), keuken -wit- met inbouwapparatuur en eetbar. Woonkamer (5.00x4.00m.) met open haard. Verdieping: overloop, moderne douche en vaste wastafel, 2 slaapkamers (3.20x3.00m.) en (4.20x3.50m.) één met balkon. Bijdrage V.v.E. ƒ100,- per maand. Woning is modern - wit- afgewerkt. f. 69.000,- K.K. VLAARDINGEN Van Schravendijkplein In het centrum van Vlaardingen gelegen grote - samengevoegde- woning met c.v. en geheel voorzien van hardhout. Lage erfpacht 101,29 per jaar, eeuwigdurend. Indeling: begane grond: slaapkamer, hobbyruimte, gangkasten, voormali ge keuken (c.v. en geiser). Achtertuin met bete geld terras en achterom. 1e verdieping: ruime woonkamer (10.40x3.85m.) met open haard. Eiken keuken L-vorm met inbouwapparatuur. Douche en toilet. 2e verdieping: 3 ruime slaap kamers (5.00x3.30m.), (4.00x34.00m.) en (4.00x 2.75m.). Bergkasten. Uitstekend onderhouden, nieuw dak, goten, dakbedekking en schoor steen. f. 137.500,-K.K. VLAARDINGEN Kornoeljedreef Uitstekend onderhouden en gunstig gesitueerde verbouwde hoekeengezinswoning met c.v. Bouwjaar 1976. Erfpacht 1 446,- per jaar. Wordt met ingang van 1 januari 1991 met ca. 30% verlaagd. Indeling: entree, ruime hal, woon kamer (6.00x4.60m.) met open haard, granol- wanden en plavuizen, extra zithoek. Moderne keuken (bouwjaar 1986) 6.30x2.50m.) met kook- eiland en uitgebreide inbouwapparatuur. Bijkeu ken en toilet. 1e verdieping: badkamer met douche, 2e toilet en dubbele vaste wastafel. 3 Slaapkamers. 2e verdieping: opstelling c.v., 2 slaapkamers en vliering. Zonnige achtertuin. Iso latieglas begane grond. f. 220.000,-K.K. VLAARDINGEN Lepelaarsingel Ruim 4-kamerappartement gesitueerd op de 5e verdieping met c.v. en lift. Balkon gesitueerd op zuid-west. Indeling: entree, hal, woon/eetkamer in L-vorm ca. 30m2, balkon, speelhal, 3 slaapka mers, betegeld toilet en badkamer (modern) met zitbad en vaste wastafel. Nieuwe ramen slaap kamers -voor, keuken voorzien van vuren keu kenblok en r.v.s.-aanrechtblad. Gedeeltelijk isole rende beglazing. f. 95.000,-K.K. VLAARDINGEN Rozenlaan In Vlaardingen-Ambacht gesitueerde hoek een gezinswoning met achtertuin (11 m.) en voortuin, voorzien van c.v. Indeling: begane grond: entree, hal met plavuizen en granol, toilet. Woonkamer L-vorm 8.80x2.40/4.00m., eetkamer en keuken -uitbouw- met lichtkoepel. Wit keu kenblok. 1e Verdieping: 2 slaapkamers, badka mer (betegeld) met douche en vaste wastafel. 2e verdieping: vaste trap, ruime slaapkamer (3.65x3.15m.) met hardhouten dakkapel. Ge deeltelijk isolerende beglazing. Eigen grond 134m2. Bouwjaar 1938. f. 157.500,- K.K. SCHIEDAM Mary Zeldenruststraat Grote luxe eengezinswoning gelegen in Woud- hoek-Noord op korte afstand van openbaar ver voer. Nieuwe -in 1984- gebouwde woning met sublieme keuken voorzien van uitgebreide 'Sie mens' inbouwapparatuur. Ruime woonkamer (35m2), zonnige achtertuin (12m.); 1e verd.: 3 slaapkamers (ca. 14m2,11m2 en 7m2). Balkon., Badkamer 'Manhattan' met ligbad, douche, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verdieping: vaste trap naar zolderkamer (ca. 25m2) en c.v.- opstelling. Afgekochte erfpacht (50 jaar). Opti maal geïsoleerd en prima onderhouden. Parket in woonkamer. f. 229.000,-K.K. VLAARDINGEN Riouwlaan Hoek-eengezinswoning met c.v. gesitueerd nabij het centrum. Eigen grond. Bouwjaar 1954. Inde ling: entree, hal met oud-Hollandse plavuizen, toilet. Woonkamer 5.50x4.00m. gedeeltelijk met plavuizen en spiltrap. Keuken met goed verzorg de keukeninrichting. Inpandige berging. 1e ver dieping: overloop, badkamer met zitbad en vaste wastafel. 3 Slaapkamers t.w. (3.50x 2.80m.), (3.50x3.00m.) en (3.50x3.00m.). Vlie ring - bergruimte. Begane grond en verdieping voorzien van nieuwe kunststof kozijnen met iso latieglas. Allesbrander in woonkamer. Nieuwe dakbedekking. Achtertuin met terras ca. 12m. Zuid-Oost. C.v.-bouwjaar 1973. Geiser. f. 135.000,-K.K. VLAARDINGEN Prins Hendriklaan Uitstekend onderhouden eengezinswoning gele gen in de wijk Ambacht voorzien van c.v. Eigen grond. Indeling: begane grond: entree, tochtpor- taal. gang. Toilet met fonteintje. Woonkamer 8.85x3.65m. voorzien van parket. Keukenuit bouw met 4 pits gaskomfoor en afzuigkap. 1e verdieping: overloop, slaapkamer -achter-, slaapkamer -voor-. Betegelde badkamer met ligbad, vaste wastafel en aansluiting wasauto maat. Dakterras boven keuken. 2e verdieping: overloop/berging met c.v.-opstelling. 2 Slaapka mers met dakkapel. Vliering. Achtertuin ca. 12m., voortuin ca. 5m. Geheel voorzien van iso latieglas. Nieuwe houten berging. f. 179.000,-K.K. w:..v VLAARDINGEN J.W. Frisolaan In Holy-Zuid gelegen drive-in woning, uitstekend onderhouden, voorzien van garage, c.v. en isole rende beglazing. Erfpacht 657.- per jaar. Inde ling: begane grond: hal, toilet, tuinkamer (4.15x2.55m.), berging en garage. Zonnige ach tertuin met terras. 1e verdieping: woonkamer 5.10x4.20m., ruime open keuken met bijzondeie mahonie keuken voorzien van uitgebreide appa ratuur. Betegeld balkon. 2e verdieping: luxe - grote- badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en fraai badkmeubel met dubbele vaste wastafel. 2 Flinke slaapkamers (4.30x3.55m.) en (4.30x 2.90m.). Wanden grotendeels afgewerkt met granol. f. 195.000,- K.K. SCHIEDAM B. Verhallenplein Goed onderhouden 4-kamer appartement in Schiedam-Groenoord. Indeling: entree, tochtpor- taal, keuken met afzuigkap. Slaapkamer 3.00x 2.20m. Toilet. Douche. Slaapkamer 3.00x4.00m. met balkon en nieuw kunststof kozijn met isola tieglas. Slaapkamer 4.50x2.20m. Woonkamer 5.00x4.00m. met nieuw kunststof kozijn en isola tieglas. Blokverwarming. Bijdrage V.v.E. ƒ214.- per maand incl. voorschot stookkosten. Erfpacht 301,71per jaar vast tot 31-2-2040. f. 82.500,-K.K. VLAARDINGEN Narcisstraat Sfeervol ingericht en modern afgewerkte tussen- eengezinswoning, gelegen in de groene wijk Ambacht. Woning is voorzien van c.v., erfpacht slechts 54,- per jaar. Zonnige achtertuin -ca., 10m.- met berging en achterom. Indeling: entree, hal met plavuizen, toilet. Woonkamer L- vorm (8.00x2.50/4.00m.) met open haard en granolwanden. Open keuken met keukenblok voorzien van inbóuwapparatuur (w.o. een vaat- wasmachine) 1e verdieping: 2 ruime slaapka mers (4.50x3.00m.) en (4.00x3.00m.), flinke badkamer (modern) met ligbad, douche en dub bele vaste wastafel. Terras. Vliering. Prima ver zorgde woning. f. 155.000,-K.K. VLAARDINGEN Kruidenpad 32 Luxe herenhuizen met garage in Holy-Noord van het type 2 onder 1 kap. Ruime herenhuizen gelegen nabij de Vlaardingse Vaart. Indeling: royale woonkamer ca. 45m2, semi open keuken. 1e verdieping: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verdieping: royale hobby/slaapkamer met groot zonneterras. Afgekochte erfpacht. Grote percelen. f. 257.500,- V.O.N. totf. 312.250,- V.O.N. V/ WiMtStÊim VLAARDINGEN Lariksdreef In Holy-Noord gelegen tussen eengezinswoning met c.v. Zonnige achtertuin -13m.- Zuidwest. Erf pacht met ingang van 1-1-1991 870,- per jaar. Bouwjaar 1976. Indeling: hal, toilet, woonkamer (5.20x5.1 Om.) met open trap, open keuken, 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verdie ping: overloop met c.v.-opstelling, grote zolderka mer met dakkapel. Berging. Isolerende begla zing. Zeer goede staat van onderhoud. f. 179.000,-K.K. MAKELAAR 'nvy redaktie 'HUISKRANT' EXTRA us 5825, 2280 HV Rijswijk «NNI*

Het Nieuwe Stadsblad | 1990 | | pagina 9