Direkteur Rabo Kethel neemt afscheid "Drieëndertig jaar is wel lang, maar er was ook zoveel te doen lllil Gebit stuk? Receptie Terwijl omstanders toekeken Hartpatiënt redt jongen uit kaken van rottweilers Ontmoetingsplek voor Marokkanen ORANJE \m Cursus natuurgids Cursussen fotografie en video in De Erker VERINGMEIER TANDTECHNIEK -3faRWAIJEN—VERWANEN-vERWAIJEN— goede gezondheid in 1991 toe Bruin water uit de kraan Babymassage Dankwoord uit Roemenië De heer en mevrouw Klein Bodemsanering plan Hoofdplein K.N.N.V. in Vroege Vogels i Dank voor hulp Roemenië-aktie HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 9 JANUARI 1991 PAGINA 3 wensen hun patiënten en kennissen veel geluk, voorspoed en een En danken allen voor hun goede wensen SCHIEDAM - Af en toe moet de zalf er in huize Sturkenboom aan te pas komen. Ruim 300 handen werden geschud bij zijn af scheid en dat heeft de no dige sporen achtergelaten. Na 33 jaar werkzaam ge weest te zijn bij de Rabo bank Schiedam-Vlaardin- gen, opgeklommen van kassier tot direkteur, maakt de heer J. C. Stur kenboom pas op de plaats. „Ik ben nu 61 jaar en dat is een mooie leeftijd om andere dingen te gaan doen". Zijn vrouw is het daar roerend mee eens". Sturkenboom is een bekende in het Kethelse. dat heeft grote voordelen gehad, vindt hij zelf. „Als iemand kwam praten over een financiering, wist ik precies wie hij was, waar hij woonde, of hij een eigen huis had, of hij ge trouwd was en hoeveel kinde ren er waren. Dat soort vragen kwamen, dus gewoon niet aan de orde. Dan ontstaat er tijdens zo'n gesprek toch een aparte sfeer. Een sfeer van ons kent ons". 1957 In 1957 zette J. C. Sturken boom voet op Kethelse bodem. Een klein kantoor aan de Kerk- weg werd zijn uitvalsbasis. Een periode, waar Sturkenboom met veel plezier op terugkijkt. „Het was praktisch een een mansbedrijf. Als de man achter de balie ziek was of op vakantie ging, werden de deuren geslo ten. Een vervanger was er niet. In een kleine gemeenschap als Kethel toen was, werd dat geac cepteerd". „Het spaarboekje en de hypo theken, daar draaide je op. Het loon ging handje-contantje. Daar kwam geen bank aan te pas. De boeren waren onze be langrijkste klanten. De melkfa briek stortte bij ons geld en in de avonduren pakte ik de fiets om ongeveer 40 boeren te gaan uitbetalen. Ik had vaak 20.000 gulden in mijn tas zitten. De boer borg het geld op in zijn sok. Sommigen kwamen het de volgende dag ook weer terug storten. Dan hadden ze het geld toch even gezien en gevoeld". Boerenleenbank De Rabobank groeide met Schiedam-Noord mee. Het oude pandje aan de Kerkweg werd verlaten en verruild voor nieuwbouw aan de Zwaluwlaan. Met een tussenstop van 12 jaar in het pand op de hoek van de Zwaluwlaan en Schiedamseweg, waar sindsdien een Chinees res taurant gevestigd is. Boeren leenbank heette het toen nog. Het klantenbestand veranderde drastisch. Boeren raakten door Het Nieuwe Stadsblad UW THUISKRANT Tijdens zijn afscheidsreceptie kregen de heer Sturkenboom en zijn echtgenote ruim 300 handen te schudden. nieuwbouwplannen van de ge meente hun land kwijt. Iedere particulier opende een rekening voor zijn salaris dat giraal werd overgemaakt. Het loonzakje verdween. „Telkens werden we geconfron teerd met nieuwe uitdagingen", zegt Sturkenboom. „De groei van de gemeente, veranderingen in het betalingsverkeer, het ope nen van Rabofilialen 'in de stad'. Die veranderingen en uit dagingen hebben mij ook zo lang aan de bank verbonden. Drieëndertig jaar lang in een ge bied werken is lang, maar er was ook zoveel werk te verzet ten". „Nou gebiedt mij de eerlijkheid te zeggen dat die uitdagingen nooit gelegen hebben op het ge bied van de automatisering. Dat mogen de jongeren doen. Ik ben niet zo'n techneut, maar meer de man van de kontakten". Toekomst In de toekomst kijkend denkt Sturkenboom dat er eerder min der dan meer Rabofilialen in Schiedam gevestigd zullen zijn. „De kantoren zullen wel groter worden. Kantoren waar een veelheid aan diensten worden aangeboden. Waar je voor alle bankzaken terecht kan. Vroeger dachten we dat op elke hoek van de straat een filiaal van ons zou moeten zitten. Die filosofie hebben we bewust losgelaten. Denk maar eens aan de beveili ging. Dat wordt steeds moeilij ker". WATERWEG NOORD - Inwo ners van Rotterdam-West, Vlaardingen, Maassluis en Schiedam kunnen in de periode van donderdag 10 tot en met zondag 13 januari problemen krijgen met de waterdruk. Bo vendien kan in deze periode bruin water uit de kraan komen. Deze ongemakken worden ver oorzaakt door werkzaamheden, die de Drinkwaterleiding Rot terdam moet verrichten aan een grote transportleiding. Het gaat om een omlegging van een buis van 700 meter lengte, met een diameter van 140 centimeter, op het produktiebedrijf Beren- plaat. In verband met deze om legging is de betreffende leiding 24 uur afgesloten. De uitvoeringsfase is zo gepland dat tijdens de afsluiting de wa terlevering kan doorgaan. Het kan echter wel ongemakken als verlaagde druk en roest veroor zaken. In Rotterdam-West, Schiedam, Vlaardingen en Maassluis kan vrijdag 11, zaterdag 12 en zon dag 13 januari roestkleurig wa ter uit de kraan komen. Het bruine water ziet er onsmakelijk uit, maar is niet schadelijk voor de gezondheid. In wasgoed kan het echter vlekken veroorzaken, dus wordt geadviseerd in deze periode niet te wassen. Ook is het raadzaam de kraan vrijdag, zaterdag en zondag even flink te laten doorstromen alvorens het water te gebruiken. SCHIEDAM - Burgemeester en wethouders hebben ingestemd met de uitvoering van de bodem sanering en het bouwrijpmaken van de lokatie Hoofdplein. Hierbij is wel de voorwaarde ge steld dat de provincie bijdraagt in de kosten (4,6 miljoen gul den). SCHIEDAM - De K.N.N.V. Waterweg Noord begint zo langzamerhand een vaste bron van informa tie te worden voor het VARA-programma Vroege Vogels. Afgelopen vrijdag werden zelfs opnamen ge maakt van de Strandwerk- groep voor de televisie-uit zending van het populaire natuurprogramma. Wil van Meggelen en Yet de Jong, leden van de Strandwerkgroep, gaven tekst en uitleg over de vele schaaldieren en schelpen, die door de harde wind aan het strand waren aange spoeld. Onder meer trof men de Portugese oester en de Amerikaanse boormossel aan, die waarschijnlijk met schepen zijn meegereisd. Het programma Vroege Vo gels wordt zaterdag 12 janu ari uitgezonden op Neder land 1, aanvang 17.40 uur. SCHIEDAM - De heer C.W. Kaper, opzichter bij de onderaf deling riolering van de hoofdaf deling Civiele Werken, was 1 ja nuari 25 jaar in overheids dienst. Ter gelegenheid van dit jubileum krijgt de heer Kaper vrijdag 11 januari een receptie aangeboden in de recreatiezaal van het Stadskantoor. Vanaf 16.00 uur bestaat de gelegen heid de jubilaris de feliciteren. SCHIEDAM, zaterdag - Wim Wijnen (59) krijgt er kippevel van als hij erover verteld. Erger nog: slape loze nachten. Zijn red- dingsaktie heeft uitgebreid de kolommen van de kran ten gehaald: op de laatste dag van 1990 redde hij de zesjarige Joris uit de klau wen en bekken van twee loslopende rottweilers. In zijn woning aan de Nieuwe Damlaan, een paar dagen na het incident, beseft Wim Wijnen pas dat hij ook aan groot gevaar bloot heeft gestaan. „Ik schreeuwde zo hard tegen die honden, geen kleine puppies overigens, dat ze afdropen en het jochie alleen lieten". De politie was snel ter plaatse, net als de ambulance. In het ziekenhuis werden 15 beten ge teld, waarvan tien in het ge zicht. „Ik droeg een hopie ellen de in m'n armen. Het knaapje zat onder de modder en onder het bloed. Later kreeg ik van zijn moeder een schoolfoto on der ogen. Ik herkende 'm echt niet. Gelukkig gaat het beter. Vandaag komt hij samen met zijn ouders op visite". i Wim Wijnen ...redder in nood... SCHIEDAM - Met de oprich ting van 'El Chabab' hebben de Marokkaanse jongeren in Schiedam sinds kort een eigen ontmoetingsplek. El Chabab is gehuisvest in het migrantencen trum aan de Parkweg 195. El Chabab is een initiatief van SLIJTERIJ/WMNHANDEL Jonge Smeets 35% per liter 16.95 bij Vieux Touron 35% per liter 16.95 enkele Marokkaanse jongeren, die van mening zijn dat in Schiedam te weinig gebeurt voor deze doelgroep. Tot voor kort waren zij voornamelijk op Rotterdam aangewezen. Omdat het bestuur van El Cha bab louter uit vrijwilligers be staat. kunnen alleen aktiviteiten worden georganiseerd op de vrijdag-, zaterdag- en zondaga vonden. El Chabab wil ook hulp en voorlichting gaan geven. Naast gelegenheid tot ontmoeting, luisteren naar arabische muziek en kijken naar arabische films, kunnen de Marokkaanse jonge ren hier ook terecht met vragen over huisvesting, studiefinan ciering, verblijfsvergunningen en andere zaken. Men is voor nemens om binnenkort een mu ziekgroep te formeren. Boven dien worden van tijd tot tijd voorlichtingsbijeenkomsten ge organiseerd. El Chabab is geopend op vrij dag en zaterdag van 19.00 tot 24.00 uur en zondag van 19.00 tot 22.00 uur. Tuin Het incident voltrok zich in een tuin aan de Westpolderstraat in Bijdorp. Terwijl twee jongens kerstbomen aan het verzamelen waren werd één van hen aange vallen door twee honden die waren losgebroken uit de tuin ernaast. Wim Wijnen was op bezoek bij zijn zoon en hoorde vanaf de tuinkant gegil en ge schreeuw dat door merg en been ging. „Ik wist direkt dat er iets vreselijks aan de hand was. Dit was niet zomaar gegil, dit was gegil van iemand in doods angst". Oog in oog Wijnen rende naar de achter deur, schoot de tuin van de bu ren in, sprong over een slootje en een heining en stond oog in oog met de honden, die het zes jarig jongetje voortdurend in het gezicht beten. „Ik ben abso luut geen held, maar ik voelde dat ik hier moest ingrijpen. Het was mijn plicht. Gelukkig liep het allemaal goed af', zucht Wim Wijnen diep. Meer moeite kost het de redder- SCHIEDAM - Klassiek homeo- paat Jannemieke van Leeuwen start 24 januari een nieuwe cur sus Baby- en peutermassage. De cursus omvat vijf ochten den, waarbij ouders wordt ge leerd hoe het eigen kind kan worden gemasseerd. De cursus kost 100,— en men kan zich opgeven via telefoon nummer 4743944. in-nood te praten over al die lieden, die langs de kant ston den te kijken en geen poot uit staken. „Daar heb ik het na af loop erg moeilijk mee gehad. Ik GU SCHIEDAM - De Schiedamse hulpaktie voor Roemenië is een groot succes geworden. De orga nisatie is van mening dat dit succes nooit was bereikt zonder de welwillende medewerking van de inwoners en het bedrijfs leven in Schiedam. Daarom wil ik namens de orga nisatie de volgende bedrijven, instellingen en particulieren har telijk danken voor de belangstel ling, giften en financiële onder steuning bij de realisatie van het hulpgoederenprojekt naar Roe menie van 10 december jongstle den: Baart mans Transport Interna tional BV, gemeente Schiedam, Hooijmeijer BV Barendrecht, Bolhuis, Drukkerij Rien Ouwe- kerk, Wijnhandel Oranje, Rit- mansport Arjan van Dorp, A. de Jong BV, Chris Coppens, Du- pont Makelaardij, Dries Spaan- sepolder, Dist. Jeneverstok, No- let BV, Flinterman 's-Graven- zande, Fa. Verkade van Ber- ckenrode 's-Gravenzande, Schie- land ziekenhuis, Vink en Co, Radio Rijnmond, Nicoverken Holland, Kees van Haaften, Linda van der Heul-Oudefands en familie, vrienden en kennis sen. Organisatie en coördinatie Astrid van Harmeien SCHIEDAM - Bij de re- daktie van Het Nieuwe Stadsblad kwam vorige week een Kerstkaart uit Roemenië binnen. De kaart is afkomstig van Anca en Jon uit het plaatsje Brasov en is gericht aan de bevol king van Schiedam. Met de tekst "Hartelijk dank uit het diepste van ons hart voor de geschenken, die wij van u hebben ont vangen", willen de beide Roemenen de inwoners van Schiedam bedanken voor de kerstpakketten, die zij vori ge maand bijeen hebben ge bracht. was toen erg emotioneel en heb flink staan schelden en tieren op iedereen. Tsja, ik was de eni ge die wat deed: een man van 59 jaar die hartpatiënt is..." SCHIEDAM - Het Instituut voor Natuurbeschermingsedu catie IVN afdeling Rotterdam en omstreken organiseert in maart een cursus, die opleidt tot natuurgids. De deelnemers aan deze cursus zijn na afloop in staat educatie ve werkzaamheden te verrich ten voor het IVN. Deze werk zaamheden bestaan onder meer uit het leiden van wandelingen, het maken van natuurpaden en/of tentoonstellingen en het opzetten van werkgroepen. De cursus begint 6 maart en omvat zo'n 25 bijeenkomsten op woensdagavond en 20 bij eenkomsten op zaterdag. De kosten bedragen 200,-, inclu sief cursusboek. Na afloop vindt het examen plaats voor het landelijk erkend IVN-Na- tuurgidsendiploma. Men kan zich tot uiterlijk 19 ja nuari aanmelden. Woensdag 30 januari vindt een informatie avond plaats. Voor meer infor matie kan men zich wenden tot Hans Ouwendijk, telefoon 4384267. SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker organiseert in het nieuwe jaar een aantal cursussen ge richt op fotografie en film. De basiscursus video behandelt aspecten van het maken van een videofilm. Hoe werkt een camera, microfoon of de mon tage. Aan het eind van elke bij eenkomst worden opdrachten met elkaar besproken en de cur sus wordt afgesloten met het maken van een kort video filmpje. De cursus wordt gegeven op 13, 23 en 30 januari en 6 en 20 fe bruari, telkens van 19.30 tot 21.30 uur. De kosten bedragen 25,-. Bij de cursus Verzorging van fo to's leert men hoe een archief voor negatieven kan worden aangelegd, waar men aan moet denken bij het inramen van dia's en hoe een passe-partout moet worden gemaakt. De lessen worden gegeven op 5, 12 en 19 maart, telkens van 19.30 tot 21.00 uur. De kosten bedragen 25,-. De cursus Vakantiefotografie handelt over camera's, geeft tips voor betere vakantiefoto's en leert hoe men teksten bij foto's schrijft. De cursus duurt drie lessen en start 9 april. De kosten bedra gen 25,-. In de cursus Kinderfotografie worden twintig fototips gege ven. De cursus omvat twee bij eenkomsten: 14 april en 14 mei en de kosten bedragen vijf gul den. Dinsdagavond 14 mei wordt een lezing gegeven over het ma ken van diaseries. Hans van der Meerendonk verzorgt deze avond met onder meer reisver slagen op dia. De kosten bedra gen 7,50. Voor klassen van basisscholen organiseert De Erker een foto- puzzeltocht door Schiedam. De tocht vertrekt vanuit De Erker en duurt circa vijf kwartier. SCHIEDAM - In de periode 14 tot en met 27 december. Geboren: Anouk M. d.v. Van der Ende-Koevermans; Mat thew W. z.v. Wanner-van Ger- ven; Gülsen d.v. Uysal-Uysal; Sasja d.v. Van Ravens-Brussee; Aranka F. d.v. de Moor-Stolk; Stefan z.v. Hertog-Kardas; Anna K. d.v. Klein; Mabshar J. z.v. Choudhury-Sajida Parveen; David F. z.v. Van Hagen-de Weerd; Marloes C. d.v. Jonge- neel-Janmaat; Anouk d.v. De Roo-Baartman; Yannick M. z.v. de Jager-van der Burg; Robert A. z.v. de Ronde-Rens; Thiemo z.v. Steens-Kouwenberg; Pablo z.v. Van Vliet-Langenbach; Re- cep z.v. Sekmen-Sekmen; Mi- chiel J. M. C. z.v. Rutten-Kol- meijer; Roy J. z.v. Jansen-Oran- je; Djustin S. z.v. Immerzeel- Sweet; Lisa d.v. Zeijpveld-Noo- teboom; Durmus z.v. Ince-Ince; Jennifer H. J. d.v. Holthuijsen- Smit; Robin z.v. Brand-Korpel; Kim d.v. Hurkens-Minderhoud; Jacobus F. z.v. Mudde-Hoogen- dijk; Cornelus P. z.v. Mudde- Hoogendijk; Ismail z.v. El-Ja- foufi-El Jafoufi; Elviera M. d.v. De Ligt-Bakema; Ricardo z.v. Rosman-van der Vlies; Denise d.v. Scheffer-Steenbergen; So phia d.v. Swaerdens-Moewis; Nadine N. d.v. Kooke-Boeren; Sofie d.v. Damen-Kalkhoven; Latifa d.v. Bouhanouch-El Ja foufi; Özdes z.v. Uysal-Uysal; Nesibe d.v. Arzuman-Arzuman; Jeremy z.v. Klootwijk-Nuiten; Bob z.v. Hoogmoed-Lammers; Durmus A. z.v. Biskin-Biskin. Ondertrouwd: J. de Schipper 26 jr. en L. M. de Keijzer 27 jr.; J. G. J. van der Haas 24 jr. en A. J. Poot 21 jr.; P. J. de Jonge 29 jr. en E. M. Steens 26 jr.; R. Wolzak 23 jr. en E. M. Her- sbach 22 jr.; W. J. Foppen 46 jr. en F. ten Hove 45 jr.; E. J. Sparreboom 33 jr. en J. J. Kos ter 30 jr.; B. J. Waltman 25 jr. en M. Harreman 22 jr. Gehuwd: P. Zuurmond 24 jr. en B. Hoogerbrugge 23 jr.; J. J. E. Christen 21 jr. en M. Cabric 20 jr.; J. A. van der Tuijn 31 jr. en G. J. C. Fijneman 30 jr.; A. Taddesse 30 jr. en L. Assefa 29 jr.; M. Braat 31 jr. en R. T. Hartman 25 jr.; S. de VRies 30 jr. en J. M. van Ulden 27 jr.; A. J. H. Ho-Sam-Sooi 65 jr. en C. M. Blomsteel 59 jr.; A. M. Kor- se 40 jr. en D. Paku 45 jr.; D. Onstenk 25 jr. en S. Koogje 26 jr.; J. den Hertog 48 jr. en M. E. Pinto Pinheiro 22 jr.; G. Alberts 39 jr. en A. Bakker 39 jr.; A. J. Goslinga 25 jr. en E. A. de Haan 23 jr.; A. Heinsmann 25 jr. en A. E. Noordman 23 jr.; B. Kemp 23 jr. en I. Verboort 23 jr.; J. K. Stout 32 ji> en M. J. van den Brink 29 jr.; C. J. W. van Utrecht 40 jr. en A. C. van den Heuvel 29 jr. Overleden: A. G. van Nielen, vr„ 89 jr., geh. gew. met G. van Kampen; H. C. de Bruijn, man, 80 jr.; J. Veenstra, vr„ 96 jr., geh. gew. met J. H. Klein; J. T. Wessels, man, 66 jr.; H. J. Meij- vogel, man, 81 jr.; A. de Bok, vr„ 79 jr., geh. gew. met C. van Bedaf; E. M. G. van der Burg, man, 88 jr.; D. Haskins, vr., 72 jr., geh. gew. met K. A. Stieber; M. J. Veerkamp, man, 59 jr.; J. E. Saas, vr., 80 jr., echtgen. van B. H. J. van Schooneveld; R. J. M. Ringeling, man 36 jr.; S. S. Sparreboom, vr., 89 jr., geh. gew. met C. Koorengevel; H. Verbaan, vr., 87 jr., geh. gew. met J. W. Sjoerdsma; P. Ver- weij, man, 73 jr.; P. E. Vos, vr., 80 jr.; A. W. A. Castelijns, man, 65 jr.; C. Menze, vr., 75 jr., geh. gew. met J. R. van Tessel; J. J. H. Huisman, man, 84 jr.; J. Pijnacker, man, 69 jr.; L. W. Damen, man, 51 jr. In de week van 28 december tot en met 3 januari 1991. Geboren: Gino z.v. Heetkamp- Leukel; Ali z.v. Insi-Ayadi; Da niël z.v. Elskamp-Kleijweg; Sonja d.v. Weerdenburg-Boks; Suzanne d.v. Van Meeteren- Maagdenberg; Mateo W. A. z.v. Van Noort-Klarholz; Melvin z.v. Van Henten-Norbert; Petra d.v. Van Otterloo-Olivier; Kim- berley d.v. Van der Kamp- Voogd; Jacobus z.v. Martijnse- Buitelaar; Jacoba M. D. d.v. Timmers-Visser; Seyhan d.v. Tanriverdi-Tanriverdi; Tarik z.v. Öztürk-Öztürk; Joeri z.v. Van der Vegt-van Iersel; Sander z.v. Schenk-Breur; Percy z.v. Moti-van der Wagt; Stephanie C. M. d.v. Hofman-Prein; Al- dert J. z.v. Poot-Borsboom; Ward z.v. Van der Velden-Pie- tersen; Joël z.v. Klerks-Plomp; Mohamed z.v. Aissati-Aissati; Emelde S. d.v. Rubaij Bouman- van der Ende; Deborah d.v. De Vries-Peeters; Anita d.v. Ver- kaaik-Stam; Soraya S. d.v. Men- des de Almeida-Portelinha An- tunes; Skye M. F. d.v. Van Gooswilligen-van Leem; Meh- met z.v. Kücükbarutcu-Kücük- barutcu; Lennart z.v. Appels van Dorp; Johannes C. F. z.v. Hoogstraaten-Emo; Sanne L. d.v. Gastelaar-de Vette; Kim- berly d.v. Van Daalen-Nowacz- kiewicz; Emine d.v. Cekic-Cekic Ondertrouwd: A. Bos 31 jr. en D. W. C. Schoonbrood 32 jr.; A. Hagendoorn 43 jr. en A. H. Sahusilawane 42 jr.; R. A ML Pattijn 27 jr. en J. J. van der. Velden 26 jr.; F. Wattimena 27 jr. en E. Hordijk 21 jr. Gehuwd: W. Doddema 63 jr. en I. M. Snelleman 38 jr.; P. J. Barnert 31 jr. en J. A. H. F. Wijtenburg 28 jr. Overleden: J. J. G. Nolet, man, 87 jr.; W. van den Berge, man, 72 jr.; M. F. A. Saez, vr., 43 jr., echtgen. van P. H. de Koster; L. Koenderman, man, 69 jr.; C. Swagemakers, man, 86 jr.; E. Bouman.m man, 78 jr.; P. Borst, man, 95 jr.; C. A. Loch, vr., 86 jr., geh. gew. met D. J. Vermeer. Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak. Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-4261417 Zaterdags volgens afspraak. VERSCHIJNT IN: SCHIEDAM. KETHEL. ROTTERDAM WIJK OUD MATHENESSE WITTE DORP KANTOOR: Dam 2 Postbus 257 3100 AG Schiedam Telefoon 010-4732877 Telefax 010-4735818 EDITIECHEF: I. Groeneveld Privé 010-4707528 VERTEGENWOORDIGER: Mevr. I. van Bracht Privé 015-622213 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor RUBRIEKSADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor REDAKTIE: Nick van Dien, Gerjan de Waard, Arne v.d. Zande (Sport) EINDREDAKTIE: Ruud van Houwelingen Telefoon 010-4344022 Privé 010-4265764 HOOFDREDAKTIE: W. A. Buijteweg Telefoon 070-3190290 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag- en woensdagavond op het kantoor UITGEEFSTER: Drukkerij v. d. Drift BV, Postbus 5825, 2280 HV Rijswijk, telefoon 070 - 3190955, ingeschreven K.v.K. nr. 96375 algemene verkoopvoorwaarden, gedeponeerd ter griffie van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage d.d. 16-07-87 nr 97/1987 SERVICELIJN BEZORGING: Heeft u deze krant niet ontvangen? Belt u dan onze servicelijn 010-4184599 van 09.00 - 17.00 uur 01-06-90 'n Borrel van klaaaa voor oon laga prlja 12 flessen per liter bij 12 flessen per liter U belt - wij bezorgen! Oranjestraat 8-10-12-14 Telefoon 4265997 SEIEKTMEUBEL BEDDERIE BEDDERIE W O O N I D E E E N MEUBELEN - TAPIJTEN - GORDIJNEN Hoogstraat 184-166, Schiedam, tel, 010 - 4267581 S-LAAPCOMFORT WATERBEDDEN SLAAPKAMERS - SYSTEMEN - LINNENSHOP Hoogstraat 125, Schiedam, tel. 010 - 42687 32 KINDER- EN TIENERKAMERS Hoogstraat 134,Schiedam,tel, 010 - 4261558

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 3