Nejkens komt met drie grote voordelen Een taart voor Nooteboom Uitgeschakeld voor Camel Trophy Nu autorijden zonder zorgen Seat Nooteboom Golden Dealer Busbaan ook voor het autoverkeer Showroom bij Toyota-dealer Polderman drie keer zo groot Geen rijksweg 19 Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 15 februari 1991 pagina 3 SCHIEDAM - Bij Nefkens Euro- dam, de officiële Peugeot-dealer V6or Schiedam en Rotterdam, heeft men een nieuw leasingplan voor par ticulieren ingevoerd. Daarnaast heeft men bij Nefkens Eurodam in het vervolg ook de mo gelijkheid een collectieve Nefkens autoverzekering af te sluiten die tal van voordelen biedt. In de derde plaats heeft men bij de Schiedamse autodealer een nieuwe aanpak voor wat betreft de auto schade in petto. Alle drie de pakket ten, die Nefkens Eurodam introdu ceert, zijn uniek voor Schiedam. De leasing voor particulieren heeft zowel betrekking op de nieuwe als de gebruikte wagens, welk merk het ook is. Het uitgangspunt is dat men met het systeem van leasing voor particulieren bij Nefkens Eurodam veel goedkoper uit is. Uiteraard ver schillen de lease-termijnen per auto vanwege het grote aantal keuze-mo gelijkheden. Kwijtschelding Het nieuwe systeem van Nefkens Eurodam voor wat betreft de leasing biedt de volgende voordelen: geen fiscale bij telling en het systeem is ideaal voor privé-rijders die veel za kelijk rijden tegen een onkostenver goeding. Er wordt verder maatwerk geleverd, want de verzekeringspre mie, de wegenbelasting en het on derhoud zijn in overleg met Nef kens Eurodam mee te financieren. Verder betekent bij overlijden kwijt schelding tot een bedrag van 50.000 gulden. Er bestaat voorts geen ver plichte aanbetaling, inruil is moge lijk en de rente is fiscaal aftrekbaar. Over de lease-termijnen wordt geen BTW berekend. Voorbeeld Onderstaand een voorbeeld van de berekening voor het leasen van een auto bij Nefkens Eurodam. Men gaat uit van een auto die een catalo gusprijs, inclusief accessoires, heeft van 25.440 gulden. Voor een con tante storting of bij inruil betaalt men 10.000 gulden. Blijft dus over 15.440 gulden. De geschatte bedra gen in het eerste jaar voor assuran tie en wegenbelasting worden ge schat op respectievelijk 850 en 410 gulden. Het totale kredietbedrag is dan 15.440 gulden, plus 1.260 gul den is 16.700 gulden. Op maat De gechatte bedragen voor de twee de en volgende jaren voor assuran tie zijn 1.700 gulden en voor wegen belasting 820 gulden. Gedurende de gehele lease-periode komt het on derhoud bij een verbruikt aantal ki lometers van 30.000 per jaar op SCHIEDAM - Voor het eerst in de nog jonge ge schiedenis van Seat werden in 1990 meer dan 10.000 personen- en bedrijfswagens verkocht. Van af de start in 1986 is dat min of meer een verdub beling. Aan dit succes leverde automobielbedrijf Noote boom een wezenlijke bijdrage. In 1989 was de Schiedamse Seat-dealer nog goed voor een verkoop van 35 auto's, in 1990 waren dat ruim honderd au to's. Alle Seat-dealers, die daadwerkelijk hadden meege holpen aan het succes van het aantal verkochte au to's, ontvingen van de importeur een prachtige taart. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Robert Jan van Steenis uit Vlaar dingen en Kleomenes Andriopoulos uit Schiedam zijn er niet in geslaagd door te dringen tot de derde ronde voor deelname aan de strijd om de Camel Trophy. In de voorselectie in het gebied in en rond Beekbergen slaagden zij er niet in door te drin gen tot de laatste twintig deelne mers. 1.800 gulden. Over 36 maanden be tekent dat uiteindelijk een leaseter- mijnbedrag van f. 429,24. Bij de aanschaf van een Peugeot 205 kan het maandelijkse leasebedrag bij voorbeeld uitkomen op 375 gulden per maand. Op maat gesneden be cijferingen kunnen in overleg tussen Nefkens Eurodam en de klant wor den gemaakt. Bij de Schiedamse Peugeot-dealer is Hans Boerma daarvoor de aangewezen persoon. Hij houdt zich sinds kort bij Nef kens Eurodam bezig met de assu rantiën en de verzekeringen. Autoverzekering Ook bij een collectieve autoverzeke ring heeft men bij Nefkens Euro dam tal van voordelen te bieden. Men gaat er bij de Schiedamse dea ler vanuit dat men met een autover zekering tussen de 60 en de 200 gul den goedkoper uit bent. Bij een WA/All risk/WA beperkt risico ver zekering heeft men de volgende voordelen: geen eigen risico, gratis vervangend vervoer, gratis lidmaat schap van een van de grootste alarmcentrales Eurocross (24 uur per dag hulpverlening en extra on dersteuning in binnen- en buiten land). Bij gedekte schade betaalt men niets. Nefkens Eurodam regelt de schade/uitkering rechtstreeks met de verzekeringsmaatschappij. Bij deelschade of schade zonder te genpartij alleen terugval van korting over het gedeelte (WA of Casco) van premie. Op WA beperkt Casco verzekeringen. Vandalisme schade aan de auto is gedekt. Men heeft, nadat men enige jaren maximale korting heeft gehad, geen of mini male terugval van korting, plus 2 jaar financiering en gegarandeerde restwaarde van de auto. De Nefkens Eurodam verzekering is er zowel voor de korte als lange financiering. Schade Ook voor wat betreft de schade aan de auto heeft men bij Nefkens Euro dam tal van voordelen te bieden. Indien men de schade aan de auto bij de Schiedamse Peugeot-dealer laat herstellen geniet men de vol gende extra's: regeling voor vervan gend vervoer, geen expertise kosten, behoud van de fabrieks- en 6 jaar carrosserie garantie, Bovag schade waarde-garantie, gebruik van origi nele Peugeot onderdelen, gratis ad vies ten aanzien van de te claimen waardevermindering, verkoop van schaderestanten wordt geregeld en tenslotte is een betalingsregeling mogelijk. SCHIEDAM - Automobielbedrijf Nooteboom is een van 15 dealers die in aanmerking komt voor de kwalifi catie Golden Dealer. Sinds de start van het dealerschap voor Seat- au gustus 1989- heeft Nooteboom, dat gevestigd is aan de Zwaluwlaan in Schiedam, zich onderscheiden op tal van onderdelen. Een onderzoek naar het automobiel bedrijf wees uit dat men kan bogen op een uitstekend management en organisatie. Verder slaagde Noote boom er in om bijna honderd Seats aan de man te brengen, terwijl de doelstelling veertig was. Ook de ma nier waarop aan after sales wordt gedaan werd hoog gewardeerd. E>e kwaliteit van het personeel en het fi nanciële aspect van het bedrijf scoorden eveneens hoog. Het laat zich raden dat bedrijfsleider Ton Spruit erg ingenomen is met de kwalificatie Golden Dealer. „We hadden uiteraard nooit gewacht dat we anderhalf jaar nadat we Seat- dealer zijn geworden, al zo gauw in de prijzen zouden vallen. Er zijn 140 Seat dealers in Nederland en VLAARDINGEN/SCHIEDAM - De busbaan Korhoenlaan/Parijslaan in de Vlaardingse Holywijk, pal naast Schiedam, zal volgende maand worden opengesteld voor alle auto verkeer naar Schiedam. De openstelling is het gevolg van de reconstructie van de Churchillsin- gel. Aanvankelijk werd verwacht dat tijdens de reconstructie van het Churchillsingel het rijverkeer wel af gewikkeld zou worden via de Lepe laarsingel of via de Holysingel. De politie deelde echter mee dat dit toch zou kunnen leiden tot ver keersopstoppingen. Wanneer de busbaan eenmaal open gesteld is, zal onderzocht worden wat daarvan de gevolgen zijn voor de verkeersafwikkeling. Ook wordt tijdens de openstelling onderzocht of openstelling van de busbaan ef fect heeft op de aantrekkingskracht van het winkelcentrum Holierhoek. men moet van goede huize komen om bij de vijftien beste bedrijven te behoren". Op een speciale bijeen komst in Barcelona, waar ook de Seat fabrieken zijn gevestigd, zal het Schiedamse automobielbedrijf Noo teboom binnenkort worden gehul digd. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Op de grens van Vlaardingen en Schiedam maakt Polderman nog steeds de dienst uit met Toyota. Er is wel eens aan gedacht om in Vlaardingen een aparte vestiging te hebben, maar uiteindelijk zijn er heel andere ideeën uit de bus geko men. In april zal een strook grond langs de Laan van Bol'Es in Schiedam worden vrijgemaakt van bossage om als uitbreiding te dienen voor Toyota Polderman. De showroom wordt zeker drie keer zo groot als de huidige, waarin maar vijf1 zes Toy ota's staan. Wanneer de uitbreiding eenmaal een feit is kan men bij Pol derman ook zien dat deze dealer ook bedrijfswagens heeft. Geen plaats Verkoper Maarten van der Schaft soms ze achter elkaar in vlot tempo op. „We hebben ze van Van H Ace tot H Luxe en Landrover toe. Het is jammer dat we er nu geen plaats voor hebben. Wanneer men om be drijfsauto's komt, moeten we altijd naar onze vestiging in Rotterdam aan de Laagjesweg 52". In de uitbreiding op de grens van Vlaardingen en Schiedam zal ook de werkplaats worden betrokken. „Kortom", zegt Maarten van der Schaft, „Toyota Polderman zal dit jaar nog een heel ander aanzien krij gen". VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Het Overlegor gaan Rijnmondgemeenten (OOR) pleit voor de aanleg van de omstreden rijksweg 19 en de Blan kenburgtunnel. Ook wordt gezegd dat woningbouw in de Vlaardingse Broekpolder tot de mogelijkhe den moet behoren. De visie van de gemeenten in Rijnmond staat haaks op de mening van het bewonerscomité Vlaar dingen dat de aanleg van rijksweg 19 in het geheel niet ziet zitten. Het is zelf de mening toegedaan dat met nieuwe autowegen in en rondom Vlaardingen en woningbouw in de Broekpolder het leven in Rijnmond een nachtmerrie wordt.

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 15