Exclusieve Colt is een pronkstuk bij Autohuis Veel animo voor cursus pech onderweg Audi 100 en 80 Sport Edition publiektrekkers bij Auto Garant Marbella Jeans een paradepaardje Oldtimerbeurs in Rijnhal nieuwe Audi K)ft lebben u gewaarschuwd. fo-£ë^j2ëFSdi?ectóedr vrijdag 15 februari 1991 - pagiitóli' De nieuwe Audi KMI ttfe hebben u gewaarschuwd SCHIEDAM - Direct na de RAI is bij het Autohuis aan de Fokker straat in een beperkte mate verkrijg baar de Mitsubishi Colt Limited Edition. De Schiedamse dealer wil daarmee voldoen aan de wens van de klanten om meer luxe. Elke Mitsubishi staat behalve om zijn kwaliteit en betrouwbaarheid ook bekend om zijn veelomvatten de uitrusting. Dat geldt niet in de laatste plaats voor de Colt. Desal niettemin blijkt er behoefte te be staan aan een model met bijzondere extra's, met een speciale uitstraling. „Een auto", zegt ook bedrijfsleider Koemans van het Schiedamse be drijf, „waarmee de verwende auto mobilist zich kan onderscheiden". Op basis van de Colt 1.3 GL is de nieuwe Limited Edition ontstaan. „Een auto", aldus Koemans, „die de liefhebber direct zal herkennen, want hij wordt in een opvallende two-tone kleurstelling geleverd. An dere uiterlijke kenmerken van de Edition zijn een chroomstrip in de voor- en achterbumper en de flank- beschermingslij sten, bredere velgen, een achterspoiler en een speciale striping met een Limited Edition SCHIEDAM/VLAARDINGEN - Gezien het grote aantal reacties is het zeker dat automobielbedrijf Nooteboom in Schiedam een ANWB cursus pech onderweg gaat houden. Na de eerste oproep in deze krant waren er al vijftien man nen en vrouwen die een grote inte resse aan de dag legden de cursus te willen volgen. Wanneer het aantal van 25 cursisten wordt overschreden, overweegt Nooteboom in september weer een cursus te starten. De cursus pech onderweg wordt in de maanden februari/maart gehou den in de showroom van Noote boom aan de Zwaluwlaan in Schie dam. De cursus omvat vier dinsdag avonden. Evenals twee jaar geleden, toen het initiatief werd genomen, zullen de cursisten ook met storin gen aan hun eigen wagen worden ge confronteerd. De opdracht is de sto ringen op te zoeken hetgeen kosten besparend kan werken. Het initiatief van Ton Spruit, be drijfsleider van automobielbedrijf Nooteboom, wordt ondersteund door de autorijscholen Life en Aad Blok uit Schiedam. Voor inlichtin gen kan men terecht bij automobiel bedrijf Nooteboom, telefoon: 010- 4708122. Sport Edition Bij de Schiedamse dealer is na de RAI, die deze week nog duurt, ook de Audi 80 Sport Edition verkrijg baar. Het actiepakket Sport Edition bestaat uit: Kamei-spoilerset rond om, geintegreerde halogeen mist lampen, vleugelspoiler in carrosse- riekleur, electrisch verstelbare, ver- warmbare buitenspiegels in carros- seriekleur, portiergrepen in carrosse- riekleur, zwart kentekenveld achter. Sportstoelen Voor wat de extra's in het interieur betreft, zijn dat: Jacquard-Satin be kleding, volledige radiovoorberei ding, 5 lichtmetalen velgen 7 J x 15 in Speedline design, 205/50 R 15 V banden, sportstoelen voor, in hoog te verstelbare bestuurdersstoel, Audi sportstuurwiel, lederen schakel pookknop en manchet, extra me ters, zonder type aanduiding, sport onderstel, achterbank met geinte greerde hoofdsteunen en opklapbare middenarmsteun, open hoofdsteu nen voor, plakette op dashboardkas tje. SCHIEDAM - De renovatie van het immens grote pand van VAG-dealer Auto Garant aan de Van Deventer- straat is nog steeds in volle gang. Een bezoek aan de showroom is ech ter ten volle waard bij het zien van de nieuwe Audi 100 die uitblinkt door een vooruitstrevende techniek. De Audi 100 valt op door zijn mooie en robuuste vormgeving. De voorkant van de auto wordt door het nieuwe Audi gezicht bepaald. De karakteristieke motorkap en de afgeronde en uitgebouwde spatbor den vormen een harmonische een heid met de koplamppartij. De Audi 100 is groter dan zijn voorganger. Positief is dat het brede dak in com binatie met de wateropvangrichel, verhindert dat bij het openen van ramen en portieren water op de zit tingen druppelt. SCHIEDAM - Sportiviteit en een nieuwe modetrend gaan bij Seat- dealer Nooteboom hand in hand. Bij de eerste show aan het begin van een nieuw jaar staan de aktiemodel- len met een modieus interieur cen traal, maar bij Nooteboom staat de show ook in het teken van de win tersport. De Ibiza 1200i SX, de Marbella Sport en de Ibiza Smart staan er in de showroom uitdagend bij. Ze zijn ware blikvangers. De Marbella Sport is de derde verfijnde editie van een succesformule, aangeprezen in een oplage van 550 stuks. De Marbella Sport leeft op grote voet met lichtmetalen velgen en een spoiler boven de achterruit met wis/ was-installatie. Bij de 1200 SX vallen onmiddellijk de speciale kuipstoelen op, die een uitstekende zit combineren met een bijzonder grote zijdelingse steun. Stoelen bij uitstek voor het snelle bochtenwerk. Ibiza Smart „De naam Smart voor de Ibiza is snel verklaard", zegt bedrijfsleider Ton Spruit. „De intelligentie zit 'm in de doelmatige extra uitrusting waarvan deze Seat is voorzien. Zo- als de brede 175/70 banden op de 1200 Smart, die het vermogen van 52 kw/pk extra beheerst op de weg brengen en de van binnenuit ver stelbare rechterbuitenspiegel, toege voegd aan de toch al practische, complete Ibiza." De jeugd valt echter op een geheel nieuwe Marbella, de Marbella badge. Bovendien zijn bij de Limi- ted-uitvoering de buitenspiegels electrisch verstelbaar". Sportstoelen „Het interieur van deze Colt", ver volgt de Schiedamse bedrijfsleider, „onderscheidt zich ook van andere modellen door speciale sportstoelen en een nog luxere bekleding. Het in strumentarium wordt gecomple teerd met een toerenteller, terwijl het tankklepje nu ook van binnenuit ontgfendelbaar is. Het extra luxe model is in de kleuren rood, zwart en wit leverbaar". Jeans. Dat is een auto waarvan het interieur grotendeels uit spijkergoed bestaat. In de show is dat het onbet wiste paradepaardje. Hij staat pal bij de ingang van de showroom aan de Zwaluwlaan. Het kan niet missen, want met grote posters wordt de Marbella Jeans al van verre aangekondigd. De auto is een ware revival. Het interieur is volledig in jeans blue uitgevoerd. Dat begint al bij de met jeans bekle de stoelen met leren badge. De stoe len zijn, zoals het een echte jeans betaamt, voorzien van echte steek- zakken en achterzakken. Verder zijn de pakjesplank, deur en vloerbedekking geheel in stijl. Ook de zonnekleppen zijn uitgevoerd in jeans-dessin. De verdere inrichting van de auto is eveneens in jeans- look gehouden. Van buiten is deze nieuwe Marbella Jeans herkenbaar aan de grille in carrosseriekleur en het jeans-logo. ARNHEM - Op 31 maart en 1 april 1991 wordt er een groots opge zette Oldtimer- en sportwagenbeurs gehouden in de Rijnhal te Arnhem. Drie dagen lang is de Rijnhal het middelpunt van een bonte verzame ling gemotoriseerde voertuigen - van fietsen met hulpmotoren tot custom cars - uit lang vervlogen tij den. Gerestaureerde, meer of min der zeldzaam excentrieke exempla ren, van autoclubs en van de parti culiere liefhebber of verzamelaar. Niet alleen de auto is troef, de beurs biedt ook een schat aan tweede hands onderdelen, miniaturen, lite ratuur en verzamelingen. En op de beurs is ook een gedeelte ingericht waar prachtige sportwagens tentoon gesteld kunnen worden. Voor de meest originele inzendingen worden prijzen beschikbaar gesteld. Deelname is nog mogelijk! Een tele foontje met organisatieburo Van Schaijk in Gendt, 08812-2112, is voldoende. tan&mai'n inate

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 17