Als onderdeel van de Banenpool BELOOFD: Doorbreek de regels Kinderjury Videocorner Vastenaktie in Schiedam-N oord Gebit stuk? Krontjongmuziek in De Tender CDA houdt ledenvergadering Het milieu en de provincie houdt open da üiii VERINGMEIER TANDTECHNIEK Provinciale Verkiezingen Mw. H. E. Hart, huisarts verkiezingsbijeenkomst Gevestigd te Schiedam per 5 februari 1991 HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 15 FEBRUARI 1991 PAGINA 3 L'! SCHIEDAM - Het onder wijsveld heeft drie projec ten aangedragen voor de sociale vernieuwing. Eén ervan vormt een onderdeel van de veelomvattende Ba nenpool. De andere twee projecten hebben betrek king op de informatie over studiekosten en -keuze en de arbeidsplaatsen voor leerlingen van het voortge zet speciaal onderwijs. De projecten worden gecoördi neerd door de heren A.J.Tigges en G.Kruijt. Tigges is nu nog gemeentelijk onderwij sconsu- lent, terwijl Kruijt hoofd van de afdeling Onderwijs is. Beiden gaan per 1 maart de directie van de nieuwe Dienst Educatie vormen. Het project Hulp- en Informa tiepunt voor studie (-kosten) en beroepskeuze valt in twee delen uiteen (studiekosten en studie keuze), waarbij de beroepskeuze wordt overgelaten aan de schooldekanen. „Voor wat de studiekosten be treft, moet er een betere afstem ming komen", stelt Tigges. „Er zijn heel veel regelingen op dit gebied. Rijk, provincie, gemeen te en arbeidsbureau kennen al lemaal hun eigen regelingen. We willen nu twee aanspreek punten voor informatie over deze wirwar van regelingen in stellen. Voor de schoolgaande doelgroep van 12 tot 18 jaar kan men straks voor informatie terecht bij de Dienst Educatie, terwijl de ouderen hiervoor naar de Infotheek van de GSD kunnen". Studiefonds In eerste instantie ging het pro ject uit van één loket voor alle informatie. Maar daarvan is men toch teruggekomen. „Een Over 5 minuten staat uw huurauto klaar Het Nieuwe Stadsblad informatiepunt per doelgroep is duidelijker", vinden Tigges en Kruijt. Het is dan wel noodza kelijk dat beide informatiepun ten exact op de hoogte zijn van eikaars regelingen. Kruijt en Tigges zijn ook voor stander van het creëren van één gemeentelijk studiefonds, waar in de budgetten en voorzienin gen van zowel het onderwijs als de GSD worden samengevoegd. Studiekeuze Naast een wirwar van regelin gen voor studiekosten, kent het onderwijs ook een enorm pak ket aan onderwijsvormen. Er is dan ook een overvloed van in formatie over onderwijsvor men, scholen, studierichtingen, vakkenpakketten en noem maar op. „Ouders van leerlingen, dië naar het voortgezet onderwijs gaan, krijgen van alle kanten in formatie. Dat werkt averechts. Er moet één informatiepunt worden opgezet, waar iedereen voor de brede informatie te recht kan. Die voorlichting moet groepsgewijs gebeuren. Pas na die brede informatie kan de ouder een keuze maken van het soort onderwijs voor het kind en vervolgens een open dag van de betreffende scholen bezoeken. Dan kan men zich pas goed oriënteren", aldus Tig ges. Het informatiepunt dient dan ook een goed geoutilleerde ruimte te zijn, waar men met behulp van audiovisuele midde len alle informatie kan krijgen, die men wil. Wanneer de leerling eenmaal op het voortgezet onderwijs zit, kan hij of zij voor informatie over beroepskeuze terecht bij de schooldekaan. Die weet daar al les van. „In het informatiepunt moet de ouder echter al op het bestaan van de dekaan worden gewezen", vindt Kruijt. Arbeidsplaatsen Het project Arbeidsplaatsen YSO/MLK-leerlingen richt zich op de begeleiding van leerlingen van De Wegwijzer, een school voor voortgezet speciaal onder wijs aan moeilijk lerende kinde ren. „Wanneer deze kinderen hun opleiding hebben afgerond, kunnen ze soms aan de slag bij het bedrijf waar ze hebben stage gelopen", vertelt G. Kruijt. „De schoolleiding laat ze dan los. Ook wanneer de leerling niet di rect een baan vindt. Wij willen dat er een mogelijkheid wordt gecreëerd om deze kinderen ook in het eerste jaar na school nog te begeleiden. De overgang van de 'bescherming' van de school SCHIEDAM - De heren Tigges en Kruijt zetten ove rigens vraagtekens bij de wijze, waarop de overheid de sociale vernieuwing uit voert. „De aandacht gaat nu voornamelijk uit naar de concrete projecten. Pri ma, moet ook. Het gevaar dreigt alleen dat de lange termijn problematiek naar de achtergrond wordt ge dreven. Het onderwijs kent daarvan goede voorbeelden. Neem nu de problematiek van de basisscholen. Ieder een weet dat er teveel basis scholen zijn. Het ministerie bepaalt echter welke scho len moeten verdwijnen, louter en alleen op basis van cijfers. Laat de gemeen ten en schoolbesturen zelf bepalen welke scholen moeten plaatsmaken. Die kennen de plaatselijke situ atie toch veel beter. Door breek nu eens de regeltjes. Da's ook sociale vernieu wing". SCHIEDAM - Onder het motto 'Duik in de boeken en val in de prijzen' gaat maandag 18 febru ari de Nederlandse Kindeijury 1991 van start. Deze jury is be doeld voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Tot en met 18 mei krijgen zij de gelegenheid om boeken te lezen en te bepalen welke boeken uit 1990 zij het beste vinden. De schrijvers van deze boeken din gen mee naar de prijs van de Nederlandse Kinderjury. Deze prijs wordt in oktober tijdens de Kinderboekenweek uitgereikt. Wie wil meedoen aan de Kin derjury kan een formulier afha len bij de filialen van de Open bare Bibliotheek. Na het lezen van drie boeken krijgen de deel nemers een leuke verrassing. Wanneer ze hun formulier weer hebben ingeleverd in de biblio theek, maken de deelnemers bo vendien kan op een boekenbon. De deelnameformulieren liggen klaar bij de volgende biblio theekfilialen: Korte Haven 129, Bachplein 589, Leliestraat 10 en Dr. Wibautplein 163. naar de maatschappij is voor veel jongeren te groot. Zij moeten iets hebben om op te kunnen terugvallen. Hun oude school moet die mogelijkheid bieden". Conciërge Niet alle projecten zijn nieuw. Het project conciërge op basis scholen is in feite niets anders dan de voortzetting van een functie, die tot de jaren zeventig heel gewoon was. „De conciërge is destijds van de toenmalige la gere scholen verdwenen, omdat er geen geld meer voor was. Nu, als onderdeel van de Banen pool, kan de conciërge weer op de basisscholen terugkeren", vertelt Tigges. De functie is wel iets veranderd. „Er gebeurt tegenwoordig veel meer op school dan vroeger. De conciërge zal nu veel meer een sociale taak hebben. Het moet iemand zijn, die de leerkracht kan afschermen tegen mensen die tijdens de lessen langs ko men en hij moet zeker ook een vertrouwenspersoon zijn voor de kinderen". Overigens is de eerste kandidaat voor een conciërgefunctie al door de GSD aangeboden. Er wordt nu onderzocht op welke school die kandidaat aan de slag kan. Behoudens de conciërge, die zo snel mogelijk kan beginnen, moeten de projecten bij aanvang van het nieuwe school jaar, in augustus, van start gaan. SCHIEDAM - Net open en over klandizie niet te klagen. Ad Troost, be drijfsleider van Videocor ner, spreekt vol trots over de nieuwe vestiging („In Rotterdam zijn er nog twee"). Hij vervolgt: „De wijk is gunstig, er worden hier honderden woningen gebouwd. De toekomst ziet er rooskleurig uit". Videocorner is gevestigd in de voormalige winkel van het loodgietersbedrijf De Ligt Zn., aan de Schiedamseweg nummer 22, aan de rand van het pittoreske dorpje Kethel. „Een perfekte ruimte", zegt Trootst. „We zijn qua assorti ment de grootste van Schiedam. We hebben ruim 5000 video banden. Ook de parkeerruimte is ideaal. Dat wil bij andere za ken nog weieens een probleem geven". Videocorner, het ligt ook op een hoek, is geopend van 12.00 tot 22.00 uur. Ook in het weekend. Momenteel geldt een speciale aanbieding: vijf banden voor vijftien gulden. „Die aktie duurt voorlopig een tijdje", merkt de bedrijfsleider op. Het nieuwe Beosystem 2500 Bang&Olufsen Gebrs. De Veld SCHIEDAM - Los van de Vastenaktie, die regionaal wordt georganiseerd, houdt Schiedam-Noord traditiegetrouw een eigen vastenaktie. Diverse ker ken en basisscholen nemen hieraan deel. Schiedam-Noord richt zich dit jaar op een project in Irian Jaya in Indonesië. In het noordelijk deel bevindt zich het gebied De Vogelkop. De verbindingen zijn SCHIEDAM - De Sebastian Groep brengt donderdag 21 fe bruari Indische muziek naar Theatercafé De Tender in het Passage Theater. De Sebastian Groep is gefor meerd rond gitarist Eduard Se bastian, die samen met negen musici authentieke krontjong muziek ten gehore brengt. Deze muziek stamt uit de zestiende eeuw. De Sebastian Groep be speeld voornamelijk akoestische instrumenten, met uitzondering van een elektrische gitaar. Het optreden begint om 21.30 uur en de toegang is gratis. hier slecht. Artsen en gezond heidswerkers zijn daarom aan gewezen op vliegtuigjes. Verder is het ook slecht gesteld met de medicijn voorziening en de ge zondheidsvoorlichting over voedsel en hygiëne. Bovendien zijn er te weinig goed opgeleide gezondheidswerkers. Het gevolg is dat ieder jaar veel mensen, vooral kinderen en zwangere vrouwen, overlijden aan ziek ten, die hadden kunnen worden voorkomen of genezen. Het project, waarvoor Schie dam-Noord zich sterk maakt, wil lokale mensen opleiden voor het geven van gezond heidsvoorlichting en het verzor gen van medische voorzienin gen. In de kerken wordt tot en met Pasen iedere week informa tie over het project gegeven, ter wijl de scholen in projectvorm meewerken. Het project begint zondag 17 fe bruari, waarna de scholen dins dag 19 februari van start gaan. Woensdag 20 maart wordt om 19.00 uur in de Dorpskerk een Vesper rond het thema 'Samen gezond' gehouden. In de Marti- nuskerk wordt 23 maart een grote fancy fair georganiseerd. Voorts is de hele maand maart in de bibliotheek van De Blau we Brug een expositie te zien over leven en werken in Irian Jaya. SCHIEDAM - Het CDA afde ling Schiedam houdt donderdag 21 februari een Algemene Le denvergadering in verzorgings tehuis Spaland, aan de W. An- driessenlaan 2. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. De vergadering staat enerzijds in het teken van de Provinciale Statenverkiezingen van 6 maart en anderzijds het tweede lus trum van het CDA. Het bestuur heeft een videoband van de ju bileumbijeenkomst kunnen be machtigen en heeft daarvan een anderhalf uur durende samen vatting gemaakt. Deze samen vatting wordt tijdens de verga dering getoond. De campagneleider van de pro vincie Zuid-Holland, mr. A. Slob, houdt een inleiding over 'Christen-Democratische poli tiek in de provincie: zin of on zin?' Belangstellenden, die 's avonds niet alleen over straat durven, kunnen zich melden bij me vrouw G. Sels-Speijer. Zij zorgt dan voor vervoer. Rektifikatie 6 maart SCHIEDAM - Handelsonder neming Met Educatieve Doel einden HOMED houdt donder dag 21 februari een open dag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. De HOMED is opgezet voor werkzoekenden in de admini stratieve sector en herintreden de vrouwen. Met behoud van uitkering kunnen zij gratis aan deze praktijkopleiding deelne men. Het projekt lijkt succes vol: inmiddels heen zeventig procent van de deelnemers een betaalde baan gevonden. De HOMED is geen echte on derneming, maar een simulatie- oefenbedrijf. Er worden werk zaamheden uitgevoerd, die in het moderne bedrijfsleven in de administratie voorkomen. HO MED kent alle afdelingen van een echte handelsonderneming, zoals receptie, verkoop, inkoop, boekhouding, personeelszaken, fakturering en voorraad-admi- nistratie. Voorts bestaat de mogelijkheid om deel te nemen aan een inter nationaal uitwisselingsprogram ma met zusterorganisaties in Spanje en Engeland. Men gaat dan voor een periode van vier weken over de grens om kennis te maken met de manier van le ven en werken in dat land. De open dag vindt plaats aan de 's Gravelandseweg 567 op de vierde verdieping. Belangstel lenden kunnen ook een af spraak maken met de heer G. W. van Veelen, telefoon 4737266. SCHIEDAM - Groen Links Schiedam organiseert woensdag 20 februari een openbare the ma-avond met als onderwerp 'het milieu en de provincie'. De bijeenkomst vindt plaats in de zaal van Het Filmhuis, aan de Nieuwstraat J2 en begint om 20.00 uur. Centraal staat de relatie tussen de gemeente en de provincie op het gebied van het milieu. Aan de hand van vier thema's (be drijven en vergunningenbeleid, bodemsanering, openbaar ver voer versus nieuwe autowegen en preventie van afval en uit stoot door bedrijven) wordt be keken of gemeente en provincie een gezamenlijk milieubeleid kunnen voeren. Aan de discussie wordt meege werkt door milieuwethouder Bart de Leede, Erik Meijer (lijsttrekker Groen Links bij de Provinciale Statenverkiezingen), Wilbert Willems (milieuspecia list Tweede Kamerfraktie Groen Links) en de heer Boer- ma van de Vereniging tegen Mi lieubederf Rijnmond. De dis cussie staat onder leiding van Milja de Zwart, parlementair journaliste van Dagblad Trouw. in samenwerking met P. van Dijk, C. J. J. Kloos en G. C. J. M. van Rooij, huisartsen. De basisschoolconciërge, een traditie wordt in ere hersteld Singel 41-45 3112 GJ Schiedam telefoon 010-4262428 UW THUISKRANT VERSCHIJNT IN: SCHIEDAM, KETHEL, ROTTERDAM: WIJK OUD MATHENESSE, WITTE DORP KANTOOR: Dam 2 Posibus 257 3100 AG Schiedam Telefoon 010-4732877 Telefax 010-4735818 EDITIECHEF: J. Groeneveld Privé 010-4707528 VERTEGENWOORDIGER: Mevr. I. van Bracht Privé 015-622213 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor RUBRIEKSADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor REDAKTIE: Nick van Dien, Gerjan de Waard, Arne v. d. Zande EINDREDAKTIE: Ruud van Houwelingen Telefoon 010-4344022 Privé 010-4265764 HOOFDREDAKTIE: W. A. Buijteweg Telefoon 070-3190290 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ Tot maandag- en woensdagavond op het kantoor UITGEEFSTER: Drukkerij v. d. Drift BV, Postbus 5825, 2280 HV Rijswijk, telefoon 070 - 319095S, ingeschreven K.v.K. nr. 96375 algemene verkoopvoorwaarden, gedeponeerd ter griffie van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage d.d. 16-07-87 nr 97/1987 SERVICELIJN BEZORGING: Heeft u deze krant niet ontvangen? Belt u dan onze servicelijn 010-4184599 van 09.00 - 17.00 uur 01-06-90 Standbouw Dekoratie Letters, Zelfklevende teksten Bedrijfslogo's Reklameborden Autoreklame Lex Tigges (links) en Gerrit Kruijt vormen vanaf 1 maart de directie van de nieuwe Dienst Educatie. Schoolstraat 4 Schiedam t 01C-4268417 fax 010-4269009 te zien en te horen bij: Parkweg 369, Tel. 010-4737044 SCHIEDAM Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 09.00-16.00 uur en na telefonische afspraak. Nieuwe Haven 131 Telefoon 010-4261417 Zaterdags volgens afspraak. De Videocorner aan de Schiedamseweg Bekroonde merkartikelen in kristal en porselein Beroemd en gewild over de hele wereld. DE PORCELEYNE FLES DELFTS BLAUW Maar wij houden het exclusief. Schiedam: Gerrit Verboonstraat 2, teL 010 - 4269986 Hof van Spaland 64, teL 010 4714131 Maassluis: Koningshoek 92-352, teL 01899 15114 Vlaardingcn: De Loper 54, teL 010 - 4750755 i Akoestische krontjongmuziek van de Sebastian Groep Maandag 18 februari organiseert PvdA in Het Proveniershuys, Overschiesestraat 3 (ingang bij Stadskantoor) een Aanvang 20.00 uur. Eerste kopje koffie gratis. Praktijkadres: Kasteelweg 2, tel. 010-4702782 vanaf maart 1991: Coenradistraat 21, tel. 010-4702782 Alle diensten en bijeenkomsten, voor zover niet anders dan vermeld, zon dag 17 februari. Wij maken de inzen ders er op attent dat deze rubriek al leen bestemd is voor de wekelijkse zondagse (of door-de-weekse) kerk diensten. Alle andere kerkelijke akti- viteiten kunnen daar in verband met plaatsruimte niet meer worden opge nomen. GEREFORMEERDE KERK SCHIEDAM De Ark, 10.00 uur: hr. J. A. van Lambalgen, Schiedam. Dorpskerk, 19.00 uur: ds. N. K. Mos, muziekdienst. Magnelia Deikerk, 10.00 uur: ds. P. R. Everaars, Schiedam, voorber. H.A.; 17.00 uur: ds. Chr. Brakema, ontmoetingsdienst. Bethelkapel, 10.00 uur: ds. Chr. Bra kema S.O.W.; 19.00 uur: Avondgebed. Christelijk Gereformeerde kerk, Hoeksteenkerk, Warande, hoek B.K.laan, 09.30 uur: Dienst des Woords; 16.00 uur: ds. D. J. van Vuuren, Maassluis. Ned. Geref. Kerk, kerkgebouw Westvest 30, 09.30 Uur en 16.30 uur: ds. F. H. Blokhuis, Hardinxveld-G. Evangelische Lutherse Gemeente, Oranjestraat, 10.00 uur: eerw. vrou we T. Koopmans-Schotanus. HERVORMDE GEMEENTE SCHIEDAM Grote Kerk, Lange Kerkstraat, Schiedam, 10.00 uur. ds. B. Duister- hof, Rotterdam; 17.00 uur: ds. G. H. van Kooten, Delft. Opstandingskerk, Burg. Honnerla- ge Gretelaan, Schiedam, 10.00 uur: ds. G. de Lang. Bethel-Kapel, Nieuwe Maasstraat 68d, Schiedam, 10.00 uur: ds. Chr. Brakema. Huize 'Thomas', Grieksestraat 18, Rotterdam, 10.00 uur: dhr. A. van Santen, Capelle a/d IJsselds. S. den Blaauwen, Rotterdam. HERVORMDE GEMEENTE KETHEL Dorpskerk, 10.00 uur: ds. N. K. Mos. Viering van Schrift en Tafel; 19.00 uur: Avondmuziek. Wo.dag 19.00 uur: Avondgebed. St. Martinuskerk, 09.30 uur: ds. J. Sosef, Dienst van Schrift en Tafel, kindernevendienst. Ark, 10.00 uur: dhr. J. A. van Lam balgen. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: mw. drs. M. A. Bosman-Huizinga, Rotterdam. Leger des Heils, Lange Haven 27, 9.30 uur: bidstond; 10.00 en 18.30 uur: samenkomsten o.l.v. majoor en mevr. W. Verschoor. Jehovah's Getuigen, Nieuwe Ha ven 155a, Gemeente Nieuwland, openbare lezingen, zondag 10.00 uur. Thema: Volg de weg ten leven. Ge meente Oud Mathenesse, zaterdag 17.00 uur. Thema: Hoe men ondanks honger toch gelukkig kan zijn. Pinkstergemeente „Morgenstond", 16.00 uur: samenkomst Kerkgebouw De Ark, Hargplein. Herv. Gem. op Ger. Grondslag, in de Rank, Schiedam, zondag 10.00 uur: hr. Bakker, Sliedrecht. Herv. Evang. op Ger. Grondslag, aula Scholengem. De Brucht, 10.00 uur: ds. K. Schipper, Dordrecht. R.K. Parochie St. Jan de Doper- kerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuw land, zaterdag 17.00 uur: Eucharistie viering met zang verzorgddoor het Herenkoor. Zondag 11.00 uur: Eucharistieviering met zang verzorgd door het Valerius- koor. Tijdens de viering is er voor de allerkleinsten crèche in één van de zalen. Voorganger dit weekend: pater L. Klinkenberg o.p. R.K. Visitatiekerk, Dr. Schaep- mansingel 3, Schiedam-West, zater dag 18.30 uur: viering met orgelspel en samenzang, zondag Eerste Zondag in de vastentijd 09.30 uur: gezinsvie ring m.m.v. het kinderkoor De Zin gende Notenkrakers. Tijdens deze viering is er creche voor de aller kleinsten in de pastorie. Voorganger dit weekend: pater L. Klinkenberg o.p. Vieringen in de komende week: dinsdag en donderdag om 19.15 uur. R.K. Parochie van de H. Liduina en O.L. Vrouw Rozenkrans, Singel 106, celebrant en predikant: pastoor P. M. Vismèns. Zaterdag 18.30 uur: Eucharistieviering; 9.15 uur: Hoogmis (muzikaal verzorgd door het heren- koor IHD, met Gregoriaanse zang); 11.00 uur: euch.viering. Vrijdag 19.00 uur: Kruisweg. Kapel Huize Frankeland, St. Li- duinastraat 10, celebrant en predi kant: pastoor P. M. Vismans. Zater dag 17.15 uur: euch.viering. Parochie van het H. Hart v. Jezus, Rijnstraat 1, zaterdag 19.00 uur: avondmis met enkele gezangen. Zon dag 10.00 uur: Eucharistieviering met koor- en samenzang. Medewerking wordt verleend door het H. Hart koor. Gezongen zal worden de lat. mis 'Laus tibi Christe'. Voor de kin deren is er deze eerste vastenzondag kindernevendienst. Celebrant beide Charistievieringen: kap. C. Biesjot. St. Jacobus Kethel, zaterdag 17.00 uur: Eucharistieviering met samen zang, pastor Th. Kool leidt de vie ring; zondag 9.45 uur: Dienst van Woord en Gebed met zang van het Martienerkoor. Voorganger me vrouw J. Dingenouts. St. Martinuskerk, Wm. Andries- senlaan, zaterdag 18.30 uur: Dienst van Woord en Gebed met samen zang. Voorganger mevrouw J. Dinge nouts; zondag 8.30 uur: Eucharistie viering zonder zang. 11.00 uur: Eu charistieviering met samenzang, pas tor K._ Veltman leidt de vieringen. Oud-Katholieke Kerkdienst, Dam 30, Schiedam, 10.00 uur: Eucharistie viering. Ie Zondag van de Vasten. Joh. Maasbach Wereldzending, Ha- venkerk, Lange Haven 70, vrijdag 19.30 uur: Bijbelstudie o.l.v. br. Hol der. Zaterdag 17.30 uur: Kaderclub: 13 tot 17 jaar; 20.00 uur: Jeugddienst, 17 tot 30 jaar; zondag 10.00 uur: Hei lig Avondmaaldienst; vanaf 09.30 uur orgelspel door br. Horsmeijer. Tevens kinderopvang tot 14 jaar. Gemeente van Christus, Swam- merdamsingel 27 a, Voorgangzondag 11.30 uur: samenkomst; 11.30 uur: Bij belstudie, ook kinderbijbelklassen, voor alle leeftijden. Schieland Ziekenhuis, Aula/kapel, Juliana van Stolbergstraat, zater dag 16 febr. 18.30 uur: Eucharistie viering, voorganger: pater J. F. Rooij; oecumenische zondagviering op 17 febr. te 10.30 uur: voorgangers pater J. F. de Rooij en ds. Y. Stienstra. Mu zikale medewerking Jongerenkoor Joh. de Doper o.l.v. Dick Veis. Raad van Kerken, iedere zondag 19.00-20.00 uur via Radio Schiedam FM 106,7 MHZ en 94,1 MHZ op de kabel. Interkerkelijk programma: Nieuws uit de Kerken - bijbelover weging Deken H. Hofstede - jeugd programma. Gereja Kristen Indonesia Neder land', in de Hervormde Opstandings kerk, Burg. H. Grelenaan, Schiedam, op de tweede en vierde zondag van de maand om 14.00 uur: geen dienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 3