Ook tolpleinen gepland bij Schiedam Showroom bij Toyota-dealer Polderman drie keer zo groot Gffl H. PENNINGS Show gebruikte wagens bij Wurt Verschoor Groen licht voor leen voordelige start, scnaue kuiiii weer goed... arandee AUTOSCHADE DRIES SPAANSEPOLDER Hij staat klaar voor 'n proefrit bij AUTOMOBIELBEDRIJF B.V. Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 1 maart 1991 pagina 5 SCHIEDAM - Bij Wurt Verschoor kan men tot en met zaterdag 2 maart nog terecht voor de zoge naamde Europese Dagen. Het betreft een wervelen de show van gebruikte Volvo's die in de werkplaats van het bedrijf staan opgesteld. De Schiedamse Volvo-dealer houdt de show in ver band met de al weer naderende vakanties. Een ieder die een bezoek brengt aan Wurt Verschoor ont vangt informatie over vakantiebestemmingen dit jaar in Europa. Op de auto's, die vanaf het bouwjaar 1986 verkrijg baar zijn, heeft men een Bovag garantie van 12 maanden en een omruilgarantie van twee weken. Men ontvangt verder een cerficaat waarop de offi ciële kilometerstand staat vermeld. De autoshow is vandaag nog te bezichtigen tot 18.00 uur en morgen tot 17.00 uur. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Minister Maij-Weggen van verkeer en waterstaat praat binnenkort met de gemeenten in Rijnmond over de tolheffing. Rondom Rotterdam wil de minister négen tolpleinen realise ren, waarvan drie in Vlaardingen nabij Schiedam. De tol is een combi natie van fysieke en vooral electroni- sche tolheffing in één richting. In 1995 moet het systeem worden inge voerd. Als u oog heeft voor de mooie dingen in het leven kunt u bij ons tot en met 18 maart uw hart ophalen. Want dit zijn drie verleide lijke aanbiedingen. Citroën AX Plaisir f 17.990,-* Citroën BX Cannes v.a. f 24.500,-*. De één op en top sportief, de ander onge- Citroën AX Plaisir fl7.990.-*. Aluminium velgen, sportieve brede banden, wielkuiplijsten, dorpelverbreders, achter spoiler, speciale striping, uitgebreide interieuruitrusting en een pittige II liter motor. kend comfortabel. Beide met alles erop en eraan. En met een prijs die u verrast. Het voordeel, inclusief uitgestelde betaling, kan oplopen tot ruim f 3.000,-. Uitgestelde betaling op elke Citroën AX en BX tot 1 januari 1992. Van maximaal f 10.000,-**, en zonder rente of kosten! Een goede reden /»|Trt/\rn om bij ons langs te komen. r\vCli Alle lichten staan op groen voor voordeel. Citroën BX Cannes vanaf f 24.500.-*. Bumpers en wiel doppen aan carrosseriekleur aangepast, getint glas rondom, zonwering achter, wisser op de achterruit, exclusieve bekleding en Cannes-badge. In wit, grijs metallic en blauw metallic. Prijs inclusief BTW, exclusief afleveringskosten Metallic lak f 400, extra (BX Cannes). Uitstel van betaling op basis van de gebruikelijke huurkoopvoorwaarden van Citroën Financiering Nederland. Citroën prefereert Total Singel 41-45 Tel. 010-4263705 Gepland staan tolpleinen op de Al3 tussen Delft Zuid en Zestienhoven, op de Al5 tussen Alblasserdam en Hendrik Ido Ambacht, de Al6 Zwijndrecht-Ridderkerk, de A20 tussen Maassluis en Vlaardingen, de A29 tussen de Heinenoordtunnel en op nieuwe wegen waaronder de A4 tussen Rijswijk en Vlaardingen. Verder de A4 tussen Klaaswaal en Hoogvliet en de A24 bij de Blan kenburgtunnel. Kassa's Voor de betaling wordt gedacht aan automatische betaling waarbij op basis van identificatie van voertui gen achteraf tol wordt betaald. Zoals huisjes waarin kassa's worden opge steld en muntinworpmachines zoals vroeger bij de Beneluxtunnel tussen Vlaardingen en Schiedam. Verder dienen de wegen flink te worden verbreed tot een maximum van elf tolstroken met een lengte van enkele honderden meters. Er moeten aparte rijstroken komen voor automobilisten met ontheffing. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Op de grens van Vlaardingen en Schiedam maakt Polderman nog steeds de dienst uit met Toyota. Er is wel eens aan gedacht om in Vlaardingen een aparte vestiging te hebben, maar uiteindelijk zijn er heel andere ideeën uit de bus geko men. In april zal een strook grond langs de Laan van Bol'Es in Schiedam worden vrijgemaakt van bossage om als uitbreiding te dienen voor Toyota Polderman. De showroom wordt zeker drie keer zo groot als de huidige, waarin maar vijf zes Toy ota's staan. Wanneer de uitbreiding eenmaal een feit is kan men bij Pol derman ook zien dat deze dealer ook bedrijfswagens heeft. Verkoper Maarten van der Schaft soms ze achter elkaar in vlot tempo op. „We hebben ze van Van H Ace tot H Luxe en Landrover toe. Het is jammer dat we er nu geen plaats voor hebben. Wanneer men om be drijfsauto's komt, moeten we altijd naar onze vestiging in Rotterdam aan de Laagjesweg 52". In de uitbreiding op de grens van Vlaardingen en Schiedam zal ook de werkplaats worden betrokken. „Kortom", zegt Maarten van der Schaft, „Toyota Polderman zal dit jaar nog een heel ander aanzien krij gen". Schadeherstel aan personen-, bestel en vrachtauto's. Met een vol jaar FOCWA Garantie. Een vervangende auto tijdens het herstel beschikbaar. Ook caravan-controle. Caravan-schadeherstel en onderhoud. Kreatieve autoreklame, -belettering en -illustraties. Dat is Dries Spaansepolder. Onthou de naam. garantiebedrijf -1 DE NIEUWE MAZDA 121 Een vierdeurs sedan in de compacte klasse met een volkomen eigen gezicht NOORDMOLENSTRAAT 17, 3111 PP SCHIEDAM TEL. 4266233 Harmonie tussen mens en machine. Van 21 februari tot en met 18 maart is het één en al aktie. Bokelweg 100, 3125 AD Schiedam (Op de grens Rotterdam langs de A20) tel 010-4154540, fax 010-4620623

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 19