Nieuwe Alfa-dealer Dreissen Lenteshow Opel bij Autocenter Pietersen wil er iets moois van maken Kans op treintaxi in Schiedam Groen licht voor een voordelige start. Vestiging voor Vlaardingen en Schiedam Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 15 maart 1991 pagina 5 De één op en top sportief, de ander onge Als u oog heeft voor de mooie dingen in het leven kunt u bij ons tot en met 18 maart uw hart ophalen. Want dit zijn drie verleide lijke aanbiedingen. SCHIEDAM - Bij Autocenter Pietersen aan de 's- Gravenlandseweg wordt alles in gereedheid gebracht voor de Lenteshow vanaf dinsdag 19 maart. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Een nieuwe toekomst bij Dreissen Auto's met Alfa Romeo is zeer bin nenkort ook in Vlaardingen en Schiedam van toepassing. De ener gieke eigenaar van het automobiel bedrijf dat nu nog in Capelle aan den IJssel is gevestigd, heeft het dealerschap van Johan Poot overge nomen. De dagelijkse leiding is in handen van Jan Noordam en hij heeft de taak van het automobielbedrijf, dat bestemd is voor de Alfa-rijders in Vlaardingen, Schiedam en Rotter dam, een nieuw en gezond bedrijf te maken. Aan Jan Noordam lijkt dat zo op het eerste gezicht wel toevertrouwd. Hij was in dezelfde functie jarenlang verbonden aan het Autohotel in Rotterdam Lombardijen voor de Saab, Alfa en Rover en vindt het een enorme uitdaging de Alfa in deze regio tot ontwikkeling te bren gen. Metamorfose Om te bereiken dat het nieuwe Alfa- pand ook bij de klanten in de smaak zal vallen, heeft het bedrijf een metamorfose ondergaan. In de eerste plaats heeft de showroom een heel ander gezicht gekregen. Hoewel Johan Poot sinds twee jaar in dit pand pas gevestigd, is hij er nauwe lijks in geslaagd het bedrijfspand een uitstraling te laten geven zoals dat bij Alfa behoort. Spiegelwand De nieuwe showroom heeft een spiegelwand gekregen, er is een ver laagd plafond ingebracht en het ma gazijn, dat halverwege de showroom zichtbaar was, heeft een andere plaats gekregen. Vooraan in de showroom is een balie geplaatst waar de klanten te woord worden gestaan. Ook is er een wachtruimte gecreëerd voor klanten van wie de auto in het onderhoud is of dat er een reparatie aan moet worden ver richt. Kantoren De Vlaardingse en Schiedamse ves tiging van deze nieuwe dealer heeft ook op andere onderdelen van het pand een wijziging ondergaan. Er zijn nieuwe kantoren gekomen en alles is opniew geverfd. Jan Noord- am: „We hebben erg veel aan het pand moeten veranderen, maar het is het ook wel waard geweest. Zoals de hoofdvestiging in Capelle aan den IJssel moet ook dit een flitsend bedrijf worden waarin de Vlaardin- gers en Schiedammers zich thuis- voelen. SCHIEDAM/VLAARDINGEN - De kans is groot dat Schiedam een zogenaamde treintaxi gaat krijgen. De Nederlandse spoorwegen wil het voomeningen- pakket in het waterweggebied fors uitbreiden en heeft daarbij het oog laten vallen op Schiedam en Maassluis. Vlaardingen is niet aan de beurt. In eerste instantie hebben de taxibedrijven Eurotax in Schiedam en Taxi Hofman in Maassluis positief gereageerd op het verzoek hieraan hun medewerking te verlenen. De Nederlandse spoorwegen beschouwen het experi ment met de treintaxi, dat dit jaar tot veertig steden wordt uitgebreid, als een onmisbare schakel in het pakket van serviceverlening. Het systeem werkt erg simpel: bij het NS-loket koopt de reiziger op vertoon van een geldig trein kaartje voor vijf gulden een plaatsbewijs voor de treintaxi. Nadat de passagier is ingestapt, mag de chauffeur tien minuten wachten op de andere passagiers. In onderling overleg wordt de route binnen de grenzen van de stad bepaald. De taxi's, die als treintaxi dienst gaan doen, moeten in de huiskleuren van Treintaxi worden gespoten. De uitbreiding van het treintaxinetwerk moet nog worden goedgekeurd door de verantwoordelijke mi nister. Jan Noordam: „Dreissen Auto's be staat pas twee jaar in Capelle aan den IJssel en heeft in die tijd ook vele Vlaardingse en Schiedamse klanten gehad. Dat is natuurlijk mooi, maar de klanten van de Alfa verdienen in dit gebied een eigen, vooruitstrevende vestiging. Daar gaan wij voor zorgen, reken maar. Dreissen Auto's en Alfa Romeo zit ten in de lift, dat ontgaat niemand. De kwaliteit en de prijs van deze Italiaanse raspaarden is van dien aard dat de groei zich zonder twijfel voortzet. Om de klant niet alleen een perfect produkt, maar ook een perfecte service te kunnen leveren, hebben wij steeds meer mensen no dig voor onze vestigingen. Tien man De nieuwe Vlaardings/Schiedamse Alfa-dealer werkt met tien man in het nieuwe pand. Vier monteurs staan de Alfa-rijders dagelijks tot de beschikking. Er is een chef werk plaats en een verkoper. Speciale aandacht zal worden besteed aan de accessoires van Alfa. Wanneer het pand binnenkort klaar is, zal de nieuwe Alfa-dealer dit omlijsten met een grote vooijaarsreceptie. Onder het motto Een Nieuwe Lente Een Nieuwe Opel, doet men bij de Schiedamse Opeldealer zijn uiterste best om het de klanten in de komende da gen naar de zin te maken. Niet alleen is de show room feestelijk aangekleed, er zijn nogal wat nieuwe modellen te aanschouwen. Niet alleen nieuwe modellen van de Opel dienen als blikvanger, ook staan een aantal demonstratieauto's volop in de belangstelling. Alle modelwijzigingen, zowel interieur als exterieur, hebben er toe geleid dat het uitrustingsniveau van de Opelmodellen da nig is gestegen. De Opel Kadett Expression is standaard uitgerust met onder andere 3-spaaks stuur, stereo inbouwset met antenne en 4 speakers, kassettehouder, buiten spiegels in de kleur van de auto, van binnen uit ver stelbaar, 5-versnellingsbak, exclusieve wieldoppen, brede banden, getint glas enz. Het is bij de naderende Lente een uitgelezen moge lijkheid om de deal van het Jaar te maken. Bij Auto center Pietersen is men van mening dat de prospekt alleen tijdens een proefrit terdege kennis kan nemen met de auto van haar of zijn keuze. Daarom heeft men bij de Schiedamse Opeldealer een uitgebreid aantal demonstratie-auto's tijdens het Lentefeest tot zijn beschikking. Dat zijn onder meer de Kadett Beauty, de Vectra CD, een Omega Diamond en een Senator CD. De openingstijden bij Autocenter Pietersen zijn dage lijks van 9.00 tot 18.00 uur en op donderdagavond, wanneer het koopavond is, tot 21.00 uur. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Amerikaanse auto's beschikken over bijzondere eigenschappen, die op een ideale manier aan de nieuwe be hoeften van de Europese automobi listen tegemoet komen. Er zijn nogal wat liefhebbers van een 'Amerikaan' die zich door deze uitspraak voelen gestreeld en regel matig een bezoek brengen aan het autobedrijf van de gebroeders Pen- ders aan de Amperestraat in Vlaar dingen. Nico en Jos Penders, die vanaf 1983 een bedrijf van Amerikaanse auto's runnen, stammen uit een bekende Schiedamse familie. Voor de beide broers Nico en Jos was het een soort jeugdliefde om zich vanaf de schooltijd voor Amerikaanse auto's te interesseren. kend comfortabel. Beide met alles erop en eraan. En met een prijs die u verrast. Het voordeel, inclusief uitgestelde betaling, kan oplopen tot ruim f 3.000,-. Van maximaal f 10.000,-**, en zonder rente of kosten! Een goede reden om bij ons langs te komen. rvUuDI Alle lichten staan op groen voor voordeel. Prijs inclusief BTW, exclusief afleveringskosten. Metallic lak f 400,- extra (BX Cannes). uitstel van betaling op basis van de gebruikelijke huurkoopvoorwaarden van Citroën Financiering Nederland. Citroën prefereert Total. Citroën AX Plaisir f 17.990.-*. Aluminium velgen, sportieve brede banden, wielkuiplijsten, dorpelverbreders, achter spoiler, speciale striping, uitgebreide interieuruitrusting en een pittige 1.1 liter motor. Citroën BX Cannes vanaf f 24.500.-*. Bumpers en wiel doppen aan carrosseriekleur aangepast, getint glas rondom, zonwering achter, wisser op de achterruit, exclusieve bekleding en Cannes-badge. In wit, grijs metallic en blauw metallic. Citroën AX Plaisir f 17.990,-* Citroen BX Cannes v.a. f24.500,-*. Van 21 februari tot en met 18 maart is het één en al aktie. Singel 41-45 Tel. 010-4263705 Uitgestelde betaling op elke Citroën AX en BX tot 1 januari 1992.

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 21