(aJar fófeBzfer akkerman bv Openhaardenspecialist J.van HET ALTERNATIEF OP DE ALOUDE "ALLESBRANDER" Daar haal je natuurlijk r 0PI RONDOM UITSTHUIS (f) Voor persoonlijke aandacht en ambachtelijk vakmansch 1e en 2 TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF Energieweg 11-12 3133 EB Vlaardingen Telefoon 010-434 2400 Telefax 010-435 81 41 Schie 40 - 52, Schiedam, Telefoon OIO - 4732077 Het openhaardenbedrijf aan de Boterstraat 50 in Schie dam heeft weer eens een staaltje van haar vakman schap In de presentatiefase. Lang werd gezocht naar een alternatief op de aloude allesbrander die door milieu-eisen naar het ongerieve was verdaagd. Suljlekom zou Suijlekom niet zijn, als daar geen eigentijds alternatief op gevonden zou kunnen worden. Dlck Maas aan het werk. Gesloten afzuigsysteem In vele zaken onderscheidt Schneider Interieurverzor ging uit Schiedam zich van zijn konkurenten; persoon lijke aandacht, eerlijk en deskundig advies, ambach telijk vakmanschap en een zeer ruime keuze uit een met zorg samengestelde kollektie aan klassieke en rustieke meubelen. "Wij bieden onze klanten net dat beetje extra, waardoor we eigenlijk uniek zijn', vertelt de heer Schneider, de derde generatie die het be drijf leidt, sinds de oprichting in 1927. Wij tonen u zo'n 50 gemetselde Ook voor uw Opent Bij on J.van Suijlekom SCHNEIDER sanitair verwarming elektra dakbedekking Welliswaar geen allesbrander in de ruimste zin van het woord, omdat de al eerder genoemde mllleu-eisen dit niet langer toe lieten, maar een sfeervolle brander waar zowel gas als hout In gestookt kan worden. Omdat de oude "allesbrander" In de meeste gevallen nou niet bepaald als een aanwinst voor het Interieur bestempeld kon worden, werd gezocht naar vormen die aansluiting vinden In het hedendaagse Interieur. Suljlekom lijkt daar In geslaagd en presenteert met enige trots vanaf heden de eerste twee ui terst moderne modellen die een onderdeel vormen van de zeer binnenkort leverbare serie van 10 futurlsties vormgegeven haarden. Het mechanische afzuigsy steem dat geheel binnen de haard is verwerkt zorgt voor de benodigde afzulging van ver brandingsgassen, en maakt het mogelijk de haard op elke ge wenste plaats, al Is dit b.v. midden in een ruimte of Juist aan de zijkant of in een hoek, geplaatst kan worden. Al met al een nieuwe dlmentle In ver brandingshaarden die zeker gezien de vele toepasbare kleuren (zo'n 500) de weg naar het Interieur zal vinden. ONTWERPERS EN BOUWERS VAN BADKAMERS Interieurverzorging "Bij ons geen schreeuwerige advertenties waarin we stunten met prijzen. Wij bieden exklu- sleve meubelen aan voor een zeer redelijke prijs. Onze extra's zitten in de keus en veelzijdig heid van de kollektie. BIJ Schneider kun Je de meubelen helemaal aanpassen aan Je eigen interieur. Wij leveren meer dan standaard meube len", aldus de heer Schneider. Schneider Interieurverzorging Is sinds het einde van de jaren twintig gevestigd aan de Groe- nelaan 45-49 te Schiedam, waar het sindsdien wel aanzien lijk haar oppervlakte heeft uit gebreid. De klantenkring van Schneider Is trouw en groeit mede door mond-tot- mondreklame. "Ik kom soms thuis bij mensen", vertelt de heer Schelder,en zie dan nog meubelen die door mijn vader zijn verkocht. Hoewel ze soms tientallen Jaren oud zijn, zijn deze dikwijls nog In perfekte staat. Dat bewijst toch wel de kwaliteit van onze meubels. Deze worden nog bijna am bachtelijke geproduceerd, en door onze meubelmakers hele maal nagekekeken voordat we ze afleveren bij de klanten. We kunnen de meubels eventueel zelf stofferen om ze aan te passen aan bestaand meubi lair. Het 'kasko' van onze meu belen Is bijna onverslijtbaar. Vaak moeten we opnieuw stof feren of een reparatie uitvoe ren. Ons bedrijf beschikt geluk kig nog over enthousiaste en zeer vakbekwame mensen", zo vertelt de heer Schneider. Behalve meubelen kan men bij Schneider ook terecht voor de vloerbedekking vitrages en ,.Zc zien me al aankomen. dacht ik nog. Mijn Henk wil namelijk gratis adviezen om een badkamer zelf te installeren. Voor de Baderie is dat geen enkel punt. waar nodig verscheen de vakman T en ik kreeg zelfs garantie op al hun sanitair. En dan praat ik wel over topsanitair. Gegarandeerd

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 36