De enige complete Feroza staat bij dealer Oosterhoff Cursus 'Pech Onderweg' verdient navolging Lancia Y psilon Trofeo bij Unique voor golfliefhebbers i§S>«U u Wf Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 12 april 1991 pagina 7 Na 25 jaar een plezierige samenwer king te hebben gehad met de klan ten, betekent echter geen definitief einde van Unique. Vanaf heden slaat het Schiedams/Vlaardingse au tobedrijf zijn vleugels weer uit en vestigt de aandacht erop xdat het de klanten weer van dienst kan zijn als Fiat specialist. In de vestiging aan de Anna van Saksenweg in Vlaar- dingen gaat Unique gewoon door met het verkopen van nieuwe en ge bruikte modellen van Fiat. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Voor de enige terreinwagen van Dai hatsu die compleet met accessoires is te zien, moet men bij autodealer Roel Oosterhoff in Vlaardingen zijn. Hij kocht op de RAI in Amsterdam de enige Feroza die compleet is met alle attributen die er bij horen. Deze meest complete Feroza trekt in Vlaardingen en Schiedam veel be kijks. Enkele accessoires zijn verkrijgbaar in een moderne groene kleur. Zo is de Feroza aangekleed met een spor tief 7jx 15 wiel, spatbordenverbre- ders in origineel model, bull bar type sportive, lampenbeugel en kof ferdrager. De kofferdrager is stan daard verkrijgbaar in een zwarte kleur. Verder behoren tot de acces soires de wielkoffer met chroom- rand die naar keuze kan worden ge leverd in witte of zwarte center plaat. Side Bars Voor een stoerder uiterlijk en be scherming van de dorpels zijn di verse modellen Side Bars ontwor pen. Beide lichtmetalen wielen wor den met een zilverkleurige afwer- klaag geleverd. De velgen zijn naar keuze leverbaar met een brede weg- band of een wegband die over uit stekende terreinkwaliteiten beschikt. Voor ongebruikte banden en wielen bestaat een aantrekkelijke inruilre- geling. Een dashboardbakje is han dig voor het opbergen van kleine ge bruiksvoorwerpen. Verder is een luxe armsteun beschikbaar voor modellen met standaard midden console. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - In een brief aan alle klanten van Fiat laat autobedrijf Unique weten dat het bedrijf de afgelopen 70 jaar een uitstekende reputatie heeft opge bouwd. De concrete ideeën over klantgericht werken die het autobe drijf er op na hield, werden echter niet altijd in dank afgenomen door de Fiat-grootmacht in Italië. Ver schil van inzicht heeft er zelfs toe geleid dat de wegen tussen Unique en Fiat zijn gescheiden het autobe drijf officieel geen Fiat-dealer meer is. „We zullen onze klanten op hun wenken blijven bedienen", zegt een strijdvaardige directeur Arie Jan Hordijk. „Op dezelfde manier zoals de mensen dat al ruim 25 jaar van ons gewend zijn. Ook in de toe komst zullen wij laten zien dat we voldoende Fiat vakmanschap in huis hebben". Sanering „Het Autobedrijf heeft een moeilij ke tijd achter de rug, maar dat is ge lukkig voorbij", vervolgt directeur Hordijk. „We hebben een sanering doorgevoerd en daaruit is een auto bedrijf ontstaan dat veel effici"enter kan werken. Om te kunnen afslan ken is een natuurlijke afvloei"ing nodig geweest van twaalf perso neelsleden. Dat was een forse in greep om het hoofd boven water te kunnen houden. Ik prijs me geluk kig te kunnen constateren dat de omzet tot nu toe op een redelijk ni veau is blijven staan". „We zitten in de Vlaardingse Holy- Het buitenaanzicht van het pand van Lancia-dealer en Fiat specialist Unique wijk in een schitterend pand met in de nabijheid een grote woonwijk. Ook ten aanzien van de inrichting van het pand hebben we een wijzi ging doorgevoerd om nog meer klantvriendelijk te kunnen optre den. Er zijn kantoren bijgekomen, het magazijn voor Fiat onderdelen is vernieuwd en in de werkplaats heb ik vijf hoog gekwalificeerde monteurs tot m'n beschikking. Chef van de werkplaats is John Wijnties en voor het magazijn is dat De Bruin. Ik ben er trots op dat ik ver koopleider Hennie Geurtsen heb kunnen behouden. Hij heeft in Vlaardingen en Schiedam een grote naam". VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Autobedrijf Unique aan de Anna van Saksenweg in Vlaardingen is in de nieuwe status Fiat-specialist en officieel Lancia-dealer. Aan de bui tenkant van het immense pane} is dat ook te zien. Langs de gevel prijkt sinds kort alleen nog maar de naam van Lancia en uiteraard die van het bedrijf Unique, dat al een kleine 70 jaar in Vlaardingen en Schiedam een begrip is. De grote en door veel glas opvallen de showroom staat vol met model len van het kwaliteitsmerk Lancia. De laatste ontdekking is de Lancia Ypsilon Trofeo. De naam van het model is ontleend aan het amateur golftoernooi dat Lancia dit jaar in Nederland organiseert. Naar aanlei ding daarvan is een speciale versie gemaakt die de naam Trofeo draagt. Sportieve prijs „De nieuwe Lancia is niet alleen verkrijgbaar tegen een zeer sportie ve prijs", zegt directeur Arie Jan Hordijk, „maar is ook compleet uit gerust. De auto heeft een 1100 cm3 Fire motor met brandstofinjectie en geregelde katalysator en levert in combinatie met een 5-versnellings- bak uitstekende prestaties. Boven dien springt deze compacte Lancia zuinig om met loodvrije brandstof'. Zeer compleet Unique directeur Hordijk tot slot: „De uitrusting van de Lancia is voor deze klasse zeer compleet. Met uitzetbare achterzijruiten, achterwis- ser en sproeier, rolgordels voor en achter, in hoogte verstelbare gordels voor, afsluitbare tankdop, dagteller en van binnenuit verstelbare buiten spiegel. Dank zij de neerklapbare achterbank kunnen alle golfattribu- ten makkelijk mee". VLAARDINGEN/SCHIEDAM - De cursus pech onderweg, die de ANWB in samenwerking met auto mobielbedrijf Nooteboom in Kethel vier weken lang heeft gehouden, is een groot succes geworden. Een kleine dertig belangstellenden uit Vlaardingen en Schiedam gaven de cursus in de showroom van de Seat-dealer uit Kethel gestalte. Interessant was bijvoorbeeld de avond dat de cursisten zelf aan hun auto een storing moesten opzoeken die door de ANWB was aange bracht. Initiatiefnemer Ton Spruyt van aut- mobielbedrijf Nooteboom is is zeer tevreden over de geslaagde cursus en is van plan in het najaar op nieuw een cursus te organiseren. Grote belangstelling voor de cursus pech onderweg in de showroom van Nooteboom Autobedrij f Unique slaat nieuwe wegen in

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 19