Sterk TSF toernooi werd een latertje MetOptimax Oesterkalk 1250wordt u veiligoud! Zorgeloos in het zonnetj e 2- Ontdek de natuurlijke kracht van Optimax 'Vochtbalans'! Arizona knoflook* lecithine. Tegen welvaartsziekte nummer één! 2 1! Wolkbreuk zorgt voor veel overlast Éénmaal P20 Sunfïlter aanbrengen beschermt u de hele dag! \tt\0; 26,95 P20 Sunfilter =l 50 Vochtbalans 14,95 OPGEZETTE VOETEN, DIKKE BENEN, KORTADEMIG? g 50 HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 3 JULI 1991 PAGINA 11 Annemiek Struyk kon in het damesenkel C Patricia Tam boer niet afstoppen. WATERWEG NOORD - Voor het eerst dit tennis- seizoen kon Jeroen van Assendelft zijn tennisam- bities tonen aan het pu bliek aan zijn eigen regio. Tijdens het open toernooi van tennisvereniging TSF bereikte de 16-jarige Vlaardinger de finale B. Als B2-speler moest hij het echter afleggen tegen de ervaren BI-speler Mark van de Donk, die twee jaar geleden nog op de A-lijst stond. Met 4-6, 7-5 en 6-3 won de Hage naar van de vereniging De Metselaars de finale. Ma- non Buskens won het pou- le-tje van de vier dames in het enkelspel B. Zoals bijna gebruikelijk kende het open toernooi van het Schiedamse TSF weer een forse B-lijst, 24 inschrijvingen. Waar de vereniging, die zelf over slechts enkele B-spelers be schikt, dat jaarlijks aan te dan ken heeft is onbekend. In elk geval speelt mee dat in dit toer nooi met slechts één B-lijst werkt en geen afzonderlijke Bl- en B2- lijsten. „TSF staat altijd bekend als een sterk B-toer nooi", weet Jeroen van Assen- delft. „En sterke B-toernooien trekken weer sterke spelers aan", aldus de verliezend fina list. Dat geldt ook voor hem zelf want het toernooi van de Schiedamse vereniging was het eerste toernooi in deze regio waar het onderdeel B werd ge speeld. Derde Het TSF-toernooi was voor Van Assendelft het derde toer nooi dat hij dit jaar speelde. Eerder speelde hij al in Baren- drecht. In B2 won hij toen en in BI verloor hij de finale. Een week later won hij in Hendrik Ido Ambacht het B2-toernooi. Met deze overwinningen zet hij zijn zegereeks van vorig jaar door, toen hij zes C-toernooien wist te winnen. Bij TSF was voor de speler van tennisvereni ging Holy geen eerste plaats weggelegd. „Ik trof het niet in de finale, want Van de Donk is een hele sterke speler, met erva ring in A-toernooien. Toch was het een leuke en lekkere partij", kijkt de MAVO-leerling terug op afgelopen zondagavond. Door zijn successen dit seizoen heeft Jeroen van Assendelft al voldoende punten bijeen ge sprokkeld om volgend seizoen als BI-speler door het leven te gaan. Echter bij die status wil hij het voorlopig nog niet laten. „Volgend seizoen wil ik me gaan richten op A-kwalificatie toernooien. Ik moet dan ook uit de bondstraining omdat ik dan te oud ben. Ik ga dan trainen bij Rob Koutstaal in Rotterdam", vertelt Van Assendelft over zijn toekomst. Competitie Als één van de weinige Holy- speler kan hij terugkijken op een succesvolle verlopen com petitie. Met het tweede team werd hij net tweede. „Ik had ei genlijk liever in het eerste wil len spelen, dat speelt namelijk twee klassen hoger, zodat ik meer ervaring op kon doen te gen sterke B-spelers. Maar dat moet volgend jaar dan maar", hoopt de Vlaardinger. De kans dat dit ook gebeurt is groot want volgend seizoen komt er in het eerste van Holy, dat is gedegradeerd naar de derde klasse, een plekje vrij. Peter Damsté vertrekt naar het Maas- sluise Be Quick. Volgende week vertrekt Jeroen van Assendelft, komende week speelt hij overi gens het toernooi van Waddinx- veen, met het districtsteam on der leiding van Flip van Betuwe naar Zweden. „We gaan daar drie weken wedstrijden en toer nooien spelen". Bedanken „Ik wilde eigenlijk nog iemand bedanken", zegt Jeroen van As sendelft. „Iemand uit het pu bliek vond onze finale zo leuk en spannend dat hij ons beiden een extra geldprijs heeft gege ven. Alleen het was een anonie me gift en de wedstrijdleiding wilde echt niet vertellen wie. Daarom nogmaals voor de ano nieme gever, bedankt". Van Assendelft speelde niet al leen in het enkelspel. Samen met zijn teamgenoot Jasper Eén op de vier mensen heeft te weinig kalk P20. Beschermingopz'nbruinst. W A R D E B O N GOEDVOORUW CHOLESTEROLGEHALTE WAARDEBON Optimax Oesterkalk WAAR EBON w A A R D E B O N Arizona knoflook met lecithine Verkrijgbaar bij: Reform Delicatesse H. Hofland Hof van Spaland 26, Schiedam Hoflands Reform en Natuurvoedingszaak Broersveld 159, Schiedam, tel. 010-4730986 i Jan Pieter Vrijland was voor iedereen in het D-onderdeel veel te sterk. Kwakkelstein dubbelde hij. Ook in dit onderdeel bereikte hij de finale. Omdat het programma door onder andere de regen zondag enorm achter liep werd deze finale, met als tegenstan ders Dave Droge en Danny Harteveld, na de prijsuitreiking gespeeld. Tot een echt einde kwam deze partij niet, want na de eerste set, 6-3 voor Harte- veld/Dröge, gaven Van Assen delft en Kwakkelstein op en deelden het prijzengeld. „Het was inmiddels flink laat gewor den en we waren allemaal ver sleten. Zeker ik zelf, want het was^ al mijn vierde partij die dag", besluit Jeroen van Assen delft. C onderdeel In het damesenkel C ging de winst, evenals tijdens het toer nooi van Yellow Smash naar Patricia Tamboer. De speelster van het Maassluise Be Quick schakelde in haar laatste partij Annemiek Struyk van VLTC uit, 4-6, 6-3 en 6-4. Haar club genoot Martin van de Sande won het herenenkel C door met 6-4, 2-6 en 6-3 de baas te blij ven over Bert Wassink. Jan Pie ter Vrijland beheerste het he renenkel Dl. De speler van TSN, die dit seizoen nog 18 jaar moet worden, stond als eerste geplaatst en maakte die plaat sing volledig waar. In de halve finale bijvoorbeeld gunde hij Jan Bredewold uit Maassluis slecht één game. Overigens was Bredewold niet de enige speler die slechts één game tegen Vrij land wist te maken! Ook de ui terst sluwe en geroutineerde Jaap van Ardennen (TSF) moest er in de eindstrijd aange- loven. Met 6-3 en 7-5 won Jan Pieter Vrijland het Dl onder deel, terwijl hij ook in het C-on- derdeel huis hield. Pauline van der Bilt (MAAS) zegevierde in het damesenkelspel. Met 4-6, 6- 0 en 6-3 versloeg zij in de finale Liesbeth de Frel (VLTC). Overige uitslagen: De overige uitslagen in het TSF-toernooi: HE Vet: Ger Slootweg- Ger Blom 6-2 en 6-1. HD Vet: Herman Peeman/ Ger Blom- Harry Meijer/ Jaap Derks 5-7, 7-6 en 6-3. GD Vet: Ge en Truus van Bemmel- Wil Terporten/ Herman Peeman 2- 6, 6-2 en 7-5. DD Vet winnaar poule: Rosien Wuyster/ Wil Terpoorten. GDB winnaar pou le: Corinne Schilder/ Stephan Veldhoven. HDC: Edwin de Witte/ Jaap Boon- Fred van Raamsdonk/ Arno van Vught 7-6 en 6-3. DDC: Desiré Groe- neveld/ Ilse Kolenbrander- Dia na Wuyster/ Wendy Terporten 6-3 en 6-2. GDC: Christine Bruggeman/ Mark Jan Grandia- Desiré Groeneveld/ Andy Blom 6-2 en 6-3. G HDD: Paul Stuy/ Eddy Tette- laar- Harry van Haaren/ Wim van Paassen 6-3 en 6-0. GDD: Alice Knoester/ Harry van Haaren- Marian en Peter Heijs 1-6, 6-4 en 6-1. DDD: Marjan van der Sande/ Kitty Vreden- bregt- Marianne Blok/ Nancy Hoppe 6-2 en 6-1. Jeroen van Asssendelft verloor weliswaar de finale B bij TSF, maar heeft als B2-speler al voldoende punten om volgend seizoen B1 te worden. •iitl SCHIEDAM - De wolkbreuk, die afgelopen dinsdagavond bo ven Schiedam losbarstte, heeft vele huiseigenaren een onplezie rige avond bezorgd. Tientallen kelders liepen onder water, dak goten raakten overbelast en hier en daar dreigde een plafond het te begeven. Bovendien ontston den gaten in het wegdek en trot toirs. In anderhalf uur tijd kreeg de brandweer bijna honderd mel dingen binnen. Er werd een klein crisiscentrum ingericht, waarin naast de brandweer ook de Dienst Gemeentewerken, het O.N.S. en het Gemeentelijk Woningbeheer zitting hadden. Gezamenlijk werden de binnen gekomen meldingen afgehan deld. Vooral Schiedam-West had veel te lijden onder de overvloedige regenval. In de omgeving van de Fabristraat liepen tal van kel ders onder water en ontstonden lekkages. Maar ook elders in de stad was het raak, met onder meer schade aan het wegdek op de PKO-laan en BK-laan. Hier en daar moest de weg een uurtje worden afgesloten, omdat er geen doorkomen aan was. Hoewel de brandweer met zes wagens en ruim dertig man schappen in actie was, kon men onmogelijk overal tegelijk zijn. Veel gedupeerden konden hier voor echter weinig begrip op brengen. V Jeroen van Assendelft vol ambities Het sluipende gevaar van van te weinig kalk in het lichaam wordt meestal pas opgemerkt als het kwaad is geschied. Het komt voor bij 1 op de 4 volwassenen met alle gevolgen van dien op latere leeftijd Dat is niet nodig wanneer u tijdig voor aanvulling zorgt. Optimax Oesterkalk met 1250 mg cal cium en vitamine D is ideaal uit gebalanceerd en zorgt ervoor dat uw kalkbalans optimaal is. Eén tablet per dag is voldoende. Optimax Oesterkalk is een fan tastisch natuurprodukt, zonder bijwerkingen Verpakking 90 tabletten Beschermingopz'nbruinst Met haar warme stralen kan de zon als geen ander zorgen dat jeje goed voelt en ernog be ter uitziet. Maar diezelfde stralen die u zo prettig bruin laten worden, kennen een ge vaarlijke kant. Zo doen zon nestralen de huid sneller ver ouderen. Bovendien is een te sterke blootstelling aan de zon deoorzaak vantalvanhuidbe- deren de kans verhogen op schadigingen die soms alleen kwalijke huidziekten later in hun leven. Het is een feit dat zonnebrand bij kinderen de kans dat ze later in hun leven huidziekten krijgen verhoogt. Daarom is het ook bijzonder belangrijk dat hun zo gevoeli ge huid beschermd wordt. Speciaal voor de zongevoelige huid. Moet u nu kiezen tussen vei ligheid of een mooie bruine huid Nee, met P20 Sunfïlter maar lastig zijn, maar vaak wordt u wel degelijk mooi ook heel gevaarlijk. bruin en bent u toch be- Zo kan zonnebrand bij kin- schermd. P20 Sunfïlter bevat namelijk een zeer sterk filter dat alleen de schadelijke stra len uitsluit. De bruinende stralen legt het niets in de weg. P20 heeft een filter factor 20. Omdeze reden is P20het idea le produkt voor mensen met een gevoelige huid en met na me voor diegenen die uit erva ring weten dat zij heel snel rood verbranden. P20geeftbij P20 is gemakkelijk te gebrui ken. Na eenmaal aanbrengen bent u de hele dag beschermd, ook de kinderen, zelfs als ze lekker gaan zwemmen. Het filter gaat namelijk een ver binding aan met de huid. P20 is reukloos, het is niet vet en het kleeft niet P20 laat zich bijzonder zuiniggebruiken. P20 sluit alleen de schade lijke stralen uit. P20 geeft u met recht een gezonde kleur. uitstek de bescherming in ge bieden waar de zon veel ster ker inwerkt. Denkt u aan ski pistes, hooggebergten en bij voorbeeld het sterk reflec terende strand en de zee. Prijs per verpakking NUTRl VITAL B V. P<jstbus50, 9035ZW' Drunnjp(NI) Klcinhoclstraat 5,2440Gccl(B) Bij inlevering van deze waardebon ontvangt u een korting van f 2,—op een verpakking Geef lichaamsvocht geen kans. Teveel vocht is slecht voor uw lichaam en het komt bovendien uw figuur niet ten goede De basis van Optimax'Vochtbalans'wordt gevormd door natuurlijke kruiden, zoals paardebloem, peterselie, beredruif en jeneverbes. De specifieke werking hiervan met de juiste verhoudingen waarborgt een goede vochthuishouding in uw lichaam Ruim voor de maaltijden 3x daags 1-2tablet- ten met water innemen. Echt het helpt! 100 tabletten 24.95 OPTIMAX, Postbus 50,9035ZWDronrijp Arizona knoflook lecithine geeft u meer energie. En niet een beetje. De extra weerstand die uw lichaam krijgt geeft vitaliteit. Deze is nodig om het hoofd te kunnen bieden aan onzekere factoren in onze voeding, waar te weinig vitaminen en mineraalstoffen voorkomen. Maar ook door tal van onzekere situaties in uw jachtige leven, die een extra aanslag doen op uw weerstand. Eén capsule verse Arizona knoflook lecithine per dag geeft uw lichaam deze extra bescherming. Zelfs na een week voelt u zich lekkerder. Maar liefst 270 mg verse Arizona knoflook (de besteen 270 mg lecithine en... voor hetzelfde geld Haal het vandaag nog in huis. Verpakking H A QC 30 capsules Voordeelverpakking 90capsules Q Tegen welvaartsziekten Goed voor vitaliteit Alles in Mn capsule NUTRIVITAL BV' Postbus 50, 9035 ZW Dronrijp Bij inlevering van deze waardebon ontvangt u een korting van f 2.— op een verpakking 90 tabletten Bij inlevering van deze waardebon ontvangt u een korting van f 2,50 op een verpakking 100 tabletten Bij inlevering van deze waardebon ontvangt u een korting van f 1,50 a uij ii ncroi my vai i uccc naai ucuui i ■J11 ontvangt u een korting van f 1,50 5 (1 op een verpakking 30 capsules u en f 2,50 op een voordeelverpakking

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 11