Suzuki-Rhino rally weer één groot feest 's Avonds werd het Suzuki lied gezongen Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 5 juli 1991 pagina 41 Inschrijven voor de Rhino ra/iy Toespraak Suzuki P.R.-manager Anton v.d. Logt 0 De stoet is op weg naar de Ferry in Zeebrugge De Uw Thuiskrant/AutoWegwijzer auto doet volop mee in het terrein Jap* Volop blubber en flinke plassen 0 Suzuki U-80 van Auto Dekker, Spijkenisse Een tamelijk unieke gebeurtenis is het toch, wanneer een importeur van een automerk een happening voor haar klanten organiseert. Bij Suzuki komt dat echter al jaren voor. Daar wordt voor de klanten van een Suzu ki terreinauto, een Samurai of Vita ra, of zelfs de oudere LJ en SJ ty pen, jaarlijks één, nee zelfs twee ter reinfeesten gehouden. Tekst en foto's Leo de Ruiter In samenwerking met de Engelse Suzuki importeur is er de Rhino Rally in Engeland en in eigen land organiseert de Nederlandse Suzuki importeur B.V. Nimag het jaarlijkse Terrein-Treffen. Natuurlijk zijn er diverse terreinrit- ten voor terreinauto's, echter de meesten worden georganiseerd door de terreinauto-clubs, al dan niet on dersteund door de betreffende im porteur van de terreinauto. Ook bij Suzuki kent men dat, er zijn twee Suzuki Terreinauto Clubs, de LJ 80 Club, voor de oude Suzuki terreinauto's, en de Suzuki 4WD Club Holland, voor alle Suzuki ter reinauto's, deze club is gevestigd aan de Helmhof 17, 2403 VM Al phen a/d Rijn. Terrein-circus Echter de Rhino Rally en het Ter rein-Treffen wordt helemaal door Suzuki importeur Nimag te Heinen- oord georganiseerd. De Rhino Ral ly, niet zozeer een rally in de bete kenis van snelheidswedstrijd, maar veel meer een echt groot terrein-cir cus, wordt in het voorjaar in Enge land gehouden, dit jaar begin juni in Trentham Gardens bij Stoke-On- Trent. Het Nederlandse Terrein- Treffen, waarbij ook de Engelse im porteur wordt uitgenodigd, vindt meestal in het najaar (september) in de provincie Utrecht plaats. Ook dit jaar zal het Terrein-Treffen weer in september plaatsvinden, wij berich ten U daar zeker over. Nu willen wij U vooral middels wat beelden en impressie geven van de Rhino Rally, die in juni in Engeland plaatsvond. De Rhino (Neushoorn) Rally is dit jaar voor de zevende maal gehou den; voor Nederland is het de derde keer dat wordt deelgenomen. Ieder een, dat wil zeggen als men een Su zuki 4x4 heeft, mag deelnemen. Im porteur Nimag deelt in mei de deel name formulieren uit aan de Neder landse dealers. In de pers, dus ook bij ons, verschijnen berichten, waar bij deelnemers voor een inschrijf formulier naar de dealers worden verwezen. Behalve particulieren schrijven jaarlijks ook veel dealers in en opmerkelijk is het aantal deel nemers uit het westen, met name de provincie Zuid-Holland, vandaar ook onze deelname. Natuurlijk zij er wat kosten aan verbonden, ma=r- het is niet de inschrijving (een paar pond) die het hem doet, in de over tocht gaat 't meeste geld zitten. Van uit Nederland moeten wij nu een maal met de auto overvaren... Kosten Nimag heeft bij P&O, overtocht Zeebrugge-Felixstowe iets kunnen regelen, maar heen en weer kost het toch tusen de 200,- en 300,- af hankelijk of een hut-accomodatie gewenst wordt. Dit bedrag moet vooruit betaald worden, Nimag zorgt dan voor de tickets enz. Ook stippelt zij de hele route uit, piet tank-, koffie- en lunchstops, immers er moet accomodatie zijn voor ruim 75 deelnemers met auto's (zoveel gingen er dit keer mee). De brand stofkosten en de inwendige mens verzorging onderweg zijn ook voor eigen rekening, evenals het cam- pinggeld ter plekke, twee nachten kamperen in Stoke-On-Trent, en het inschrijfgeld. Camping en inschrijving komen op zo'n 60,-, aan brandstof waren wij een 275,- kwijt, je rijdt heen-en-te rug ongeveer 1500 km. Het eten en drinken onderweg kan je goedkoop (zelf meenemen) of duur maken, maar een optelsom brengt je toch al gauw 700,-. Je bent dan wel met Suzuki Vitara van dealer André van Rennes, Klaaswaal 0 Suzuki-dee/name door dealer Vari uit Schiedam- V/aadingen 0 Piet Lagerwaar het dee/nameschi/d op 0 Natuurlijk regelmatig tanken - Afrijden van de boot in Enge/and ,W SCHIEPaM S.v.

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 14