Wethouder Adri Reijnhout: •KOM NAAR BRIELLE BELOOFD: School boeken Musical Rommelmarkt Inbraak Tas gestolen Bromfietster breekt enkel Inbraak Stadswandeling met walkman Vernieling auto Stad van nu, Sfeer van toen Telefoonnummer Bewoners organisatie Automobilisten op de vuist Diefstal Boekhandel Van Leeuwen Over 5 minuten staat uw huurauto klaar. TEHUtfi HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 12 JULI 1991 PAGINA 3 Weekenddiensten huis artsen: Voor spoedgeval len telefoon 4206611. Ambulance nodig? Bel direkt 4333300. Dienstdoende apotheek voor de periode 12 t/m 18 juli 1991: Apotheek Nieuwland, Dr. Wibaut- plein 17. Tel. 4707532. Tandartsdienst: Voor spoedgevallen, tel. 4748959. Het spreekuur zaterdag en zondag is van 17.00-18.00 uur. Schieland ziekenhuis: Gebouw Burg. Knappert - laan 25 en gebouw Stad houderslaan 98, Schie dam, telefoon 4733733, (ook voor afspraken po liklinieken). Bezoektij den Algemene verpleeg- afdelingen alsmede hart- bewaking: 16.30-20.00 uur. Kraamafdeling/Gy naecologie: 16.30-20.00 uur. Kinderafdeling: 10.00-12.00 uur; 14.30- 17.00 uur. Huisartsengroep „De Gorzen en Nieuwland": spoedgevallen voor eigen patiënten, tel. 4267831. Nederlandse Rode Kruis: Afd. Schiedam, Van Beverenstraat 40, te lefoon 4268013. Inl. tij dens kantooruren: maan dag, dinsdag en woens dag van 09.00-12.00 uur. Vervoer invaliden en be jaarden: telefoon 4269351 dagelijks van 12.00-13.00 uur en van 17.00-19.00 uur. Bij geen gehoor zie kantooruren. Kruiswerk Nieuwe Wa terweg-Noord: Kantoor: Van Swindensingel 40, tel. 4739900. Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 9.00 17.00 uur. Uitleen verpleegartikelen: maga zijn v. Swindensingel 40, maandag t/m vrijdag van 15.00-18.00 uur; magazijn Bachplein 588, tel. 4706177, maandag t/m vrijdag, van 9.00-13.00 uur. Verpleegkundig te lefonisch spreekuur van maandag t/m vrijdag van 12.00-13.00 uur: Schiedam-Noord: tel. 4706177; Schiedam-Oost, Cen trum en Nieuwland: tel. 4739900; Schiedam-Zuid: tel. 4263129; Schiedam-West: tel. 4261915. Weekenddienst informa tie: tel. 4602611. Dierenbescherming: Dierentehuis Hargahoe- ve, Sportlaan 2, Schie dam, telefoon 4714151. Vogelasiel KNNV Bab- bersmolen. Volkstuinen complex „Vijfsluizen", telefoon 4713362. in exclusieve serviezen en geschenken Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Ongeveer een jaar nadat wethouder Adri Reijnhout (wonen, wijk- en buurtbeheer en voorlichting) zijn ronde door de Schiedamse wij ken maakte, lijkt zijn stokpaardje, het wijk- en buurtbeheer, gestalte te gaan krijgen. In nauwe sa menwerking met de bewo ners een zo leefbaar moge lijke woonomgeving creër en en zo de betrokkenheid en het verantwoordelijk heidsgevoel van de bewo ners te vergroten, zo luidt de doelstelling. Inmiddels is al een aantal projecten gestart, terwijl alle betrok ken gemeentelijke diensten zich achter de doelstellin gen hebben geschaard. „We liggen precies op schema", meent Reijnhout, die vorige maand zijn be leidsnotitie 'Kijk op de wijk' presenteerde. De wethouder ging medio vorig jaar alle wijken en bijbehorende bewonersverenigingen af om te inventariseren welke wensen her en der leven. Het wijk- en buurtbeheer moet immers vol ledig worden gedragen door de bewoners. „Die inventarisatieronde heeft veel opgeleverd", zegt Reijn hout. „Daarom konden we vrij snel beginnen met de eerste pro jecten. Inmiddels hebben we een Veegploeg in Oost, de voortzetting van de buurtcon- ciërge aan het Straussplein, het heringerichte Fabriplein en ons ambitieuze project Goeman Borgesius, terwijl ook het ver wijderen van de hellingbanen in de Botenbuurt in dit kader past. Bovendien gaat het projectteam in Zuid zich nauwer met het wijk- en buurtbeheer gaat bezig houden". De aanpak is zo integraal moge lijk. Dit betekent dat niet alleen de bewoners zich optimaal voor hun woonomgeving moeten in zetten, maar zeker ook de diver se gemeentelijke instanties, die hier werkzaam zijn. Inmiddels is dan ook een werkgroep gefor meerd, waarin onder meer de politie, de Dienst Gemeente werken, het Openbaar Nutsbe drijf Schiedam en ambtenaren van de gemeentesecretarie zit ting hebben, maar ook Woning bouwvereniging Schiedam. Ge zamenlijk gaan zij de proble men, die in de afzonderlijke wijken spelen, te lijf. Hellingbanen „De hellingbanen in de Boten buurt zijn daarvan een goed voorbeeld", stelt de heer L.F. Griffioen, chef van de hoofdaf deling Stadsontwikkeling. „Er bestaat verschil van mening of dit nu wel of niet wijk- en buurtbeheer is, maar volgens ons is het dat beslist wel. De be woners hebben grote problemen met die hellingbanen, omdat de jeugd hiervan veelvuldig ge bruik maakt en zo de nodige overlast veroorzaakt. Boven dien zijn de banen steeds meer een verzamelplaats voor vuil. Deze problemen werden gesig naleerd door zowel de politie en de gemeente als de woning bouwvereniging. Gezamenlijk hebben we besloten hieraan iets te doen. Bovendien is nu een gesprek tussen de bewoners enerzijds en de gemeentelijke instanties anderzijds tot stand gekomen over de eigen verant woordelijkheden". Ambitieus Volgens Griffioen mag het pro ject Goeman Borgesius in Nieuwland best ambitieus wor den genoemd. „Nadat recent de woningen waren verbeterd en de binn'enterreinen waren opge hoogd, bestond er een vaag plan om deze terreinen ter beschik king te stellen aan de bewoners. Dat ging uiterst moeizaam en het regende klachten bij Ge meentewerken en het Gemeen telijk Woningbeheer. Er moest iets gebeuren. De gemeente heeft nu een budget beschikbaar gesteld voor de herinrichting van het binnenterrein. De pas aangestelde buurtcoördinator gaat nu de bewonerswensen op nemen, waarna straks gezamen lijk een plan wordt opgesteld". „Het is eigenlijk het omgekeer de van wat normaliter gebeur de. Vroeger moest men eerst met een plan komen, waarna de gemeente ging kijken of er geld voor kon worden vrijgemaakt. Door de nieuwe werkwijze blijft er overleg bestaan tussen bewo ners en gemeente. Zo hopen we het vertrouwen van de bewo ners te herwinnen. Men ziet dat er iets gebeurt en men is er zelf nauw bij betrokken. Zo komen straks ook eventuele andere problemen aan de orde, die an ders wellicht verzwegen ble ven", aldus Griffioen. Bril Ook de politie vormt een we zenlijk onderdeel van het wijk en buurtbeheerconcept. Cees Buijnink, hoofd uitvoerende dienst van de gemeentepolitie Schiedam, ziet een belangrijke taak weggelegd voor de wijk teams. „De politie is per definitie het aanspreekpunt voor mensen met problemen. Daarom zijn de wijkteamleden sinds kort ook aanwezig tijdens vergaderingen van bewonersorganisaties. Daar hoor je pas echt wat er in die wijk speelt. Op straat hebben de politiemensen contact met de mensen van de gemeentelijke diensten. Zo vindt over en weer een uitwisseling van informatie plaats, waardoor snel kan wor den gehandeld. Het vereist wel enige mentaliteitsverandering binnen het korps. De agent moet leren kijken met een 'leef- baarheidsbril' en niet meer uit sluitend met de 'strafrechtelijke bril", aldus de politieman. Maar die mentaliteitsverande ring moet overal plaatsvinden. „Ook op het Stadskantoor", stelt Jules Peppelaar, chef bu reau Stadsvernieuwing. „De ambtenaren moeten openstaan voor de initiatieven vanuit de wijken. Het is niet meer zo dat de plannen per definitie vanuit het Stadskantoor moeten ko men". Complexbeheer In de werkgroep wijk- en buurt beheer zitten niet alleen ge meentelijke instanties. Zo neemt ook de Woningbouwver eniging Schiedam actief deel aan projecten. Hanneke de Bruin stelt dat het vooral duide lijker moet worden, waar bewo- MAASSLUIS - De VVV in Maassluis presenteert dit jaar een boeiende stadswandeling met een 'walkman'. De mede werkers van de VVV bevelen speciaal deze periode van het jaar aan om te gaan wandelen vanwege de in volle bloei staan de natuur. Bij de walkman (een draagbare cassetterecorder met koptelefoon) wordt een geluids band geleverd waarop de route, afgewisseld met muziek, is te horen. Daarbij wordt extra aan dacht gegeven aan bijzondere plekjes, die anders onopgemerkt zouden blijven. Op de cassette staat op de ene kant een lange route en op de andere zijde een korte versie. Het voordeel van de walkman is dat er op een zelf gekozen tijdstip en in eigen tempo kan worden gewandeld. Voor vijf gulden is de walkman met cassette een hele dag te huur bij de VVV of het gemeen temuseum (exclusief borg). Het is ook mogelijk de cassette met de wandeling te kopen. Dat kost vijftien gulden. De walkman route is de huur of te koop bij: VV V-Stadhuis Koningshoek, tel. 19111; Gemeentemuseum Zuiddijk 16, tel. 13813. Voor meer inlichtingen kunt u tijdens kantooruren bellen naar de VVV-medewerker H. v.d. Meeberg, tel. 19111 tst. 283 of 362. MAASSLUIS - De eigenaar van een personenauto in de Dutoit- straat zag bij terugkeer van va kantie dat zijn voertuig rondom bekrast was. A.S. DINSDAG: TOERISTISCHE ZOMERMARKT. EEN HISTORISCHE BELEVENIS I ui in ners met hun klachten terecht kunnen. „Nu weet men vaak niet of men bij ons of bij Ge meentewerken moet zijn. Daar om is samenwerking tussen bei de organisaties erg belangrijk. De woningbouwvereniging zich meer wil gaan toeleggen op complexbeheer. De laatste tijd heeft de woningbouwvereniging veel woningen opgeknapt; nu is het tijd voor de woonomgeving. Dat kan het beste in samenwer king met de andere instanties Ook Hanneke de Bruin noemt de Botenbuurt als uitstekend voorbeeld. „Uit de klachten van bewoners maakten we op dat zo'n 35 procent graag wilde ver huizen vanwege de problemen met die hellingbanen. Door de gezamenlijke aanpak, waarbij de bewoners ook zijn betrok ken, kan deze onrust worden weggenomen. In september pre- Diverse gemeentelijke en particuliere instanties werken nauw samen om het wijk- en buurtbeheer gestalte te geven. Van links naar rechts: wethouder Adri Reijnhout, chef Stads ontwikkeling de heer L.F. Griffioen, politieman Cees Buijnink, chef Bureau Stadsvernieuwing Jules Peppelaar en Hanneke de Bruin van Woningbouwvereniging Schiedam. senteren we een plan van aan pak". Prijskaartje Het slagen van het wijk- en buurtbeheerconcept valt of staat met de initiatieven en mede werking vanuit de bevolking. Hieraan hangt uiteraard een prijskaartje. Is wethouder Reijnhout niet bang, dat door een lawine van initiatieven snel de bodem van de geldpot zicht baar wordt? „Bij de behandeling van de meerjarenbegroting in het na jaar komen ongetwijfeld voor stellen om het budget voor wijk- en buurtbeheer te verho gen. De reeds gestarte projecten zullen in ieder geval moeten doorgaan, maar er moet ook voldoende financiële ruimte zijn voor nieuwe initiatieven. Maar er zullen wellicht keuzes moeten worden gemaakt. De er varing heeft echter al geleerd, dat men best begrip heeft voor de situatie, wanneer je zichtbaar maakt wat een plan kost. Bo vendien zijn er ook veel initia tieven, die helemaal niet zoveel hoeven te kosten". Reijnhout en de diverse betrok ken instanties zijn ervan over tuigd dat de nieuwe werkwijze vruchten zal afwerpen. „Ik durf wel te stellen, dat we hierin veel verder zijn dan de andere ge meenten in deze regio", meent de wethouder. regel je voor de vakantie met... Broersvest 44 Mgr. Nolenslaan 612 Schiedam SCHIEDAM - Leerlingen van groep 8 van de St. Bernardus- school brengen dinsdagavond 16 juli de musical 'Nèt op tijd' op de planken. De uitvoering vindt plaats in het schoolge bouw, aan de Bosboomlaan 5. Aanvang 20.00 uur. SCHIEDAM - Bewonersor ganisatie Oud Mathenesse Het Witte Dorp heeft vanaf dinsdag 16 juli een nieuw telefoonnummer. Het nieuwe nummer is 4621133. Bovendien is de organisatie veranderd in de Stichting Bewonersorganisatie Oud- Mathenesse Het Witte Dorp. Vroeger zat het bedrijf aan de Burg. van Haarenlaan, tegenwoordig in een oude timmer manswerkplaats aan de Nassaulaan nummer 4: de firma P. L. van Galen. Een zaak gespeciali seerd in bedrijfskleding en technische rubber- en plastic artikelen, zoals slangen, matten en ringen üDi?J3artiCuli^jr k5mt hier 00k wel zegt e'9enaar Peter Kerkhof, „maar we moeten het vooral hebben van de detailhandel". Het bedrijf is gevestigd in Schiedam, maar doet zaken door neel Nederland. SCHIEDAM - In de hal van de openbare basisschool Erasmus, aan de Huysmansstraat 3, wordt vandaag, vrijdag, van 13.30 tot 15.00 uur een bijzon dere rommelmarkt georgani seerd. Naast de gebruikelijke spullen, wordt ook oud school materiaal van de Erasmus- school en de Goeman Borgesi- usschool te koop aangeboden, zoals boekjes en wandplaten. Beide scholen gaan binnenkort verdwijnen. SCHIEDAM - Een 43-jarige in woner van Hoogvliet en een 31- jarige man uit 's-Gravendeel raakten afgelopen woensdag slaags op Rijksweg A4. De ene automobilist sneed de jnder, waarna zij met elkaar op de vuist gingen. Niemand liep let sel op, maar de politie heeft bei de mannen wel meegenomen naar het bureau. Daar bleek de man uit Hoogvliet te diep in het glaasje te hebben gekeken. VLAARDINGEN - Dinsdag is een aan de Stationsstraat gepar keerd staande personenauto ontvreemd. De auto, Ford Es cort, kleur rood, gekentekend RK-91-KF, had een waarde van 12.000,-. SCHIEDAM - Uit een bouw keet aan de Van Swindenstraat is afgelopen woensdag een kof fer gestolen, waarin allerlei per soonlijke bescheiden van werk lieden waren opgeborgen. Ver mist worden onder meer een rijbewijs, pasjes, kentekenbewijs en een portefeuille. SCHIEDAM - Terwijl een 33- jarige Schiedamse afgelopen dinsdag bij een supermarkt aan het Nieuwlandplein haar bood- schappenwagentje terugzette, werd de tas van haar fiets ge grist. De dader is een circa 16- jarige jongen, gekleed in een gele korte broek en een spijker jasje. Een paspoort was het eni ge waardevolle voorwerp in de tas. Singel 41-45 3112 GJ Schiedam. Telefoon 010-4262428. SCHIEDAM - Een 38-jarige bromfietster uit Rotterdam kwam woensdagochtend door nog onbekende oorzaak ten val op de Burg. Knappertlaan. Hierbij liep de vrouw een enkel fractuur op. SCHIEDAM - Uit een woning aan de Boerhaavelaan zijn deze week een portefeuille, een rijbe wijs, een attachékoffer, een aan tal boeken en een videorecorder ontvreemd. Men was binnenge komen via het balkon. m Bekroonde merkartikelen in kristal en porselein voor de Randstad Schiedam: Gent Vertxxxstraat 2. tel. 010-4269986 Hof vw Spaiand 64, tel. 010-4714131 Maassluis: Koningshoek 92.352, tel. 01899-15114 Vlaardingen: De Loper 54, tel. 010-4750755 UW THUISKRANT VERSCHIJNT IN. SCHIEDAM. KETHEL. ROTTERDAM WIJK OUD MATHENESSE WITTE DORP KANTOOR: Dam 2 Postbus 257 3100 AG Schiedam Telefoon 010-4732877 Telefax 010-4735818 COMMERCIËLE LEIDING: Mevr. I. M. I. van Bracht Privé 015-622213 VERTEGENWOORDIGER: R. Spierings Privé 010-4715104 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor RUBRIEKSADVERTENTIES: Tot dinsdag- en donderdagmiddag 16.00 uur op het kantoor REDAKTIE: Nick van Dien, Gerjan de Waard, Arne v. d. Zande EINDREDAKTIE: Ruud van Houwelingen Telefoon 010-4344022 Privé 010-4265764 HOOFDREDAKTIE: W. A. Buijteweg Telefoon 070-3190290 INZENDTERMIJN RED AKTIE-KOPIJ Tot maandag- en woensdagavond op het kantoor UITGEEFSTER: Drukkerij v. d. Drift BV, Postbus 5825, 2280 HV Rijswijk, telefoon 070 - 3190955, ingeschreven K.v.K. nr. 96375 algemene verkoopvoorwaarden, gedeponeerd ter griffie van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage d.d. 16-07-87 nr 97/1987 SERVICELIJN BEZORGING: Heeft u deze krant niet ontvangen? Belt u dan onze servicelijn 010-4184599 van 09.00 - 17.00 uur 01-06-90 „Wijk- en buurtbeheer ligt precies op schema" J. P. van Galen Alle diensten en bijeenkomsten, voor zover niet anders dan vermeld, zon dag 14 juli. Wij maken de inzenders er op attent dat deze rubriek alleen bestemd is voor de wekelijkse zon dagse (of door-de-weekse) kerkdien sten. Alle andere kerkelijke aktivi- teiten kunnen daar in verband met plaatsruimte niet meer worden opge nomen. GEREFORMEERDE KERK SCHIEDAM De Ark, 09.30 uur: dr. R. A. Bosch. Martinuskerk, 09.30 uur: ds. N. K Mos. Dorpskerk, geen opgave. Magnalia Deikerk, 10.00 uur: ds. C. J. van der Drift, Apeldoorn; 17.00 uur: dr. R. A. Bosch Bethelkapel, 10.00 uur: ds. J. van Leeuwen, Maasslujs. Christelijk Gereformeerde Kerk, Hoeksteenkerk, Warande, hoek B.K.laan, geen opgave. Ned. Geref. Kerk, kerkgebouw Westvest 30, 09.30 en 16.30 uur: ds. C. A. A. Struik. Evangelische Lutherse Gemeente, Oranjestraat, 10.00 uur: eerw. heer J. W. Faasse, Schiedam. HERVORMDE GEMEENTE SCHIEDAM Grote Kerk, Lange Kerkstraat, Schiedam, 10.00 uur: ds. A. van der Klaauw; 17.00 uur: ds. A. Muilwijk, Monster. Opstandingskerk, Burg. Honnerla- ge Gretelaan, Schiedam, 10.00 uur: ds. G. de Lang. Bethel-Kapel, Nieuwe Maassstraat 88d, Schiedam, 10.00 uur: ds. J. van Leeuwen, Maassluis. Huize 'Thomas', Grieksestraat 18, Rotterdam, 10.00 uur: ds. S. den Blaauwen, Rotterdam. HERVORMDE GEMEENTE KETHEL Dorpskerk, 09.30 uur: geen dienst. St. Martinuskerk, 09.30 uur: ds. N. K. Mos. De Ark, 09.30 uur: ds. R. A. Bosch. Nederlandse Protestanten Bond, kerkgebouw Westvest 92, 10.30 uur: ds. H. J. Bos, Abbekerk. Leger des Heils, Lange Haven 27, 09.30 uur: bidstond; 10.00 uur: heili gingssamenkomst; 18.30 uur: getuige nissamenkomst, o.l.v. majoor en mevr. Verschoor. Jehovah's Getuigen, Nieuwe Ha ven 155a, 12 t/m 14 juli 1991 Dis trictscongres in de Jaarbeurshallen te Utrecht. Pinkstergemeente 'Morgenstond', 16.00 uur: samenkomst Kerkgebouw De Ark, Hargplein. Herv. Gem. op Ger. Grondslag, in de Rank, Schiedam, 10.00 uur: hr. Bakker, Sliedrecht. Herv. Evang. op Ger. Grondslag, aula Scholengem. De Burcht, 10.00 uur: ds. J. Batelaan, Voorschoten. R.K. Parochie St. Jan de Doper- kerk, Mgr. Nolenslaan 99, Nieuw land, zaterdag 17.00 uur: eucharistie viering met muzikale omlijsting. Zondag 11.00 uur: eucharistieviering met samenzang. Voorganger dit weekend: pater J. Mahlmann o.p. R.K. Visitatiekerk, Dr. Schaep- mansingel 3, Schiedam-West, zater dag 18.30 uur: viering met orgelspel en samenzang. Zondag 9.30 uur: Slui tingsviering Parochieseizoen 90/9J m.m.v. het kinderkoor De Zingende Notenkrakers, het Visitatiejongeren koor en het gemengd koor Polyhym nia. Tijdens deze viering is er crèche voor de allerkleinsten in de pastorie. Voorganger dit weekend: pater J Mahlmann o.p. In de periode 15 juli t/m 14 augustus vervallen de door- de-weekse vieringen! R.K. Parochie van de H. Liduina en O.L. Vrouw Rozenkrans, Singel 106, celebrant en predikant: pastoor P. M. Vismans. Zaterdag 18.30 uur: Eucharistievering. Zondag 9.15 uur: Hoogmis (muzikaal verzorgd door het Herenkoor I.H.D. met meerstemmige Latijnse zang); 11.00 uur: Eucharistie viering. Kapel Huize Frankeland, St. Li- duinastraat 10, celebrant en predi kant: pastoor P. M. Vismans. Zater dag 17.15 uur: Eucharistieviering. Parochie van H. Hart van Jezus, Rijnstraat 1, zaterdag, 19.00 uur: avondmis met enkele gezangen. Ce lebrant: P. Bijloos sj. Zondag 10.00 uur: Hoogmis met samenzang. 15e Zondag door het jaar. Celebrant: P. van Niekerk. Voor de kinderen is er de kindernevendienst. St. Jacobus, Kethel, zondag 9.45 uur: Eucharistieviering met samen zang. Pastor Th. Kool leidt de vie ring. r St. Martinuskerk, Wm. Andries- senlaan, zaterdag 18.30 uur: Eucha ristieviering met samenzang. Zondag 11.00 uur: Eucharistieviering met sa menzang. Pater G. Kerklaan leidt de vieringen Oud-Katholieke Kerkdienst, Dam 30, Schiedam, 10.00 uur: Eucharistie viering. 8e Zondag na Pinksteren. Joh. Maasbach Wereldzending, Ha- venkerk, Lange Haven 70, vrijdag 19.30 uur: bijbelstudie o.l.v. br. Hol der; zaterdag 17.30 uur: Kaderclub: 13 tot 17 jaar; 20.00 uur: Jeugddienst, 17- 30 jaar; zondag 10.00 uur: Heilig Avondmaaldienst; vanaf 09.30 uur orgelspel door br. Horsmeijer. Tevens kinderopvang tot 14 jaar. Gemeente van Christus, Swam- merdamsingel 27a, Voorgangzondag 11.30 uur: samenkomst; 11.30 uur: Bij belstudie, ook kinderbijbelklassen, voor alle leeftijden. Schieland Ziekenhuis, Aula/kapel, Juliana van Stolbergstraat, zater dag 18.30 uur: Eucharistieviering. Voorganger: pater J. F. de Rooij; zon dag 10.30 uur: oec. zondagviering, voorgangers: pater J. F. de Rooij en ds. Y Stienstra, muzikale medew. dhr. P. v.d. Veerdonk, orgel. Raad van Kerken, iedere zondag 19.00-20.00 uur via Radio Schiedam op FM-zender 106,7 MHZ en stereo op FM 94,1 van kabelnet Schiedam. 14 juli: Kerkelijke actualiteiten overweging, ds. N. K. Mos v. Herv. Dorpskerk Kethel Jongerenge- sprek uit de NH Dorpskerkgemeente Kethel. Gereja Kristen Indonesia Neder land, in de Hervormde Opstandings kerk. Burg H. Gretelaan, 14.00 uur: ds. W. H. M. Reinders (Nederlands Indonesisch). V

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 3