Gratis picknickmand bij VARI Polderman vraagt om begrip Nefkens Eurodam stimuleert cricketsport ROTEB ontvang Peugeot J 5 Nefkens Eurodam verbreedt Direct Service Bij Autohuis extra uitvoering van de Mitsubishi Laneer Opel Strada bij Pietersen EHBO-diploma voor Nefkens Eurodam ROTEB CONTAlNERSERNrtCE 010-4468691 Auto-wegwijzer Schiedam vrijdag 19 juli 1991 pagina 6 Seat Terra voor woni ngbouwvereniging SCHIEDAM - Seat-dealer Noo- teboom leverde onlangs zes be stelwagens van het type Terra af aan de Schiedamse woning bouwvereniging. Bij de Schie damse dealer is men er wat trots op de woningbouwvereni ging, die de wagens gebruikt voor het onderhoud aan de wo ningen, tot de klanten te heb ben. SCHIEDAM/VLAARDINGEN - Bij aankoop van een Suzuki, of het nu een Alto GL is of een Swift, krijgt men bij aankoop gratis een picknickmand. De actie duurt tot en met eind augustus, dus alle reden om er eens lekker op uit te trekken in een superzuinige Suzuki. Bij Vari staat GL voor Giant Luxe, dus kan men zich voorstellen dat de Alto GL een zeer bijzondere auto is. Hij wordt aangedreven door een be trouwbare zuinige 800 cm? mo tor, die loopt op Euro loodvrije ben zine. De doordachte wielophanging zorgt ervoor dat de Alto zeer stabiel op de weg ligt, hetgeen het rijden zeer plezierig maakt. SCHIEDAM - Personeel van alle vestigingen van Nefkens Eurodam en Autohuis Schiedam hebben afge lopen winter meegedaan aan een EHBO-cursus. Van de dertien vrij willigers slaagden er tien. De cursus, die de hele winter heeft geduurd, had verder tot gevolg dat nog eens dertien personeelsleden slaagden voor het onderdeel hartreanimatie. De cursus stond onder leiding van de EHBO, afdeling Schiedam. Aan de Suzuki Swift is alle luxe. Want zelfs de eenvoudigste uitvoe ringen, de GA en de ÖL, zijn alles behalve eenvoudig. Dat begint bij voorbeeld al bij het interieur. De voorstoelen zijn stevig, comfortabel en in de lengterichting maar liefst 21 cm verstelbaar. En de rugleuning kunt u zelfs in stapjes van 2 graden verstellen. Ook achterin biedt de Swift alle ruimte. De achterbank kan bovendien in ongelijke delen of in zijn geheel worden neergeklapt. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Bij automobiel bedrijf Polderman aan de Laan van Bol'Es op de grens van Vlaardingen en Schiedam vraagt men om begrip voor de renovatie van het bedrijfspand. Het pand wordt zo ingrijpend veranderd, dat van de showroom weinig meer over is. De verkoop van nieuw en gebruikte auto's gaat echter onverminderd voort in de kantine, de werkplaats en op het kan toor. Wanneer alles volgens plan verloopt, is het ge renoveerde bedrijfspand in december klaar. Dan zal de Toyota-dealer voor Vlaardingen en Schiedam het bezit hebben van een bedrijfspand, waarin al leen al de showroom drie keer zo groot zal zijn. Naast de showroom krijgt ook de werkplaats een heel ander aanzien. SCHIEDAM - Het begint er steeds meer op te lijken dat Peugeot-dealer Nefkens Eurodam en Autohuis Schiedam (Mitsubishi) een samen werkingsverband is aangegaan met de cricketsport in Schiedam. Nadat Nefkens Eurodam en Autohuis Schiedam te kennen hadden gege ven cricketclub Excelsior '20 te sponsoren met een geldbedrag en het tijdelijk ter beschikking stellen van een Peugeot en een Mitsubishi voor de trainers van de Schiedamse club, is er vorige week ook een sa menwerking met Hermes DVS tot stand gekomen. Tijdens de cricketderby Hermes DVS-Excelsior '20 waren beide Schiedamse autodealers nadrukke lijk aanwezig met hun auto's om deze voor enkele duizenden toe- schouwers op het terrein van Her mes DVS in het Hargapark te de monstreren. Dat is zo n groot succes geworden, dat zowel Nefkens Euro dam en het Autohuis Schiedam er over denken om volgend seizoen naast Excelsior '20 ook Hermes DVS te gaan sponsoren. SCHIEDAM - Het gaat goed met de verkoop van de Peugeot J 5 bij Nefkens Eurodam. Sinds kort heeft het Schiedams/Rotterdams dealer- bedrijf er weer een klant bij, de RO TEB Rotterdam. De J 5 is één van de meest succesvolle bestelauto's van Peugeot, waarmee ook Nefkens Eurodam hoog scoort. De J 5 staat verder in de belangstelling omdat Peugeot met deze bestelauto de eer ste electrisch aangedreven auto heeft. In Frankrijk wordt hij al in normale seriebouw geproduceerd en men denkt in 1995 in Nederland een kleine electrisch aangedreven auto op de markt te kunnen bren gen. Op het ogenblik wordt gewerkt aan een Hybride-auto met electri- sche aandrijving en een verbran dingsmotor, in dit geval een gastur bine voor de opwekking van de electriciteit. Overhandiging van de J 5 aan de ROTEB. Zelfs een onderdeel als de uitlaat is een ingewikkeld component gewor den. Volgens de Schiedamse Peuge ot-dealer Nefkens Eurodam komt het maar al te vaak voor dat een on- SCHIEDAM - De tijd van de all round automonteur die het met zijn goude handjes wel even fikste, is voorbij. Auto's worden gecompli ceerd, bevatten steeds meer electro- nica, kunnen niet langer zonder spe ciaal gereedschap en op maat ge bouwde diagnose-apparatuur. zorgvuldige reparatie ernstige gevol gen kan hebben voor de katalysator. „Om de klanten zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, hebben wij daarom onze Direct Service af deling uitgebreid", aldus directeur Jacques Schenkel. „In principe hou den we nu permanent alle onderde len op voorraad, die zo nu en dan aan vervanging toe zijn. Door de snellere manier van werken met be tere gereedschappen, bieden wij onze rijders onmiskenbaar de beste prijs/kwaliteitsverhouding. Omdat we uitsluitend officiële onderdelen monteren, blijft de garantie onver minderd van kracht." „Bij ons", gaat directeur Schenkel verder „kunt u tegenwoordig een zonnedak in een uurtje laten monte ren. Ook afbreken buitenspiegels, verborgen antennes, onbalans, de fecte clignoteurs en andere kleine, maar hinderlijke gebreken verhelpt men razendsnel. Uniek is dat onze Direct Service ook op zaterdagmor gen in bedrijf is en zelfs bepaalde ty pen radio's a la minute inbeurt ter wijl men wacht!" uitvoering aan van de Lancer-mo- dellen van Mitsubishi. In de zomer maanden overheerst algemeen een stemming die nauw aansluit bij de plezierige zaken van het leven. Zon, vermaak en muziek staan veelal centraal. Daarin past echter ook het extra luxe dat men bij een Lancer of Lancer Hatchback aantreft. „Het gaat om het zogenaamde Sound en Visionpakket", aldus directeur Wim Koeman van de Schiedamse Mitsu bishi-dealer. „Vanaf de Lancer Se dan met 1.3 liter motor tot en met de Lancer Hatchback GTi met zes- tienklepsmotor en de dieselmodel len kan men ervoor kiezen om van een nieuwe Lancer een Sound en Visiopakket te maken". „Dat houdt in dat de auto uitgerust wordt met een pakket dat een waarde heeft van 2100 gulden, maar waarvoor slechts 350 gulden voor hoeft te worden be taald. Het Sound en Visionpakket bestaat uit een radio/CD-combina- tie, een inlay in voorbumper, ach terbumper en flankbescherming en een getint en uitzetbaar glazen zon^, nedak". SCHIEDAM - Bij Autohuis Schie dam aan de Fokkerstraat biedt men tijdens de zomermaanden een extra SCHIEDAM - Bij Opel-dealer Pie tersen komt het jeugdige publiek aan zijn trekken met de Opel Stra da. Een moderne styling en vlotte en vrolijke kleuren dragen bij aan het succes van Opel's ldeinste. Bij dit nieuwe actiemodel is de al complete basis-uitvoering uitgebreid met van binnenuit verstelbare bui tenspiegels in de kleur van de auto, een stereo-inbouwset met vier spea kers, getint glas en brede banden met speciale wieldoppen. Daar kan verder nog een transparant schuif- kanteldak met jalouzie voor slechts 695 gulden aan worden toegevoegd. Indien gewenst kan men bij Pieter sen ook terecht de Corsa Strada te laten voorzien van lichtmetalen Cross Spoke velgen met brede ban den. t I i

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 16