1010-4791144 Hw UIT VOORRAAD 1 MINOLTA □YNAX ~7xi LJ29?i VAN DER WAAL WIN-EEN-MILJ0EN-B0N Fietstocht Neeltje Jans unicef Recreatieve triathlon in Maassluis Duivenberichten Postcode Loterij trekt op 27 augustus twee keer een miljoen EHBO cursus Fotoboek over Gorzen Middagdienst Kinderen Rekenen op Ons. Wij Rekenen op U. FOTO FILM VIDEO JA, ik word bezorger(ster) bij Top-Team. 's Werelds meest geavanceerde autofocus reflex met Expert Intelligentie. iorf- Help UNICEF. Dan helpt u een eind te maken aan de nodeloze kindersterfte in de wereld. Koop daarom UNICEF wenskaarten en prentbriefkaarten. UNICEF Bankastraat 128, Postbus 85857,2508 CN Den Haag. HET NIEUWE STADSBLAD - VRIJDAG 23 AUGUSTUS 1991 PAGINA 8 W B iHL cm i iriTATir.rni iphki bonussysteem - wijk in de buurt gratis fietstas basisvergoeding met toeslagen voor zwaar werk vakantie-extraatje SOLLICITATIE-COUPON !i I! WATERWEG NOORD - In zwembad Dolfijn wordt zaterdag 31 augustus om acht uur 's och tends het startschot gegeven voor de achtste editie van de Maassluise recreatieve triathlon. De deelnemers aan de achtste triathlon bijten om acht uur de spits af. Om kwart over negen volgen de deelnemers aan de kwarttriathlon. De deelnemers aan de kortste afstand gaan elke tien seconden te water om in totaal 500 meter te zwemmen, gevolgd door 25,5 kilometer fietsen (een ronde via Maas land, Schipluiden en Vlaardin- gen) en 4,8 kilometer hardlopen over de Zuidbuurtseweg tussen Vlaardingen en Maassluis. De deelnemers aan de kwart af stand leggen 1000 meter zwem men af, fietsen twee ronden (ongeveer 51 kilometer) en lo pen bijna tien kilometer hard. De nadruk bij deze triathlon ligt evenals bij de vorige zeven edi ties op het recreatieve. Iedereen, mits enigzins getraind, moet mee kunnen doen. Er zijn dan ook geen vette prijzen voor de winnaars, sterker nog elke gefi nishte deelnemer ontvangt de zelfde herinnering. Inschrijven voor deze triathlon kan tot en met 26 augustus bij de VVV in het stadhuis Ko ningshoek, de kassa van Dolfijn of automobielbedrijf Wijnands. Of schriftelijk door een briefje te sturen naar afdeling sport en recreatie gemeente Maassluis, Stadhuis Koningshoek 93.050, 3144 BA Maassluis. De kosten voor deelname bedragen vijf tien gulden. SCHIEDAM - De leden van de duivenvereniging SCV De Post duif hadden afgelopen weekend voor twee vluchten hun duiven ingekorfd. De 273 ingekorfde oude duiven vlogen vanuit Duf fel een terugreis over 92 kilome- ter met een zuidwestenwind. De lossing was om 8.15 uur, de eer ste prijsduif was om 9.25 uur thuis, de laatste om 9.40 uur. De tien prijzen gingen naar: 1; Toen de Postcode Loterij in juni de winnares van een ton trok, was zij al op vakantie naar de zuiderzon vertrokken. Een op lossing was gauw gevonden. Sa men met de vriend van de win nares besloten wij haar afte ha len op Schiphol, kompleet met bloemen en... dé giro-overschrij ving. van drieduizend gulden die aan iedere deelnemer wordt uitge keerd in de straat waar de mees te lotnummers gevallen zijn. En uit die winnaars trekt de notaris degene die Levenslang Winke len-prijs krijgt: je hele leven lang elke week voor honderd gulden gratis mogen winkelen. Bovendien weten de deelnemers dat zij, eenvoudig door gewoon mee te doen, ook nog eens het werk steunen van organisaties die zich inzetten voor mens en milieu. Nu nog op volgende week wachten. En dan een dagje Schiphol? (Er valt veel te bele ven daar). Mogelijk brengt het u geluk. Misschien zelfs wel het miljoen! Dan kan er wel een glimlach vanaf... Je zult maar op vakantie gaan (en natuurlijk altijd meer opma ken dan je van plan was), niets vermoedend terugkeren op Schiphol en dan op je eigen giro-afschrift zien dat je de ton gewonnen hebt... De reactie van de totaal verras te winnares laat zich raden. Dat was dus eventjes dolle pret op de luchthaven. De foto's maken woorden bijna overbodig. Dat overkomt nou een prijswinna- res van de Postcode Loterij. En dat kan de winnaars overkomen die op 27 augustus getrokken zullen worden. Een glimlach voor de duizenden winnaars van een tientje of van honderd, ja duizend gulden. En een hele brede glimlach voor de winnaar van de honderdduizend gulden, want de ton valt altijd. En wat zullen de winnaars van het mil joen doen? Winnaars, want de Postcode Loterij trekt op 27 augustus liefst twee keer een lot van één miljoen gulden; de grote Zo- merhoofdprijs. Als de winnende loten ook zijn opgestuurd. Natuurlijk vergeten we de Post code-Straat prijs niet; de prijs ^miïL NATIONALE llllllll LOTERIJ G. Barzilay, 2 en 6; J. Vrauw- deunt, 3 en 7; J. Bokkers, 4 en 10; H. P. Jansen, 5; G. Dankel- man, 8; Stieber- Jelyt en 9; A. Löke. De jonge duiven, 357 in totaal, vlogen vanuit Etampes, 418 ki lometer van Schiedam, met een zuidwestenwind. De lossing was om 7.30 uur en de eerste prijs duif arriveerde om 12.48 uur. De laatste volgde om 13.17 uur. De eerste tien prijzen gingen hier naar: 1, 7 en 9; Toutijn- Homburg, 2 en 5; Brouns- Schemkes, 3; Lems-Brökling, 4; G. Dankelman, 6 en 8; H.P. Jansen en 10; G. Barzilay. De uitslag van de wedvlucht van PV De Vrijheid uit Etam pes over 419 kilometer. In con cours stonden 240 duiven, die om 7.30 uur gelost werden. De aankomst van de eerste duif was om 12.36 uur, de laatste volgde om 13.14 uur. De mees te prijzen, 1, 2, 5, 7, 8, 9 en 10 gingen naar H. Egberts, de twee overige prijzen waren voor L. Triel (derde) en C. de Jonge (zesde). WATERWEG NOORD - De fietstoerclub Rijnmond organi seert op zondag 1 september de toertocht Neeltje Jans. De tocht van 200 kilometer voert de deel nemers over de Zuidhollandse eilanden naar de Zeeuwse eilan den. De deelnemers rijden via de Zuidhollandse eilanden naar het eerste rustpunt in Bruimsse. Via Zierikzee en de Zeeland- brug wordt Veere en het voor malig werkeiland Neeltje Jans gepasseerd. Na het tweede rust punt in Haamstede wordt Zee land via Renesse en de Greve- lingendam verlaten. Goeree Overflakkee en het veer Maas sluis- Rozenburg vormen de laatste obstakels op deze rit. De tocht wordt door ervaren fietsers begeleid, zij kennen de te fietsen route en zorgen dat de snelheid op 25 kilometer per uur wordt gehandhaafd. Tevens zijn zij behulpzaam bij pech. Ie dereen met een sport-of race fiets kan meedoen. Het vertrek is om zeven uur 's ochtends vanaf de wielerbaan in het Schiedamse Hargapark, waar vanaf half zeven ingeschreven kan worden. De thuiskomst staat gepland om half zes. De kosten voor deelname bedragen 6,50 gulden. Voor informatie kan gebeld worden naar: Peter de Jong; 4.74.95.18, of Dirk Snijder; 4.16.76.84. SCHIEDAM - EHBO-vereni ging Christophorus start dins dag 10 september een cursus EHBO voor beginners. De cur sus wordt iedere dinsdag van 20.00 tot 22.00 uur gegeven in basisschool Het Startblok, aan de Burg. van Haarenlaan 871, en omvat vijftien lessen van twee uur. De deelnamekosten bedragen 125,- (kan in termijnen wor den betaald) en na afloop ont vangt men het landelijk een heidsdiploma. Voor meer infor matie kan men dinsdag 10 sep tember vanaf 19.30 uur terecht in Het Startblok of telefonisch op nummer 4733811. SCHIEDAM - Auteur Henk Kiela presenteert omstreeks no vember een nieuw boek over Schiedam. Het betreft deze keer een fotoboek over de Gorzen en omgeving, waarbij de lezer een literaire wandeling door de tijd maakt. Het boek telt 110 foto's, voor zien van uitgebreide onder schriften. Het fotoboek is geti teld De Gorzen en omgeving' en gaat 35,- kosten. Men kan reeds inschrijven op het boek, telefoon 4746510 (dagelijks na 18.00 uur). SCHIEDAM» - In het oecume nisch aandachtscentrum De Wissel, aan het Broersveld 30, wordt voortaan iedere eerste maandag van de maand een middagpauzedienst gehouden. Een korte dienst van gebed, muziek en meditatie rondom het thema 'vrede'. De dienst vindt plaats van 13.00 tot 13.15 uur. Maandag 2 september wordt de eerstvolgende dienst gehouden. Bijverdienen? Nu is er plaats in het Top-Team! Drukwerk en kranten bezorgen bij Top - Team met een paar uur werken per week spaar je zo een aardige duit bij elkaar. Ja, het is prima verdienen bij Top-Team en doe je écht je best dan krijg je nog een extra bonus ook. Bel of stuur de coupon vandaag nog op, dan kun je snel aan de slag Minimum leeftijd: 15 jaar Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geboortedatum: Stuur deze coupon In een gesloten envelop aan: Top-Team, Antwoordnummer 5131, 3000 VB Rotterdam, (postzegel plakken hoeft niet). (tussen 9.00 - 17.00 uur) Nog nooit was er een camera die zo snel en nauwkeurig scherp stelde als de Minolta Dynax 7xi. Ook het automatische Expert- belichtingssysteem geeft moeiteloos de beste resultaten in elke situatie. Deze camera bevat echter nog veel meer nieuwe technische mogelijkheden. Komt u gerust eens langs om dit wonder van techniek zelf eens in handen te nemen. Minolta Dynax 7xi body Schiedam, Rembrandtlaan 71. Telefoon 010-4264374 I Het is niet waar! Foto's: Roy Beusker ^TT" Ik wil meedoen aan de Postcode Loterij en maak kans op een van de vele prijzen. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging per maand het aangegeven bedrag van onderstaande rekening af te schrijven. J 1 lot 10,-) per maand loten (a 10,-) per maand A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen mei blokletters Naam: Adres: dhr. lJ mevr. Postcode: l l-l I Plaats: 140.91.08 Postbanknummer: -v- v v' v-- Datum: Banknummer. Handtekening: Bon invullen, uitknippen en opsturen in een enveloppe (zonder postzegel) naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 2501 ZV Den Haag mensen en een Chinese Konnpocucen^ of de macin Lahden Vaarofft Laten dan Z-OTjacie KindeteCi doodscicfh?

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 8