Met een kinderbril van Argus blijft ravotten een feest... Nieuw bij Argus: laat zelf je montuur kleuren..! BRANDERSKRANT - VRIJDAG 20 SEPTEMBER 1991 PAGINA 28 Een kinderbril is niet zomaar een klein grote mensen-mon tuur. Een kin derbril moet natuurlijk leuk staan en goed passen bij het kind en zijn of haar gezicht. Een vlekje, en tintje, een grapig motiefje... je zegt het maar. Bij Argus kun je je nieuwe bril zelf laten kleuren. Zo maak je een bril die echt op de hele wereld niet bestaat! Je kunt kiezen uit verschillende monturen, die je dan vervolgens kan kleuren. Heel fel, of misschien juist in een heel zacht kleurtje. Verder kan je vlekjes, stipjes of lijntjes aan laten brengen. Vraag er maar naar in de winkel! Schiedam: Maassluis: Vlaardingen Oranjestraat 19 - tel. (010) 4738700 Koningshoek - tel (01899) 19039 Korte Hoogstraat 23 - tel. (010) 4348450 ruim 1500 brilmonturen contactlenzen hoortoestellen adviezen computer-oogtesten oogmeting low-vision apparatuur gratis informatieboekjes Maar u kunt zich ook voorsteilen dat zo'n montuurtje extra stevig en prettig te dragen moet zijn... Argus weet alles over kin- derbrillen en biedt veel mogelijkheden; het assor timent is zeer gevarieerd. Zo weet u zeker dat u het beste èn het leuk ste kunt kiezen. e moeten er niet omheen draaien: m W onze jumortjes staan meestal echt niet te popelen om een bril te dragen! Argus weet tlat heel goed en speelt er op in. Want als het voor ons kind beter is om een bril te dragen, dan moet het ook een goede zijn. '//i OOGMERK OPTICIEN Lid van de vereniging Oogmerk-Opticiens l/f/

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 54