mm Met 'n Renault van Kreisel gratis naar Euro Disney Seat Marbella voor prijswinnaars Elektrisch bedienbare spiegels Centrale deurvergrendeling Elektrisch bedienbare ramen Achterspoiler in kleur Extra grote achterbumper in kleur Grille in kleur Voorbumper in kleur vrijdag 20 december 1991 Colt EXE 1.5 GLXi, met ruim f3.000,- voordeel. A Zo aan het einde van het jaar kunt u de beste gesprekken met ons voeren. Vooral als u geïnteres seerd bent in de Colt EXE. Want die is nu completer dan ooit en uitermate aantrekkelijk geprijsd. Zeker als u weet dat per 1 januari alle benzine-auto's ca. f 1.000,- duurder zullen worden, omdat MmotorsHI subsidie op schone auto's wordt teruggebracht. Naast de afgebeelde versie met 1.5 liter motor is er ook een Colt 1.3 GL EXE met een kleiner pakket extra's voor f 26.995,-, en dat is gauw zo'n f 3.000,- minder dan we er voor zouden moeten vragen. Dus voelt u voor een extra dertiende maand, komt u dan zeker even langs. Mitsubishi. De Gestaalde Perfektie. SCHIEDAM Fokkerstraat 576, Schiedam. Tel. 010-4622780. Stuurbekrachtiging Elektrisch te verwarmen spiegels Spiegels in kleur Zijspoiler na 10 Auto-wegwijzer Schiedam Luxueuze console Speciale EXE- sportbekleding 1 SCHIEDAM - Tot en met 2 januari 1992 kan men nog bij automobiel bedrijf Kreisel aan het Stationpslein 2 in Schiedam terecht voor de Euro Disney World Show. Het is een ver rassend feest van louter speciale uit voeringen van de Renault, forse kortingen en voor een ieder die een nieuwe Renault koopt, een verblijf van vier personen in het nieuwe pretpark Euro Disney World. Dat komt overeen met een waarde van 1500 gulden. Fantasyland Euro Disney is het grootste pretpark van Europa dat nabij Parijs (op 40 kilometer afstand) op 12 april offi cieel zal worden geopend. Het is een uniek park waar, voor jong en oud, ongelooflijk veel te beleven en te ge nieten valt. Het park, dat een ont werp is van Walt Disney, bestaat uit verschillende landen: het sprookjes achtige Fantasyland, het spannende Frontierland, het Adventureland met zijn Caraibische piraten en Dis- coveryland, waar een blik in de toe komst wordt gegund. Reizen Elke bezoeker van Euro Disney, waar reisbureaus complete reizen per autobus of trein aanbieden, ont vangt een Disney videoband of een andere attentie van Disney. Voor de Schiedamse klanten alle gelegenheid eens langs te gaan bij Kreisel, het automobielbedrijf aan het Stations plein 2 in Schiedam. SCHIEDAM - Automobielbedrijf Nooteboom uit Schiedam-Kethel le verde onlangs 2 Seat's Marbella af aan het Vlaardingse levensmidde- lenbedrijf De Wilt. In verband met een jubileumactie van MCD, waarbij het Vlaardingse bedrijf is aangesloten, waren twee families in Vlaardingen winnaar ge worden van een Seat Marbella. In het filiaal van De Wilt aan de Van Hogendorplaan werd Anton Woerdenbagch de gelukkige win naar van een Seat en in het filiaal aan de Dirk de Derdelaan won de familie Van de Berg de hoofdprijs, eveneens een Seat Marbella. Kom eens bij ons langs voor een eindeiaarsgesprek. Ainn ii ii .WWIIT i taw* Uit»

Het Nieuwe Stadsblad | 1991 | | pagina 33