Openingstijden en prijzen 4 uur zwemmen en onbeperkt spareribs eten bij Tropicana inclusief frites, sauzen, salades en stokbrood èn vier uur zwemmen voor 27.50 Met lezers-aanbod smakelijk genieten in Tropicana PAGINA 11 HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 8 JANUARI 1992 week- en maandprijzen... Da's het proberen waard! Zonnegrot De Zonnegrot is een natuurlijk rustpunt tijdens uw dagje Tro- picana. Lekker languit onder de warme lampen van het solari um, als voorbereiding op de zonnebank. Voor een honderd procent veilig vakantiekleurtje. Wanneer u aan nog meer ont spanning toe bent, moet u zeker een bezoek brengen aan de Sau na. De combinatie van droge warmte in de Finse cabine en een frisse duik in het koude dompelbad is zó verkwikkend, dat u zich als herboren voelt! Smakelijk eten! Genieten maakt hongerig... Da's geen probleem bij Tropicana. De sfeervolle Alohabar schotelt u smakelijke snacks voor, of een kopje koffie met iets lek kers. U nestelt zich in één van de gemakkelijke stoelen aan de waterkant en dan: eet smakelijk! Wilt u liever een complete maaltijd? Loopt u dan na het zwemmen even binnen in het draaiend Café-Restaurant. Daar staan niet alleen koffie, thee of frisdrank op de kaart, maar ook heerlijke gerechten. Het hele ge zin is van harte welkom! Een leuke bijkomstigheid: in tijd van een uur draait het Café- Restaurant helemaal rond. En dat geeft u uitzicht op Subtro pisch Zwemparadijs, Maasbou levard en passerende schepen op de Maas. Zo geniet u nog even na! Flitsende lasershow Tropicana is ook in de avond uren geopend. Er komt dan zelfs iets extra's bij: een werve lende lasershow. Met flitsende stralen, sfeervolle muziek en verrassende licht-effecten. U moet het gewoon een keer mee maken! Wist u dat u in dit sub tropisch decor schitterende par ty's kunt houden? In de sfeer volle foyer met rotan zithoek- jes. Of in één van de vele zalen. U kunt zelfs het hele complex gebruiken. De Tropicana mede werkers schotelen u en uw gas ten een onvergetelijk festijn voor. Passende bij uw porte- monnaie. Helemaal naar uw wens. Meer weten? Wilt u meer weten over het Rotterdamse waterwonder? Komt u dan gerust een keer langs. Wanneer u van tevoren een afspraak maakt, reserveren de medewerkers ruimschoots tijd om al uw vragen en wensen op een rijtje te zetten. Geheel vrijblijvend! Het lezers-aanbod van uw Thuiskrant is een ideale gelegenheid om de sfeer eerst eens zelf te komen proeven! Zó vindt u Tropicana! Het adres van Tropicana is: Maasboulevard 100, Rotterdam. Telefoon: 010-4020700. Tropicana is gemakkelijk te be reiken. Zowel met openbaar vervoer (metro en bus, halte Oostplein) als met de auto. Er is ruime parkeergelegenheid naast de deur. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10-23 uur, zaterdag 10-18 uur, zondag 10-19 uur. Tropicana is op de volgende dagen geopend: maandag tot en met vrijdag: 10.00-23.00 uur zaterdag: 10.00-18.00 uur zondag: 10.00-19.00 uur De prijzen (gebaseerd op een verblijf van 4 uur) zijn: weekdagen: weekends volwassenen (vanaf 12 jaar) 12,50 16,50 kinderen van 4 tot en met 12 jaar 10,- 12,50 kinderen jonger dan 4 jaar gratis gratis EEN SUBTROPISCH WATERWONDER Deze bon geeft lezers van Uw Thuiskrant tegen betaling van 27.50 recht op 4 uur zwemmen en onbeperkt spareribs eten in het draaiend café-restau rant van Tropicana in de periode van vrijdag 10 januari t/m zaterdag 25 jaunari 1992. Met uitzondering van zondag. Uw Thuiskrant goed nieuws voor u! Als lezer van ons blad kunt u van vrijdag 10 januari t/m zaterdag 25 januari 1992 profiteren van een aantrekkelijk aanbod. Voor slechts 27.50 tgulden gaat u vier uur zwemmen in Tropicana in Rotterdam en naderhand kunt u onbeperkt spareribs eten. U hoeft alleen maar de bon bij dit artikel aan de kassa van Tropicana te tonen en de rest gaat vanzelf. Wacht niet te lang met beslissen, want dit unieke lezersaanbod geldt zolang er nog plaats is en: vol is vol! U vindt Tropicana precies in een pittoreske 'knik' van de Rotterdamse Maasboulevard. U amuseert zich in het subtropi sche zwemparadijs. Ravotten in het water maakt hongerig, dus daarna is het tijd voor het draaiend café-restaurant. Waar u zich aan heerlijke spareribs te goed doet, terwijl u ondertussen geniet van een onvergelijkbaar uitzicht op de Maas en de ka rakteristieke Willemsbrug. Ook het Subtropisch Zwemparadijs 'komt langs', want in tijd van een uur draait het café-restau rant helemaal rond. Superwaterglijbaan In het Subtropisch Zwempara dijs kiest u naar eigen voorkeur. Dagdromen onder palmen en varens, nippend aan een fanta sievolle cocktail; spannend wa terplezier in de Stroomversnel ling en de Wildwaterbaan; hele maal relaxen in de Hot Whirl pool; op verkenning in het dampend-warme buitenbad. Of Sportieve competitie op de Su perwaterglijbaan. Waar de tijd van uw afdaling digitaal wordt gemeten. Met een beetje geluk valt u in de prijzen, iedere dag kunt u kampioen worden. En als win naar dingt u ook nog eens een keer mee naar schitterende BON Onhenerkt spareribs eten

Het Nieuwe Stadsblad | 1992 | | pagina 11